Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
CKZiU Nowa Wieś | |||||||||
1 | Deska Patrycja | Grójec | 5000 m | CKZiU Nowa Wieś | |||||
CRiWWRE | |||||||||
2 | Kaczanowska Monika Kaczanowska | Grójec | 5000 m | CRiWWRE | |||||
FC Mundialito | |||||||||
3 | Miziński Miłosz | Konie | 1918 m | FC Mundialito | |||||
G13 | |||||||||
4 | Wicińska Izabela | Adamów | 5000 m | G13 | |||||
5 | Wiciński Grzegorz | Adamów | 5000 m | G13 | |||||
J#@*ć 60ki | |||||||||
6 | narloch antoni | tomaszówka | 1918 m | J#@*ć 60ki | |||||
KGW Wilczoruda | |||||||||
7 | Krzemińska Agnieszka | Teodorówka | 1918 m | KGW Wilczoruda | |||||
8 | Grzeszczyk Monika | Wilczoruda | 1918 m | KGW Wilczoruda | |||||
9 | Grzeszczyk Krystyna | Wilczoruda | 1918 m | KGW Wilczoruda | |||||
10 | Stępień Sylwia | Wilczoruda | 1918 m | KGW Wilczoruda | |||||
KS Start Pułaski Warka | |||||||||
11 | Kabot Rafał | Warka | 5000 m | KS Start Pułaski Warka | |||||
Klub Biegacza Mila | |||||||||
12 | Janus Michał | Koziegłowy | 5000 m | Klub Biegacza Mila | |||||
13 | Orzechowska Klaudia | Grójec | 5000 m | Klub Biegacza Mila | |||||
14 | Okolus Lucyna | Michałówka | 5000 m | Klub Biegacza Mila | |||||
15 | Łuszczyk Magdalena | Łychowska Wola | 5000 m | Klub Biegacza Mila | |||||
Klub biegacza Mila | |||||||||
16 | Janus Ilona | Jasieniec | 5000 m | Klub biegacza Mila | |||||
LKS Osuchów | |||||||||
17 | Centkowski Łukasz | Lutkówka | 5000 m | LKS Osuchów | |||||
LKS Pniewy | |||||||||
18 | Skrzypczak Krystian | Pniewy | 1918 m | LKS Pniewy | |||||
LO Grojec | |||||||||
19 | Tul Kalina | Duży Dół | 1918 m | LO Grojec | |||||
20 | Ejmocka Weronika | Bronisławów | 1918 m | LO Grojec | |||||
21 | Bińkiewicz Marta | Jasieniec | 1918 m | LO Grojec | |||||
22 | Grzeszczyk Julia | Wilczoruda | 1918 m | LO Grojec | |||||
Orki z Majorki | |||||||||
23 | Fronczak Róża | Aleksandrów | 1918 m | Orki z Majorki | |||||
24 | Chądzyńska Martyna | Pniewy | 1918 m | Orki z Majorki | |||||
25 | Bondel Natalia | Kotorydz | 1918 m | Orki z Majorki | |||||
26 | Narloch Jakub | Pniewy | 5000 m | Orki z Majorki | |||||
27 | Martyniak Sławomir | Falęcin | 1918 m | Orki z Majorki | |||||
28 | Rudnicka Natalia | Ciechlin | 1918 m | Orki z Majorki | |||||
Osp konie | |||||||||
29 | Zielony Tomasz | Konie | 1918 m | Osp konie | |||||
PSP Ciechlin | |||||||||
30 | Grzeszczyk Blanka | Wilczoruda | 1918 m | PSP Ciechlin | |||||
31 | Szady Bartosz | Osieczek | 1918 m | PSP Ciechlin | |||||
PSP Jeziora | |||||||||
32 | Kiełczewski Łukasz | Dąbrówka | 1918 m | PSP Jeziora | |||||
33 | Kiełczewska Lidia | Dąbrówka | 1918 m | PSP Jeziora | |||||
34 | Kiełczewski Rafał | Dąbrówka | 1918 m | PSP Jeziora | |||||
35 | Wit Monika | Wólka Załęska | 1918 m | PSP Jeziora | |||||
36 | Wit Leon | Wólka Załęska | 1918 m | PSP Jeziora | |||||
37 | Wit Mikołaj | Wólka Załęska | 1918 m | PSP Jeziora | |||||
38 | Wit Błażej | Pniewy | 1918 m | PSP Jeziora | |||||
39 | Kiełczewska Paulina | Dąbrówka | 1918 m | PSP Jeziora | |||||
PSP w Jeziorze | |||||||||
40 | Gajewski Tomasz | Jeziora | 1918 m | PSP w Jeziorze | |||||
41 | Koch Katarzyna | Jeziora | 1918 m | PSP w Jeziorze | |||||
Psp Karolew | |||||||||
42 | Kowalska Kinga | Wilczoruda | 5000 m | Psp Karolew | |||||
Puziki | |||||||||
43 | Puzik Hania | Józefosław | 1918 m | Puziki | |||||
44 | Puzik Franek | Józefosław | 5000 m | Puziki | |||||
45 | Puzik Zosia | Józefosław | 1918 m | Puziki | |||||
46 | Puzik Janusz | Józefosław | 5000 m | Puziki | |||||
Szybki Lopez | |||||||||
47 | Stępniewski Piotr | Pniewy | 5000 m | Szybki Lopez | |||||
Tarczyński Klub Biegowy | |||||||||
48 | Perzyna Marcin | Tarczyn | 5000 m | Tarczyński Klub Biegowy | |||||
Urząd Gminy Pniewy | |||||||||
49 | Szymczak Ireneusz | Michrów | 1918 m | Urząd Gminy Pniewy | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
50 | Stępniewska Aleksandra | Pniewy | 1918 m | ||||||
51 | Stępniewska Monika | Pniewy | 1918 m | ||||||
52 | Michałowska Olga | Lesznowola | 1918 m | ||||||
53 | Rozegnał Hanna | Wiatrowiec | 1918 m | ||||||
54 | Nowicka Katarzyna | Warszawa | 1918 m | ||||||
55 | Czajkowska Wiolanta | Grójec | 1918 m | ||||||
56 | Wlazło Maja | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
57 | Skrzypczak Olga | Pniewy | 1918 m | ||||||
58 | Wlodarczyk Karolina | Karolew | 1918 m | ||||||
59 | Stępniewski Mateusz | Karolew | 1918 m | ||||||
60 | Stępniewska Aneta | Karolew | 1918 m | ||||||
61 | Sołdacki Marcin | Żyrardów | 5000 m | ||||||
62 | Bińkowski Dariusz | Grójec | 5000 m | ||||||
63 | Choim Sylwia | Sobienie Biskupie | 1918 m | ||||||
64 | Choim Kamil | Sobienie Biskupie | 1918 m | ||||||
65 | Stawicki Apoloniusz | Przykory | 1918 m | ||||||
66 | Zagawa Kosma | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
67 | Kisiel Grażyna | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
68 | Budziszewska Jolanta | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
69 | Tkaczyk Czesław | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
70 | Ciomcia Wanda | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
71 | Jakubczak Bogdan | Kruszew | 1918 m | ||||||
72 | Jakubczak Danuta | Kruszew | 1918 m | ||||||
73 | Witek Elżbieta | Kruszewek | 1918 m | ||||||
74 | Grzonkowska Halina | Kruszew | 1918 m | ||||||
75 | Zalewska Grażyna | Kruszew | 1918 m | ||||||
76 | Szymczak Teresa | Michrów | 1918 m | ||||||
77 | Zagawa Aleksandra | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
78 | Szady Paweł | Osieczek | 1918 m | ||||||
79 | Szady Agnieszka | Osieczek | 1918 m | ||||||
80 | Jankowski Grzegorz | Ciechlin | 1918 m | ||||||
81 | Jankowski Dominik | Ciechlin | 1918 m | ||||||
82 | Chmielewski Robert | Kosmin | 5000 m | ||||||
83 | Złotkowski Daniel | Tarczyn | 5000 m | ||||||
84 | Melon Grzegorz | Ciechlin | 1918 m | ||||||
85 | Kołdra Marcelina | Jeziora | 1918 m | ||||||
86 | Kołdra Julita | Jeziora | 1918 m | ||||||
87 | Górecki Wojciech | Przykory | 1918 m | ||||||
88 | Górecki Rafał | Przykory | 1918 m | ||||||
89 | Wilk Julia | Przykory | 1918 m | ||||||
90 | Wilk Dariusz | Przykory | 1918 m | ||||||
91 | Rożej Dariusz | Broniszew | 5000 m | ||||||
92 | Janowski Kamil | Jeziora-Nowina | 1918 m | ||||||
93 | Rogowska Patrycja | Witalówka | 1918 m | ||||||
94 | Byliniak Julia | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
95 | Byliniak Mariola | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
96 | Wojtczak Jakub | Witalówka | 1918 m | ||||||
97 | Wojtczak Radosław | Witalówka | 1918 m | ||||||
98 | Przepióra Łukasz | Błędów | 5000 m | ||||||
99 | Kawiński Bartłomiej | Wyśmierzyce | 5000 m | ||||||
100 | Szybowska-Szymczak Joanna | Kocerany | 5000 m | ||||||
101 | Becz Karol | Białobrzegi | 5000 m | ||||||
102 | Kołdra Robert | Jeziora | 5000 m | ||||||
103 | Stawicka Aneta | Wiatrowiec | 1918 m | ||||||
104 | Stykowska Małgorzata | Jeziora | 1918 m | ||||||
105 | Stykowska Zuzanna | Jeziora | 1918 m | ||||||
106 | Kłos-Frączak Beata | Załęże Duże | 1918 m | ||||||
107 | Dąbrowska Justyna | Goszczyn | 5000 m | ||||||
108 | Prus Michał | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
109 | Prus Urszula | Wola Pniewska | 1918 m | ||||||
110 | Węglarska Maja | Jeziora | 1918 m | ||||||
111 | Koch Barbara | Jeziora | 1918 m | ||||||
112 | Stępień Magdalena | Warszawa | 1918 m | ||||||
113 | Sołtysiak Julia | Załęże Duże | 5000 m | ||||||
114 | Kołdra Bartłomiej Kołdra | Ciechlin | 1918 m | ||||||
115 | Spólny Robert | Grójec | 5000 m | ||||||
116 | Mirecka Sylwia Mirecka | Piotrkowice | 5000 m | ||||||
117 | Kłosiewicz Piotr Kłosiewicz | Piotrkowice | 5000 m | ||||||
118 | Łuszczyk Andrzej | Łychowska Wola | 5000 m | ||||||
119 | Glapiński Igor Glapiński | Tarczyn | 5000 m | ||||||
120 | Mizińska Paulina | Konie | 1918 m | ||||||
121 | Piecyk Piotr | Jeziórka | 5000 m | ||||||
122 | Dębska Renata | Rosołów | 5000 m | ||||||
123 | Kuczek Wiktor | Witalówka | 1918 m | ||||||
124 | Dominiak Joanna | Michrów | 1918 m | ||||||
125 | Dominiak Tomasz | Michrów | 1918 m | ||||||
126 | Dominiak Paweł | Michrów | 1918 m | ||||||
127 | Witczak Mariusz | Kocerany | 5000 m | ||||||
128 | Frączak Łucja | Załęże Duże | 1918 m | ||||||
129 | Ratyński Paweł | MOGIELNICA | 5000 m | ||||||
130 | cupryjak Olga | Goszczyn | 1918 m | ||||||
131 | Szeląg Daniel | Kruszew | 5000 m | ||||||
132 | Frączak Maciej | Załęże Duże | 1918 m | ||||||
133 | Dynowski Szymon | Michrów | 1918 m | ||||||
134 | Dynowska Marianna | Michrów | 1918 m | ||||||
135 | Sobańska Anna | Ziemięcin | 5000 m | ||||||
136 | Mieńkowski Marcin | Goszczyn | 5000 m | ||||||
137 | Mieńkowska Sylwia | Goszczyn | 5000 m | ||||||
138 | Krasowski Marcin | Budki Petrykowskie | 1918 m | ||||||
139 | Stawicki Bartosz | Konie | 1918 m | ||||||
140 | Krasowska Barbara | Budki Petrykowskie | 1918 m | ||||||
141 | Krasowska Paulina | Budki Petrykowskie | 1918 m | ||||||
142 | Dynowski Łukasz | Michrów | 5000 m | ||||||
143 | Dynowski Grzegorz | Michrów | 5000 m | ||||||
144 | Farjaszewska Maja | Pniewy | 1918 m | ||||||
145 | Stępień Anita | Warszawa | 1918 m | ||||||
146 | Kuszpit Marcin | Komorniki | 5000 m | ||||||
147 | Płodzik Krzysztof | Jurki | 1918 m | ||||||
148 | Farjaszewski Rafał | Pniewy | 1918 m | ||||||
149 | Boroń Krzysztof | Teodorówka | 5000 m | ||||||
150 | Chyła Igor | Cychry | 1918 m | ||||||
151 | Szymański Rafał | Konie | 5000 m | ||||||
152 | Chyła Marcin | Cychry | 1918 m | ||||||
153 | Czarnecki Rafał | Bronisławka | 5000 m |
Wyświetleń: 6349