VIII BIEG MIKOŁAJKOWY - bieg wirtualny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wojnowska Anna Knurów dowolny dystans opłacono
2 Gliszczyński Rafał Włocławek dowolny dystans opłacono
3 Gliszczyńska Monika Włocławek dowolny dystans opłacono
4 Piórkowski Jarek Sosnowiec dowolny dystans opłacono on-line
5 Piwońska Kaja Ełk dowolny dystans opłacono on-line
6 Szczepanek Łukasz Libiąż dowolny dystans opłacono on-line
7 Laszczyk Anna Katowice dowolny dystans opłacono on-line
8 Siupka Małgorzata Mysłowice dowolny dystans opłacono on-line
9 Spyra Kamil Szymocice dowolny dystans Spyrowka opłacono on-line
10 Brulińska Wiktoria Chorzów dowolny dystans opłacono on-line
11 Tatarynowicz Eugeniusz Nowe Miasteczko dowolny dystans opłacono on-line
12 FURTAK Monika Chorzów dowolny dystans opłacono on-line
13 Chwałek Agnieszka Katowice dowolny dystans opłacono on-line
14 Kuśmierz Klaudia Malbork dowolny dystans opłacono on-line
15 Kuśmierz Patryk Malbork dowolny dystans opłacono on-line
16 Musioł Amelia Katowice dowolny dystans
17 Kozaczuk Milan Leśna dowolny dystans
18 Kozaczuk Kamil Lubań dowolny dystans
19 Obracaj Zbigniew Katowice dowolny dystans opłacono
20 Golicz Marzena Katowice dowolny dystans opłacono on-line
21 Gaweł Bogdan Oświęcim-Zaborze dowolny dystans Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój opłacono on-line
22 Białas Bartosz Brudzowice dowolny dystans opłacono on-line
23 Partyka Agata Miedzyrzecze dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec opłacono on-line
24 Zembaczyński Grzegorz Kraków dowolny dystans opłacono on-line
25 Zieleźnik-Szarek Agata Górki Wielkie dowolny dystans opłacono on-line
26 Broński Krzysztof Górki Wielkie dowolny dystans opłacono on-line
27 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec opłacono on-line
28 Pustułka Łukasz Tychy dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec
29 Chmiel Leon Warszawa dowolny dystans opłacono on-line
30 Pitak-Chmiel Edyta Warszawa dowolny dystans opłacono on-line
31 Salisz Mirosław Siemianowice Śląskie dowolny dystans opłacono on-line
32 Marek Franciszek Katowice dowolny dystans Energoprojekt-Katowice opłacono on-line
33 Nitychoruk Patryk Małaszewicze dowolny dystans opłacono on-line
34 Lech-Osadnik Klaudia Warszawa dowolny dystans opłacono
35 Osadnik Julia Warszawa dowolny dystans opłacono
36 Szczerba Anna KATOWICE dowolny dystans opłacono on-line
37 Wolnik Jolanta Ligota Książęca dowolny dystans opłacono
38 Dróżdż Magdalena Wola dowolny dystans opłacono
39 Godziuk Roman Toruń dowolny dystans opłacono on-line
40 Turza Mirosław Dachnów dowolny dystans opłacono
41 Furman Sylwia Sosnowiec dowolny dystans opłacono
42 Michalak Teresa Bielsko-Biała dowolny dystans opłacono on-line
43 Wolnik Zuzia Ligota Książęca dowolny dystans opłacono on-line
44 Łoszajć Justyna Sosnowiec dowolny dystans opłacono on-line
45 Muskała Mateusz Sosnowiec dowolny dystans opłacono on-line
46 Zatorska Agnieszka Warszawa dowolny dystans opłacono on-line
47 Szweda Jolanta Siemianowice Śląskie dowolny dystans opłacono
48 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śląskie dowolny dystans opłacono
49 Gąsior Katarzyna Pawłowice dowolny dystans opłacono on-line
50 Leleniewski Jacek Rybnik dowolny dystans opłacono on-line
51 Baj Monika Ruda Śląska dowolny dystans opłacono on-line
52 Wilk Dariusz Marki dowolny dystans opłacono on-line
53 Strzelczyk Tomasz Katowice dowolny dystans Huragan Ligota opłacono on-line
54 Horbacz Dariusz Sosnowiec dowolny dystans Zimnokrwiści opłacono on-line
55 Banasiewicz Kuba Katowice dowolny dystans Banan Team opłacono on-line
56 Pierzchawka Jakub Warszawa dowolny dystans
57 Wolny Leszek Tychy dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec opłacono on-line
58 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie dowolny dystans opłacono on-line
59 Lachera Kamila Katowice dowolny dystans CSC Adventure Academy
60 Kopydłowska-Słapa Anna Tychy dowolny dystans Pawko Runners Team opłacono
61 Gerycki Łukasz Bieruń dowolny dystans Biegnę Byle Dobiec opłacono
62 Maluchnik Marek Nasielsk dowolny dystans GARAŻ Nasielsk opłacono on-line
63 Witor Klaudia Siemianowice Śląskie dowolny dystans MK Team
64 Cichoń Michał Ruda Śląska dowolny dystans Ekipa na Kijach opłacono
65 Famuła Marek Katowice dowolny dystans Famuła Team opłacono on-line
66 Fronk Szymon Katowice dowolny dystans opłacono on-line
67 Fronk Monika Katowice dowolny dystans opłacono on-line
68 Pawlik Kacper Zabrze dowolny dystans opłacono
69 Pawlik Natalia Zabrze dowolny dystans opłacono
70 Łukawska Iwona Katowice dowolny dystans opłacono
71 Tatuś Renata Chorzów dowolny dystans opłacono on-line
72 Tatuś Sebastian Chorzów dowolny dystans Seba Lubi Lotać opłacono on-line
73 Koszuta Justyna Przeczyce dowolny dystans opłacono on-line


Wyświetleń: 986

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ