Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#RysiekTeam
1 Bracha Jakub Radunica Start 4 km #RysiekTeam
2 Bracha Ryszard Radunica Start 4 km #RysiekTeam
3 Brach Dominik Pruszcz Gdański Start 4 km #RysiekTeam
49BLot.
4 Jukiewicz Radosław Pruszcz Gdański Start 4 km 49BLot.
An-do
5 Mach Blanka Pruszcz Gdański Start 4 km An-do
6 Mach Rafał Pruszcz Gdański Start 4 km An-do
Artystycznie.pl
7 Tuźnik Andrzej Pruszcz Gdański Start 4 km Artystycznie.pl
Baski 3 City
8 Schulz Maciej Pruszcz Gdański Start 4 km Baski 3 City
Biegający Tczew
9 Strzeszyńska Martyna Tczew Start 4 km Biegający Tczew
BigYellowFoot Adventure Team
10 Ziemiaszewski Przemysław Pruszcz Gdański Start 4 km BigYellowFoot Adventure Team
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON
11 Ślusarczyk Dominika Pruszcz Gdański Start 4 km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON
12 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Start 4 km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON
Fighting runing
13 KURAJK Ewa GDAŃSK Start 4 km Fighting runing
14 KURAJK MARIAN GDAŃSK Start 4 km Fighting runing
FitBalance
15 Młynarczyk Marzena Gdańsk Start 4 km FitBalance
Iron Team
16 Mawlichanów Izabela Pruszcz gdanski Start 4 km Iron Team
17 Kamińska Maja Gdansk Start 4 km Iron Team
18 Chmielewska Zuzanna Gdańsk Start 4 km Iron Team
19 Chmielewska Sylwia Gdańsk Start 4 km Iron Team
20 Kulis Katarzyna Borkowo Start 4 km Iron Team
21 Kowalczyk Hanna Gdansk Start 4 km Iron Team
22 Lange Katarzyna Gdańsk Start 4 km Iron Team
23 Strzelczyk Adam Gdańsk Start 4 km Iron Team
24 Łęgowski Michał Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
25 Szkopiak Waldemar Gdańsk Start 4 km Iron Team
26 Ciesiński Lukasz Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
27 Zalewska Małgorzata Gdańsk Start 4 km Iron Team
28 Wąsik Sylwia Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
29 Szkopiak Waldemar Gdańsk Start 4 km Iron Team
30 Megger Piotr Trąbki Wielkie Start 4 km Iron Team
31 Banaszek Iwona Gdańsk Start 4 km Iron Team
32 Dobrzeniecki Rafał Gdansk Start 4 km Iron Team
33 Jarońska Aneta Gdańsk Start 4 km Iron Team
34 Chyła Mateusz Gdańsk Start 4 km Iron Team
35 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
36 Barecka Karolina Gdańsk Start 4 km Iron Team
37 Baranowski Przemek Gdańsk Start 4 km Iron Team
38 Michałowska Lewińska Anita Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
39 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Start 4 km Iron Team
Iron Team
40 Ciszek Sebastian Gdańsk Start 4 km Iron Team
41 Kamińska Kamila Gdansk Start 4 km Iron Team
Iron Team,Pruszcz biega
42 Wąsik Darek Pruszczu gdański Start 4 km Iron Team,Pruszcz biega
LATIF TEAM
43 Kargól Lucjan Tczew Start 4 km LATIF TEAM
Lotos Running Team
44 Szydłowska MAŁGORZATA Gdańsk Start 4 km Lotos Running Team
45 Gawarecki Kamil Pruszcz Gdański Start 4 km Lotos Running Team
46 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km Lotos Running Team
47 Saulewicz Robert Skowarcz Start 4 km Lotos Running Team
Murem za Polskim Mundurem
48 Korycki Przemysław Świńcz Start 4 km Murem za Polskim Mundurem
OSP POGRODZIE
49 Ślęzak Adam Elbląg Start 4 km OSP POGRODZIE
Ostróda Runners
50 Cichowska Joanna Ostróda Start 4 km Ostróda Runners
PKS GDAŃSK OLIWA
51 Glinka Paweł Rokitnica Start 4 km PKS GDAŃSK OLIWA
52 Ledwig Bartosz Pruszcz Gdański Start 4 km PKS GDAŃSK OLIWA
PROCAR Gdynia
53 Prokopiuk Jarosław Gdynia Start 4 km PROCAR Gdynia
Pingwin Team Show Must Go On
54 Grodecka Agnieszka Pruszcz Gdański Start 4 km Pingwin Team Show Must Go On
Pruszcz Biega
55 Mach Paulina Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega
56 Nuż Bartosz Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega
57 Nuż Anna Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega
58 Krygier Łukasz Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega
Pruszcz Biega/49BLot
59 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega/49BLot
Pruszcz Biega Kobieta w Biegu
60 Jadczak Agnieszka Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega Kobieta w Biegu
61 Michalczyk Mirosława Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz Biega Kobieta w Biegu
62 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Start 4 km Pruszcz Biega Kobieta w Biegu
Pruszcz biega
63 Robaczewski Tomasz Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
64 Nuż Jacek Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
65 Kulgajuk Dariusz Juszkowo Start 4 km Pruszcz biega
66 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
67 Jan Jaroslaw Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
68 Dworak Wojciech Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
69 Gronek-Staniak Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
70 Freda Artur Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
71 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
72 Wysmyk Aleksandra Pruszcz Gdański Start 4 km Pruszcz biega
Przyjazny Zakątek
73 Placówka opiekuńczo wychowawcza Przyjazny zakątek Pruszcz gdański Start 4 km Przyjazny Zakątek
Run Beach Morning
74 Stasinski Rafal Gdańsk Start 4 km Run Beach Morning
75 Leliwa Sylwia Gdańsk Start 4 km Run Beach Morning
SMS Gedania
76 Mach Kajetan Pruszcz Gdański Start 4 km SMS Gedania
SP 2 Pruszcz Gdański
77 Osińska Róża Pruszcz GDAŃSKI Start 4 km SP 2 Pruszcz Gdański
SP 24 GDAŃSK
78 Jukiewicz Karina Pruszcz Gdański Start 4 km SP 24 GDAŃSK
SP 39 Gdańsk
79 Osińska Martyna Pruszcz GDAŃSKI Start 4 km SP 39 Gdańsk
SP nr 2
80 ŚCIŃSKA Zuzanna Pruszcz Gdanski Start 4 km SP nr 2
SUT - Straszyn Ultra Team
81 Wozbanowicz Jacek Straszyn Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
82 Kulgajuk Ewa Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
83 Kulgajuk Marcin Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
84 Kulgajuk Mateusz Pruszcz Gdański Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
85 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski Start 4 km SUT - Straszyn Ultra Team
Sp nr 3
86 Budzki Dominik Juszkowo Start 4 km Sp nr 3
Straszyn Pruszcz biega Lechia Gdańsk
87 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start 4 km Straszyn Pruszcz biega Lechia Gdańsk
Taka RYBA
88 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Start 4 km Taka RYBA
Tumboteam
89 Fijał Amelia Gołębiewo Wielkie Start 4 km Tumboteam
90 Fijał Magda Gołębiewo Wielkie Start 4 km Tumboteam
Ustaw się na bieganie w Gdańsku
91 Świtała Katarzyna Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
92 Stencel Krystian Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
93 Kędzierski Karol Gdańśk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
94 Piotrowski Sławek Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
95 Ostaszewski Arek Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
96 MIĄCZYŃSKA JUSTYNA GDAŃSK Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
97 Kucharska Anna Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
98 Rorzkowska Anna Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
99 Rorzkowski Michał GDAŃSK Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
100 Śnieg Aleksandra Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
101 RORZKOWSKI ARTUR Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
102 Mechowska Aleksandra Mechowska Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku
Ustaw się na bieganie w Gdańsku/Lotos Running Team
103 Kulesza Piotr Gdańsk Start 4 km Ustaw się na bieganie w Gdańsku/Lotos Running Team
Wembley Team
104 Richert Jakub Rokitnica Start 4 km Wembley Team
_BRAK NAZWY_
105 Kreja Michał Pruszcz Gdański Start 4 km
106 Wszeborowski Dariusz Ełk Start 4 km
107 Niziołek Krystian Pruszcz Gdański Start 4 km
108 JANIA JANUSZ Suchy Dąb Start 4 km
109 Zieniuk Monika Pruszcz Gdański Start 4 km
110 Bukowski Aleksander Cieplewo Start 4 km
111 Bukowska Joanna Cieplewo Start 4 km
112 Rękas-Osińska Kasia Pruszcz GDAŃSKI Start 4 km
113 Budzka Oliwia Juszkowo Start 4 km
114 Stankowski Oskar Pruszcz Gdański Start 4 km
115 Budzki Krzysiek Juszkowo Start 4 km
116 Budzka Joanna Pruszcz Gdański Start 4 km
117 Ponomarova Daria Pruszcz Gdański Start 4 km
118 Ponomarov Fiodor Pruszcz Gdański Start 4 km
119 Ponomarova Kateryna Pruszcz Gdański Start 4 km
120 Iwanowicz Adam Tczew Start 4 km
121 GUZ Robert Tczew Start 4 km
122 Kotala Maria Gdynia Start 4 km
123 Kotala Marta Gdańsk Start 4 km
124 Fandrejewski Łukasz Juszkowo Start 4 km
125 Andres Katarzyna Pruszcz Gdanski Start 4 km
126 Mirowska Agata Pruszcz Gdański Start 4 km
127 Głowacka Justyna Pruszcz Gdański Start 4 km
128 Pyśko Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
129 Pyśko Tomasz Pruszcz Gdański Start 4 km
130 Kuraś Beata Gdańsk Start 4 km
131 Jadczak Dominik Pruszcz Gdański Start 4 km
132 KamińskI Krzysztof PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
133 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
134 Nabakowska Barbara Gdańsk Start 4 km
135 Kulczycki Jan GDAŃSK Start 4 km
136 Bieniasz Stefania Pruszcz Gdański Start 4 km
137 Smokowski Przemysław Smokowski Pruszcz Gdański Start 4 km
138 Biniszkiewicz Marcin Tczew Start 4 km
139 Olesiński Bartosz Gdańsk Start 4 km
140 Harasimiuk Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
141 Brunke Dariusz Juszkowo Start 4 km
142 Brunke Małgorzata Juszkowo Start 4 km
143 Siwczak Mariusz Sobowidz Start 4 km
144 Nowak Anna Juszkowo Start 4 km
145 Nowakowska Ewelina Żukczyn Start 4 km
146 Grodecki Jan Pruszcz Gdański Start 4 km
147 KamińskI Mateusz PRUSZCZ GDAŃSKI Start 4 km
148 Nuż Jakub Pruszcz Gdański Start 4 km
149 Wozbanowicz Ewa Straszyn Start 4 km
150 Walentynowicz Sandra Pruszcz Gdański Start 4 km
151 Niewiadomski Olivier Gdańsk Start 4 km
152 Niewiadomska Anna Gdańsk Start 4 km
153 Niewiadomski Rafał Gdańsk Start 4 km
154 Niewiadomski Dariusz Gdańsk Start 4 km
155 Kochalska Magdalena Gdańsk Start 4 km
156 Kochalska - Kędzielska Marta Pruszcz Gdański Start 4 km
157 Pielak Katarzyna Elbląg Start 4 km
158 Kędzielski Mariusz Pruszcz Gdański Start 4 km
159 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Start 4 km
160 Podwysocka Dominika Pruszcz Gdański Start 4 km
161 Rorzkowski Maciej Gdańsk Start 4 km
162 Włochowicz Paweł Pruszcz Gdański Start 4 km
163 Rogalski Radosław Elbląg Start 4 km
164 Rogalska Paula Elbląg Start 4 km
165 Jaruga Michał Koźliny Start 4 km
166 Kudela Boguslaw Pruszcz Gdański Start 4 km
167 KUDELA Hanna Pruszcz Gdański Start 4 km
168 Kudela Barbara Pruszcz Gdanski Start 4 km
169 Pałka Sławomir Pruszcz Gdański Start 4 km
170 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
171 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Start 4 km
172 Kotynia Joanna Pruszcz Gdański Start 4 km
173 Grabowska Marzena Gdańsk Start 4 km
174 Modrzyńska Katarzyna Straszyn Start 4 km
175 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Start 4 km
176 Przesławska Hanna Pruszcz Gdański Start 4 km
177 Manowski Tomasz Pruszcz Gdański Start 4 km
178 Megger Dagmara Trąbki Wielkie Start 4 km
179 Bartosiewicz Marta Juszkowo Start 4 km
180 Kępka Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
181 Charkiewicz Monika Straszyn Start 4 km
182 Malinowska Magdalena Pruszcz Gdański Start 4 km
183 Malinowska Ewelina Pruszcz Gdański Start 4 km
184 Pisarek Ryszard Pruszcz Gdański Start 4 km
185 Gołębiowski Piotr Straszyn Start 4 km
186 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Start 4 km
187 Domel Dariusz Pruszcz Gdański Start 4 km
188 Domel Katarzyna Pruszcz Gdański Start 4 km
189 Marczak Renata Pruszcz Gdański Start 4 km
190 Chełmiński Mateusz Gdańsk Start 4 km
191 Tissler Adrian Bielkówko Start 4 km
192 Tissler Katarzyna Bielkówko Start 4 km
evoubezpieczenia.pl
193 Odziemczyk Tomasz Elbląg Start 4 km evoubezpieczenia.pl
goauto
194 KIEŁBASA SZYMON GDAŃSK Start 4 km goauto
195 Kiełbasa Wojciech Gdańsk Start 4 km goauto
Żarta Wataha
196 Hinc Aldona Gdańsk Start 4 km Żarta Wataha
197 Hinc Stanisław Gdańsk Start 4 km Żarta Wataha
198 Arendt Agnieszka Gdansk Start 4 km Żarta Wataha


Wyświetleń: 4064

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ