Impreza została odwołana

Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koprowska Hanna Gdańsk 5 km odwołano
2 Janowicz Dorota Gdańsk 5 km odwołano
3 Rębowska Martyna Pasłęk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Active Family Pasłęk odwołano
4 Rębowski Tomasz Gdańsk 5 km Active Family Pasłęk odwołano
5 Rębowski Grzegorz Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Active Family Pasłęk odwołano
6 Rębowski Mateusz Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Active Family Pasłęk odwołano
7 Rębowska Agnieszka Pasłęk 5 km Active Family Pasłęk odwołano
8 Mioduszewski Tomasz Gdańsk 10 km odwołano
9 Madej Jolanta Gdańsk 5 km ESJA TEAM odwołano
10 Manthey Marcin Gdańsk 5 km ESJA TEAM odwołano
11 Bratko Anna Gdańsk 10 km odwołano
12 Pajkert Dorota Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot odwołano
13 Wierczyńska Karolina Sopot 10 km Trekilejdis odwołano
14 Wypuszcz Anna Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki odwołano
15 Firley-Manturewicz Dominika Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot, Foki z Zatoki odwołano
16 Kotlenga Izabela Kartuzy 5 km Rowerowe Kaszuby odwołano
17 Formela Małgorzata Sopot 10 km Trekilejdis Sopot odwołano
18 Studzińska Monika Sopot 10 km Trekilejdis Sopot odwołano
19 Kaźmierska Magdalena Sopot 10 km Trekilejdis Sopot odwołano
20 Witkowska Agnieszka Sopot 10 km Trekilejdis Sopot odwołano
21 Gliwińska-Radwańska Małgorzata Gdynia 10 km Trekilejdis Sopot odwołano
22 Czyż Emilia Sopot 10 km Trekilejdis Sopot odwołano
23 Grządziela Monika Gdańsk 10 km Trekilejdis Sopot odwołano
24 Klasa Małgorzata Lębork 10 km odwołano
25 Jóźwikowska Aneta Cewice 10 km odwołano
26 Piask Jolanta Siemirowice 10 km odwołano
27 Stępniak Wiktoria Kaczkowo 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia odwołano
28 Dąbkowska Zofia Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia Taka RYBA odwołano
29 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk 5 km Taka RYBA odwołano
30 Strużyński Szymon Gdańsk 10 km odwołano
31 Strużyński Michał Gdańsk 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia SP 39 Gdańsk odwołano
32 Strużyńska Weronika Gdańsk 10 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia SP 39 Gdańsk odwołano
33 Zientkiewicz Aga Banino 5 km ESJA TEAM odwołano
34 Wylężek Bożena Chruszczobród 5 km odwołano
35 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ odwołano
36 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie 5 km odwołano
37 Kownacka Emilia Lasowice Wielkie 5 km - dzieci i młodzież poniżej 18 roku życia odwołano
38 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5 km odwołano
39 Kałużna Anna Sosnowiec 5 km odwołano
40 Rewinska Jola Polchowo 5 km odwołano
41 Ślęzak Adam Elbląg 5 km OSP POGRODZIE odwołano


Wyświetleń: 4712

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ