Korona Północy 2022 - Kobylnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ponka Barbara Wejherowo 5 km Nordic Walking Polipack Team GWE 65.00 PLN
2 Kuźmicz Adam Maszewko 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
3 Gortat Bogumił Dobrzęcino Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Norda Active Team darmowy udział
4 Łopiński Aleksy Piła 5 km Nordic Walking daj radość niepelnosprawnym opłacono on-line
5 Charczuk Zenon Opole 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne opłacono on-line
6 Czernichowska Teresa Reblino Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk darmowy udział
7 Lipińska Regina Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
8 Grabowski Jacek Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
9 Grabowska Bożena Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
10 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Start on-line Włóczykije Powiatu Suskiego opłacono on-line
11 Dzik Cezary Sławsko 5 km Nordic Walking opłacono on-line
12 KRĘCKA IRENA Budowo 5 km Nordic Walking opłacono on-line
13 Białk Roman Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
14 Abel Karol Kalisz 21 km Nordic Walking Kalisia Noric Team opłacono on-line
15 Kocoń Sylwia Siemianice 5 km Nordic Walking opłacono on-line
16 Krawczykowska Barbara Czernin 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
17 Strabel Elżbieta Śrem 5 km Nordic Walking #śremchodzi opłacono on-line
18 Strabel Wojciech Strabel Śrem 5 km Nordic Walking #śremchodzi opłacono on-line
19 Kucio Hanna Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
20 Olszewski RYSZARD SZTUM 10 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
21 Gruszka Barbara Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
22 KOŁPAK JAN Sztum 21 km Nordic Walking ŁKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
23 Langmesser Regina Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM 65.00 PLN
24 Słonina Eugeniusz Sztum 5 km Nordic Walking LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
25 Bierkus Mirosław Koszalin 21 km Nordic Walking Baltin Mielenko opłacono on-line
26 Malinowska Grażyna Sztum 10 km Nordic Walking opłacono on-line
27 Plewiński Rafał Banino 21 km Nordic Walking Nordic Team Częstochowa 65.00 PLN
28 Rusinowicz Andrzej Piła 5 km Nordic Walking opłacono on-line
29 Krawczyk Dorota Piła 5 km Nordic Walking opłacono on-line
30 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
31 Gajlewicz Dominik Trzebielino 5 km Bieg MTS HAMER 65.00 PLN
32 Chernikova Olena Kyiv Start on-line Let's go Kharkiv 65.00 PLN
33 Raciborska Ewa warszawa 21 km Nordic Walking ESJA TEAM 65.00 PLN
34 Mazur Michał Demlin 10 km Nordic Walking opłacono on-line
35 Góral Andrzej Bydgoszcz 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Solid Security Bydgoszcz opłacono on-line
36 Smarszcz Grażyna Lębork 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
37 Wróblewska Anna Krzyszkowo 5 km Nordic Walking ROXKIJE Rokietnica opłacono on-line
38 Madejski Roman Madejski Poznań 5 km Nordic Walking ROXKIJE Rokietnica opłacono on-line
39 Nerc Dorota RUMIA 5 km Nordic Walking opłacono on-line
40 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Start on-line opłacono on-line
41 Gajdzis Wojciech Gdańsk 10 km Nordic Walking opłacono on-line
42 Runowski Jarosław Runowski Drezdenko 10 km Nordic Walking opłacono on-line
43 Runowska Dorota Drezdenko 10 km Nordic Walking opłacono on-line
44 Kulczycki Jan GDAŃSK 5 km Nordic Walking opłacono on-line
45 Brygała Agata Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
46 Wielgat Łukasz Pieńkowo 5 km Bieg KB Bryza Postomino 65.00 PLN
47 Zacharska Barbara Trzcianka 5 km Nordic Walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
48 Zacharski Jerzy Trzcianka 5 km Bieg Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
49 Madej Jolanta Gdańsk 21 km Nordic Walking ESJA TEAM opłacono on-line
50 Andryskowski Marek Lębork 5 km Bieg Stowarzyszenie 42,2 Lębork 65.00 PLN
51 Padowicz Anna Warszawa Start on-line Pasja Nordic Walking opłacono on-line
52 Kozaczuk Jarosław Słupsk 5 km Bieg opłacono on-line
53 Smarszcz Wiesław Lębork 10 km Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
54 Górska Iwona Lębork 10 km Nordic Walking 65.00 PLN
55 Nowacki Kamil Bolesławice Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny darmowy udział
56 Nowacki Zbigniew Bolesławice Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny darmowy udział
57 Nowy Katarzyna Gdynia 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne ESJA TEAM opłacono on-line
58 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 10 km Nordic Walking 65.00 PLN
59 Rycąbel Bogdan Licze 10 km Nordic Walking 65.00 PLN
60 Litewska Joanna Juszkowo 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne 35.00 PLN
61 Manthey Marcin Gdańsk 5 km Nordic Walking ESJA TEAM 65.00 PLN
62 Jarych Jarosław Czapury 10 km Nordic Walking Team Dynamic 65.00 PLN
63 Zientkiewicz Witold Banino 5 km Nordic Walking ESJA TEAM 65.00 PLN
64 Zientkiewicz Aga Banino 5 km Nordic Walking ESJA TEAM 65.00 PLN
65 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking opłacono on-line
66 Szpilman Katarzyna Gdynia 5 km Nordic Walking ESJA TEAM 65.00 PLN
67 Konkol Andrzej Lębork 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Kreativsport opłacono on-line
68 Balon Marek Szczecinek 10 km Nordic Walking 65.00 PLN
69 Kargul Mateusz Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Szkoła Kobylnica darmowy udział
70 Tyborczyk-Kargul Aneta Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny darmowy udział
71 Kargul Jacek Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Night Runners Słupsk darmowy udział
72 Kaczmarek Maja Wejherowo 5 km Nordic Walking WłóczyKije opłacono on-line
73 Piłczyński Paweł Widzino Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny darmowy udział
74 Burzyński Aleksander Bolesławice Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Biegające Bolesławice darmowy udział
75 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Vacu Activ Gym darmowy udział
76 Małecki Tomasz Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Vacu Activ Gym darmowy udział
77 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
78 Miłkowska Jolanta Gdynia 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line
79 Kucharski Maciej Warszawa Start on-line 65.00 PLN
80 Przybylska Aleksandra Gdynia 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Elite Team opłacono on-line
81 Toporek Rafał Przodkowo 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
82 Kos Krystian Kobylnica Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Centralny Poligon Sił Powietrznych darmowy udział
83 Treder Marian Łosino Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny Team Treder darmowy udział
84 Kłos Maciej Gdańsk 10 km Nordic Walking Polipack Team GWE opłacono on-line
85 Szczecińska Renata Poznań Start on-line Marsz Po Zdrowie 65.00 PLN
86 Walot Joanna Łódź Start on-line Z Kijami Przez Życie opłacono on-line
87 Walczak Krzysztof Gdynia 5 km Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team 65.00 PLN


Wyświetleń: 8260

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ