Trasa i dystans

W ramach wydarzenia odbędzie się jeden trening w formie wyścigu, na trasie przygotowanej przez członków stowarzyszenia, wyznaczonej przez taśmę ostrzegawczą i naturalne przeszkody terenowe.
Trasa w formie pętli pokonywana będzie przez zawodników kilkukrotnie. Dystans nie jest określony stałą wartością odległości: zawodnicy ścigają się przez minimum 50 minut. Ilość pozostałych okrążeń do końca
podawana zostaje po ukończeniu dwóch pierwszych rund przez czoło wyścigu. Klasyfikacja zawodników ustalana jest na podstawie kolejności ich przejazdu przez linię mety po pokonaniu wyznaczonej ilości okrążeń.

Zależnie od liczby uczestników, mogą zostać uruchomione osobne konkurencje (ze startem wspólnym lub osobnym) dla młodzieży i kobiet.

Harmonogram

10:00 - Wydawanie numerów startowych.
10:10 – Otwarcie trasy, otwarty trening na trasie.
10:50 – Zamknięcie trasy.
11:00 – Start grupy głównej
11:50 – Finisz zawodników grupy głównej
11:59 – Zamknięcie trasy dla grupy głównej.
12:00 – Start grupy młodzieżowej
12:10 – Dekoracja najszybszych zawodników.
12:30 – Zamknięcie trasy
12:30 – Dekoracja najszybszych zawodników grupy młodzieżowej.
12:30 – Wspólne sprzątanie trasy zawodów.
12:45 – Zakończenie imprezy.

Organizator zastrzega sobie prawo nieznacznej aktualizacji harmonogramu, w tym o starty osobnych grup.

Rejestracja elektroniczna jest równoznaczna z akceptacją regulaminu oraz złożeniem oświadczenia o następującej treści:

Oświadczam, że treść regulaminu wydarzenia jest mi znana i w pełni ją akceptuję. Oświadczam, że startuję na własną odpowiedzialność oraz ponoszę odpowiedzialność cywilną i prawną za wszystkie ewentualne szkody wyrządzone przeze mnie. Zobowiązuję się przestrzegać regulaminu oraz stosować do wskazówek oraz poleceń organizatorów i sędziów. Oświadczam, że mój stan zdrowia kwalifikuje mnie do udziału w wyścigu kolarskim i nie posiadam przeciwwskazań lekarskich ani zdrowotnych, oraz, że zapoznałem się z trasą i warunkami wydarzenia. W przypadku incydentu, wypadku lub innych zdarzeń, zrzekam się wszelkich roszczeń w stosunku do organizatora lub osób współorganizujących. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie VeloGD i podmioty współpracujące na potrzeby organizacji wydarzeń kolarskich oraz na wykorzystanie mojego wizerunku w materiałach prasowych i promocyjnych Stowarzyszenia. Wpisując dane kontaktowe wyrażam zgodę na sporadyczną komunikację w celu przekazania informacji związanych z kolarstwem lub Stowarzyszeniem.

 

Wyświetleń: 2759

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ