Bieg Niepodległości w Porcie Gdańsk
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wawrzyniak Michał Chojnice Bieg 79.00 PLN
2 Miszk Adrian Gdansk Bieg Swarovski Team 79.00 PLN
3 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Rogiewicz Running Team 79.00 PLN
4 Cieszyński Artur Gdańsk Bieg opłacono on-line
5 Strzalkowski Rafal Gdańsk Bieg opłacono on-line
6 Michalik Tomasz Gdańsk Bieg Gdańskie Lwy 79.00 PLN
7 Kloskowska Martyna Gdańsk Bieg Domin Team opłacono on-line
8 Myszkier Dariusz Pruszcz Gdański Bieg 79.00 PLN
9 Boruch Adam Zgierz Bieg opłacono on-line
10 Wawrzyńczak-Boruch Katarzyna Zgierz Nordic Walking opłacono on-line
11 Kowalewski Adam Gdańsk Bieg 7.PBOT opłacono on-line
12 Krzysztofiak Anna Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega 79.00 PLN
13 Narożny Grzegorz Gdańsk Bieg Ustaw się na bieganie w Gdańsku opłacono on-line
14 Makuch Aleksandra Warszawa Bieg biegowy wariat running team 79.00 PLN
15 Pietrzak Piotr Gdańsk Bieg Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
16 Dłubak Adam Pajęczno Bieg opłacono on-line
17 Tekliński Adrian Gdańsk Bieg Pobiegany opłacono on-line
18 Piórek Bartosz Gdańsk Bieg opłacono on-line
19 Kowalski Kamil Kwidzyn Bieg 79.00 PLN
20 Stępień Anna Borkowo Bieg DUDYCZ run opłacono on-line
21 Przyborski Adrian Przyborski Wiślinka Bieg 79.00 PLN
22 Wojtysiak Patryk Strzelce Krajeńskie Bieg opłacono on-line
23 Łukawska Aleksandra Warszawa Bieg 79.00 PLN
24 Śliwiński Adrian Gdańsk Bieg HakenWOTU 79.00 PLN
25 Jakubowski Paweł Gdańsk Bieg SolwitTeam/ BBL Gdańsk 79.00 PLN
26 Muszyńska-Marcinkowska Dorota Gdańsk Nordic Walking opłacono on-line
27 Zarecki Paweł Banino Bieg Banino opłacono on-line
28 Wasilewski Marcin Gdańsk Bieg DUDYCZ RUN opłacono on-line
29 Poręba Lech Wyszków Bieg KB Wyszków opłacono on-line
30 Rychert Anna Gowino Bieg Kaszubi Luzino opłacono on-line
31 Abramek Arkadiusz Pruszcz Gdański Bieg opłacono on-line
32 Stankiewicz Mariola Straszyn Bieg DUDYCZ run opłacono on-line
33 Stankiewicz Tomasz Staszyn Bieg opłacono on-line
34 Kuzborski Krzysztof Gdańsk Bieg opłacono on-line
35 Kołodziejski Paweł Kołodziejski Robakowo Bieg DR TEAM opłacono on-line
36 Kulczyk Karolina Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono on-line
37 Kostuch Przemysław Gdansk Bieg opłacono on-line
38 Milkamanowicz-Radziwiłłowicz Idalia Gdańsk Bieg opłacono on-line
39 Radziwiłłowicz Daniel Gdańsk Bieg opłacono on-line
40 Piątkowska Kinga Gdańsk Bieg opłacono on-line
41 Piatkowski Pawel Gdańsk Bieg opłacono on-line
42 Marczuk Ewa Rumia Bieg opłacono on-line
43 Bieniek Patryk Poznań Bieg TREC TEAM opłacono
44 Łapuć Krzysztof Gdańsk Bieg opłacono on-line
45 Dąbkowski Roman Gdańsk Bieg 79.00 PLN
46 Łaska Karolina Katowice Bieg BIG Team opłacono on-line
47 Szymczyński Błażej Katowice Bieg BIG team opłacono on-line
48 Stużyński Tomasz Gdańsk Bieg SPIE Sport Team opłacono on-line
49 KLUCK AGNIESZKA KWIDZYN Bieg 79.00 PLN
50 SZERECHAN ARKADIUSZ BARTOSZYCE Bieg opłacono on-line
51 SZERECHAN DAWID BARTOSZYCE Bieg opłacono on-line
52 SZERECHAN EWA BARTOSZYCE Bieg opłacono on-line
53 Reksyn Małgorzata Tczew Bieg 79.00 PLN
54 Skosolas Agnieszka Gdańsk Bieg opłacono on-line
55 Skosolas Janusz Gdańsk Bieg opłacono on-line
56 Dzieniszewski Mateusz Gdańsk Bieg opłacono on-line
57 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Polipack Team GWE 79.00 PLN
58 Wilkus Norbert Gdansk Bieg opłacono on-line
59 Szymańska Katarzyna Gdańsk Bieg opłacono on-line
60 Wara-Wąsowski Maciej Łódź Bieg opłacono on-line
61 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Polipack Team GWE 79.00 PLN
62 Gosz Martyna Wejherowo Bieg opłacono on-line
63 Gosz Krzysztof Wejherowo Bieg opłacono on-line
64 Litwin Maciej Litwin Debica Bieg opłacono on-line
65 Dulkiewicz Zdzisław kwidzyn Bieg 79.00 PLN
66 Błaszków Piotr Kwidzyn Bieg opłacono on-line
67 Kreft Krzysztof Gdańsk Bieg ALL-CHEMIA opłacono on-line
68 Szadkowski Grzegorz Pruszcz Gdański Bieg OLO Team opłacono on-line
69 Nowicka Katarzyna Kwidzyn-Mareza Bieg opłacono on-line
70 Szestakowski Alan Gdynia Bieg TREC TEAM opłacono
71 Kuchta Robert Gdańsk Bieg TREC TEAM opłacono
72 Pryc Krystyna Grudziądz Bieg Orange Polska opłacono on-line
73 Skonka Anna Gdańsk Bieg OLO Team opłacono on-line
74 Skonka Aleksander Gdańsk Bieg OLO Team opłacono on-line
75 Kroemer Rafał Gdańsk Bieg OLO Team opłacono on-line
76 Baberowski Marek Gdańsk Bieg Trec Team 79.00 PLN
77 Baberowska Jolanta Gdańsk Bieg Trec Team opłacono
78 Zakaszewski Kamil Gdańsk Bieg Trec Team opłacono
79 Sitarczuk Mariusz Gdańsk Bieg 79.00 PLN
80 GRABOWSKI MIROSLAW GDANSK Bieg opłacono on-line
81 Ogrodowicz Iwona Gdynia Nordic Walking Team Deaf 79.00 PLN
82 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking Team Deaf 79.00 PLN
83 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
84 Waśkiewicz Sebastian Lipno Bieg Dąbrowski Team 79.00 PLN
85 Rogusz Zbigniew Gdańsk Bieg opłacono on-line
86 Szulc Łukasz Szulc Gdańsk Bieg SzulisDzik opłacono on-line
87 Nowak Ryszard Sosnowiec Bieg opłacono on-line
88 Koczubiej Zofia Sosnowiec Nordic Walking opłacono on-line
89 Szerechan Mateusz Gdańsk Bieg opłacono on-line
90 Pasek Piotr Pruszcz Gdański Bieg 79.00 PLN
91 Gaszewska Małgorzata Gdańsk Bieg opłacono on-line
92 Gałęzewski Michał Różyny Bieg opłacono on-line
93 Lipke Krzysztof Tczew Bieg Dzika Wataha 79.00 PLN
94 Giniewicz Paweł Sopot Bieg opłacono on-line
95 Giniewicz Krzysztof Sopot Bieg opłacono on-line
96 Kamińska Martyna Gdynia Bieg opłacono on-line
97 Wawerko Katarzyna Banino Bieg 79.00 PLN
98 Kozioł Krzysztof Gdańsk Bieg Fraya Running Team opłacono on-line
99 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW BOJANO Bieg 7PBOT opłacono on-line
100 Kulaga Lidia Gdańsk Nordic Walking 79.00 PLN


Wyświetleń: 7128

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ