Challenge Yourself #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kondej Michał Gdańsk FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Active Flow opłacono
2 Miłoś Barbara Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) BigYellowFoot Adventure Team opłacono
3 Aleksiejuk Aleksandra Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Activ Flow opłacono
4 Plewa Marta Gdańsk FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) opłacono
5 Rydzewski Oscar Rumia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) opłacono
6 Rydzewski Dominik Rumia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) opłacono
7 Kwapisz Antonina Sopot KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR opłacono
8 Iwanowska Nadia Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR opłacono
9 Plebanek Oliwia Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR opłacono
10 Pliszka Dominika Tczew FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) BigYellowFoot Adventure Team opłacono
11 Strachowicz Łukasz Gdynia KIDS (godz. 10:15 - 11:30) Szkoła Podstawowa nr 35 opłacono
12 Piotrowska Mirka Gdańsk FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) opłacono
13 Kucharska Amelka Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR opłacono
14 Smołoński Marcel Gdańsk KIDS (godz. 10:15 - 11:30) NIECKO opłacono
15 Smołoński Ignacy Gdańsk KIDS (godz. 10:15 - 11:30) NIECKO opłacono
16 Lachowicz Szymon Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR opłacono
17 Solecki Filip Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR opłacono
18 Dragan Blanka Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) opłacono
19 Jabłońska Marta Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) opłacono
20 Jabłoński Dominik Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono
21 Dybowska Weronika Sopot KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR opłacono
22 Gałuszyński Paweł Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Active Flow opłacono
23 Gałuszyński Łukasz Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Active Flow opłacono
24 Brodowicz Kamila Gdynia FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) opłacono
25 Dobrowolska Dalia Sopot KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono
26 Skotniewska Karolina Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono
27 Skotniewska Aleksandra Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono
28 Burdeńska Alicja Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono
29 Wolańska Lena Rumia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono
30 Lis Zuzanna Rumia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Gorillas OCR
31 Majewska Konstancja Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) ACTIVE FLOW TEAM opłacono
32 Dobrowolska Dorota Sopot FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Active Flow opłacono
33 Sitterlee Piotr Zgorzałe FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Wykop Lenia opłacono
34 Sitterlee Zofia Zgorzałe KIDS (godz. 10:15 - 11:30) opłacono
35 Sitterlee Maja Zgorzałe FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) opłacono
36 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Wykop Lenia opłacono
37 Miłoś Michał Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Los Milos opłacono
38 Miłoś Karol Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Los Milos opłacono
39 Miłoś Iza Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Los Milos opłacono
40 Gałuszyńska Katarzyna Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Active Flow opłacono
41 Gałuszyńska Maja Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono
42 Gałuszyńska Nina Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono
43 Schweizer Konrad Gdynia KIDS (godz. 10:15 - 11:30) Gorillas opłacono
44 Schweizer Mirka Gdynia FIGHT (godz. 10:15 - 11:30) BigYellowFoot Adventure Team opłacono
45 Miotke Kornelia Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono
46 Teska Patrycja Gdynia FIGHT (godz. 13:30 - 14:30) Biegun OCR Team opłacono
47 Teska Martyna Gdynia KIDS (godz. 12:45 - 14:00) Active Flow opłacono


Wyświetleń: 2441

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ