Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - styczeń
Małżeństwa
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Rydzewska Anna Katowice Polska Małżeństwa Paderewa opłacono
2 Rembacz Konrad Katowice Polska Małżeństwa Paderewa opłacono
3 Żebracka Kornelia Wyry Polska Małżeństwa KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska opłacono
4 Mejer Jarosław Wyry Polska Małżeństwa KRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska opłacono
5 Golonka Renata Mysłowice Polska Małżeństwa opłacono
6 Golonka Marek Mysłowice Polska Małżeństwa opłacono
7 Kawa Tomasz Mysłowice Polska Małżeństwa opłacono
8 Kawa Joanna Mysłowice Polska Małżeństwa opłacono
9 Marks Adrian Bytom Polska Małżeństwa Lecymy Durś opłacono
10 Marks Dorota Bytom Polska Małżeństwa Lecymy Durś opłacono
11 Tuleja Blanka Chorzów Polska Małżeństwa Sayonara Chorzów opłacono
12 Tuleja Adam Tuleja Chorzów Polska Małżeństwa Sayonara Chorzów opłacono
13 Stypka Anna Katowice Polska Małżeństwa Ohio Team
14 Stypka Artur Katowice Polska Małżeństwa Ohio Team
15 Lorenc-Pytel Magdalena Będzin Polska Małżeństwa opłacono
16 Pytel Grzegorz Będzin Polska Małżeństwa opłacono
17 Tkocz Adam Ruda Śląska Polska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
18 Tkocz Alicja Ruda Śląska Polska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
19 Węgrzyn Mirosława Ruda Śląska Polska Małżeństwa opłacono
20 Wegrzyn Eugeniusz Ruda Śląska Polska Małżeństwa opłacono
21 Eugeniusz Węgrzyn Mirosława Węgrzyn Ruda Śląska Polska Małżeństwa
22 Kubik Dariusz SIEWIERZ Małżeństwa SAINT- GOBAIN SQUAD opłacono
23 Kubik Aleksandra Siewierz Polska Małżeństwa opłacono
24 Broll Jacek Ruda Śląska Polska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
25 Broll Sabina Ruda Śląska Polska Małżeństwa Ekipa Na Kijach opłacono
26 Witała Marzena Katowice Polska Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
27 Witała Piotr Katowice Polska Małżeństwa Huragan Ligota opłacono
28 Dudkiewicz Wojciech Tarnowskie Góry Polska Małżeństwa NORDICUS Strzybnica opłacono
29 Dudkiewicz Anna Tarnowskie Góry Polska Małżeństwa Nordicus Strzybnica opłacono
30 Szczerba Sylwia Sosnowiec Polska Małżeństwa opłacono
31 Szczerba Andrzej SOSNOWIEC Polska Małżeństwa 100 MCP opłacono
32 Zgoda Joanna Siemianowice Śląskie Polska Małżeństwa Siemianowice Śląskie opłacono
33 Zgoda Bogusław Siemianowice Śląskie Polska Małżeństwa Siemianowice Śląskie opłacono
34 Kasprzycka-Szubarska Katarzyna Pogwizdów Polska Małżeństwa parkrun Cieszyn opłacono
35 Szubarski Krzysztof Pogwizdów Polska Małżeństwa parkrun Cieszyn opłacono
36 Kozłowski Artur Mysłowice Polska Małżeństwa opłacono
37 Lemczak Agnieszka Łaziska Górne Polska Małżeństwa opłacono
38 Lemczak Grzegorz Łaziska Górne Polska Małżeństwa opłacono
39 Lubowiecki Adam Katowice Polska Małżeństwa opłacono
40 Lubowiecka Barbara Katowice Polska Małżeństwa opłacono
41 Kuczborska Marta Sosnowiec Polska Małżeństwa Harpagan Sosnowiec opłacono
42 Kuczborski Jarosław Sosnowiec Polska Małżeństwa Harpagan Sosnowiec opłacono
43 Tyrtania Sylwia Boruszowice Polska Małżeństwa BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
44 Tyrtania Tomasz Boruszowice Polska Małżeństwa BOR TEAM BORUSZOWICE opłacono
45 Polak Agnieszka Katowice Polska Małżeństwa opłacono
46 Polak Witold Katowice Polska Małżeństwa opłacono
47 Mierzchała Ilona Katowice Polska Małżeństwa Amator opłacono
48 Wiltosiński Konrad Siemianowice Śląskie Polska Małżeństwa opłacono
49 Wiltosińska Eliza Siemianowice Śląskie Polska Małżeństwa opłacono
50 Gruszka Rafał Będzin Polska Małżeństwa Mosir TKKF Saturn Czeladź
51 Witor Marek Siemianowice Śląskie Polska Małżeństwa MK team opłacono
52 Witor Klaudia SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Polska Małżeństwa MK team opłacono
53 Wiśniewski Sławomir Zabrze Polska Małżeństwa opłacono
54 WIśniewska Marzanna Zabrze Polska Małżeństwa opłacono
55 Fryt Marcin Mysłowice Polska Małżeństwa opłacono
56 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Polska Małżeństwa BiegaMYsłowice opłacono
57 Olszański Karol Kraków Polska Małżeństwa Fear The Return opłacono
58 Olszańska Jolka Kraków Polska Małżeństwa Fear The Return opłacono
59 Szkuta Bogdan Tychy Polska Małżeństwa Leica Geosystems opłacono
60 szkuta izabela Tychy Polska Małżeństwa Leica Geosystems opłacono
61 Wiesner Tomasz Katowice Polska Małżeństwa opłacono
62 Wiesner Stanisława Katowice Polska Małżeństwa opłacono
63 Sieka Maciej Mysłowice Polska Małżeństwa BiegaMYsłowice opłacono
64 Sieka Magdalena Mysłowice Polska Małżeństwa BiegaMYsłowice opłacono
65 Snochowski Miroslaw Bytom Polska Małżeństwa Szombierki chodzą i biegają opłacono
66 Snochowska Agata Bytom Polska Małżeństwa Szombierki chodzą i biegają opłacono
67 Kurek Beata Siemianowice Śląskie Polska Małżeństwa opłacono
68 Kurek Adam Siemianowice Śląskie Polska Małżeństwa opłacono
69 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Polska Małżeństwa Nordic Team Ruda Śląska
70 Taisner Tomasz Ruda Śląska Polska Małżeństwa Nordic Team Ruda Śląska
71 Ogórek Wioletta Chorzów Polska Małżeństwa Batory Loto opłacono
72 Ogórek Adam Chorzów Polska Małżeństwa Batory Loto opłacono
73 Kozłowska Marta Mysłowice Polska Małżeństwa opłacono


Wyświetleń: 8443

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ