Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Reclaf Piotr Borzestowo Bieg Główny 5 km opłacono
2 Reclaf Daria Borzestowo Bieg Główny 5 km Borzestowo opłacono
3 Jóskowski Sylwester Cewice Bieg Główny 5 km Klub Morsa i Biegacza opłacono
4 Bałut Nikodem cewice Bieg Główny 5 km opłacono
5 Wolańska Agnieszka Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko Urząd Gminy w Wicku opłacono
6 Wolańska Aleksandra Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Lęborku opłacono
7 Wolańska Urszula Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko SP Wicko opłacono
8 Wroński Mirosław Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
9 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
10 Duraj Damian Człuchów Bieg Główny 5 km opłacono
11 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny 5 km OSP POGRODZIE
12 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg Główny 5 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
13 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
14 Łubkowska Graźyna Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
15 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg Główny 5 km PROCAR Gdynia
16 Wrona Rafał Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono
17 Waldach Bogumiła Janowice 17/9 Bieg Główny 5 km opłacono
18 Waldach Daniel Janowice 17/9 Bieg Główny 5 km opłacono
19 Jabłoński Łukasz Kartuzy Bieg Główny 5 km opłacono
20 Hejka Władek Kartuzy Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
21 Frankowska Justyna Kartuzy Bieg Główny 5 km opłacono
22 Serkowska Anna Kartuzy Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
23 Kalinowska Paulina Kiełpino Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
24 Borychowski Mariusz Kobylnica Bieg Główny 5 km KB TUPOT Ustka opłacono
25 Goszka Agata Goszka Kopalino Bieg Główny 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono
26 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg Główny 5 km Atlas Running Team
27 Michalak Izabela Lebork Bieg Główny 5 km
28 Hendrich kamil Lębork Bieg Główny 5 km opłacono
29 Sałabon Grzegorz Lębork Bieg Główny 5 km WT Lębork
30 MONDRE PIOTR Lębork Bieg Główny 5 km opłacono
31 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny 5 km niezrzeszony
32 Rusin Leszek Lębork Bieg Główny 5 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK"
33 Podolak Dorota Podolak Lębork Bieg Główny 5 km Night runners slupsk opłacono
34 Andryskowski Zdzisław Lębork Bieg Główny 5 km Kolarz-Pol opłacono
35 Szymański Adam Lębork Bieg Główny 5 km Lębork Biegacze 42,2 opłacono
36 Naczk Wiktoria Lębork Bieg Główny 5 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK" opłacono
37 SZRAMA Marian Lębork Bieg Główny 5 km BAZA 44 opłacono
38 Heyka Jarosław Lębork Bieg Główny 5 km MJR opłacono
39 Krawiec Anna Lębork Bieg Główny 5 km
40 Olczak Aneta Lębork Bieg Główny 5 km Klub biegaczy JYSK opłacono
41 Knauber Mariusz Lębork Bieg Główny 5 km opłacono
42 Sikora Piotr Lębork Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
43 Jabłonowski Wojciech Lębork Bieg Główny 5 km Klub 42,2 opłacono
44 Deik Angelika Linia Bieg Główny 5 km opłacono
45 Nowicki Artur Malczyce Bieg Główny 5 km 1 Batalion Zmechanizowany Lębork
46 Buś Alesander Mosty Bieg Główny 5 km opłacono
47 Buś kamilla Mosty Bieg Główny 5 km opłacono
48 Lewandowska Sylwia Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono
49 Wróblewski Leszek Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono
50 Cieślak Miłosz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 5 km opłacono
51 ŻMIJA KAROLINA Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 5 km LKB. im BRACI PETK LĘBORK
52 Kasprzyk Piotr Nowęcin Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
53 Pilch Karolina Okalice Bieg Główny 5 km opłacono
54 Rogocki Artur Orle Bieg Główny 5 km ARTURO TEAM opłacono
55 Chamier Cieminski ks.Szymon Rozlazino Bieg Główny 5 km opłacono
56 Grzenkowicz Mateusz Rozlazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
57 Licau Anetta Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
58 Walczykowska Magdalena Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino
59 Walczykowski Adam Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
60 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg Główny 5 km opłacono
61 Murakowski Robert Rozłazino Bieg Główny 5 km
62 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
63 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
64 Dąbrowski Przemysław Rzekuń Bieg Główny 5 km Dąbrowski Team
65 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono
66 Tomczak Dominik Słupsk Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM
67 Rubaj-Królikowska Monika Słupsk Bieg Główny 5 km opłacono
68 Lewańczyk Marcin Stężyca Bieg Główny 5 km Metrożercy opłacono
69 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie Bieg Główny 5 km Żona kazała opłacono
70 Graff Norbert Szczenurze Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko UKS Ekoludek Szczenurze opłacono
71 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg Główny 5 km Dietetyka-24.pl
72 Kwarta Maciej Warszawa Bieg Główny 5 km @ŻórawskiTeam opłacono
73 Kiełtyka Łukasz wejherowo Bieg Główny 5 km opłacono
74 Błachnio Jarosław Wicko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
75 Suchodolska Anna Wicko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
76 Śmigaj Mirosław Wicko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko
77 Wisniewska Marlena Wrzescienko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
78 Wiśniewski Piotr Wrześcienko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
79 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono
80 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono


Wyświetleń: 3582

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ