PORTA StoneMan Triathlon Wejherowo 2022 - starty indywidualne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dragan Karol Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
2 Dyśko Wojciech Słupsk FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
3 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo MEGA opłacono
4 Turek Tomasz Kłodzko MEGA opłacono
5 Zajk Michał Reda SPRINT opłacono
6 Langa Dorota Gdynia MEGA opłacono
7 Piekut Marcin WEJHEROWO SPRINT opłacono
8 MAGRIAN KRZYSZTOF REDA MEGA opłacono
9 Schmidt Mateusz Wejherowo FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
10 Belter Daniel Wejherowo SPRINT opłacono
11 Pagórek Radosław Dołuje MEGA opłacono
12 Zimoląg Adam Kraków MINI 99.00 PLN
13 Przewdziecki KAROL Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
14 Gajda Patryk Gdynia MEGA opłacono
15 Dlutkowski Jakub Dlutkowski Gdynia FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
16 Brzycki Radosław Tczew FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
17 Kamać Kamil Gdańsk FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
18 Grzebyta Mateusz Kartuzy FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
19 Butowska Katarzyna Starogard Gdański SPRINT 209.00 PLN
20 Pieper Daniel Wejherowo FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
21 Truskolawska Ola GDYNIA FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
22 Golombek Piotr Grudziądz SPRINT opłacono
23 Tęgi Maciej Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
24 Wesołowska Kinga Wesołowska Warszawa, MAZOWIECKIE MINI 99.00 PLN
25 Sirocki Dawid Jeleńska Huta SPRINT 209.00 PLN
26 Pawelczyk Piotr Gdynia MEGA opłacono
27 Zieliński Jacek Reda FIRST 20 - MEGA opłacono on-line
28 Urbanowicz Bartosz Kębłowo FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
29 Felchner Agnieszka Wejherowo SPRINT opłacono
30 Adamowicz Katarzyna Gdynia FIRST 20 - SPRINT opłacono on-line
31 Puzdrowska Monika Puzdrowska Gdansk MEGA opłacono
32 Zajk Damian Reda SPRINT opłacono
33 Semsch Artur Gdynia MEGA opłacono
34 Michalski Przemysław Gdańsk FIRST 20 - MEGA 2 Morski Pułk Strzelców opłacono on-line
35 Roniarski Adam Wejherowo FIRST 20 - MEGA AG Tri Team Rumia opłacono on-line
36 Górski Sławomir Wejherowo MEGA AG TRI-Team Rumia opłacono
37 Czerniak Małgorzata Gdańsk MEGA Aloha Triathlon Team opłacono
38 Suska Arkadiusz Gdynia FIRST 20 - SPRINT AStrainer - masaż mobilny opłacono on-line
39 Szczęsny Radosław Ciechocinek SPRINT Atos Bydgoszcz opłacono
40 Raczyńska Ewa Gdynia FIRST 20 - SPRINT biegamyrazem.pl opłacono on-line
41 Radzieńska Kamila Gdynia FIRST 20 - SPRINT BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
42 Pawiński Maciej Konstantynów Łódzki SPRINT Celironman 209.00 PLN
43 Kowalski Szymon Gdańsk MEGA Decathlon Przymorze opłacono
44 GOSZ MARCIN LĘBORK MEGA Endure Team opłacono
45 Maksymiuk Piotr Gdańsk FIRST 20 - SPRINT Flex Tri opłacono on-line
46 Ostrowski Łukasz Gdynia FIRST 20 - SPRINT Invictus 3City / INDUSTRIA Team opłacono on-line
47 Żyłowski Dawid Gdańsk MEGA Izerska Grupa Biegowa opłacono
48 Springman Krystian Jastrzębia Góra FIRST 20 - MEGA Klif Team opłacono on-line
49 Springman Anna Jastrzębia Góra FIRST 20 - MEGA Klif Team opłacono on-line
50 Maltsev Artem Elbląg SPRINT KLUGE Team opłacono
51 Saliński Michal kwidzyn FIRST 20 - MEGA kts ironmen opłacono on-line
52 Puch Robert Elbląg FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
53 Dominik Wiesław Swarzewo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
54 Myślisz Lukasz Władysławowo MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
55 Rafalak Grzegorz Kosakowo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
56 Król Sebastian Gdańsk FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
57 Urbaniak Daniel Gdynia FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
58 Rzepa Maciej Gdynia FIRST 20 - SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
59 Skrobacz Przemysław Reda FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
60 Majkowski Karol Kębłowo FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
61 Brzeski Adam Wejherowo FIRST 20 - SPRINT LUK-CONNECT TRI TEAM opłacono
62 Szapiel Andrzej Pogórze FIRST 20 - MEGA LUK-CONNECT TRI TEAM / SPRING opłacono
63 Buchert Piotr Gdynia FIRST 20 - MEGA MEWA GDYNIA limit osiągnięty
64 Stosik Sławomir Pelplin SPRINT MEWA Gdynia opłacono
65 Wróblewski Wiktor Gdynia SPRINT MEWA Gdynia AZS Politechnika Gdańska opłacono
66 Górska Marta Wejherowo MINI Porta Active Team 99.00 PLN
67 Jaskułke Irek Puck SPRINT PORTA ACTIVE TEAM 209.00 PLN
68 Hinz Maciej Wejherowo MEGA Powiat Wejherowski opłacono
69 Jaromirska-Lewińska Maja Reda SPRINT Powiat Wejherowski opłacono
70 Drzastwa Stanisław Gdańsk FIRST 20 - SPRINT RAK Team opłacono
71 Klimek Adrianna Gdynia SPRINT RakTeam Triathlon opłacono
72 STEMPNIAK Zbigniew HEL FIRST 20 - SPRINT REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
73 Jendrzejewski Paweł Gdansk MEGA SKS SZWAGIER opłacono
74 Walkowiak Piotr Świnoujście MEGA TRI AMO opłacono
75 Sypniewska-Lewandowska Aleksandra KOLECZKOWO SPRINT TRIDEA TEAM opłacono
76 Pietrasik Przemysław Słupsk MEGA Trzy Fale Słupsk opłacono
77 Bluj Mikołaj Gdynia FIRST 20 - MEGA Vo2max MTB Team opłacono on-line
78 Molendowski Paweł Gdynia FIRST 20 - MEGA Zdrowy Rower Team opłacono on-line


Wyświetleń: 3921

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ