Lp Karta Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kunz Kacper Pogórze Polska SPRINT opłacono
2 Hartliński Wojciech Woryty Polska MEGA Najmowicz Triathlon Team opłacono
3 Zelewski Krystian Puck Polska MINI Hospicjum w Pucku opłacono
4 Jezusek Jarosław Gdynia Polska MEGA #Im_Inspiration opłacono
5 Wawrzyniak Marek GDYNIA Polska SPRINT opłacono
6 Kruk Maciej Rumia Polska SPRINT opłacono
7 Kuc Mirosław Bystra Polska SPRINT opłacono
8 Babiarz Filip Kębłowo Polska MINI Luk-Connect Racing Team opłacono
9 Babiarz Kasia Kębłowo Polska MINI Luk-Connect Racing Team opłacono
10 Babiarz Przemek Kębłowo Polska MINI Luk-Connect Racing Team opłacono
11 Paszke Nikodem Przetoczyno Polska MINI VeloCiti Szemud opłacono
12 Mikołajczak Mateusz Rumia Polska SPRINT Banach Coaching opłacono
13 Miaśkiewicz Michał Słupno Polska SPRINT opłacono
14 Miaśkiewicz Katarzyna Słupno Polska MINI opłacono
15 Bogalecki Marek Starogard Gdański Polska SPRINT Safe Sport Team opłacono
16 Skrzypczak Kinga Puck Polska SPRINT Klif Team opłacono
17 Niedźwiecki Mateusz Rumia Polska SPRINT RugbySlep.pl / Endure Team opłacono
18 Mateja Bożena Gdańsk Polska MEGA
19 Bartoszewicz Robert Gdynia Polska MEGA opłacono
20 Ćwik Damian Gdynia Polska MEGA CTS opłacono
21 Szumlas Rafał Rumia Polska SPRINT opłacono
22 Ptaszek Tomasz Gdynia Polska SPRINT Waniewski Coaching opłacono
23 Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa Elbląg Polska SPRINT KLUGE Team opłacono
24 Schutz Maria Kościerzyna Polska SPRINT OlimpSwim opłacono
25 Ustarbowski Tomasz Swarzewo Polska MEGA opłacono
26 Gafka Waldemar Wejherowo Polska MINI LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
27 Sprawka Marta Radom Polska MEGA opłacono
28 Staniek Małgorzata Mogilno Polska MINI opłacono
29 Wruk Remigiusz Wruk Opole Polska MINI
30 Łazaronek Piotr Stara Sikorska Huta Polska MEGA OlimpSwim-Skawiński-Kropek opłacono
31 Zakrzewski Mateusz Warszkowo Polska MINI Carlsson Drewno opłacono
32 Zakrzewska Agnieszka Warszkowo Polska MINI Carlsson Drewno opłacono
33 Szopa Marek Gdynia Polska MINI RUNEDA opłacono
34 Lyashkevich Alexey Gdańsk Polska SPRINT Endure Team opłacono
35 Niedzielska Zofia Gdynia Polska MINI opłacono
36 Smeja Przemyslaw Nadole Polska MINI opłacono
37 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty Polska MEGA Najmowicz Triathlon Team opłacono
38 Chmiel Krzysztof Bolszewo Polska SPRINT Trampus Turystyka Aktywna opłacono
39 MARDZIŃSKI SŁAWOMIR Wejherowo Polska MINI opłacono
40 Maltcev Sergei Elbląg Polska SPRINT opłacono
41 Piotrowski Krzysztof Działdowo Polska MEGA Twister Team opłacono
42 Szuder Przemysław Hornówek Polska MEGA Triangle Sports opłacono
43 Schmidt Sebastian Połczyno Polska MINI opłacono
44 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Polska SPRINT opłacono
45 Czaja Piotr Sopot Polska MINI opłacono
46 Rączkowski Dariusz Rączkowski Wejherowo Polska SPRINT opłacono
47 Sarbak Bartosz Wolsztyn Polska MEGA BS-TRI opłacono
48 Staniek Agata Mogilno Polska MEGA BS-TRI opłacono
49 Struk Piotr Białystok Polska MEGA opłacono
50 Falkowska Martyna Białystok Polska SPRINT 3T Białystok/TomicaCoaching opłacono
51 Rusoń Oskar Gdynia Polska MINI opłacono
52 Bambrowicz Kołakowska Aleksandra Reda Polska MINI Fit Sexy Żony opłacono
53 Pielak Tomasz Warszawa Polska MEGA Figurski Kevirko TriTeam
54 Trzebiatowski Grzegorz Rumia Polska MINI opłacono
55 Rómianowski Marek Rómianowski Puck Polska SPRINT opłacono
56 Tyszer Adam Reda Polska SPRINT AG TRI-Team Rumia opłacono
57 Kużdżał Adam RUMIA Polska MINI WiR opłacono
58 Bieliński Łukasz Rumia Polska MINI opłacono
59 Dobosz Michal Gdynia Polska MEGA COMPLEXSPORTS Triathlon Team opłacono
60 Kac Marek Reda Polska SPRINT Endure Team opłacono
61 Kac Magdalena Reda Polska MINI Fit Sexy Żony opłacono
62 Żóraw Adam Gdynia Polska MINI opłacono
63 Staniszewski Krzysztof Malbork Polska SPRINT Decathlon Trójmiasto/EvoTriathlon opłacono
64 Staniszewska Joanna Gdańsk Polska SPRINT Decathlon Trójmiasto/EvoTriathlon opłacono
65 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Polska SPRINT opłacono
66 Klonowski Tomasz Klonowski Świecie Polska MEGA Platan opłacono
67 Heimrath Bartlomiej Gdynia Polska MEGA Koopa Zdrowia opłacono
68 Stukan Maciej Sopot Polska MEGA EPICENTRUM opłacono
69 Pawlak Dezyderia Gdynia Polska MEGA CTS opłacono
70 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Polska SPRINT opłacono
71 Miotk Michal Gdynia Polska SPRINT RakTeamTrathlon opłacono
72 Roniarski Adam Wejherowo Polska SPRINT AG Tri Team Rumia opłacono
73 Cząstka Tomasz Gdynia Polska SPRINT Gdynia Sport Team opłacono
74 Buchacz Radek ŁÓDŹ Polska MEGA Dwabe Rekrutacja
75 Raguza Grzegorz Gdynia Polska SPRINT EvoTriathlon opłacono
76 Hrynkiewicz-Sudnik Arek Elbląg Polska SPRINT Kluge Team opłacono
77 Kurel Michał Rumia Polska SPRINT opłacono
78 Fenrych Piotr Gdynia Polska MEGA #Im_Inspiration opłacono
79 Bałut Michał Gdynia Polska SPRINT opłacono
80 Kuc Krzysztof Bystra Polska MEGA opłacono
81 Biedrawa Michał Sopot Polska MEGA opłacono
82 Pudełko Rafał Pudełko Gdynia Polska SPRINT MamyTo! opłacono
83 GOSZ MARCIN LĘBORK Polska MEGA Endure Team opłacono
84 WOJEWSKI KRYSTIAN SOPOT Polska SPRINT opłacono
85 Juśkiw Pawel Gdynia Polska SPRINT opłacono
86 Goździewicz Paweł Gdynia Polska SPRINT biegamyrazem\Complexsports opłacono
87 Zaczek Łukasz Gdynia Polska MEGA Grupa Biegowa NDI opłacono
88 Marszałek Karina Gdynia Polska SPRINT opłacono
89 Leon Luis Gdansk Meksyk MEGA opłacono
90 Matysiak Robert Kwirynów Polska SPRINT opłacono
91 Pluta Wojciech Gdańsk Polska MINI LUK-CONNECT opłacono
92 Kułtoniak Robert Gdynia Polska SPRINT MOWI opłacono
93 Kozłowski Grzegorz Rumia Polska MINI ZOELLER TECH opłacono
94 Kołakowski Mikołaj Reda Polska SPRINT Endure Team opłacono
95 Marat Krzysztof Rumia Polska MINI ZOELLER TECH opłacono
96 Bartel Anita Pszczółki Polska MEGA Torus opłacono
97 Falkowski Paweł Darżlubie Polska SPRINT opłacono
98 Falkowski Marek Puck Polska SPRINT opłacono
99 Zelewska Marta Gdynia Polska SPRINT MEWA Gdynia opłacono
100 Gruchała Agnieszka Gdynia Polska SPRINT MEWA Gdynia opłacono


Wyświetleń: 18971

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ