IX Bieg Zimowego Dziadka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marciniak Ilona Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
2 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk 10km Lider Winnica opłacono
3 Kicek Zdzisław Baboszewo 10km opłacono
4 Bronowski Paweł Nowy Reczyn 10km
5 Szczygielski Adam Płock 10km opłacono
6 Mariańska Patrycja Radzymin 10km opłacono
7 Szczygielski Mariusz Płock 10km opłacono
8 Jakubowski Dariusz Winnica 10km Lider Winnica opłacono
9 Kozłowski Marcin Pułtusk 10km Lider Winnica
10 Zaborowski Marcin Płońsk 10km opłacono
11 Chowaniec Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki 10km Sunfit Studio opłacono
12 Bronowska Magdalena Płońsk 10km Płońszczanki opłacono
13 Górecki Rafał Ciechanów 10km ASFaltLove Dziki
14 Sałata Artur Nowy Dwór Mazowiecki 10km Klub bokserski Huragan Trębki Stare opłacono
15 BUDNIAK TOMASZ Władysławowo 10km Runners Team
16 Mariańska Katarzyna Radzymin 10km opłacono
17 Kochman Iwona Warszawa 10km Vege Runners opłacono
18 Kościelski Mariusz Chruszczewo 10km ASFaltLove Dziki
19 Kościelska Agnieszka Chruszczewo 10km opłacono
20 Trojanowski Maciej Płońsk 10km opłacono
21 Niemirska Katarzyna Płońsk 10km opłacono
22 Żebrowska Anna Ciechanów 10km opłacono
23 Anowski Adrian Drochowo 10km Obstacle Center Team opłacono
24 Zembrzuski Łukasz Szczytno 10km opłacono
25 OSIŃSKI TOMASZ STRZEGOWO 10km Nasielsk Baszta Team opłacono
26 KUSZMIDER KAMIL PLONSK 10km KK Załuski Team opłacono
27 Traczyk Przemysław Ciechanów 10km ASFALTLOVE DZIKI
28 Gajek Ireneusz Ciechanów 10km AsfaltLove Dziki opłacono
29 Skierski Mateusz Strubiny 10km opłacono
30 Maluchnik Marek Nasielsk 10km GARAŻ Nasielsk opłacono
31 Michalak Jerzy Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
32 Pierścieniak Michał Trębki stare 10km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare opłacono
33 Gościcki Tomasz Trębki Nowe 10km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare opłacono
34 Bobowicz Rafał Niepiekła 10km opłacono
35 Osiński Stanisław Warszawa 10km opłacono
36 Wudarczyk Tomasz Władysławowo 10km Mazovia ProActive Ciechanów opłacono
37 Zduniak Piotr DRĄŻDŻEWO 10km Kurpie na Luzie opłacono
38 Gorząch Zbigniew Ciechanów 10km ASFaltLove Dziki opłacono
39 Gadomski Łukasz Płońsk 10km opłacono
40 Gronczewski Damian Ciechanów 10km
41 Kołpaczewski Piotr Karolinowo 10km opłacono
42 Gawryś Artur Lubomin 10km opłacono
43 Pankowski Mariusz Szapsk 10km Biegam sam opłacono
44 BANIAK JACEK PŁOŃSK 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
45 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
46 Żmuda Krystian Warszawa 10km opłacono
47 Tomczak Joanna Warszawa 10km
48 Liszewski Piotr Plonsk 10km Płońscy Patrioci opłacono
49 Opałka Jan Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
50 Bielecki Bartosz Nasielsk 10km opłacono
51 Januszewska Ewa Mała Wieś 10km Sokół Bodzanów opłacono
52 Nowakowski Piotr Ojrzeń 10km opłacono
53 Świercz Jacek Warszawa 10km Byledobiec Anin opłacono
54 Świercz Iwona Warszawa 10km Byledobiec Anin opłacono
55 Jurski Robert Władysławowo 10km DSO.pl opłacono
56 Woliński Michał Ciechanów 10km DSO.pl Ciechanów
57 Saganek Michał Ciechanów 10km DSO.pl Ciechanów opłacono
58 Saganek Radosław Ciechanów 10km DSO.pl Ciechanów opłacono
59 Kolibczynski Dariusz Płock 10km Płock Biega No Age Limit opłacono
60 Karwowski Daniel Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
61 PIECHNA Andrzej Gostomin 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW opłacono
62 Szymański Paweł Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
63 Staskiewicz Jakub Łęg starosciński 10km Kurpie na Luzie opłacono
64 Zduniak Anna DRĄŻDŻEWO 10km Kurpie na Luzie opłacono
65 Korzeniecka beata Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
66 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki 10km Sunfit Studio
67 Zembrzuski Łukasz Szczytno 10km
68 Tokarska Marlena Płońsk 10km Płońszczanki
69 Kościelewska Ewelina Płońsk 10km Płońszczanki opłacono
70 Martynowski Witold Rogozino 10km Sokół Bodzanów opłacono
71 Bielska Anna PŁOŃSK 10km Płońszczanki opłacono
72 Biernatowicz Agnieszka Plonsk 10km opłacono
73 Biniek Adam Warszawa 10km Morsy Zielonka opłacono
74 Godlewska Katarzyna Płońsk 10km Płońszczanki opłacono
75 Osial Anita Płońsk 10km Płońszczanki opłacono
76 Walicka Bogna Płońsk 10km Płońszczanki opłacono
77 Tarnowski Witold Ciechanów 10km KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
78 Romanowska Agnieszka Płońsk 10km Płońszczanki opłacono
79 Orlińska Edyta Płońsk 10km Płońszczanki opłacono
80 Michalak Marta Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO/PŁOŃSZCZANKI opłacono
81 Kłosiński Paweł Płońsk 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
82 Żebrowski Krzysztof Cieksyn 10km opłacono
83 Słupecka Liwia Zakroczym 10km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare
84 Żołądek Waldemar Nowy Dwór Maz 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
85 Krawczyk Przemysław Zakroczym 10km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare. opłacono
86 Gortat Igor Glinojeck 10km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW opłacono
87 Nerć Karolina Kosewo 10km opłacono
88 Darkowski Rafał Winnica 10km Lider Winnica
89 Bryśkiewicz Jacek Winnica 10km Lider Winnica opłacono
90 Stachowicz Beata Płońsk 10km Płońszczanki opłacono
91 Szymańska Agnieszka Łomianki 10km Team ZabieganeDni
92 Szymański Hubert Łomianki 10km Team ZabieganeDni
93 Szabrański Piotr Słupno 10km 64 Batalion Lekkiej Piechoty w Pomiechówku opłacono
94 Tomala Patryk Stare Wrońska 10km Klub bokserski Trębki stare opłacono
95 Jankowski Dominik Płońsk 10km Obstacle Center Team opłacono
96 Jarczewski Mariusz Stare Wrońska 10km Klub Bokserski Huragan Trębki Stare. opłacono
97 Szot Maria Ujazd 10km Jasielkie pioruny
98 Gryz Jacek Nowy Dwór Mazowiecki 10km Sunfit Studio opłacono
99 Kubajewski Paweł Świercze 10km Sunfit Studio
100 Gołaszewski Kamil Płońsk 10km


Wyświetleń: 3746

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ