Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | mieszkaniec Gminy Łomża | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozłowski Piotr | Augustów | Polska | 1963m + 10km | DHL AUGUSTÓW | M | NIE | opłacono |
2 | Korzeniecka Beata | Beata | Polska | 1963m + 10km | Kurpie na Luzie | XL | NIE | opłacono |
3 | Bielawski Marek | Białowieża | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
4 | Lenkiewicz Paweł | Białystok | Polska | 1963m + 10km | MD Run Training | L | NIE | opłacono |
5 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
6 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | 1963m + 10km | MD Run Training | M | NIE | opłacono |
7 | Wróblewski Kamil | Białystok | Polska | 1963m + 10km | VOX | L | NIE | opłacono |
8 | Raudnicka Jadwiga | Białystok | Polska | 1963m + 10km | Pędziwiatr | M | NIE | opłacono |
9 | Koziejko Stanisław | Białystok | Azerbejdżan | 1963m + 10km | Biegam dla Justysi | XL | NIE | opłacono |
10 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
11 | Gołaszewski Mariusz | Białystok | Polska | 1963m + 10km | MD Run Training | XL | NIE | opłacono |
12 | Roj-Rojewska Urszula | Białystok | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
13 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | 1963m + 10km | MD Run Training | M | NIE | opłacono |
14 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
15 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | 1963m + 10km | S | NIE | opłacono | |
16 | Szwarc Michał | Białystok | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
17 | Nikołajuk Mikołaj | Białystok | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
18 | Bierć Jarosław | Białystok | Polska | 1963m + 10km | XL | NIE | opłacono | |
19 | Kot Sebastian | Białystok | Polska | 1963m + 10km | MD Run Training | M | NIE | opłacono |
20 | Dawidziuk Przemysław | Białystok | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
21 | Dankiewicz Elżbieta | Białystok | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
22 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
23 | Lewandowski Łukasz | Bielsk Podlaski | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
24 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | NIE | opłacono |
25 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
26 | Kotowicz Grzegorz | Budry | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
27 | Godlewski Adam | Ciechanowiec | Polska | 1963m + 10km | Ciechanowiec biega | L | NIE | opłacono |
28 | Chmielewski Józef | Ciechanowiec | Polska | 1963m + 10km | Ciechanowiec biega | L | NIE | opłacono |
29 | Grucel Leszek | Ciechanowiec | Polska | 1963m | Ciechanowiec biega | XL | NIE | opłacono |
30 | Grucel Tomasz | Ciechanowiec | Polska | 1963m | S | NIE | opłacono | |
31 | Godlewska Urszula | Ciechanowiec | Polska | 1963m | Ciechanowiec Biega | L | NIE | opłacono |
32 | Godlewski Maciej | Ciechanowiec | Polska | 1963m | Ciechanowiec biega | S | NIE | opłacono |
33 | Niewiarowska Anna | Ciechanowiec | Polska | 1963m | Ciechanowiec Biega | L | NIE | opłacono |
34 | Kloc Mateusz | Cyców | Polska | 1963m | M | NIE | opłacono | |
35 | Jackowski Andrzej | Czarnocin | Polska | 1963m | XL | NIE | opłacono | |
36 | Szok Marek | Czarnocin | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | NIE | opłacono |
37 | Skłodowski Henryk | Dąbrowa | Polska | 1963m + 10km | Roch Jasienica | M | NIE | opłacono |
38 | Zduniak Anna | Drążdżewo | Polska | 1963m + 10km | Kurpie na Luzie | L | NIE | opłacono |
39 | Zduniak Piotr | Drążdżewo | Polska | 1963m + 10km | KURPIE NA LUZIE | XL | NIE | opłacono |
40 | Szumiło Michał | Ełk | Polska | 1963m + 10km | LYSY 666 TEAM | XL | NIE | opłacono |
41 | Olender Aneta | Giełczyn | Polska | 1963m | Brak | L | TAK | opłacono |
42 | Dudzińska Izabela | Giełczyn | Polska | 1963m | Brak | S | TAK | opłacono |
43 | Dudek Dorota | Giełczyn | Polska | 1963m | M | TAK | opłacono | |
44 | Kumorowska Katarzyna | Giełczyn | Polska | 1963m | Brak | L | TAK | |
45 | Kuptel Anna | Giełczyn | Polska | 1963m | M | TAK | opłacono | |
46 | Gwardiak Ewelina | Giełczyn | Polska | 1963m | Brak | M | TAK | opłacono |
47 | Jałowiecka Iwona | Giełczyn | Polska | 1963m | Brak | S | TAK | opłacono |
48 | Karczewski Jan | Hajnówka | Polska | 1963m + 10km | Hajnówka Biega | M | NIE | opłacono |
49 | Chirko Stefan | Hajnówka | Polska | 1963m + 10km | Hajnówka biega | M | NIE | opłacono |
50 | Artemiuk Eugeniusz | Hajnówka | Polska | 1963m + 10km | Hajnówka Biega | M | NIE | opłacono |
51 | Artemiuk Eugenia | Hajnówka | Polska | 1963m + 10km | Hajnówka Biega | M | NIE | opłacono |
52 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Polska | 1963m + 10km | RKB Hajnówka | L | NIE | opłacono |
53 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Polska | 1963m + 10km | GKS Tachimetr Warszawa | L | NIE | opłacono |
54 | Zych Michał | Katowice | Polska | 1963m + 10km | Ostatnich gryzą psy | M | NIE | opłacono |
55 | Kosiński Marcin | Kolno | Polska | 1963m + 10km | Petunie | M | NIE | opłacono |
56 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Polska | 1963m + 10km | Kolno Biega | M | NIE | opłacono |
57 | Duda Paulina | Kolno | Polska | 1963m + 10km | Kolno biega | S | NIE | opłacono |
58 | Darmetko Paweł | Kolno | Polska | 1963m + 10km | Kolno Biega | M | NIE | opłacono |
59 | Wiktorzak Magdalena | Konarzyce | Polska | 1963m | M | TAK | opłacono | |
60 | Chrapowicz Paweł | Konopki Młode | Polska | 1963m + 10km | M | NIE | opłacono | |
61 | Merchel Mirosław | Kruki | Polska | 1963m + 10km | KS ARCO Ławy | L | NIE | opłacono |
62 | Baranowska Marta | Leszczydół Nowiny | Polska | 1963m + 10km | Pawko Runner Team | M | NIE | opłacono |
63 | Poreda Dariusz | Lomza | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
64 | Kutny Bartosz | Lomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | NIE | opłacono |
65 | Zyśk Arkadiusz | Ławy | Polska | 1963m + 10km | KS ARCO Ławy | M | NIE | opłacono |
66 | Staśkiewicz Jakub | Łęg starosciński | Polska | 1963m + 10km | Kurpie na Luzie | XL | NIE | opłacono |
67 | Szczubełek Agata | Łęg Starościński | Polska | 1963m + 10km | Kurpie na Luzie | M | NIE | opłacono |
68 | Chojnowska Ania | Łomza | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | XL | TAK | opłacono |
69 | Chojnowski Michał | Łomza | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | TAK | opłacono |
70 | Chojnowska Natalka | Łomza | Polska | 1963m | S | TAK | opłacono | |
71 | Grygo Pawel | Łomza | Polska | 1963m + 10km | Grygo Team | M | NIE | opłacono |
72 | Bartosiewicz Zbigniew | Łomza | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
73 | Staszewska Barbara | Łomza | Polska | 1963m + 10km | Gaz do dechy | M | TAK | opłacono |
74 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Polska | 1963m | Biegamy dla Zdrowia | M | NIE | opłacono |
75 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | TAK | opłacono |
76 | Domaszewski Damian | Łomża | Polska | 1963m + 10km | XL | TAK | opłacono | |
77 | Domaszewski Dawid | Łomża | Polska | 1963m | UKS Butterfly | S | TAK | opłacono |
78 | Domaszewska Izabela | Łomża | Polska | 1963m | M | TAK | opłacono | |
79 | Domaszewski Oliwier | Łomża | Polska | 1963m | UKS Butterfly | S | TAK | opłacono |
80 | Bruliński Kamil | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | TAK | opłacono | |
81 | Bukowski Andrzej | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
82 | Szydlik Adam | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | S | NIE | opłacono |
83 | Zieliński Zbigniew | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
84 | Cichocki Marcin | Łomża | Polska | 1963m + 10km | M | TAK | opłacono | |
85 | Gołaszewski Marcin | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
86 | Ogonowski Michał | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Medyk Łomża | L | TAK | opłacono |
87 | Perkowski Paweł | łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
88 | Trybuła Tomasz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
89 | Pruszko Adam | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | TAK | opłacono |
90 | Iłędo Grzegorz | łomża | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
91 | Skorupski Krzysztof | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Run Team Piątnica | L | TAK | opłacono |
92 | Stawarz Krzysztof | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | M | TAK | opłacono |
93 | Elster Adam | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Grygo Team | M | NIE | opłacono |
94 | Bruliński Rafał | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
95 | Korolczuk Henryk | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Medyk Łomża | XL | NIE | opłacono |
96 | Fajkiel-Nowak Kamila | Łomża | Polska | 1963m + 10km | S | TAK | opłacono | |
97 | Górny Tomasz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | XL | TAK | opłacono | |
98 | Górny Artur | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | TAK | opłacono | |
99 | Mikołajczyk Marcin | Łomża | Polska | 1963m + 10km | L | NIE | opłacono | |
100 | Wyrwas Tadeusz | Łomża | Polska | 1963m + 10km | Biegamy dla Zdrowia | L | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 12389