22666653836 ELEKTRONICZNEZAPISY
PORTA StoneMan Triathlon Wejherowo 2022 - starty indywidualne

Wyniki MINI Wyniki SPRINT Wyniki SPRINT Sztafety Wyniki MEGA Klasyfikacja GP SPRINT Klasyfikacja GP MEGA

Wyniki MINI

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Pływanie T1 Rower T2 Bieg Meta
1 225 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 1 ELBLĄG KLUGE TEAM MINI K 1 00:02:36.74 00:22:57.89 00:01:17.04 00:11:04.81 00:37:56.48
2 201 BERNACKI MATEUSZ M 1 NOWY DWÓR GDAŃSKI MINI M 1 00:03:03.23 00:01:59.53 00:23:19.79 00:01:34.16 00:11:22.79 00:41:19.50
3 210 KOTŁOWSKI PIOTR M 2 LUZINO SAMOCHODÓWKA MINI M 2 00:04:20.56 00:02:15.10 00:23:16.07 00:01:17.30 00:11:22.52 00:42:31.55
4 207 GRABOWSKI GRZEGORZ M 3 GDAŃSK DCT CYCLING TEAM MINI M 3 00:04:19.14 00:03:52.54 00:20:36.15 00:02:27.06 00:13:07.61 00:44:22.50
5 205 GORZELAK KRZYSZTOF M 4 GDYNIA MINI M 4 00:04:42.12 00:03:02.29 00:22:06.25 00:01:38.39 00:13:33.16 00:45:02.21
6 212 LIBERADZKI MARCIN M 5 WEJHEROWO MINI M 5 00:05:01.09 00:04:20.17 00:22:43.49 00:01:40.25 00:13:32.52 00:47:17.52
7 211 KRZYŻANOWSKA KATARZYNA K 2 GDYNIA MINI K 2 00:04:09.67 00:03:03.48 00:23:00.57 00:02:18.42 00:15:08.53 00:47:40.67
8 221 ZAKRZEWSKI MATEUSZ M 6 WARSZKOWO CARLSSON DREWNO MINI M 6 00:06:03.79 00:03:47.39 00:26:43.69 00:01:15.63 00:10:33.57 00:48:24.07
9 224 PIASECKI JAKUB M 7 ROTMANKA DCT CYCLING TEAM MINI M 7 00:05:21.02 00:03:19.24 00:23:00.43 00:02:03.64 00:14:51.73 00:48:36.06
10 216 ROŚCISZEWSKA JULIA K 3 TUCHOM MINI K 3 00:04:42.18 00:03:01.31 00:25:40.16 00:01:24.57 00:14:33.46 00:49:21.68
11 202 CHOINKA ALICJA K 4 WEJHEROWO MINI K 4 00:04:51.91 00:03:02.38 00:26:02.50 00:01:18.57 00:15:22.77 00:50:38.13
12 204 GAGAT TOMASZ M 8 CHARZYNO MINI M 8 00:06:08.65 00:03:32.44 00:24:16.08 00:02:09.95 00:15:55.12 00:52:02.24
13 220 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 5 WARSZKOWO CARLSSON DREWNO MINI K 5 00:04:41.70 00:04:10.46 00:28:15.30 00:01:23.60 00:14:08.58 00:52:39.64
14 215 NIEDZIELSKA ZOFIA K 6 GDYNIA MINI K 6 00:04:32.43 00:03:00.23 00:29:22.52 00:01:42.35 00:14:06.33 00:52:43.86
15 213 MARDZIŃSKI SŁAWOMIR M 9 WEJHEROWO MINI M 9 00:04:28.24 00:03:39.20 00:28:10.71 00:01:41.20 00:17:42.06 00:55:41.41
16 209 KIERZNIKOWICZ RADOSŁAW M 10 WEJHEROWO ELMARK MINI M 10 00:06:55.51 00:03:56.17 00:24:06.23 00:02:22.30 00:18:26.68 00:55:46.89
17 206 GÓRSKA MARTA K 7 WEJHEROWO MINI K 7 00:05:38.62 00:03:39.35 00:30:09.40 00:01:46.64 00:15:56.29 00:57:10.30
18 208 KAC MAGDALENA K 8 REDA TRI SEXY MINI K 8 00:06:56.92 00:05:12.48 00:29:02.88 00:02:18.05 00:16:09.49 00:59:39.82
19 222 ZIMOLĄG ADAM M 11 KRAKÓW MINI M 11 00:06:01.86 00:03:43.57 00:34:16.64 00:02:20.29 00:19:29.03 01:05:51.39
20 214 MAZOWIECKI STANISŁAW M 12 WARSZAWA BASIEK I STASIEK MINI M 12 00:06:23.21 00:06:13.65 00:35:22.28 00:02:31.98 00:20:28.29 01:10:59.41
21 217 RUSEK BARBARA K 9 WARSZAWA BASIEK I STASIEK MINI K 9 00:06:23.52 00:06:14.97 00:35:48.95 00:02:03.57 00:20:29.32 01:11:00.33


Wyniki SPRINT

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Kategoria M kat Pływanie T1 Rower T2 Bieg Meta
1 140 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 1 RUMIA BANACH COACHING SPRINT M - 30 1 00:13:12.37 00:01:47.28 00:30:51.81 00:01:12.33 00:09:05.54 01:06:16.23
2 136 LICZNERSKI PIOTR M 2 GDANSK THYSSENKRUPP RUNNING TEAM SPRINT M - 30 2 00:12:12.57 00:01:55.06 00:31:46.29 00:01:12.84 00:09:36.06 01:06:44.54
3 108 BAŁUT MICHAŁ M 3 GDYNIA SPRINT M - 30 3 00:12:16.00 00:01:43.86 00:33:26.87 00:01:16.39 00:09:51.67 01:08:39.11
4 102 SKROBACZ PRZEMYSŁAW M 4 REDA LUK-CONNECT TRI TEAM SPRINT M - 30 4 00:11:55.78 00:01:51.05 00:31:25.23 00:01:26.72 00:10:43.05 01:08:57.67
5 112 BOGULSKI PIOTR M 5 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO/TRI STAROGARD GDAŃSKI SPRINT M - 30 5 00:14:09.84 00:01:56.52 00:32:04.75 00:01:20.76 00:09:37.00 01:09:04.41
6 175 ZAJK MICHAŁ M 6 REDA SPRINT M - 30 6 00:13:31.88 00:02:18.86 00:32:23.79 00:01:24.81 00:09:30.85 01:09:24.41
7 101 MARZEC MIESZKO M 7 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM SPRINT M - 40 1 00:13:07.82 00:01:56.60 00:32:06.40 00:01:24.46 00:10:22.51 01:09:51.17
8 137 MAKSYMIUK PIOTR M 8 GDAŃSK FLEX TRI SPRINT M - 40 2 00:13:31.63 00:02:27.05 00:32:14.95 00:01:28.18 00:09:57.23 01:10:16.47
9 155 SĄSIADEK CEZARY M 9 GDAŃSK SPRINT M - 40 3 00:12:11.41 00:02:00.27 00:31:43.50 00:01:34.34 00:11:16.65 01:10:35.65
10 161 SUSKA ARKADIUSZ M 10 GDYNIA ASTRAINER - MASAŻ MOBILNY SPRINT M - 40 4 00:14:22.00 00:01:54.78 00:32:00.12 00:01:43.10 00:10:39.00 01:10:39.00
11 109 BELLWON PAWEŁ M 11 GDYNIA ENDURE TEAM SPRINT M - 30 7 00:13:45.29 00:01:50.81 00:32:42.16 00:01:27.38 00:10:16.39 01:10:56.37
12 131 KŁOSEK DOMINIK M 12 GDYNIA ENDURE TEAM SPRINT M - 40 5 00:13:02.28 00:01:55.02 00:33:24.90 00:01:29.58 00:10:37.87 01:11:56.75
13 118 FAJKS ADAM M 13 POGÓRZE SPRINT M - 40 6 00:12:19.10 00:01:56.79 00:33:01.81 00:01:32.25 00:11:16.94 01:12:08.37
14 141 MIOTK MICHAL M 14 GDYNIA RAKTEAMTRIATHLON SPRINT M - 30 8 00:13:36.08 00:02:10.04 00:32:56.50 00:01:41.18 00:11:24.70 01:13:08.08
15 124 GRZEBYTA MATEUSZ M 15 KARTUZY SPRINT M - 30 9 00:14:37.90 00:02:45.59 00:32:59.39 00:01:32.39 00:10:23.17 01:13:44.29
16 162 SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA ALEKSANDRA K 1 KOLECZKOWO TRIDEA TEAM SPRINT K - 30 1 00:12:38.87 00:01:52.85 00:35:44.41 00:01:29.03 00:10:54.92 01:14:16.19
17 173 WYDROWSKI LUCJAN M 16 CHMIELNO START KARTUZY SPRINT M - 40 7 00:17:15.39 00:02:21.75 00:31:45.26 00:01:35.36 00:10:20.80 01:14:18.24
18 123 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ M 17 GDYNIA BIEGAMYRAZEM/COMPLEXSPORTS SPRINT M - 40 8 00:14:04.56 00:02:39.59 00:33:30.58 00:01:23.86 00:10:47.28 01:14:22.59
19 110 BELTER DANIEL M 18 WEJHEROWO SPRINT M - 20 1 00:11:46.41 00:02:26.49 00:35:35.91 00:01:15.12 00:11:38.79 01:14:32.26
20 139 MALTSEV ARTEM M 19 ELBLĄG KLUGE TEAM SPRINT M - 20 2 00:11:53.72 00:01:57.88 00:37:42.84 00:01:13.85 00:10:46.74 01:14:54.53
21 146 OSTROWSKI ŁUKASZ M 20 GDYNIA INVICTUS 3CITY / INDUSTRIA TEAM SPRINT M - 20 3 00:15:15.51 00:02:14.67 00:35:15.52 00:01:38.70 00:10:24.72 01:15:40.76
22 145 ONOSZKO WOJCIECH M 21 KOŻYCZKOWO START KARTUZY SPRINT M - 30 10 00:15:17.00 00:02:16.31 00:36:21.92 00:01:23.58 00:10:22.07 01:16:35.39
23 129 KACZKOWSKA KATARZYNA K 2 STRASZYN CTS SPRINT K - 40 1 00:16:53.27 00:02:17.90 00:33:10.72 00:01:46.49 00:11:06.56 01:16:43.96
24 223 WILK PRZEMYSŁAW M 22 JÓZEFÓW ENDUR TEAM SPRINT M - 40 9 00:15:15.35 00:03:04.64 00:35:06.53 00:01:50.39 00:10:54.43 01:17:31.95
25 165 TĘGI MACIEJ M 23 GDYNIA SPRINT M - 30 11 00:15:43.27 00:02:01.00 00:36:05.59 00:01:22.30 00:11:02.50 01:17:42.92
26 172 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 24 GDYNIA MEWA GDYNIA AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA SPRINT M - 40 10 00:15:45.53 00:01:54.49 00:34:23.87 00:01:26.36 00:11:59.52 01:18:11.03
27 142 MYTNIK JAKUB M 25 KRAKÓW TRIWISE SPRINT M - 30 12 00:17:03.42 00:02:05.81 00:34:57.18 00:01:56.48 00:11:35.28 01:20:05.75
28 134 KULESZA MARIUSZ M 26 GDAŃSK CTS/PORTA ACTIVE TEAM SPRINT M - 40 11 00:13:59.16 00:03:07.96 00:38:23.90 00:01:44.85 00:10:55.82 01:20:16.39
29 128 KAC MAREK M 27 REDA ENDURE TEAM SPRINT M - 40 12 00:14:26.13 00:02:18.95 00:36:52.54 00:01:53.52 00:12:08.60 01:20:23.53
30 166 TOPOREK JOANNA K 3 GDYNIA ZDROWY ROWER TEAM SPRINT K - 40 2 00:15:08.33 00:02:07.66 00:36:27.56 00:01:50.57 00:12:10.59 01:20:44.79
31 160 STOSIK SŁAWOMIR M 28 PELPLIN MEWA GDYNIA SPRINT M - 50 1 00:18:41.38 00:02:47.35 00:34:27.42 00:02:16.07 00:11:16.01 01:21:02.20
32 154 RÓMIANOWSKI MAREK M 29 PUCK SPRINT M - 40 13 00:14:42.23 00:02:51.87 00:37:42.26 00:02:10.11 00:11:46.34 01:21:46.88
33 153 ROŚCISZEWSKI PAWEŁ M 30 TUCHOM SPRINT M - 40 14 00:16:49.22 00:03:11.09 00:35:40.19 00:02:20.44 00:11:47.07 01:22:47.42
34 227 LADEMAN- WĘSIERSKA SYLWIA K 4 GDAŃSK SPRINT K - 30 2 00:15:34.44 00:02:31.19 00:37:42.45 00:01:48.67 00:12:09.23 01:22:58.12
35 163 SYRYCA NATALIA K 5 GDYNIA ENDURE TEAM SPRINT K - 30 3 00:14:30.70 00:02:56.75 00:38:27.30 00:02:09.21 00:11:49.88 01:23:17.50
36 119 FALKOWSKA MARTYNA K 6 BIAŁYSTOK TOMICACOACHING /3T BIAŁYSTOK SPRINT K - 20 1 00:16:03.67 00:02:02.29 00:40:09.86 00:02:19.69 00:11:09.69 01:23:21.95
37 167 URBANOWICZ BARTOSZ M 31 KĘBŁOWO SPRINT M - 20 4 00:14:57.07 00:02:46.40 00:39:59.43 00:01:57.62 00:12:30.52 01:25:07.87
38 164 SZCZĘSNY RADOSŁAW M 32 CIECHOCINEK ATOS BYDGOSZCZ SPRINT M - 30 13 00:17:00.21 00:03:40.36 00:38:25.86 00:02:14.11 00:11:30.67 01:25:12.92
39 111 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA K 7 GDYNIA MEWA GDYNIA TRIDEA SPRINT K - 40 3 00:17:48.38 00:02:14.19 00:37:51.94 00:01:34.09 00:12:34.51 01:25:17.56
40 127 JURKOWSKI ARTUR M 33 RUSZOWICE CENTRUM SPORTOWE GŁOGOWSKI TRIATHLON SPRINT M - 50 2 00:17:32.77 00:03:02.51 00:36:39.69 00:02:27.39 00:12:22.69 01:25:26.69
41 114 BRONOWICKA ALEKSANDRA K 8 POGÓRZE SPRINT K - 30 4 00:15:28.26 00:03:28.16 00:38:13.63 00:02:34.58 00:12:37.55 01:25:36.14
42 125 HOPPE JACEK M 34 WEJHEROWO SPRINT M - 30 14 00:17:57.99 00:03:54.35 00:37:10.04 00:02:19.68 00:12:34.66 01:26:43.44
43 169 WARSZAWSKI FILIP M 35 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL SPRINT M - 40 15 00:18:37.86 00:02:36.68 00:36:15.45 00:01:52.82 00:13:44.90 01:27:29.02
44 116 DRAGAN KAROL M 36 GDYNIA SPRINT M - 40 16 00:18:15.22 00:02:21.00 00:42:09.35 00:01:24.31 00:11:51.75 01:28:21.63
45 104 DOMINIK WIESŁAW M 37 SWARZEWO LUK-CONNECT TRI TEAM SPRINT M - 50 3 00:17:44.47 00:02:53.18 00:37:40.88 00:02:09.53 00:13:43.27 01:28:37.38
46 144 ONOSZKO EMILIA K 9 KOŻYCZKOWO START KARTUZY SPRINT K - 30 5 00:19:05.39 00:02:17.41 00:41:16.55 00:01:26.45 00:12:09.18 01:28:41.90
47 150 PRZEWDZIECKI KAROL M 38 GDYNIA SPRINT M - 40 17 00:18:07.77 00:03:23.41 00:37:39.47 00:02:11.85 00:14:23.93 01:29:23.43
48 103 BRZESKI ADAM M 39 WEJHEROWO LUK-CONNECT TRI TEAM SPRINT M - 40 18 00:15:17.23 00:02:25.47 00:34:46.51 00:02:16.17 00:17:49.63 01:29:55.63
49 156 SCHMIDT MATEUSZ M 40 WEJHEROWO SPRINT M - 30 15 00:15:08.93 00:02:45.94 00:43:10.07 00:01:25.25 00:13:56.92 01:30:42.66
50 126 JAROMIRSKA-LEWIŃSKA MAJA K 10 REDA POWIAT WEJHEROWSKI SPRINT K - 40 4 00:19:20.23 00:02:30.25 00:44:16.44 00:02:08.65 00:11:47.19 01:32:36.86
51 130 KLIMEK ADRIANNA K 11 GDYNIA RAKTEAM TRIATHLON SPRINT K - 30 6 00:15:09.66 00:02:37.88 00:43:21.22 00:01:53.66 00:14:53.47 01:33:35.71
52 170 WIŚNIEWSKI MARIUSZ M 41 SOPOT 18BDP SPRINT M - 30 16 00:18:19.44 00:03:06.57 00:44:53.99 00:02:19.74 00:12:45.67 01:35:05.71
53 228 FELCHNER AGNIESZKA K 12 WEJHEROWO SPRINT K - 20 2 00:17:42.21 00:03:05.55 00:49:29.33 00:01:36.61 00:12:24.47 01:37:21.87
54 122 GORZELAK MAGDALENA K 13 GDYNIA SPRINT K - 40 5 00:20:41.92 00:03:08.83 00:45:01.49 00:02:03.55 00:13:31.54 01:38:10.13
55 105 ADACH KRZYSZTOF M 42 GDYNIA SPRINT M - 30 17 00:23:16.73 00:03:51.83 00:43:10.57 00:02:21.33 00:12:34.26 01:38:26.10
56 107 BALIŃSKI MICHAŁ M 43 ŁÓDŹ DWABE REKRUTACJA SPRINT M - 40 19 00:17:07.64 00:03:38.82 00:45:54.35 00:02:39.37 00:14:41.66 01:38:50.72
57 147 PIEKUT MARCIN M 44 WEJHEROWO SPRINT M - 40 20 00:18:57.33 00:03:42.87 00:44:07.61 00:02:43.99 00:14:58.44 01:39:05.58
58 151 RACZYŃSKA EWA K 14 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL SPRINT K - 40 6 00:24:19.80 00:02:47.70 00:47:37.66 00:01:59.84 00:12:49.98 01:43:39.98
59 152 RADZIEŃSKA KAMILA K 15 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM SPRINT K - 30 7 00:18:26.44 00:03:30.36 00:51:51.79 00:01:57.03 00:14:00.14 01:44:09.11
60 159 STEMPNIAK ZBIGNIEW M 45 HEL REBELS LEGION TEAM SPRINT M - 40 21 00:19:21.37 00:04:06.89 00:42:24.10 00:03:03.57 00:17:43.89 01:44:37.17
61 135 KUPTZ DANIEL M 46 SOPIESZYNO KASZUBY BIEGAJĄ SPRINT M - 50 4 00:22:35.03 00:03:14.56 00:48:28.26 00:01:26.36 00:16:55.63 01:50:20.26
62 106 ADAMOWICZ KATARZYNA K 16 GDYNIA SPRINT K - 30 8 00:18:24.59 00:03:29.81 00:51:29.35 00:01:56.83 00:17:15.78 01:50:58.34
63 120 GOLOMBEK PIOTR M 47 GRUDZIĄDZ SPRINT M - 50 5 00:16:57.56 00:04:51.85 00:50:15.18 00:01:55.41 00:40:58.53 01:54:48.53
64 132 KOZUCH KOZUCH M 48 TUCHOM SPRINT M - 40 22 00:16:25.60 00:03:18.35 00:48:51.56 00:02:49.76 00:21:27.50 01:55:35.56
65 133 KRUK MACIEJ M 49 RUMIA SPRINT M - 40 23 00:33:27.26


Wyniki SPRINT Sztafety

Msc Numer Klub Skład drużyny Miejscowość Dystans Pływanie T1 Rower T2 Bieg Meta
4 191 DECATHLON TRÓJMIASTO KAROLINA WILLMA ALEKSANDRA KUBIAKM MACIEJ KUBIAK sztafety SPRINT 00:14:25.47 00:01:22.10 00:47:45.46 00:01:11.61 00:08:26.48 01:22:20.39


Wyniki MEGA

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Pływanie T1 Rower T2 Bieg Meta
1 40 PAWELCZYK PIOTR M 1 GDYNIA MEGA M - 20 1 00:23:36.21 00:02:08.10 00:59:17.05 00:01:23.78 00:09:12.63 02:04:34.56
2 7 BIEGAŁA MAREK M 2 GDAŃSK BIKE U UP MEGA M - 30 1 00:26:14.05 00:01:47.72 00:56:31.20 00:01:12.17 00:09:25.76 02:04:48.37
3 26 KOSMALA MICHAŁ M 3 MIEDZIANA GÓRA MEGA M - 40 1 00:27:39.77 00:02:20.42 01:02:41.11 00:01:35.88 00:10:45.35 02:19:53.45
4 43 PIETRASIK PRZEMYSŁAW M 4 SŁUPSK TRZY FALE SŁUPSK MEGA M - 40 2 00:26:41.95 00:02:14.49 01:05:04.14 00:01:42.62 00:11:00.00 02:21:13.65
5 12 DLUTKOWSKI JAKUB M 5 GDYNIA MEGA M - 20 2 00:27:35.34 00:02:20.48 01:02:50.14 00:01:35.55 00:11:46.95 02:21:25.70
6 58 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 6 GDAŃSK MEGA M - 30 2 00:29:02.85 00:02:31.88 01:03:15.68 00:01:29.69 00:10:54.91 02:21:45.02
7 23 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA K 1 GDAŃSK BIKE U UP / SII MEGA K - 30 1 00:25:02.38 00:02:21.82 01:07:10.11 00:01:22.97 00:11:29.53 02:22:18.70
8 49 SALIŃSKI MICHAL M 7 KWIDZYN KTS IRONMEN MEGA M - 30 3 00:28:35.69 00:02:11.22 01:04:53.10 00:01:18.67 00:11:19.69 02:23:17.29
9 5 KRÓL SEBASTIAN M 8 GDAŃSK LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 30 4 00:28:39.41 00:02:10.58 01:03:33.03 00:01:26.04 00:11:42.65 02:23:34.76
10 17 GÓRSKI SŁAWOMIR M 9 WEJHEROWO AG TRI-TEAM RUMIA MEGA M - 40 3 00:28:06.53 00:02:47.90 01:06:50.86 00:01:21.90 00:11:12.75 02:25:38.77
11 18 HARTLIŃSKI GRZEGORZ M 10 JAROTY NAJMOWICZ TRIATHLON TEAM MEGA M - 30 5 00:30:15.45 00:02:42.18 01:05:46.17 00:01:42.91 00:11:22.57 02:26:39.35
12 3 RAFALAK GRZEGORZ M 11 KOSAKOWO LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 40 4 00:26:05.55 00:03:02.45 01:07:19.64 00:01:26.33 00:11:52.28 02:27:38.18
13 36 MOLENDOWSKI PAWEŁ M 12 GDYNIA ZDROWY ROWER TEAM MEGA M - 40 5 00:28:18.89 00:02:28.33 01:05:02.19 00:01:52.67 00:12:43.21 02:29:26.45
14 52 SKRABEL TOMASZ M 13 JAWORZNO MEGA M - 30 6 00:26:46.30 00:02:12.72 01:08:15.69 00:01:54.30 00:12:50.33 02:29:41.75
15 50 SARBAK BARTOSZ M 14 WOLSZTYN BS-TRI MEGA M - 20 3 00:26:07.12 00:02:16.24 01:12:19.76 00:01:34.17 00:10:53.80 02:30:37.27
16 8 BLUJ MIKOŁAJ M 15 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM MEGA M - 20 4 00:30:21.54 00:02:46.16 01:05:01.71 00:01:37.93 00:12:12.37 02:30:59.27
17 15 GOŁDA JAN M 16 KRAKÓW MEGA M - 20 5 00:28:25.08 00:03:06.32 01:10:59.55 00:01:46.80 00:11:42.97 02:31:41.49
18 59 TRUSKOLAWSKA OLA K 2 GDYNIA MEGA K - 40 1 00:33:27.41 00:02:24.36 01:06:37.66 00:01:50.98 00:11:49.35 02:31:47.71
19 11 CZERNIAK MAŁGORZATA K 3 GDAŃSK ALOHA TRIATHLON TEAM MEGA K - 20 1 00:28:46.15 00:02:41.07 01:11:11.16 00:01:29.93 00:11:44.19 02:32:10.66
20 21 JACH PAULINA K 4 KRAKÓW BIOFRESA MEGA K - 30 2 00:25:59.00 00:07:25.94 01:09:21.61 00:01:21.20 00:12:04.06 02:33:04.20
21 4 SZAPIEL ANDRZEJ M 17 POGÓRZE LUK-CONNECT TRI TEAM / SPRING MEGA M - 30 7 00:25:58.61 00:03:38.58 01:08:58.01 00:03:40.88 00:11:59.63 02:34:32.18
22 22 JENDRZEJEWSKI PAWEŁ M 18 GDANSK SKS SZWAGIER MEGA M - 30 8 00:30:48.90 00:03:23.87 01:08:54.55 00:02:02.04 00:12:18.52 02:34:46.43
23 69 KŁOSOK WOJCIECH M 19 RYBNIK MEGA M - 40 6 00:32:16.72 00:03:12.17 01:07:02.79 00:01:53.47 00:12:32.08 02:35:08.11
24 68 PULCZYŃSKI ROBERT M 20 STARZYNO KLIF CHŁAPOWO MASKO INVEST MEGA M - 20 6 00:35:40.00 00:00:00.-30766 01:10:31.56 00:01:31.93 00:13:05.30 02:35:19.63
25 37 OLSZEWSKI ADAM M 21 GDYNIA MEGA M - 50 1 00:35:44.26 00:03:16.39 01:08:16.40 00:02:35.29 00:11:18.37 02:37:19.25
26 55 SUCHORZ KRZYSZTOF M 22 GDYNIA CTS MEGA M - 50 2 00:34:32.24 00:03:21.75 01:08:47.39 00:02:30.81 00:11:53.25 02:37:37.32
27 33 MAGRIAN KRZYSZTOF M 23 REDA MEGA M - 40 7 00:31:23.75 00:03:02.63 01:07:55.91 00:01:46.95 00:12:30.24 02:37:47.08
28 10 BUCHACZ RADEK M 24 ŁÓDŹ DWABE REKRUTACJA MEGA M - 40 8 00:28:00.02 00:03:03.40 01:14:45.54 00:02:10.43 00:12:41.62 02:39:09.62
29 65 ŻYŁOWSKI DAWID M 25 GDAŃSK IZERSKA GRUPA BIEGOWA MEGA M - 20 7 00:31:25.63 00:02:56.76 01:12:45.23 00:01:36.40 00:12:24.06 02:39:17.24
30 25 KOPROWSKI ŁUKASZ M 26 ŁÓDŹ BEDNARSKI TRI TEAM MEGA M - 40 9 00:32:39.78 00:02:45.25 01:16:13.28 00:02:04.31 00:11:23.60 02:40:31.44
31 62 TYSZER ADAM M 27 REDA AG TRI-TEAM RUMIA MEGA M - 40 10 00:28:15.06 00:03:02.43 01:13:36.02 00:02:14.93 00:13:21.41 02:40:50.11
32 54 STRUK PIOTR M 28 BIAŁYSTOK MEGA M - 20 8 00:28:36.69 00:02:36.49 01:09:45.37 00:01:40.64 00:14:21.99 02:41:37.50
33 13 DYŚKO WOJCIECH M 29 SŁUPSK MEGA M - 30 9 00:31:00.45 00:03:06.19 01:14:22.74 00:02:19.60 00:12:07.47 02:43:00.46
34 41 PAWLAK DEZYDERIA K 5 GDYNIA CTS MEGA K - 40 2 00:31:03.07 00:02:59.44 01:13:53.66 00:02:08.04 00:13:01.97 02:43:08.53
35 1 URBANIAK DANIEL M 30 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 40 11 00:31:07.39 00:02:39.18 01:08:32.48 00:01:50.17 00:15:04.98 02:44:07.29
36 6 MAJKOWSKI KAROL M 31 KĘBŁOWO LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 30 10 00:31:15.89 00:02:50.09 01:12:24.22 00:02:06.39 00:14:07.31 02:45:53.74
37 47 RONIARSKI ADAM M 32 WEJHEROWO AG TRI TEAM RUMIA MEGA M - 40 12 00:34:34.72 00:02:30.95 01:15:48.53 00:01:37.54 00:12:35.05 02:46:09.56
38 20 HINZ MACIEJ M 33 WEJHEROWO POWIAT WEJHEROWSKI MEGA M - 30 11 00:37:25.05 00:02:35.49 01:07:10.23 00:02:07.53 00:12:55.74 02:47:15.39
39 2 RZEPA MACIEJ M 34 GDYNIA LUK-CONNECT TRI TEAM MEGA M - 40 13 00:28:27.24 00:02:31.69 01:16:08.56 00:02:11.07 00:14:58.03 02:51:37.07
40 27 KOWALSKA IWONA K 6 MOSTY TRIMON MEGA K - 40 3 00:31:43.46 00:04:03.48 01:18:58.43 00:01:53.81 00:13:49.69 02:52:00.56
41 226 KUREL MICHAŁ M 35 RUMIA MEGA M - 30 12 00:30:45.82 00:03:44.70 01:17:48.33 00:02:04.07 00:13:54.72 02:53:04.01
42 34 MAJ-ROKSZ MARIA K 7 WEJHEROWO SAMOCHODÓWKA MEGA K - 40 4 00:37:22.50 00:04:24.48 01:22:00.27 00:01:24.76 00:12:06.16 02:53:55.89
43 66 GORZEŃSKI PIOTR M 36 GDYNIA MEGA M - 50 3 00:33:14.27 00:03:46.99 01:14:09.31 00:02:33.68 00:14:34.73 02:55:04.23
44 64 ZIELIŃSKI JACEK M 37 REDA MEGA M - 50 4 00:39:35.97 00:04:00.24 01:17:30.60 00:03:13.27 00:12:36.47 02:55:36.59
45 29 LANGA DOROTA K 8 GDYNIA MEGA K - 30 3 00:36:08.36 00:04:00.73 01:15:16.80 00:02:07.53 00:14:16.27 02:56:32.26
46 61 TUREK TOMASZ M 38 KŁODZKO MEGA M - 50 5 00:31:18.57 00:02:36.56 01:22:12.31 00:02:00.00 00:13:52.34 02:58:19.49
47 70 ORDON DARIUSZ M 39 CZĘSTOCHOWA MEGA M - 50 6 00:32:18.60 00:03:51.83 01:17:53.19 00:02:20.12 00:14:52.95 02:58:55.20
48 701 BRAK DANYCH M 40 MEGA M - 30 13 00:32:18.60 00:03:51.83 01:17:53.19 00:02:20.12 00:14:52.95 02:58:55.20
49 60 TRZECIAKOWSKI MARCIN M 41 GDAŃSK MEGA M - 40 14 00:34:33.99 00:03:07.34 01:16:52.00 00:02:24.09 00:15:03.05 03:00:03.87
50 51 SEMSCH ARTUR M 42 GDYNIA MEGA M - 50 7 00:34:47.53 00:04:35.37 01:20:41.04 00:02:49.50 00:14:02.42 03:01:20.31
51 46 PUZDROWSKA MONIKA K 9 GDANSK MEGA K - 30 4 00:42:07.78 00:02:42.06 01:16:55.74 00:01:37.37 00:13:59.57 03:01:56.81
52 28 KOWALSKI SZYMON M 43 GDAŃSK DECATHLON PRZYMORZE MEGA M - 20 9 00:39:09.92 00:02:30.81 01:16:58.51 00:01:42.66 00:15:29.61 03:02:37.23
53 42 PIEPER DANIEL M 44 WEJHEROWO MEGA M - 30 14 00:35:42.60 00:03:39.47 01:17:00.71 00:02:37.54 00:15:53.37 03:03:25.02
54 67 BRZEZICKI MACIEJ M 45 BOLSZEWO TREC TEAM MEGA M - 40 15 00:35:05.07 00:03:59.29 01:14:19.07 00:02:23.40 00:15:06.52 03:05:12.09
55 19 HELAND RAFAŁ M 46 GDAŃSK MEGA M - 50 8 00:32:54.40 00:05:44.21 01:14:54.06 00:03:13.73 00:16:55.21 03:05:14.75
56 38 OLSZEWSKS KARINA K 10 GDYNIA MEGA K - 40 5 00:34:58.04 00:03:31.85 01:20:59.07 00:02:38.41 00:15:47.46 03:08:06.99
57 24 KAMAĆ KAMIL M 47 GDAŃSK MEGA M - 40 16 00:35:06.62 00:02:54.91 01:15:25.94 00:05:11.33 00:18:50.39 03:10:42.53
58 44 PRZEKWAS KRZYSZTOF M 48 GDAŃSK IVER POLAND MEGA M - 20 10 00:35:56.64 00:04:44.06 01:24:40.28 00:02:44.86 00:15:01.41 03:11:04.44
59 39 PAGÓREK RADOSŁAW M 49 DOŁUJE MEGA M - 50 9 00:35:58.79 00:04:20.24 01:18:31.35 00:02:46.62 00:17:38.03 03:12:29.29
60 56 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 11 GDYNIA MEGA K - 50 1 00:37:39.58 00:04:44.56 01:08:31.71 00:03:02.43 00:19:44.71 03:12:36.20
61 9 BOGALECKI MAREK M 50 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM MEGA M - 50 10 00:35:23.90 00:05:22.85 01:24:41.05 00:03:16.69 00:16:40.90 03:14:44.66
62 48 RUSOŃ OSKAR M 51 GDYNIA MEGA M - 20 11 00:33:42.57 00:02:32.15 01:27:51.06 00:01:58.83 00:16:31.20 03:18:37.72
63 30 LEPA-ROMAN MAGDALENA K 12 BOLSZEWO MEGA K - 40 6 00:46:12.38 00:02:31.63 01:21:15.00 00:02:50.28 00:18:12.42 03:27:47.39
64 63 ZAJDA BARTOSZ M 52 RUMIA MEGA M - 40 17 00:38:30.00 00:02:55.70 01:25:47.17 00:02:28.38 00:20:32.08 03:32:21.36


Klasyfikacja GP SPRINT

Msc Osoba Płeć SPRINT SPRINT SPRINT Punktacja
K - 30
Msc Osoba Płeć SPRINT SPRINT SPRINT Punktacja
1 ALEKSANDRA SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA K 14 [1][01:10:12.70] 18 [1][01:09:55.35] 16 [1][01:14:16.19] 03:34:24.24
2 ALEKSANDRA BRONOWICKA K 49 [7][01:21:18.90] 57 [6][01:21:41.77] 41 [8][01:25:36.14] 04:08:36.81
K - 40
Msc Osoba Płeć SPRINT SPRINT SPRINT Punktacja
1 MONIKA BEYER-WRÓBLEWSKA K 53 [8][01:22:31.88] 71 [8][01:25:05.59] 39 [7][01:25:17.56] 04:12:55.03
2 MAJA JAROMIRSKA-LEWIŃSKA K 69 [13][01:26:53.26] 83 [13][01:31:09.96] 50 [10][01:32:36.86] 04:30:40.08
3 EWA RACZYŃSKA K 77 [15][01:29:52.17] 86 [14][01:34:38.49] 58 [14][01:43:39.98] 04:48:10.64
K - 50
Msc Osoba Płeć SPRINT SPRINT SPRINT Punktacja
M - 20
Msc Osoba Płeć SPRINT SPRINT SPRINT Punktacja
1 DANIEL BELTER M 16 [15][01:11:00.21] 23 [22][01:11:09.49] 19 [18][01:14:32.26] 03:36:41.96
2 BARTOSZ URBANOWICZ M 62 [51][01:24:27.75] 61 [55][01:22:22.93] 37 [31][01:25:07.87] 04:11:58.55
M - 30
Msc Osoba Płeć SPRINT SPRINT SPRINT Punktacja
1 MATEUSZ MIKOŁAJCZAK M 1 [1][01:01:46.19] 1 [1][01:03:13.00] 1 [1][01:06:16.23] 03:11:15.42
2 PIOTR LICZNERSKI M 3 [3][01:05:13.81] 4 [4][01:05:39.12] 2 [2][01:06:44.54] 03:17:37.47
3 MICHAŁ BAŁUT M 4 [4][01:06:53.57] 8 [8][01:07:33.58] 3 [3][01:08:39.11] 03:23:06.26
4 MICHAL MIOTK M 12 [12][01:09:28.40] 19 [18][01:10:17.07] 14 [14][01:13:08.08] 03:32:53.55
5 MACIEJ TĘGI M 25 [24][01:15:55.69] 36 [34][01:16:50.34] 25 [23][01:17:42.92] 03:50:28.95
6 MATEUSZ SCHMIDT M 76 [62][01:29:34.73] 77 [67][01:28:31.61] 49 [40][01:30:42.66] 04:28:49.00
M - 40
Msc Osoba Płeć SPRINT SPRINT SPRINT Punktacja
1 MACIEJ KRUK M 47 [41][01:21:11.89] 58 [52][01:22:01.52] 65 [49][] 02:43:13.41
2 ARKADIUSZ SUSKA M 6 [6][01:08:07.93] 14 [14][01:09:09.16] 10 [10][01:10:39.00] 03:27:56.09
3 PIOTR MAKSYMIUK M 15 [14][01:10:20.37] 21 [20][01:10:40.77] 8 [8][01:10:16.47] 03:31:17.61
4 PAWEŁ GOŹDZIEWICZ M 20 [19][01:13:07.32] 25 [24][01:11:22.72] 18 [17][01:14:22.59] 03:38:52.63
5 WIKTOR WRÓBLEWSKI M 18 [17][01:12:32.76] 28 [27][01:13:44.69] 26 [24][01:18:11.03] 03:44:28.48
6 MAREK RÓMIANOWSKI M 52 [45][01:22:18.06] 48 [43][01:20:05.47] 32 [29][01:21:46.88] 04:04:10.41
7 ZBIGNIEW STEMPNIAK M 91 [73][01:42:14.68] 90 [75][01:39:30.58] 60 [45][01:44:37.17] 05:06:22.43
M - 50
Msc Osoba Płeć SPRINT SPRINT SPRINT Punktacja
1 SŁAWOMIR STOSIK M 35 [32][01:17:26.59] 51 [46][01:20:34.37] 31 [28][01:21:02.20] 03:59:03.16
2 DANIEL KUPTZ M 93 [75][01:45:16.46] 96 [79][01:51:51.71] 61 [46][01:50:20.26] 05:27:28.43
3 PIOTR GOLOMBEK M 97 [78][01:57:33.93] 94 [78][01:50:39.54] 63 [47][01:54:48.53] 05:43:02.00


Klasyfikacja GP MEGA

Msc Osoba Płeć MEGA MEGA MEGA Punktacja
K - 30
Msc Osoba Płeć MEGA MEGA MEGA Punktacja
1 MONIKA PUZDROWSKA K 68 [8][03:01:39.60] 71 [7][03:04:29.91] 51 [9][03:01:56.81] 09:08:06.32
K - 40
Msc Osoba Płeć MEGA MEGA MEGA Punktacja
1 OLA TRUSKOLAWSKA K 25 [1][02:27:25.09] 30 [3][02:31:13.26] 18 [2][02:31:47.71] 07:30:26.06
2 DEZYDERIA PAWLAK K 50 [4][02:43:26.69] 47 [4][02:44:30.47] 34 [5][02:43:08.53] 08:11:05.69
K - 50
Msc Osoba Płeć MEGA MEGA MEGA Punktacja
M - 20
Msc Osoba Płeć MEGA MEGA MEGA Punktacja
1 PIOTR PAWELCZYK M 2 [2][02:05:06.02] 1 [1][02:03:16.44] 1 [1][02:04:34.56] 06:12:57.02
2 BARTOSZ SARBAK M 5 [5][02:14:32.62] 13 [12][02:21:33.37] 15 [14][02:30:37.27] 07:06:43.26
3 MIKOŁAJ BLUJ M 33 [31][02:32:40.29] 27 [25][02:28:00.03] 16 [15][02:30:59.27] 07:31:39.59
M - 30
Msc Osoba Płeć MEGA MEGA MEGA Punktacja
1 MICHAŁ TOMASZEWSKI M 10 [10][02:18:24.06] 11 [11][02:19:49.84] 6 [6][02:21:45.02] 06:59:58.92
2 MICHAL SALIŃSKI M 15 [15][02:24:03.16] 18 [17][02:24:03.54] 8 [7][02:23:17.29] 07:11:23.99
3 SEBASTIAN KRÓL M 16 [16][02:24:05.44] 20 [19][02:24:59.94] 9 [8][02:23:34.76] 07:12:40.14
4 GRZEGORZ HARTLIŃSKI M 27 [26][02:28:02.80] 25 [23][02:27:06.60] 11 [10][02:26:39.35] 07:21:48.75
5 PAWEŁ JENDRZEJEWSKI M 37 [35][02:34:36.62] 36 [33][02:35:16.38] 22 [18][02:34:46.43] 07:44:39.43
6 KAROL MAJKOWSKI M 41 [38][02:34:58.58] 38 [35][02:36:19.54] 36 [31][02:45:53.74] 07:57:11.86
7 WOJCIECH DYŚKO M 54 [49][02:46:33.81] 42 [39][02:41:48.75] 33 [29][02:43:00.46] 08:11:23.02
M - 40
Msc Osoba Płeć MEGA MEGA MEGA Punktacja
1 SŁAWOMIR GÓRSKI M 14 [14][02:23:10.39] 22 [20][02:25:41.89] 10 [9][02:25:38.77] 07:14:31.05
2 PAWEŁ MOLENDOWSKI M 19 [19][02:25:17.82] 14 [13][02:22:37.32] 13 [12][02:29:26.45] 07:17:21.59
3 GRZEGORZ RAFALAK M 24 [24][02:27:19.80] 23 [21][02:25:54.57] 12 [11][02:27:38.18] 07:20:52.55
4 KRZYSZTOF MAGRIAN M 49 [46][02:42:59.10] 39 [36][02:38:38.14] 27 [23][02:37:47.08] 07:59:24.32
5 KAMIL KAMAĆ M 70 [62][03:02:17.33] 65 [60][02:58:32.09] 57 [47][03:10:42.53] 09:11:31.95
M - 50
Msc Osoba Płeć MEGA MEGA MEGA Punktacja
1 JACEK ZIELIŃSKI M 65 [58][02:58:58.58] 60 [55][02:54:51.40] 44 [37][02:55:36.59] 08:49:26.57
2 TOMASZ TUREK M 72 [64][03:10:21.79] 68 [62][03:00:03.08] 46 [38][02:58:19.49] 09:08:44.36
3 RADOSŁAW PAGÓREK M 71 [63][03:02:38.57] 62 [57][02:55:14.97] 59 [49][03:12:29.29] 09:10:22.83

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ