ZOELLER TECH StoneMan Triathlon Puck 2022 - starty indywidualne
Lp Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kunz Kacper Pogórze SPRINT opłacono
2 Hartliński Wojciech Woryty MEGA Najmowicz Triathlon Team opłacono
3 Zelewski Krystian Puck MINI Hospicjum w Pucku opłacono
4 Jezusek Jarosław Gdynia MEGA #Im_Inspiration opłacono
5 Wawrzyniak Marek GDYNIA SPRINT opłacono
6 Kruk Maciej Rumia SPRINT opłacono
7 Kuc Mirosław Bystra SPRINT opłacono
8 Babiarz Filip Kębłowo MINI Luk-Connect Racing Team opłacono
9 Babiarz Kasia Kębłowo MINI Luk-Connect Racing Team opłacono
10 Babiarz Przemek Kębłowo MINI Luk-Connect Racing Team opłacono
11 Paszke Nikodem Przetoczyno MINI VeloCiti Szemud opłacono
12 Mikołajczak Mateusz Rumia SPRINT Banach Coaching opłacono
13 Miaśkiewicz Michał Słupno SPRINT opłacono
14 Miaśkiewicz Katarzyna Słupno MINI opłacono
15 Bogalecki Marek Starogard Gdański SPRINT Safe Sport Team opłacono
16 Skrzypczak Kinga Puck SPRINT Klif Team opłacono
17 Niedźwiecki Mateusz Rumia SPRINT RugbySlep.pl / Endure Team opłacono
18 Mateja Bożena Gdańsk MEGA
19 Bartoszewicz Robert Gdynia MEGA opłacono
20 Ćwik Damian Gdynia MEGA CTS opłacono
21 Szumlas Rafał Rumia SPRINT opłacono
22 Ptaszek Tomasz Gdynia SPRINT Waniewski Coaching opłacono
23 Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa Elbląg SPRINT KLUGE Team opłacono
24 Schutz Maria Kościerzyna SPRINT OlimpSwim opłacono
25 Ustarbowski Tomasz Swarzewo MEGA opłacono
26 Gafka Waldemar Wejherowo MINI LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
27 Sprawka Marta Radom MEGA opłacono
28 Staniek Małgorzata Mogilno MINI opłacono
29 Wruk Remigiusz Wruk Opole MINI
30 Łazaronek Piotr Stara Sikorska Huta MEGA OlimpSwim-Skawiński-Kropek opłacono
31 Zakrzewski Mateusz Warszkowo MINI Carlsson Drewno opłacono
32 Zakrzewska Agnieszka Warszkowo MINI Carlsson Drewno opłacono
33 Szopa Marek Gdynia MINI RUNEDA opłacono
34 Lyashkevich Alexey Gdańsk SPRINT Endure Team opłacono
35 Niedzielska Zofia Gdynia MINI opłacono
36 Smeja Przemyslaw Nadole MINI opłacono
37 Hartliński Grzegorz Hartliński Jaroty MEGA Najmowicz Triathlon Team opłacono
38 Chmiel Krzysztof Bolszewo SPRINT Trampus Turystyka Aktywna opłacono
39 MARDZIŃSKI SŁAWOMIR Wejherowo MINI opłacono
40 Maltcev Sergei Elbląg SPRINT opłacono
41 Piotrowski Krzysztof Działdowo MEGA Twister Team opłacono
42 Szuder Przemysław Hornówek MEGA Triangle Sports opłacono
43 Schmidt Sebastian Połczyno MINI opłacono
44 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg SPRINT opłacono
45 Czaja Piotr Sopot MINI opłacono
46 Rączkowski Dariusz Rączkowski Wejherowo SPRINT opłacono
47 Sarbak Bartosz Wolsztyn MEGA BS-TRI opłacono
48 Staniek Agata Mogilno MEGA BS-TRI opłacono
49 Struk Piotr Białystok MEGA opłacono
50 Falkowska Martyna Białystok SPRINT 3T Białystok/TomicaCoaching opłacono
51 Rusoń Oskar Gdynia MINI opłacono
52 Bambrowicz Kołakowska Aleksandra Reda MINI Fit Sexy Żony opłacono
53 Pielak Tomasz Warszawa MEGA Figurski Kevirko TriTeam
54 Trzebiatowski Grzegorz Rumia MINI opłacono
55 Rómianowski Marek Rómianowski Puck SPRINT opłacono
56 Tyszer Adam Reda SPRINT AG TRI-Team Rumia opłacono
57 Kużdżał Adam RUMIA MINI WiR opłacono
58 Bieliński Łukasz Rumia MINI opłacono
59 Dobosz Michal Gdynia MEGA COMPLEXSPORTS Triathlon Team opłacono
60 Kac Marek Reda SPRINT Endure Team opłacono
61 Kac Magdalena Reda MINI Fit Sexy Żony opłacono
62 Żóraw Adam Gdynia MINI opłacono
63 Staniszewski Krzysztof Malbork SPRINT Decathlon Trójmiasto/EvoTriathlon opłacono
64 Staniszewska Joanna Gdańsk SPRINT Decathlon Trójmiasto/EvoTriathlon opłacono
65 Butowska Katarzyna Starogard Gdański SPRINT opłacono
66 Klonowski Tomasz Klonowski Świecie MEGA Platan opłacono
67 Heimrath Bartlomiej Gdynia MEGA Koopa Zdrowia opłacono
68 Stukan Maciej Sopot MEGA EPICENTRUM opłacono
69 Pawlak Dezyderia Gdynia MEGA CTS opłacono
70 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn SPRINT opłacono
71 Miotk Michal Gdynia SPRINT RakTeamTrathlon opłacono
72 Roniarski Adam Wejherowo SPRINT AG Tri Team Rumia opłacono
73 Cząstka Tomasz Gdynia SPRINT Gdynia Sport Team opłacono
74 Buchacz Radek ŁÓDŹ MEGA Dwabe Rekrutacja
75 Raguza Grzegorz Gdynia SPRINT EvoTriathlon opłacono
76 Hrynkiewicz-Sudnik Arek Elbląg SPRINT Kluge Team opłacono
77 Kurel Michał Rumia SPRINT opłacono
78 Fenrych Piotr Gdynia MEGA #Im_Inspiration opłacono
79 Bałut Michał Gdynia SPRINT opłacono
80 Kuc Krzysztof Bystra MEGA opłacono
81 Biedrawa Michał Sopot MEGA opłacono
82 Pudełko Rafał Pudełko Gdynia SPRINT MamyTo! opłacono
83 GOSZ MARCIN LĘBORK MEGA Endure Team opłacono
84 WOJEWSKI KRYSTIAN SOPOT SPRINT opłacono
85 Juśkiw Pawel Gdynia SPRINT opłacono
86 Goździewicz Paweł Gdynia SPRINT biegamyrazem\Complexsports opłacono
87 Zaczek Łukasz Gdynia MEGA Grupa Biegowa NDI opłacono
88 Marszałek Karina Gdynia SPRINT opłacono
89 Leon Luis Gdansk MEGA opłacono
90 Matysiak Robert Kwirynów SPRINT opłacono
91 Pluta Wojciech Gdańsk MINI LUK-CONNECT opłacono
92 Kułtoniak Robert Gdynia SPRINT MOWI opłacono
93 Kozłowski Grzegorz Rumia MINI ZOELLER TECH opłacono
94 Kołakowski Mikołaj Reda SPRINT Endure Team opłacono
95 Marat Krzysztof Rumia MINI ZOELLER TECH opłacono
96 Bartel Anita Pszczółki MEGA Torus opłacono
97 Falkowski Paweł Darżlubie SPRINT opłacono
98 Falkowski Marek Puck SPRINT opłacono
99 Zelewska Marta Gdynia SPRINT MEWA Gdynia opłacono
100 Gruchała Agnieszka Gdynia SPRINT MEWA Gdynia opłacono


Wyświetleń: 15002

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ