AKTYWNIE Z PTTK - II Noworoczny Marszobieg Wirtualny

Osoba zapisana sama, do swoich możliwości wybiera sobie dystans jaki chce pokonać w ramach II Noworocznego Marszobiegu Wirtualnego. Dystans jednak musi mieć co najmniej 2021 m.

Powodzenia

Organizatorzy

 1. I. CELE I ZAŁOŻENIA MARSZOBIEGU
 2. Aktywne świętowanie Nowego Roku 2022.
 3. Upowszechnienie aktywności fizycznej.
 4. Upowszechnienia aktywnych form wypoczynku dzieci, młodzieży, dorosłych, zarówno indywidualnego i grupowego.

 

 1. ORGANIZATORZY:
 2. Oddział PTTK Morski w Gdyni
 3. Oddział PTTK Sopot im. Dr A. Majkowskiego

 

III. TERMIN I MIEJSCE:

 1. Marszobieg odbędzie się w dniach 01 - 09 stycznia  2022 roku w dowolnym czasie, miejscu i trasie. Zapraszamy na bieg, marsz, marszobieg, nordic walking, rower, rolki, deskorolkę lub jazdę konną itd.
 2. Minimalny dystans do pokonania to 2021 m.IV ZASADY UCZESTNICTWA:
 1. Marszobieg ma charakter sportowo – rekreacyjno – charytatywny.
 2. W Marszobiegu może wziąć udział każda osoba bez względu na wiek, niemających przeciwwskazań lekarskich do uprawiania sportu, którzy zgłosili swój udział poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie elektronicznezapisy.pl oraz wpłacili cegiełkę na rzecz PTTK Oddział w Gdyni i w Sopocie.
 3. Uczestnicy biorą udział w II Wirtualnym Marszobiegu Noworocznym na własną odpowiedzialność. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłacenie cegiełki oznacza, że uczestnik rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w Marszobiegu, w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała oraz urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko.
 4. Każdy uczestnik jest proszony o przesłanie zdjęć lub filmów do organizatorów lub na adres e-mailowy: aktywniezpttk@wp.pl . Na fotorelacje można przesyłać do 14 stycznia 2022 roku.

Przesłanie zdjęć (filmów) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na upublicznienie otrzymanych materiałów przez organizatorów.

 1. Wpłacona cegiełka raz uiszczona nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji uczestnika, nieukończenia II Wirtualnego Marszobiegu Noworocznego lub wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.
 2. W ramach wpłaconej cegiełki każdy uczestnik otrzymuje pamiątkowy dyplom, a pamiątkowy unikatowy medal dla pierwszych 150 zapisanych osób. Pamiątkowe pakiety będą wysyłane w ciągu 14 dni od dnia zakończenia imprezy.
 3. Organizator może zdecydować o zwiększeniu limitu medali.
 4. Całkowity dochód zasili konto Oddziału PTTK w Gdyni i w Sopocie i będzie przeznaczone na bieżącą działalność Oddziałów PTTK w Gdyni i Sopocie.
 5. Członkowie PTTK są ubezpieczeni, a pozostali uczestnicy Marszobiegu ubezpieczają się we własnym zakresie.

Wyświetleń: 463

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ