ZOELLER TECH StoneMan Triathlon Puck 2022 - starty indywidualne

MEGA MEGA-SZTAFETA MINI SPRINT SPRINT-SZTAFETA

MEGA

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Kat M kat Dystans pływanie T1 rower T2 bieg 1 okr bieg 2 okr Meta
1 68 SZUDER PRZEMYSŁAW M 1 HORNÓWEK TRIANGLE SPORTS M 40 MEGA 00:21:54.56 00:01:54.35 00:59:09.86 00:01:26.85 00:19:20.13 00:19:14.30 02:03:00.05
2 53 PAWELCZYK PIOTR M 2 GDYNIA M 20 MEGA 00:21:29.98 00:02:15.01 01:02:23.61 00:01:13.12 00:18:21.10 00:19:23.20 02:05:06.02
3 44 ŁAZARONEK PIOTR M 3 STARA SIKORSKA HUTA OLIMPSWIM-SKAWIŃSKI-KROPEK M 30 MEGA 00:17:27.06 00:02:00.30 00:58:41.58 00:01:27.07 00:23:27.10 00:25:50.21 02:08:53.32
4 83 WOLSKI MACIEJ M 4 M 40 1 MEGA 00:24:38.20 00:03:28.53 01:01:55.20 00:01:52.43 00:20:15.76 00:21:42.22 02:13:52.34
5 60 SARBAK BARTOSZ M 5 WOLSZTYN BS-TRI M 20 1 MEGA 00:23:24.96 00:02:16.32 01:05:05.01 00:01:15.49 00:20:51.02 00:21:39.82 02:14:32.62
6 78 WOLAK PAWEŁ M 6 TORUŃ CAMPEONES DE TRIATLON M 30 1 MEGA 00:23:07.24 00:02:21.52 01:04:54.07 00:01:36.64 00:22:12.71 00:21:57.81 02:16:09.99
7 56 PUCH ROBERT M 7 ELBLĄG LUK-CONNECT TRI TEAM M 40 2 MEGA 00:23:53.94 00:02:29.97 01:01:56.24 00:01:22.09 00:23:39.73 00:23:12.21 02:16:34.18
8 15 CZAJKOWSKI PAWEŁ M 8 GDYNIA BCT TEAM GDYNIA M 40 3 MEGA 00:24:56.80 00:01:54.24 01:03:51.78 00:01:10.49 00:21:58.40 00:23:26.22 02:17:17.93
9 81 ZASADA GRZEGORZ M 9 PUCK AG TRI TEAM RUMIA M 40 4 MEGA 00:23:19.04 00:02:44.05 01:04:41.10 00:01:31.02 00:21:51.17 00:23:47.33 02:17:53.71
10 71 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 10 GDAŃSK M 30 2 MEGA 00:24:57.58 00:02:27.47 01:06:27.23 00:01:40.69 00:20:58.70 00:21:52.39 02:18:24.06
11 67 STUKAN MACIEJ M 11 SOPOT EPICENTRUM M 30 3 MEGA 00:24:03.75 00:02:34.03 01:04:37.47 00:02:03.36 00:22:12.40 00:23:36.08 02:19:07.09
12 86 MUSZYŃSKI MARIUSZ M 12 M 40 5 MEGA 00:26:29.64 00:03:10.03 01:51:00.42 02:20:40.09
13 27 HARTLIŃSKI GRZEGORZ HARTLIŃSKI M 13 JAROTY NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM M 30 4 MEGA 00:25:06.58 00:03:08.27 01:09:01.48 00:01:37.93 00:20:41.32 00:21:53.93 02:21:29.51
14 25 GÓRSKI SŁAWOMIR M 14 WEJHEROWO AG TRI-TEAM RUMIA M 40 6 MEGA 00:23:13.17 00:02:41.76 01:09:47.85 00:01:33.97 00:22:35.99 00:23:17.65 02:23:10.39
15 59 SALIŃSKI MICHAL M 15 KWIDZYN KTS IRONMEN M 30 5 MEGA 00:24:48.17 00:02:46.14 01:09:23.78 00:01:40.61 00:22:24.39 00:23:00.07 02:24:03.16
16 4 KRÓL SEBASTIAN M 16 GDAŃSK LUK-CONNECT TRI TEAM M 30 6 MEGA 00:26:47.69 00:02:24.49 01:07:28.35 00:01:35.41 00:22:28.24 00:23:21.26 02:24:05.44
17 37 KLONOWSKI TOMASZ KLONOWSKI M 17 ŚWIECIE PLATAN M 40 7 MEGA 00:25:07.69 00:02:20.39 01:05:55.80 00:01:46.86 00:48:47.35 00:00:10.17 02:24:08.26
18 61 SŁAWIŃSKI JAKUB M 18 STRASZYN TENNECO RACE TEAM M 30 7 MEGA 00:25:10.29 00:02:35.13 01:08:11.46 00:01:27.94 00:23:24.94 00:24:02.75 02:24:52.51
19 47 MOLENDOWSKI PAWEŁ M 19 GDYNIA ZDROWY ROWER TEAM M 40 8 MEGA 00:24:25.10 00:02:36.17 01:05:39.45 00:01:25.20 00:24:42.42 00:26:29.48 02:25:17.82
20 17 ĆWIK DAMIAN M 20 GDYNIA CTS M 40 9 MEGA 00:28:33.03 00:02:54.69 01:05:19.80 00:02:40.97 00:23:02.13 00:23:15.76 02:25:46.38
21 26 GRZEBYTA MATEUSZ M 21 KARTUZY MTB START KARTUZY M 30 8 MEGA 00:25:31.58 00:03:03.23 01:08:04.79 00:01:31.36 00:23:04.52 00:24:56.34 02:26:11.82
22 19 DUSIŃSKI KRZYSZTOF M 22 REDA M 40 10 MEGA 00:26:31.99 00:02:56.52 01:12:58.80 00:02:00.73 00:21:04.66 00:21:03.38 02:26:36.08
23 8 BARTOSZEWICZ ROBERT M 23 GDYNIA M 40 11 MEGA 01:46:49.23 00:39:48.64 02:26:37.87
24 2 RAFALAK GRZEGORZ M 24 KOSAKOWO LUK-CONNECT TRI TEAM M 40 12 MEGA 00:23:11.66 00:03:40.41 01:09:52.39 00:01:39.05 00:24:04.95 00:24:51.34 02:27:19.80
25 72 TRUSKOLAWSKA OLA K 1 GDYNIA TRIDEA TEAM K 40 MEGA 00:25:57.78 00:02:41.87 01:11:05.11 00:01:50.69 00:22:22.43 00:23:27.21 02:27:25.09
26 18 DOBOSZ MICHAL M 25 GDYNIA COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM M 40 13 MEGA 00:24:12.60 00:02:35.73 01:12:05.17 00:01:17.69 00:23:22.94 00:24:03.64 02:27:37.77
27 28 HARTLIŃSKI WOJCIECH M 26 WORYTY NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM M 30 9 MEGA 00:24:17.43 00:02:56.21 01:13:28.43 00:01:39.52 00:22:05.93 00:23:35.28 02:28:02.80
28 24 GOSZ MARCIN M 27 LĘBORK ENDURE TEAM M 40 14 MEGA 00:24:58.96 00:02:39.99 01:09:16.63 00:01:42.39 00:23:27.73 00:26:06.68 02:28:12.38
29 22 FENRYCH PIOTR M 28 GDYNIA #IM_INSPIRATION M 40 15 MEGA 00:23:51.07 00:04:13.24 01:08:55.27 00:03:00.40 00:24:02.49 00:24:27.00 02:28:29.47
30 3 SZAPIEL ANDRZEJ M 29 POGÓRZE LUK-CONNECT TRI TEAM M 30 10 MEGA 00:23:24.24 00:04:08.86 01:09:06.50 00:02:23.62 00:24:07.76 00:26:19.30 02:29:30.28
31 64 STANIEK AGATA K 2 MOGILNO BS-TRI K 20 MEGA 00:23:16.51 00:02:31.62 01:14:47.75 00:01:21.76 00:23:46.90 00:23:55.57 02:29:40.11
32 57 PUSTELNIK PAWEŁ M 30 GDYNIA M 30 11 MEGA 00:22:42.33 00:03:19.80 01:14:40.93 00:01:55.89 00:23:47.28 00:24:51.48 02:31:17.71
33 12 BLUJ MIKOŁAJ M 31 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM M 20 2 MEGA 00:25:52.71 00:03:21.09 01:09:03.56 00:01:49.81 00:25:18.98 00:27:14.14 02:32:40.29
34 66 STRUK PIOTR M 32 BIAŁYSTOK M 20 3 MEGA 00:24:22.66 00:02:56.12 01:10:30.82 00:01:37.43 00:25:17.35 00:28:57.71 02:33:42.09
35 55 PIOTROWSKI KRZYSZTOF M 33 DZIAŁDOWO TWISTER TEAM M 50 1 MEGA 00:30:27.21 00:03:13.22 01:07:38.47 00:01:47.98 00:25:08.07 00:26:00.62 02:34:15.57
36 35 KAMIŃSKI DARIUSZ KAMIŃSKI M 34 GDYNIA M 30 12 MEGA 00:24:26.52 00:02:38.73 01:13:50.43 00:01:48.03 00:24:45.03 00:26:55.81 02:34:24.55
37 32 JENDRZEJEWSKI PAWEŁ JENDRZEJEWSKI M 35 GDANSK M 30 13 MEGA 00:26:15.79 00:03:40.50 01:12:34.64 00:02:03.54 00:23:47.60 00:26:14.55 02:34:36.62
38 63 SPRINGMAN ANNA K 3 JASTRZĘBIA GÓRA KLIF TEAM K 40 MEGA 00:24:54.08 00:02:41.41 01:12:57.59 00:01:25.09 00:24:35.94 00:28:03.70 02:34:37.81
39 38 KOŁAKOWSKI MARCIN M 36 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M 30 14 MEGA 00:26:53.36 00:04:30.41 01:11:01.89 00:02:29.32 00:24:29.68 00:25:28.15 02:34:52.81
40 79 WÓJCIK PAWEŁ M 37 POŁCHOWO ECOCAD M 40 16 MEGA 00:26:00.69 00:02:46.40 01:10:40.98 00:01:58.33 00:26:25.59 00:27:05.90 02:34:57.89
41 5 MAJKOWSKI KAROL M 38 KĘBŁOWO LUK-CONNECT TRI TEAM M 30 15 MEGA 00:26:10.54 00:03:08.95 01:12:18.68 00:01:28.03 00:24:52.09 00:27:00.29 02:34:58.58
42 31 JASKÓLSKI ADRIAN M 39 CHWASZCZYNO M 30 16 MEGA 00:25:47.52 00:03:07.43 01:13:39.76 00:01:49.32 00:25:16.86 00:27:25.14 02:37:06.03
43 52 PAWELCZYK MARCIN M 40 GDYNIA/PRUSZKÓW M 30 17 MEGA 00:22:31.85 00:02:49.77 01:15:45.58 00:01:32.69 00:27:01.66 00:27:28.29 02:37:09.84
44 65 STROSIN TOMASZ M 41 RUMIA NEVER GIVE UP M 30 18 MEGA 00:28:09.22 00:03:35.36 01:16:55.26 00:01:34.59 00:23:58.58 00:25:17.77 02:39:30.78
45 42 KUCHTA WOJCIECH M 42 GDANSK M 40 17 MEGA 00:25:26.39 00:03:58.35 01:17:47.01 00:02:24.22 00:24:36.24 00:25:50.30 02:40:02.51
46 41 KUC KRZYSZTOF M 43 BYSTRA M 40 18 MEGA 00:28:39.39 00:04:09.37 01:10:47.42 00:02:29.79 00:27:49.12 00:28:19.21 02:42:14.30
47 10 BERBELICKI ADAM BERBELICKI M 44 OPOLE M 40 19 MEGA 00:29:26.32 00:03:08.39 01:14:45.71 00:02:17.39 00:25:27.58 00:27:17.15 02:42:22.54
48 14 BORCHMANN SZYMON M 45 WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM M 40 20 MEGA 00:26:18.41 00:03:58.97 01:13:34.47 00:01:47.14 00:26:22.21 00:30:50.24 02:42:51.44
49 45 MAGRIAN KRZYSZTOF M 46 REDA M 40 21 MEGA 00:31:17.29 00:03:41.42 01:12:46.70 00:01:55.46 00:25:47.17 00:27:31.06 02:42:59.10
50 54 PAWLAK DEZYDERIA K 4 GDYNIA CTS K 40 1 MEGA 00:27:19.59 00:03:41.81 01:19:08.86 00:02:03.92 00:25:27.81 00:25:44.70 02:43:26.69
51 84 BIELAK TOMASZ M 47 WARSZAWA M 40 22 MEGA 00:29:05.14 00:03:35.63 01:15:24.30 00:02:14.80 00:25:49.28 00:28:51.13 02:45:00.28
52 39 KOWALSKA IWONA K 5 MOSTY WYMIATACZE K 40 2 MEGA 00:25:58.48 00:03:48.60 01:21:37.28 00:01:23.63 00:25:30.16 00:27:05.21 02:45:23.36
53 33 JEZUSEK JAROSŁAW M 48 GDYNIA #IM_INSPIRATION M 40 23 MEGA 00:28:50.37 00:04:25.67 01:15:34.86 00:02:15.52 00:26:48.89 00:27:42.03 02:45:37.34
54 20 DYŚKO WOJCIECH M 49 SŁUPSK M 30 19 MEGA 00:25:34.63 00:03:34.12 01:20:22.38 00:02:00.41 00:26:42.62 00:28:19.65 02:46:33.81
55 40 KRAWCZYK JAN M 50 KRAKÓW KLUB POD WISIENKĄ M 30 20 MEGA 00:26:29.94 00:04:27.68 01:05:50.13 00:19:06.70 00:24:59.26 00:26:18.88 02:47:12.59
56 21 FEDAK BOHDAN M 51 ZAGÓRZ AQUARIUS MASTERS TEAM M 40 24 MEGA 00:28:10.32 00:04:14.74 01:21:16.74 00:01:57.68 00:25:47.26 00:26:59.63 02:48:26.37
57 62 SPRAWKA MARTA K 6 RADOM K 20 1 MEGA 00:28:40.11 00:02:57.20 01:23:24.52 00:01:46.63 00:25:04.12 00:26:45.48 02:48:38.06
58 36 KARSZNIA GRZEGORZ M 52 PUCK ZOELLER TECH M 40 25 MEGA 00:30:13.67 00:04:18.72 01:20:44.09 00:02:23.70 00:25:23.24 00:26:40.65 02:49:44.07
59 43 LEON LUIS M 53 GDANSK M 30 21 MEGA 00:28:13.92 00:02:48.55 01:18:32.68 00:02:01.10 00:28:13.88 00:31:15.89 02:51:06.02
60 74 USTARBOWSKI TOMASZ M 54 SWARZEWO M 30 22 MEGA 00:28:42.73 00:03:22.82 01:15:10.06 00:01:54.50 00:30:35.13 00:31:49.20 02:51:34.44
61 29 HEIMRATH BARTLOMIEJ M 55 GDYNIA KOOPA ZDROWIA M 30 23 MEGA 00:31:09.39 00:02:57.16 01:11:07.57 00:02:44.56 00:30:26.21 00:33:15.16 02:51:40.05
62 70 TOBOLSKI MICHAŁ M 56 RUMIA DOUPADŁEGO M 40 26 MEGA 00:26:49.87 00:03:41.40 01:20:18.93 00:01:35.05 00:27:43.88 00:32:18.85 02:52:27.98
63 23 GNIAŹ ALEKSANDRA K 7 GDAŃSK DRUŻYNA LESZCZYNA K 30 1 MEGA 00:29:06.60 00:03:51.28 01:22:00.52 00:02:01.82 00:27:00.09 00:29:24.25 02:53:24.56
64 11 BIEDRAWA MICHAŁ M 57 SOPOT M 40 27 MEGA 00:28:16.33 00:03:53.71 01:26:44.38 00:01:28.53 00:26:38.51 00:27:32.41 02:54:33.87
65 87 ZIELIŃSKI JACEK M 58 REDA BIEGAMYRAZEM.PL M 50 2 MEGA 00:24:38.20 00:03:28.53 01:26:57.92 00:03:35.88 00:28:06.71 00:32:11.34 02:58:58.58
66 13 BOGUT DAWID M 59 GDAŃSK M 20 4 MEGA 00:25:40.81 00:02:45.01 01:24:54.45 00:01:51.29 00:29:07.38 00:35:15.71 02:59:34.65
67 85 KULAS JAKUB M 60 M 40 28 MEGA 00:28:25.12 00:05:01.29 01:23:15.30 00:02:56.49 00:28:55.41 00:32:40.87 03:01:14.48
68 58 PUZDROWSKA MONIKA K 8 GDANSK K 30 2 MEGA 00:36:10.34 00:02:51.12 01:21:46.60 00:01:37.37 00:29:28.81 00:29:45.36 03:01:39.60
69 82 ZAWADZKI PIOTR M 61 REDA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM M 40 29 MEGA 00:26:35.48 00:04:30.29 01:26:04.75 00:03:03.13 00:27:58.66 00:33:50.86 03:02:03.17
70 34 KAMAĆ KAMIL M 62 GDAŃSK M 40 30 MEGA 00:28:12.53 00:02:41.53 01:17:07.78 00:04:02.19 00:31:19.27 00:38:54.03 03:02:17.33
71 51 PAGÓREK RADOSŁAW M 63 DOŁUJE M 50 3 MEGA 00:29:13.51 00:05:09.84 01:24:54.42 00:02:07.44 00:27:53.97 00:33:19.39 03:02:38.57
72 73 TUREK TOMASZ M 64 KŁODZKO M 50 4 MEGA 00:30:43.04 00:03:25.60 01:33:01.75 00:02:50.68 00:29:56.28 00:30:24.44 03:10:21.79
73 30 HELAND RAFAŁ M 65 GDAŃSK M 50 5 MEGA 00:32:15.90 00:04:23.43 01:17:47.08 00:04:53.01 00:33:29.38 00:39:37.29 03:12:26.09
74 50 OLSZÓWKA MAŁGORZATA K 9 GDANSKA K 40 3 MEGA 00:30:25.58 00:04:05.43 01:28:03.00 00:02:03.43 00:34:54.57 00:38:07.52 03:17:39.53
75 7 BARTEL ANITA K 10 PSZCZÓŁKI TORUS K 50 1 MEGA 00:23:31.94 00:03:32.09 01:36:17.77 00:02:20.80 00:36:32.62 00:40:05.51 03:22:20.73
76 77 WOJTASIK MARCIN M 66 RUMIA M 40 31 MEGA 00:27:14.39 00:04:07.78 01:26:06.13 00:02:23.70 00:40:49.13 00:42:10.76 03:22:51.89
DNF 69 SZYMKUN MARCIN M DNF GDYNIA M 20 DNF MEGA 00:23:27.29 00:03:07.18 02:19:10.71
DNF 75 VAN ES EMIEL M DNF LEBORK M 40 DNF MEGA 00:28:41.29 00:04:41.84 01:12:44.62


MEGA-SZTAFETA

Msc Numer Nazwa drużyny Skład drużyny Dystans pływanie T1 rower T2 1 okr bieg 2 okr bieg Meta
1 121 BYLE DO METY KATARZYNA BEJNAR-PODCHUL / PIOTR WYSOCKI ADAM ZIELECKI MEGA-SZTAFETA 00:22:16.89 00:01:52.79 01:06:32.45 00:01:03.79 00:21:48.77 00:22:45.42 02:16:20.11
2 123 KS PIDRIN GDYNIA PAWEŁ PAWLIKOWSKI / RYSZARD BORKO RADOSŁAW LASKOWSKI MEGA-SZTAFETA 00:30:59.49 00:02:09.50 01:16:47.05 00:00:57.93 00:22:20.51 00:23:59.12 02:37:13.60
3 122 PUCKA GOSPODARKA KOMUNALNA SP. Z O.O. PAWEŁ OKOŃ / PIOTR OKOŃ KAMIL MŁYŃSKI MEGA-SZTAFETA 00:30:43.96 00:01:42.06 01:48:21.34 00:01:09.03 00:26:59.76 00:31:48.56 03:20:44.71
4 124 ZUZANNA ŁUKASZEWICZ / KATARZYNA JANISZEWSKA MARTYNA JODŁOWSKA MEGA-SZTAFETA 00:26:24.67 00:01:51.06 01:33:47.74 00:01:08.71 00:38:29.37 00:41:16.87 03:22:58.42


MINI

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Dystans pływanie T1 rower T2 bieg Meta
1 446 JASIŃSKI MATEUSZ M 1 MINI 00:02:53.56 00:02:29.03 00:14:52.85 00:01:27.18 00:08:15.66 00:29:58.28
2 444 WRUK REMIGIUSZ M 2 MINI 00:02:41.43 00:02:22.89 00:15:42.73 00:01:06.61 00:08:46.78 00:30:40.44
3 411 KLEBBA KRZYSZTOF M 3 PUCK / ŁEBCZ MINI 00:02:46.86 00:02:43.66 00:14:49.88 00:01:04.31 00:09:43.64 00:31:08.35
4 409 HEWELT MATEUSZ M 4 PUCK MINI 00:02:55.52 00:02:34.45 00:15:16.57 00:01:05.68 00:09:30.90 00:31:23.12
5 404 BABIARZ PRZEMEK M 5 KĘBŁOWO MINI 00:02:42.95 00:02:19.51 00:14:55.28 00:01:42.64 00:10:56.37 00:32:36.75
6 416 MAJKUT TOMASZ M 6 PUCK MINI 00:02:57.47 00:02:33.64 00:15:33.28 00:01:29.38 00:10:08.90 00:32:42.67
7 402 BABIARZ FILIP M 7 KĘBŁOWO MINI 00:02:50.66 00:02:18.75 00:16:53.46 00:00:52.82 00:10:00.22 00:32:55.91
8 431 STOLC MICHAŁ M 8 GDYNIA MINI 00:03:01.82 00:03:02.72 00:16:12.53 00:01:24.69 00:09:18.61 00:33:00.37
9 412 KOZŁOWSKI GRZEGORZ M 9 RUMIA MINI 00:03:06.88 00:03:02.67 00:15:32.84 00:01:08.17 00:10:11.63 00:33:02.19
10 425 RUSOŃ OSKAR M 10 GDYNIA MINI 00:02:34.89 00:02:28.57 00:17:31.88 00:01:37.08 00:08:51.18 00:33:03.60
11 414 LUNK KRZYSZTOF M 11 PUCK MINI 00:03:15.15 00:03:29.31 00:14:32.24 00:02:00.60 00:09:50.53 00:33:07.83
12 401 GAFKA WALDEMAR M 12 WEJHEROWO MINI 00:03:01.37 00:02:58.79 00:14:04.18 00:01:43.95 00:11:32.11 00:33:20.40
13 433 TRZEBIATOWSKI GRZEGORZ M 13 RUMIA MINI 00:03:12.43 00:03:28.04 00:15:52.36 00:01:10.31 00:09:46.27 00:33:29.41
14 231 GRABOWSKI MARIUSZ M 14 POGÓRZE MINI 00:06:24.66 00:15:31.94 00:01:41.34 00:10:09.43 00:33:47.37
15 427 SCHMIDT SEBASTIAN M 15 POŁCZYNO MINI 00:03:03.47 00:03:18.13 00:16:26.42 00:01:12.63 00:09:48.25 00:33:48.90
16 415 ŁOJEWSKI PATRYK M 16 GDYNIA MINI 00:03:02.57 00:03:20.98 00:17:55.32 00:01:04.56 00:09:02.00 00:34:25.43
17 443 CHOJNACKI MARIUSZ M 17 MINI 00:02:52.17 00:03:13.90 00:16:24.82 00:01:24.40 00:10:45.57 00:34:40.86
18 403 BABIARZ KASIA K 1 KĘBŁOWO MINI 00:02:58.77 00:02:30.62 00:16:28.97 00:01:39.01 00:11:13.38 00:34:50.75
19 432 SZOPA MAREK M 18 GDYNIA MINI 00:02:47.10 00:03:05.32 00:16:20.28 00:01:50.80 00:10:54.62 00:34:58.12
20 413 KUŻDŻAŁ ADAM M 19 RUMIA MINI 00:02:58.27 00:02:55.73 00:16:40.65 00:01:09.81 00:11:23.36 00:35:07.82
21 408 CZAJA PIOTR M 20 SOPOT MINI 00:02:46.36 00:03:12.42 00:17:29.03 00:01:08.18 00:10:45.66 00:35:21.65
22 445 STOLARSKA-JASIŃSKA MARTA K 2 MINI 00:02:59.88 00:02:47.51 00:16:33.50 00:01:41.53 00:11:19.30 00:35:21.72
23 417 MARAT KRZYSZTOF M 21 RUMIA MINI 00:02:57.08 00:03:28.36 00:16:34.57 00:01:31.63 00:10:55.79 00:35:27.43
24 437 ZELEWSKI KRYSTIAN K 3 PUCK MINI 00:02:57.92 00:03:25.30 00:16:23.98 00:01:11.47 00:11:34.00 00:35:32.67
25 436 ZAKRZEWSKI MATEUSZ M 22 WARSZKOWO MINI 00:02:44.51 00:04:02.44 00:18:20.54 00:10:54.56 00:36:02.05
26 426 RYSMANOWSKA ALICJA K 4 REKOWO GÓRNE MINI 00:03:06.11 00:02:55.14 00:17:40.25 00:01:03.45 00:11:27.43 00:36:12.38
27 424 PLUTA WOJCIECH M 23 GDAŃSK MINI 00:02:42.31 00:03:31.88 00:16:39.34 00:01:46.18 00:12:10.87 00:36:50.58
28 421 PASZKE NIKODEM M 24 PRZETOCZYNO MINI 00:03:21.36 00:03:05.39 00:14:43.51 00:01:47.41 00:14:45.51 00:37:43.18
29 435 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 5 WARSZKOWO MINI 00:02:59.70 00:03:31.69 00:19:07.79 00:12:21.97 00:38:01.15
30 429 STANIEK MAŁGORZATA K 6 MOGILNO MINI 00:03:08.53 00:03:27.30 00:17:37.63 00:13:57.30 00:38:10.76
31 434 WIKTOREK GRZEGORZ M 25 MIASTKOWO MINI 00:02:43.97 00:04:14.62 00:18:39.90 00:13:12.91 00:38:51.40
32 407 BLADOWSKA KATARZYNA K 7 REDA MINI 00:03:18.48 00:03:16.18 00:20:18.31 00:12:27.06 00:39:20.03
33 406 BIELIŃSKI ŁUKASZ M 26 RUMIA MINI 00:03:04.33 00:03:53.11 00:18:04.43 00:14:34.93 00:39:36.80
34 420 NIEDZIELSKA ZOFIA K 8 GDYNIA MINI 00:03:01.75 00:03:44.19 00:20:05.35 00:13:56.46 00:40:47.75
35 405 BAMBROWICZ KOŁAKOWSKA ALEKSANDRA K 9 REDA MINI 00:03:26.14 00:03:03.42 00:17:50.42 00:17:05.51 00:41:25.49
36 418 MARDZIŃSKI SŁAWOMIR M 27 WEJHEROWO MINI 00:02:59.55 00:03:28.10 00:20:24.55 00:15:06.89 00:41:59.09
37 422 PIOTROWSKA DAGMARA K 10 GDAŃSK MINI 00:02:57.59 00:03:56.13 00:20:59.39 00:14:56.50 00:42:49.61
38 423 PIOTROWSKI JANUSZ M 28 GDAŃSK MINI 00:03:05.98 00:04:05.77 00:21:19.27 00:14:18.81 00:42:49.83
39 430 STEMPNIAK KATARZYNA K 11 HEL MINI 00:03:11.95 00:03:29.61 00:18:52.45 00:17:54.66 00:43:28.67
40 442 SZOPA MAŁGORZATA K 12 GDYNIA MINI 00:03:24.59 00:03:35.34 00:22:03.23 00:15:32.08 00:44:35.24
41 438 ZIMOŃ MAGDALENA K 13 REDA MINI 00:03:15.71 00:03:40.50 00:21:16.98 00:17:51.34 00:46:04.53
42 441 KONKEL WERONIKA K 14 MINI 00:03:07.88 00:03:15.13 00:25:09.20 00:15:52.84 00:47:25.05
43 447 SPRAWKA RADOSŁAW M 29 MINI 00:04:22.94 00:06:44.64 00:20:12.40 00:17:06.62 00:48:26.60
DNF 410 KAC MAGDALENA K DNF REDA MINI 00:01:34.69
DNF 440 ŻÓRAW ADAM M DNF GDYNIA MINI 00:15:11.24


SPRINT

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Kat M kat Dystans pływanie T1 rower T2 bieg Meta
1 261 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 1 RUMIA M 30 SPRINT 00:10:02.27 00:01:55.93 00:30:18.70 00:01:09.19 00:18:20.10 01:01:46.19
2 244 KUBIAK MACIEJ M 2 REDA M 30 SPRINT 00:09:57.78 00:01:50.32 00:32:31.03 00:01:09.67 00:16:39.80 01:02:08.60
3 251 LICZNERSKI PIOTR M 3 GDANSK M 30 SPRINT 00:09:52.23 00:02:07.23 00:32:27.36 00:01:19.57 00:19:27.42 01:05:13.81
4 205 BAŁUT MICHAŁ M 4 GDYNIA M 30 1 SPRINT 00:09:56.81 00:01:53.56 00:33:43.58 00:01:30.43 00:19:49.19 01:06:53.57
5 265 PTASZEK TOMASZ M 5 GDYNIA M 30 2 SPRINT 00:10:14.95 00:02:02.94 00:33:05.38 00:01:15.87 00:20:51.85 01:07:30.99
6 282 SUSKA ARKADIUSZ M 6 GDYNIA M 40 1 SPRINT 00:11:10.80 00:02:09.52 00:32:18.86 00:01:26.76 00:21:01.99 01:08:07.93
7 206 BELLWON PAWEŁ M 7 GDYNIA M 30 3 SPRINT 00:10:54.80 00:02:38.03 00:32:34.53 00:01:20.13 00:20:44.57 01:08:12.06
8 286 ŚLESICKI RAFAŁ M 8 GDAŃSK M 30 4 SPRINT 00:11:16.31 00:02:08.94 00:32:46.48 00:01:25.62 00:20:54.74 01:08:32.09
9 257 MAŚLANKO MACIEJ M 9 WOLA ŁOKOTOWA M 30 5 SPRINT 00:10:27.22 00:01:45.07 00:33:47.26 00:01:26.95 00:21:27.12 01:08:53.62
10 238 JUŚKIW PAWEL M 10 GDYNIA M 30 6 SPRINT 00:10:12.86 00:02:23.22 00:33:27.30 00:01:16.65 00:21:46.83 01:09:06.86
11 279 STANISZEWSKI KRZYSZTOF M 11 MALBORK M 30 7 SPRINT 00:10:11.15 00:02:20.27 00:34:54.08 00:01:20.30 00:20:29.63 01:09:15.43
12 262 MIOTK MICHAL M 12 GDYNIA M 30 8 SPRINT 00:10:48.09 00:02:20.57 00:33:07.62 00:01:20.01 00:21:52.11 01:09:28.40
13 240 KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ M 13 REDA M 50 1 SPRINT 00:13:19.26 00:32:38.53 00:01:45.39 00:21:47.48 01:09:30.66
14 283 SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA ALEKSANDRA K 1 KOLECZKOWO K 30 SPRINT 00:10:41.37 00:01:58.94 00:34:53.21 00:01:37.79 00:21:01.39 01:10:12.70
15 253 MAKSYMIUK PIOTR M 14 GDAŃSK M 40 2 SPRINT 00:11:26.04 00:03:15.21 00:33:39.90 00:01:33.14 00:20:26.08 01:10:20.37
16 299 BELTER DANIEL M 15 WEJHEROWO M 20 1 SPRINT 00:10:01.53 00:02:52.97 00:34:37.41 00:01:36.52 00:21:51.78 01:11:00.21
17 291 WAWRZYNIAK MAREK M 16 GDYNIA M 50 2 SPRINT 00:12:14.28 00:02:44.07 00:32:39.79 00:01:32.92 00:22:10.04 01:11:21.10
18 294 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 17 GDYNIA M 40 3 SPRINT 00:11:49.28 00:02:47.01 00:33:35.73 00:01:13.78 00:23:06.96 01:12:32.76
19 301 PAKUŁA PIOTR M 18 M 30 9 SPRINT 00:09:34.15 00:03:22.95 00:36:00.98 00:01:45.38 00:22:20.97 01:13:04.43
20 230 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ M 19 GDYNIA M 40 4 SPRINT 00:11:49.23 00:02:45.52 00:35:15.75 00:01:29.21 00:21:47.61 01:13:07.32
21 234 HRYNKIEWICZ-SUDNIK AREK M 20 ELBLĄG M 40 5 SPRINT 00:12:34.32 00:03:21.47 00:33:23.71 00:01:47.84 00:22:22.98 01:13:30.32
22 302 DADEJ RAFAŁ M 21 M 40 6 SPRINT 00:12:34.45 00:02:20.58 00:35:34.49 00:01:14.33 00:22:18.09 01:14:01.94
23 304 PĘKALA MICHAŁ M 22 M 30 10 SPRINT 00:15:17.20 00:36:38.84 00:01:10.95 00:21:21.94 01:14:28.93
24 277 SPRINGMAN KRYSTIAN M 23 JASTRZĘBIA GÓRA M 40 7 SPRINT 00:11:41.08 00:03:03.86 00:35:16.77 00:01:40.35 00:23:59.93 01:15:41.99
25 287 TĘGI MACIEJ M 24 GDYNIA M 30 11 SPRINT 00:11:52.26 00:02:40.59 00:36:42.77 00:02:04.25 00:22:35.82 01:15:55.69
26 303 MAZIARCZYK MAREK M 25 1 SPRINT 00:12:42.11 00:02:57.82 00:36:49.17 00:01:29.05 00:22:02.47 01:16:00.62
27 246 KUCIABA JACEK KUCIABA M 26 JAGATOWO M 50 3 SPRINT 00:12:48.77 00:02:38.59 00:35:29.46 00:01:18.35 00:23:50.97 01:16:06.14
28 269 RĄCZKOWSKI DARIUSZ RĄCZKOWSKI M 27 WEJHEROWO M 40 8 SPRINT 00:12:43.54 00:02:44.19 00:35:23.06 00:01:50.89 00:23:32.85 01:16:14.53
29 215 CHMIEL KRZYSZTOF M 28 BOLSZEWO M 30 12 SPRINT 00:12:44.71 00:02:33.45 00:34:59.69 00:01:35.33 00:24:24.96 01:16:18.14
30 270 RONIARSKI ADAM M 29 WEJHEROWO M 40 9 SPRINT 00:12:14.71 00:02:16.96 00:36:47.43 00:01:34.13 00:23:29.26 01:16:22.49
31 288 TYSZER ADAM M 30 REDA M 40 10 SPRINT 00:11:19.23 00:03:16.73 00:37:30.83 00:01:46.41 00:23:08.07 01:17:01.27
32 214 BUTOWSKA KATARZYNA K 2 STAROGARD GDAŃSKI K 40 SPRINT 00:12:42.80 00:02:51.83 00:37:59.24 00:01:53.57 00:21:37.43 01:17:04.87
33 239 KAC MAREK M 31 REDA M 40 11 SPRINT 00:11:27.08 00:02:44.91 00:37:02.98 00:01:34.69 00:24:15.89 01:17:05.55
34 256 MARSZAŁEK KARINA K 3 GDYNIA K 40 SPRINT 00:11:35.69 00:02:11.18 00:35:55.70 00:01:32.79 00:25:50.82 01:17:06.18
35 281 STOSIK SŁAWOMIR M 32 PELPLIN M 50 4 SPRINT 00:14:34.55 00:03:17.54 00:34:35.83 00:02:11.22 00:22:47.45 01:17:26.59
36 203 MYŚLISZ LUKASZ M 33 WŁADYSŁAWOWO M 40 12 SPRINT 00:13:24.39 00:03:11.32 00:34:17.72 00:01:51.05 00:25:02.59 01:17:47.07
37 300 MROZOWSKI DARIUSZ M 34 M 40 13 SPRINT 00:18:42.44 00:38:05.89 00:01:33.36 00:19:57.96 01:18:19.65
38 260 MICHALSKI PRZEMYSŁAW M 35 GDAŃSK M 40 14 SPRINT 00:13:40.52 00:02:45.11 00:35:30.85 00:01:55.14 00:25:01.80 01:18:53.42
39 290 WASIEK MIROSŁAW M 36 GDYNIA M 50 5 SPRINT 00:11:45.32 00:02:58.42 00:38:18.84 00:01:57.47 00:24:31.10 01:19:31.15
40 264 NIEDŹWIECKI MATEUSZ M 37 RUMIA M 30 13 SPRINT 00:14:00.11 00:03:07.94 00:39:00.97 00:01:20.46 00:22:16.48 01:19:45.96
41 223 FALKOWSKA MARTYNA K 4 BIAŁYSTOK K 20 1 SPRINT 00:12:29.10 00:02:28.01 00:40:21.12 00:01:54.99 00:22:44.50 01:19:57.72
42 232 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 5 GDYNIA K 40 1 SPRINT 00:13:24.16 00:02:47.94 00:38:45.14 00:01:34.06 00:23:30.63 01:20:01.93
43 252 LYASHKEVICH ALEXEY M 38 GDAŃSK M 30 14 SPRINT 00:12:20.86 00:04:11.79 00:39:51.56 00:02:20.87 00:21:43.48 01:20:28.56
44 268 RAGUZA GRZEGORZ M 39 GDYNIA M 40 15 SPRINT 00:12:25.82 00:02:34.37 00:37:35.42 00:01:30.21 00:26:35.18 01:20:41.00
45 218 CZĄSTKA TOMASZ M 40 GDYNIA M 30 15 SPRINT 00:13:34.46 00:02:43.21 00:37:52.58 00:01:46.51 00:25:00.89 01:20:57.65
46 296 ZELEWSKA MARTA K 6 GDYNIA K 40 2 SPRINT 00:13:33.48 00:03:08.81 00:36:33.40 00:01:43.56 00:26:08.75 01:21:08.00
47 242 KRUK MACIEJ M 41 RUMIA M 40 16 SPRINT 00:13:21.22 00:03:12.23 00:39:49.60 00:01:50.21 00:22:58.63 01:21:11.89
48 204 DOMINIK WIESŁAW M 42 SWARZEWO M 50 6 SPRINT 00:13:48.25 00:03:03.16 00:36:01.55 00:02:39.13 00:25:40.36 01:21:12.45
49 210 BRONOWICKA ALEKSANDRA K 7 POGÓRZE K 30 1 SPRINT 00:12:22.45 00:03:30.09 00:37:14.04 00:02:22.59 00:25:49.73 01:21:18.90
50 229 GOYKE DAWID M 43 KROKOWA M 30 16 SPRINT 00:12:41.58 00:02:30.84 00:40:07.88 00:01:00.48 00:25:08.79 01:21:29.57
51 292 WOJEWSKI KRYSTIAN M 44 SOPOT M 30 17 SPRINT 00:12:23.03 00:04:42.32 00:40:06.24 00:01:14.64 00:23:10.32 01:21:36.55
52 272 RÓMIANOWSKI MAREK RÓMIANOWSKI M 45 PUCK M 40 17 SPRINT 00:14:10.96 00:02:41.88 00:39:43.51 00:02:06.39 00:23:35.32 01:22:18.06
53 207 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA K 8 GDYNIA K 40 3 SPRINT 00:14:14.08 00:02:32.97 00:37:45.97 00:01:31.66 00:26:27.20 01:22:31.88
54 275 SCHUTZ MARIA K 9 KOŚCIERZYNA K 20 2 SPRINT 00:11:24.54 00:04:14.70 00:40:30.06 00:03:07.35 00:23:15.79 01:22:32.44
55 255 MALTCEV SERGEI M 46 ELBLĄG M 50 7 SPRINT 00:13:45.47 00:03:15.29 00:36:17.74 00:02:17.21 00:27:11.24 01:22:46.95
56 213 BUDNIK MACIEJ M 47 PUCK M 30 18 SPRINT 00:16:12.51 00:35:48.83 00:02:29.06 00:28:20.77 01:22:51.17
57 263 MISLISZ PIOTR M 48 OSŁONINO M 50 8 SPRINT 00:14:09.68 00:03:13.36 00:38:56.94 00:01:30.77 00:25:09.21 01:22:59.96
58 276 SKRZYPCZAK KINGA K 10 PUCK K 30 2 SPRINT 00:19:31.57 00:36:33.35 00:01:38.94 00:25:17.34 01:23:01.20
59 216 CZAJKOWSKA MAGDALENA K 11 GDYNIA K 40 4 SPRINT 00:12:25.53 00:02:36.77 00:40:10.69 00:01:31.10 00:26:41.91 01:23:26.00
60 247 KUŁTONIAK ROBERT M 49 GDYNIA M 40 18 SPRINT 00:13:36.07 00:03:03.95 00:39:33.70 00:02:03.41 00:25:21.92 01:23:39.05
61 254 MAKSYŚ RYSZARD M 50 PIERWOSZYNO M 50 9 SPRINT 00:13:58.17 00:04:44.35 00:39:38.37 00:02:35.18 00:23:00.55 01:23:56.62
62 289 URBANOWICZ BARTOSZ M 51 KĘBŁOWO M 20 2 SPRINT 00:12:24.91 00:03:14.04 00:40:46.83 00:02:01.79 00:26:00.18 01:24:27.75
63 248 KUNZ KACPER M 52 POGÓRZE M 20 3 SPRINT 00:11:29.92 00:03:01.25 00:41:44.92 00:02:02.82 00:26:08.93 01:24:27.84
64 217 CZĄSTKA JACEK M 53 GDYNIA M 50 10 SPRINT 00:18:56.12 00:38:16.69 00:02:14.33 00:25:31.82 01:24:58.96
65 222 ELMINOWSKI WOJCIECH M 54 ELBLĄG M 50 11 SPRINT 00:12:02.55 00:03:21.84 00:42:50.51 00:01:19.99 00:25:46.24 01:25:21.13
66 209 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 55 KWIDZYN M 20 4 SPRINT 00:12:43.56 00:05:37.20 00:43:42.69 00:01:42.33 00:22:22.52 01:26:08.30
67 297 ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA K 12 RUMIA K 40 5 SPRINT 00:13:47.51 00:04:07.33 00:40:20.35 00:02:34.61 00:25:39.51 01:26:29.31
68 250 KUREL MICHAŁ M 56 RUMIA M 30 19 SPRINT 00:11:36.96 00:06:00.78 00:40:05.47 00:03:09.86 00:25:55.92 01:26:48.99
69 236 JAROMIRSKA-LEWIŃSKA MAJA K 13 REDA K 40 6 SPRINT 00:15:06.19 00:04:11.39 00:41:29.00 00:02:10.70 00:23:55.98 01:26:53.26
70 1 BRZESKI ADAM M 57 WEJHEROWO M 40 19 SPRINT 00:12:37.86 00:03:05.88 00:34:52.89 00:02:24.40 00:34:00.48 01:27:01.51
71 220 DAWIDOWSKI ROMAN M 58 PUCK M 50 12 SPRINT 00:17:13.53 00:03:23.44 00:41:05.63 00:01:44.51 00:23:48.73 01:27:15.84
72 285 SZUMLAS RAFAŁ M 59 RUMIA M 40 20 SPRINT 00:15:17.27 00:03:38.82 00:39:53.40 00:02:22.63 00:26:20.78 01:27:32.90
73 235 HRYNKIEWICZ-SUDNIK WANESA K 14 ELBLĄG K 20 3 SPRINT 00:13:12.59 00:03:13.39 00:42:41.73 00:01:50.63 00:27:26.13 01:28:24.47
74 237 JASKUŁKE IREK M 60 PUCK M 40 21 SPRINT 00:14:17.77 00:03:35.52 00:38:18.26 00:02:04.45 00:30:32.61 01:28:48.61
75 243 KRZEMPEK KAROL M 61 GDAŃSK M 30 20 SPRINT 00:14:27.76 00:03:43.13 00:40:14.61 00:02:22.44 00:28:34.07 01:29:22.01
76 274 SCHMIDT MATEUSZ M 62 WEJHEROWO M 30 21 SPRINT 00:12:09.76 00:04:08.49 00:43:45.80 00:01:22.17 00:28:08.51 01:29:34.73
77 267 RACZYŃSKA EWA K 15 GDYNIA K 40 7 SPRINT 00:14:07.24 00:03:53.68 00:45:21.67 00:02:08.15 00:24:21.43 01:29:52.17
78 278 STANISZEWSKA JOANNA K 16 GDAŃSK K 30 3 SPRINT 00:12:06.80 00:03:05.26 00:44:34.90 00:01:42.30 00:28:32.77 01:30:02.03
79 295 ZAKRZEWSKA MARLENA K 17 GDAŃSK K 30 4 SPRINT 00:15:00.17 00:03:36.78 00:42:16.38 00:02:10.47 00:28:03.32 01:31:07.12
80 208 BOGALECKI MAREK M 63 STAROGARD GDAŃSKI M 50 13 SPRINT 00:13:20.24 00:04:28.31 00:40:58.31 00:02:31.34 00:30:10.13 01:31:28.33
81 293 WÓJCIK DANIEL M 64 KARWIA M 30 22 SPRINT 00:17:07.08 00:02:46.47 00:42:52.38 00:01:20.81 00:28:46.00 01:32:52.74
82 258 MATYSIAK ROBERT M 65 KWIRYNÓW M 50 14 SPRINT 00:13:52.48 00:04:05.64 00:43:51.13 00:02:16.50 00:29:39.16 01:33:44.91
83 219 DALECKI BARTŁOMIEJ M 66 RUMIA M 40 22 SPRINT 00:15:14.69 00:04:09.64 00:40:10.39 00:01:57.97 00:32:56.39 01:34:29.08
84 245 KUC MIROSŁAW M 67 BYSTRA M 40 23 SPRINT 00:18:39.32 00:44:02.37 00:01:45.92 00:30:24.56 01:34:52.17
85 233 GRUSZKA BEATA GRUSZKA K 18 SWARZEWO K 30 5 SPRINT 00:14:57.46 00:03:42.82 00:47:23.87 00:01:32.87 00:30:58.26 01:38:35.28
86 225 FALKOWSKI PAWEŁ M 68 DARŻLUBIE M 20 5 SPRINT 00:14:54.60 00:04:56.21 00:49:34.54 00:01:50.85 00:27:37.56 01:38:53.76
87 202 RZEPA MACIEJ M 69 GDYNIA M 40 24 SPRINT 00:11:24.47 00:02:43.70 00:52:42.56 00:05:04.50 00:27:27.01 01:39:22.24
88 211 BRZYCKI RADOSŁAW M 70 TCZEW M 40 25 SPRINT 00:14:08.10 00:06:26.49 00:47:08.85 00:02:00.43 00:29:59.48 01:39:43.35
89 273 SCHMIDT JANUSZ M 71 POŁCZYNO M 50 15 SPRINT 00:15:09.68 00:04:10.09 00:44:47.57 00:02:13.17 00:34:00.69 01:40:21.20
90 271 ROSZMANN SŁAWOMIR M 72 PUCK M 50 16 SPRINT 00:15:22.64 00:03:38.31 00:45:33.56 00:01:52.63 00:34:21.77 01:40:48.91
91 280 STEMPNIAK ZBIGNIEW M 73 HEL M 40 26 SPRINT 00:15:28.20 00:05:12.42 00:44:07.82 00:02:26.19 00:35:00.05 01:42:14.68
92 226 FORMELA SEBASTIAN M 74 ŻUKOWO M 50 17 SPRINT 00:18:46.10 00:05:07.86 00:44:24.80 00:02:15.44 00:33:45.90 01:44:20.10
93 249 KUPTZ DANIEL M 75 SOPIESZYNO M 50 18 SPRINT 00:16:58.53 00:04:28.93 00:47:42.31 00:01:50.89 00:34:15.80 01:45:16.46
94 212 BUDNIK JACEK M 76 GDAŃSK M 30 23 SPRINT 00:18:37.45 00:47:41.23 00:02:34.16 00:36:40.77 01:45:33.61
95 224 FALKOWSKI MAREK M 77 PUCK M 50 19 SPRINT 00:15:55.06 00:06:44.26 00:46:49.26 00:02:57.48 00:36:14.68 01:48:40.74
96 284 SZUMLAS ANNA K 19 POŁCHOWO K 40 8 SPRINT 00:15:21.24 00:04:48.84 00:46:21.14 00:03:05.63 00:39:40.49 01:49:17.34
97 228 GOLOMBEK PIOTR M 78 GRUDZIĄDZ M 50 20 SPRINT 00:14:52.59 00:04:30.36 00:55:23.61 00:01:54.21 00:40:53.16 01:57:33.93


SPRINT-SZTAFETA

Msc Numer Nazwa drużyny Skład drużyny Dystans pływanie T1 rower T2 bieg Meta
1 322 DECATHLON TRÓJMIASTO 2 ALEKSANDRA CICHOŃ / RADOSŁAW ŁABĘDZKI / MAREK GRZEGORY SPRINT-SZTAFETA 00:15:29.30 00:01:52.42 00:31:14.01 00:00:57.34 00:21:00.41 01:10:33.48
2 333 DECATHLON KARTUSKA PATRYK OSTASZEWSKI / MARTYNA GÓRAJEWSKA KONRAD JEŻAK / SPRINT-SZTAFETA 00:11:28.16 00:02:01.80 00:42:18.98 00:00:54.73 00:19:49.50 01:16:33.17
3 334 DECATHLON TRÓJMIASTO SZYMON KOWALSKI / WIKTORIA KWIATKOWSKA KRZYSZTOF SKIBICKI SPRINT-SZTAFETA 00:12:18.49 00:01:32.97 00:40:25.88 00:00:56.72 00:23:41.30 01:18:55.36
4 326 ZOELLER TECH 3 JAROSŁAW UŚCIŃSKI / PIOTR ROGOCKI MIROSŁAW PALACHOWSKI SPRINT-SZTAFETA 00:14:55.79 00:01:55.81 00:39:43.78 00:00:56.64 00:24:51.66 01:22:23.68
5 328 URZĄD MIASTA PUCK KAMIL SYTA / BARTŁOMIEJ KAMIŃSKI MICHALINA SYPNIEWSKA / SPRINT-SZTAFETA 00:13:44.40 00:02:13.23 00:34:15.27 00:01:08.67 00:34:03.03 01:25:24.60
6 330 ZOELLER TECH 1 MARCIN LEWANDOWSKI / PRZEMYSŁAW MATYJASZCZYK PIOTR BIAŁAS SPRINT-SZTAFETA 00:16:15.06 00:01:48.07 00:47:52.58 00:00:50.80 00:23:23.21 01:30:09.72
7 331 ZOELLER TECH 2 MAREK TRZEBIATOWSKI / ADAM ZABRODZKI MATEUSZ OCHLIK SPRINT-SZTAFETA 00:12:48.84 00:02:17.50 00:53:46.38 00:01:11.65 00:25:14.09 01:35:18.46
8 325 ZOELLER TECH GRZEGORZ WIKTOREK / ZDZISŁAW WITTBRODT PAWEŁ WAŁDOCH SPRINT-SZTAFETA 00:13:41.44 00:02:17.13 00:56:40.74 00:01:04.84 00:29:03.06 01:42:47.21
9 332 PUCKA GOSPODARKA KOMUNALNA SP. Z O.O. SZTAFETA NR 2 NINA BIESCHKE / JAROSŁAW LIS IZABELA PLUTA SPRINT-SZTAFETA 00:19:13.28 00:02:26.78 00:52:30.95 00:01:19.94 00:35:59.44 01:51:30.39
10 321 PUCKIE HOSPICJUM MAŁGORZATA LIBRONT / EUNIKA TARAPACZ DOROTA BARNETT / SPRINT-SZTAFETA 00:29:33.34 02:19:22.10 00:28:53.42 03:17:48.86
11 324 PUCKIE HOSPICJUM II DARIUSZ CZUCHA / MONIKA MATWIEJCZYK-CZUCHA / EUNIKA PATELCZYK SPRINT-SZTAFETA 02:03:44.24 01:05:35.72 00:09:16.04 03:18:36.00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ