IX Bieg Zimowego Dziadka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krawczyk Przemysław Zakroczym 10km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare. 30.00 PLN
2 Gortat Igor Glinojeck 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW 30.00 PLN
3 Nerć Karolina Kosewo 10km 30.00 PLN
4 Darkowski Rafał Winnica 10km Lider Winnica 30.00 PLN
5 Bryśkiewicz Jacek Winnica 10km Lider Winnica 30.00 PLN
6 Stachowicz Beata Płońsk 10km Płońszczanki 30.00 PLN
7 Szymańska Agnieszka Łomianki 10km Team ZabieganeDni 30.00 PLN
8 Szymański Hubert Łomianki 10km Team ZabieganeDni 30.00 PLN
9 Szabrański Piotr Słupno 10km 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku opłacono
10 Tomala Patryk Stare Wrońska 10km Klub bokserski Trębki stare opłacono
11 Jankowski Dominik Płońsk 10km Obstacle Center Team opłacono
12 Jarczewski Mariusz Stare Wrońska 10km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare. opłacono
13 Szot Maria Ujazd 10km Jasielkie pioruny 30.00 PLN
14 Gryz Jacek Nowy Dwór Mazowiecki 10km Sunfit Studio opłacono
15 Kubajewski Paweł Świercze 10km Sunfit Studio 30.00 PLN
16 Gołaszewski Kamil Płońsk 10km 30.00 PLN
17 Bany Robert Sokołówek 10km 30.00 PLN
18 Maraszek Zbigniew Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 30.00 PLN
19 Uler Krzysztof Płońsk 10km opłacono
20 Kociński Adrian Płońsk 10km opłacono
21 Lewicki Adrian Płońsk 10km Gimnazjon Płońsk 30.00 PLN
22 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk 10km 30.00 PLN
23 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk 10km Nasielsk Baszta Team 30.00 PLN
24 Maraszek Krzysztof Staroźreby 10km 30.00 PLN
25 Bombała Michał Płońsk 10km Płońscy Patrioci 30.00 PLN
26 Jaros Arkadiusz Brwinów 10km Vege Runers, Kriofaza Pruszków 30.00 PLN
27 Kowalewska Katarzyna Warszawa 10km 12tri.pl 30.00 PLN
28 Kowalski Tomasz Warszawa 10km 12tri.pl opłacono
29 Kowalska Kinga Warszawa 10km 12tri.pl opłacono
30 Pawłowska Lilianna Gostynin 10km Rykowisko Team 30.00 PLN
31 Pokropińska Weronika Gostynin 10km Rykowisko Team 30.00 PLN
32 Wypysiński Rafał Warszawa 10km Gąbin Biega opłacono
33 Wypysińska Anna Warszawa 10km Gąbin Biega opłacono
34 Komorowski Marcin Proboszczewice 10km opłacono
35 Osial Mariusz Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
36 Kunka Piotr Jakubów 10km Team ZabieganeDni 30.00 PLN
37 Gredke Robert Anielin 10km Team ZabieganeDni 30.00 PLN
38 Bugajewski Janusz Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
39 Bugajewska Anna Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
40 Świercz Andrzej Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono


Wyświetleń: 490

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ