Bieg Niepodległościowy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Mirecka Sylwia Mirecka Piotrkowice 5000 m
102 Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz Piotrkowice 5000 m
103 Łuszczyk Andrzej Łychowska Wola 5000 m
104 Łuszczyk Magdalena Łychowska Wola 5000 m Klub Biegacza Mila
105 Wiciński Grzegorz Adamów 5000 m G13
106 Fronczak Róża Aleksandrów 1918 m Orki z Majorki
107 Glapiński Igor Glapiński Tarczyn 5000 m
108 Mizińska Paulina Konie 1918 m
109 Miziński Miłosz Konie 1918 m FC Mundialito
110 Piecyk Piotr Jeziórka 5000 m
111 Kiełczewska Paulina Dąbrówka 1918 m PSP Jeziora
112 Chądzyńska Martyna Pniewy 1918 m Orki z Majorki
113 narloch antoni tomaszówka 1918 m J#@*ć 60ki
114 Bondel Natalia Kotorydz 1918 m Orki z Majorki
115 Narloch Jakub Pniewy 5000 m Orki z Majorki
116 Puzik Hania Józefosław 1918 m Puziki
117 Puzik Franek Józefosław 5000 m Puziki
118 Puzik Zosia Józefosław 1918 m Puziki
119 Puzik Janusz Józefosław 5000 m Puziki
120 Martyniak Sławomir Falęcin 1918 m Orki z Majorki
121 Dębska Renata Rosołów 5000 m
122 Kuczek Wiktor Witalówka 1918 m
123 Rudnicka Natalia Ciechlin 1918 m Orki z Majorki
124 Dominiak Joanna Michrów 1918 m
125 Dominiak Tomasz Michrów 1918 m
126 Dominiak Paweł Michrów 1918 m
127 Witczak Mariusz Kocerany 5000 m
128 Frączak Łucja Załęże Duże 1918 m
129 Ratyński Paweł MOGIELNICA 5000 m
130 cupryjak Olga Goszczyn 1918 m
131 Szeląg Daniel Kruszew 5000 m
132 Frączak Maciej Załęże Duże 1918 m
133 Dynowski Szymon Michrów 1918 m
134 Dynowska Marianna Michrów 1918 m
135 Sobańska Anna Ziemięcin 5000 m
136 Mieńkowski Marcin Goszczyn 5000 m
137 Mieńkowska Sylwia Goszczyn 5000 m
138 Krasowski Marcin Budki Petrykowskie 1918 m
139 Stawicki Bartosz Konie 1918 m
140 Krasowska Barbara Budki Petrykowskie 1918 m
141 Krasowska Paulina Budki Petrykowskie 1918 m
142 Dynowski Łukasz Michrów 5000 m
143 Dynowski Grzegorz Michrów 5000 m
144 Farjaszewska Maja Pniewy 1918 m
145 Stępień Anita Warszawa 1918 m
146 Kuszpit Marcin Komorniki 5000 m
147 Płodzik Krzysztof Jurki 1918 m
148 Farjaszewski Rafał Pniewy 1918 m
149 Boroń Krzysztof Teodorówka 5000 m
150 Chyła Igor Cychry 1918 m
151 Szymański Rafał Konie 5000 m
152 Chyła Marcin Cychry 1918 m
153 Czarnecki Rafał Bronisławka 5000 m


Wyświetleń: 3802

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ