5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Start Meta Czas netto
1 46 TOPOREK RAFAŁ M PRZODKOWO KLUB POLIPACK TEAM GWE 5 km 00:00:02.28 00:29:47.17 00:29:44.89
2 24 KUŚMIEREK JAN M DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 5 km 00:00:02.83 00:30:58.05 00:30:55.22
3 13 GROBELNIAK RAFAŁ M ŻUKOWO 5 km 00:00:04.30 00:31:09.16 00:31:04.86
4 17 KNITTER TOMASZ M DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 5 km 00:00:01.43 00:31:10.21 00:31:08.78
5 42 STACHOWICZ JOANNA K DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 5 km 00:00:02.03 00:32:59.15 00:32:57.12
6 26 KWIDZIŃSKA KAROLINA K GDYNIA 5 km 00:00:02.77 00:35:27.68 00:35:24.91
7 3 BŁAWAT KAZIMIERA K GRABÓWKO 5 km 00:00:06.54 00:35:47.46 00:35:40.92
8 14 GRULKOWSKA JOANNA K GRABOWO KOŚCIERSKIE 5 km 00:00:06.66 00:36:09.65 00:36:02.99
9 43 STACHOWICZ MARCIN M DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 5 km 00:00:03.45 00:36:25.60 00:36:22.15
10 23 KUŚMIEREK BEATA K DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 5 km 00:00:04.87 00:37:44.46 00:37:39.59
11 4 BOGALECKI MAREK M STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 5 km 00:00:03.71 00:37:44.57 00:37:40.86
12 38 SKURTYS DAGMARA K REDA 5 km 00:00:05.89 00:38:06.38 00:38:00.49
13 31 PAŁASZ DANUTA K SKRZYDŁÓWKO 5 km 00:00:03.36 00:38:14.02 00:38:10.66
14 35 PUZDROWSKI PIOTR M LUBAŃ 5 km 00:00:07.46 00:38:19.37 00:38:11.91
15 9 CYNKA MAGDALENA K GRABÓWKO 5 km 00:00:08.73 00:38:33.40 00:38:24.67
16 16 KNITTER AGATA K DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 5 km 00:00:03.09 00:38:28.56 00:38:25.47
17 53 ZBLEWSKA ANNA K GRABÓWKO 5 km 00:00:05.97 00:38:56.13 00:38:50.16
18 47 TROKA MAŁGORZATA K DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 5 km 00:00:05.73 00:39:11.23 00:39:05.50
19 48 TURZYŃSKA - STOPA MARIA K DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 5 km 00:00:05.33 00:39:17.89 00:39:12.56
20 52 ZAMKOWSKA KATARZYNA K GRABÓWKO 5 km 00:00:07.29 00:39:36.26 00:39:28.97
21 18 KNITTER ZOFIA K DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 5 km 00:00:04.11 00:39:35.79 00:39:31.68
22 32 PAŁASZ PIOTR M SKRZYDŁÓWKO 5 km 00:00:04.89 00:39:37.00 00:39:32.11
23 7 BRUNIECKA MAJA K GRABÓWKO 5 km 00:00:08.31 00:39:57.65 00:39:49.34
24 44 STOLC MICHALINA K GRABÓWKO 5 km 00:00:07.36 00:40:02.53 00:39:55.17
25 34 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K GDYNIA ELITE TEAM 5 km 00:00:05.63 00:40:35.19 00:40:29.56
26 30 OLEJNIK TOMASZ M WŁOCŁAWEK 5 km 00:00:06.22 00:40:38.61 00:40:32.39
27 6 BRUNIECKA JOANNA K GRABÓWKO 5 km 00:00:07.49 00:42:59.99 00:42:52.50
28 2 BIELIŃSKI PIOTR M NOWA KARCZMA 5 km 00:00:14.92 00:44:35.95 00:44:21.03
29 1 BIELIŃSKA ELŻBIETA BIELIŃSKA K NOWA KARCZMA 5 km 00:00:14.85 00:44:45.63 00:44:30.78
30 19 KOŁODZIEJ MAGDALENA K GDAŃSK 5 km 00:00:09.65 00:44:41.03 00:44:31.38
31 10 EBERTOWSKA EWA K GRABÓWKO 5 km 00:00:10.18 00:44:42.27 00:44:32.09
32 29 MARKOWSKA EWA K STARY BARKOCZYN 5 km 00:00:14.07 00:45:54.06 00:45:39.99
33 39 SOBIECKA DOROTA K GRABÓWKO 5 km 00:00:11.52 00:46:30.08 00:46:18.56
34 21 KULCZYCKI JAN M GDAŃSK 5 km 00:00:16.61 00:47:26.05 00:47:09.44
35 12 GACH MARIOLA K STARY BARKOCZYN 5 km 00:00:14.15 00:47:25.95 00:47:11.80
36 27 LASS AMELIA K GRABÓWKO 5 km 00:00:09.11 00:49:57.92 00:49:48.81
37 28 LASS ANNA K GRABÓWKO 5 km 00:00:09.58 00:50:03.77 00:49:54.19
38 41 SPYCHALSKA AGNIESZKA K SKRZYDŁOWO 5 km 00:00:13.47 00:51:35.56 00:51:22.09
39 36 REKOWSKA EWA K NOWA KARCZMA 5 km 00:00:13.48 00:51:36.98 00:51:23.50
40 40 SOBIECKA IWONA K GRABÓWKO 5 km 00:00:11.24 00:51:37.00 00:51:25.76
41 33 POTULSKA GRAŻYNA K GRABÓWKO 5 km 00:00:11.12 00:51:37.91 00:51:26.79

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ