Korona Północy 2022 - Jantar
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Boratyńska Lidia Gdańsk 5 km Nordic Walking opłacono on-line
2 Bednarkiwicz Anna Poznań 10 km Bieg opłacono on-line
3 Tyminski Krzysztof GDAŃSK 5 km Bieg opłacono
4 Matyszewski Jarosław Gdańsk 10 km Bieg opłacono on-line
5 Kuciński Ireneusz Pasłęk 10 km Bieg opłacono on-line
6 Mazur Michał Demlin 5 km Nordic Walking opłacono on-line
7 Dąbrowski Dawid Gliwice 10 km Bieg opłacono on-line
8 Sołobodowska Pola Sopot 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 opłacono on-line
9 Mikowski Mariusz Elbląg 21 km Bieg opłacono on-line
10 Parobczyk Izabella Jantar Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny darmowy udział
11 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5 km Nordic Walking 65.00 PLN
12 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg 10 km Bieg opłacono on-line
13 Białk Roman Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
14 Wojtaszak Kamila Gdynia 5 km Bieg 65.00 PLN
15 Wojtaszak Alicja Gdynia 5 km Bieg 65.00 PLN
16 Stańczak Edward Malbork 21 km Nordic Walking opłacono on-line
17 Kulczycki Jan GDAŃSK 5 km Nordic Walking opłacono on-line
18 Gumienny Tomasz Gniezno 21 km Bieg opłacono on-line
19 Kruszyńska Katarzyna Elbląg 10 km Bieg opłacono on-line
20 Kucharski Maciej Warszawa Start on-line opłacono on-line
21 Suleja Joanna Suleja Stargard 5 km Nordic Walking opłacono on-line
22 Korzec Anna Licze 5 km Nordic Walking opłacono on-line
23 Zgrzebnicki krzysztof Polkowice 10 km Nordic Walking 65.00 PLN
24 Rycąbel Bogdan Licze 10 km Nordic Walking opłacono on-line
25 Danecka Ewelina Popowo Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny darmowy udział
26 Żmuda-Trzebiatowska Iwona Gdańsk 5 km Nordic Walking opłacono on-line
27 Danecki Tomasz Popowo Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny darmowy udział
28 Wojtaszak Rafał Gdynia 21 km Bieg opłacono on-line
29 Celej Stanisław Drewnica Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny darmowy udział
30 Żmuda-Trzebiatowski Marcin Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
31 Krużycka Żaneta Gdynia 10 km Bieg opłacono on-line
32 Mołdawa Wojciech Gdańsk 21 km Bieg opłacono on-line
33 Tymińska Ewa Gdańsk 5 km Bieg opłacono on-line
34 Gajdzis Wojciech Gdańsk 5 km Nordic Walking opłacono on-line
35 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking opłacono on-line
36 Czarnecka Ewa Stobiec Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny darmowy udział
37 Landowska Grażyna Stobiec Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny darmowy udział
38 Zawistowski Sylwester Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
39 Wiaderska Grażyna Junoszyno Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny darmowy udział
40 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski 5 km Bieg opłacono on-line
41 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski 10 km Bieg opłacono on-line
42 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski 21 km Bieg opłacono on-line
43 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 opłacono on-line
44 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 opłacono on-line
45 Dudziak Maria ALEKSANDRÓW KUJAWSKI 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 opłacono on-line
46 Kofel Jerzy Ciechocinek 5 km Nordic Walking opłacono on-line
47 Labuda Agata Staniszewo 10 km Bieg opłacono on-line
48 Zieleziński Patryk Gdańsk 10 km Bieg opłacono on-line
49 Kofel Ewa Ciechocinek 5 km Nordic Walking opłacono on-line
50 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Start on-line opłacono on-line
51 Kaczmarek Maja Wejherowo 21 km Nordic Walking opłacono on-line
52 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5 km Nordic Walking opłacono on-line
53 Celej Nastazja Drewnica Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny darmowy udział
54 Wasiluk Monika Elbląg 5 km Bieg opłacono on-line
55 Karpińska Katarzyna Gdynia 5 km Nordic Walking opłacono on-line
56 Kamińska Katarzyna PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km Bieg 65.00 PLN
57 Kamiński Krzysztof PRUSZCZ GDAŃSKI 10 km Bieg 65.00 PLN
58 Kowalski Michał Poznań 10 km Bieg opłacono on-line
59 Kraśnieński Krzysztof elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
60 Jankowski Tomasz Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
61 Papiernik Magdalena Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg 65.00 PLN
62 Bartnicki Wojciech Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg 65.00 PLN
63 Bartnicka Anetta Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg 65.00 PLN
64 BRACZKOWSKI Radosław Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
65 Łowczak Wiesław Elbląg 21 km Bieg Team Karaś - Elbląg opłacono on-line
66 Krawczuk Andrzej Gdańsk 10 km Bieg TeamKaraś-Elbląg 65.00 PLN
67 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg 10 km Bieg #BKKSE opłacono on-line
68 Tocha Zbigniew Skórcz 21 km Bieg Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
69 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
70 Piwowarski Jaroslaw Gdańsk 21 km Bieg ciezkieslowa.pl opłacono on-line
71 Opinc Marcin Tczew 21 km Bieg ciezkieslowa.pl opłacono on-line
72 Iwanowicz Magdalena Gdańsk 21 km Bieg Ciężkie słowa opłacono on-line
73 Czarnecki Mateusz Stobiec Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny DCT darmowy udział
74 Pawełek Marcin Tczew 10 km Bieg Dovista Active Team opłacono on-line
75 Dudziński Tomasz Tczew 10 km Bieg Dovista Active Team opłacono on-line
76 Zdanowicz Marta Słupsk Start on-line Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
77 Kiersnowski Henryk Gdańsk 5 km Nordic Walking Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
78 Kątnik Leszek Gdańsk 5 km Nordic Walking Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
79 Walczak Krzysztof Gdynia 5 km Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team 65.00 PLN
80 Walczak Marek Gdynia 21 km Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team 65.00 PLN
81 Przybylska Aleksandra Gdynia 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Elite Team opłacono on-line
82 Manthey Marcin Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
83 Madej Jolanta Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
84 Nowy Katarzyna Gdynia 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
85 Szpilman Katarzyna Gdynia 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
86 Rudowska Dominika Sopot 10 km Nordic Walking ESJA Team opłacono on-line
87 Brygała Agata Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono
88 Zientkiewicz Witold Banino 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
89 Zacharski Jerzy Trzcianka 5 km Bieg Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
90 Zacharska Barbara Trzcianka 5 km Nordic Walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
91 Świsłocka Ewa Mikoszewo Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny Face Nordic Walking Team darmowy udział
92 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny Face Nordic Walking Team darmowy udział
93 Zieliński Jacek Gdańsk 5 km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują 65.00 PLN
94 Gilewicz Katarzyna Gdańsk 5 km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują 65.00 PLN
95 Wiśniowska Renata Gdańsk 5 km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują 65.00 PLN
96 Wiśniowski Jerzy Gdańsk 5 km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują 65.00 PLN
97 Czaja Wiesław Gdańsk 5 km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują 65.00 PLN
98 Pruss-Czaja Bożena Gdańsk 5 km Nordic Walking Gdańskie Wody Aktywują 65.00 PLN
99 Szachniuk Marzena Łeba 10 km Bieg Jak Zawsze opłacono on-line
100 Korzeniecka Beata Zbójna 10 km Bieg KURPIE NA LUZIE opłacono on-line


Wyświetleń: 9590

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ