Zapraszamy na VI edycję Pruszczańskiego Biegu dla WOŚP który odbędzie się w Pruszczu Gdańskim na bieżni lekkoatletycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Juliana Ursyna Niemcewicza 1.

START i META biegu zlokalizowane będą na bieżni lekkoatletycznej przy ZSO nr 1 w godzinach od 11:00 do 14:00.

Każdy uczestnik wydarzenia musi  pokonać minimalnie 10 okrążeń bieżni jest to dystans    ok. 4 km, dla wytrzymałych dystans max. to ok. 12 km czyli 30 okrążeń naszej bieżni. Zawodnik za każde pokonane okrążenie otrzyma serduszko, za 10 uzbieranych naklejek zostanie wręczony pamiątkowy medal.

Zapisy na bieg odbywają się drogą elektroniczną przez stronę www.elektronicznezapisy.pl

Udział w biegu jest odpłatny minimum 10 złotych płatne do puszki WOŚP w biurze biegu zorganizowanym w Hali Sportowej przy ulicy Juliana Ursyna Niemcewicza 1 lub do e-skarbonki WOŚP pod linkiem https://eskarbonka.wosp.org.pl/8at4qr z dopiskiem "imię + opłata za bieg"

Biuro zawodów czynne będzie w dniu biegu od godziny 10:00 do 13:30

Dbając o bezpieczeństwo uczestników oraz mając na uwadze miejsce gdzie organizowany jest bieg, zabroniony jest udział osób poruszających się na rowerach, wrotkach, rolkach, deskorolkach itp.

Limit zapisanych zawodników to 200 osób.

Więcej szczegółów w regulaminie wydarzenia.

 

Wyświetleń: 3231

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ