Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |
2 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | |
3 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | 21 km Nordic Walking | Nordic Team Częstochowa | opłacono on-line |
4 | Burzyński Aleksander | Bolesławice | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Biegające Bolesławice | |
5 | Nowacki Zbigniew | Bolesławice | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | ||
6 | Nowacki Kamil | Bolesławice | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | ||
7 | KRĘCKA IRENA | Budowo | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
8 | Góral Andrzej | Bydgoszcz | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Solid Security Bydgoszcz | opłacono on-line |
9 | Jarych Jarosław | Czapury | Polska | 10 km Nordic Walking | Team Dynamic | |
10 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
11 | Mazur Michał | Demlin | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
12 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Norda Active Team | |
13 | Runowska Dorota | Drezdenko | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
14 | Runowski Jarosław Runowski | Drezdenko | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
15 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
16 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
17 | Madej Jolanta | Gdańsk | Polska | 21 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
18 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
19 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
20 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
21 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
22 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
23 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Elite Team | opłacono on-line |
24 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
25 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
26 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
27 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | ESJA TEAM | opłacono on-line |
28 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
29 | Malec Magdalena | Gorzów Wlkp. | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
30 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
31 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
32 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
33 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | ||
34 | Abel Karol | Kalisz | Polska | 21 km Nordic Walking | Kalisia Noric Team | opłacono on-line |
35 | Kos Krystian | Kobylnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Centralny Poligon Sił Powietrznych | |
36 | Małecki Tomasz | Kobylnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Vacu Activ Gym | |
37 | Michalak-Małecka Anna | Kobylnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Vacu Activ Gym | |
38 | Kargul Jacek | Kobylnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Night Runners Słupsk | |
39 | Tyborczyk-Kargul Aneta | Kobylnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | ||
40 | Kargul Mateusz | Kobylnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Szkoła Kobylnica | |
41 | Guzińska Ewa | Kobylnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | ||
42 | Guzińska Alicja | Kobylnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | ||
43 | Bierkus Mirosław | Koszalin | Polska | 21 km Nordic Walking | Baltin Mielenko | opłacono on-line |
44 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
45 | Wróblewska Anna | Krzyszkowo | Polska | 5 km Nordic Walking | ROXKIJE Rokietnica | opłacono on-line |
46 | Chernikova Olena | Kyiv | Polska | Start on-line | Let's go Kharkiv | |
47 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Kreativsport | opłacono on-line |
48 | Górska Iwona | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
49 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
50 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | 5 km Bieg | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |
51 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
52 | Rycąbel Bogdan | Licze | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
53 | Treder Marian | Łosino | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Team Treder | |
54 | Treder Alina | Łosino | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Team Treder | |
55 | Walot Joanna | Łódź | Polska | Start on-line | Z Kijami Przez Życie | opłacono on-line |
56 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Start on-line | opłacono on-line | |
57 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
58 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
59 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | Polska | 5 km Nordic Walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
60 | Berczyński Henryk Berczyński | Okonek | Polska | 5 km Nordic Walking | Nadleśnictwo Okonek | opłacono on-line |
61 | Charczuk Zenon | Opole | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
62 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
63 | Wielgat Łukasz | Pieńkowo | Polska | 5 km Bieg | KB Bryza Postomino | opłacono on-line |
64 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
65 | Rusinowicz Andrzej | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
66 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 5 km Nordic Walking | daj radość niepelnosprawnym | opłacono on-line |
67 | Knitter Monika | Polanów | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
68 | Szczecińska Renata | Poznań | Polska | Start on-line | Marsz Po Zdrowie | |
69 | Madejski Roman Madejski | Poznań | Polska | 5 km Nordic Walking | ROXKIJE Rokietnica | opłacono on-line |
70 | Malicki Hubert | Poznań | Polska | Start on-line | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
71 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km Nordic Walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
72 | Czernichowska Teresa | Reblino | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | Dwa Kije Słupsk | |
73 | Nerc Dorota | RUMIA | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
74 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
75 | Dzik Cezary | Sławsko | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
76 | Kozaczuk Jarosław | Słupsk | Polska | 5 km Bieg | opłacono on-line | |
77 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | Start on-line | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
78 | Szycko Radek | Słupsk | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | ||
79 | Szycko Oliwia | Słupsk | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | ||
80 | Maślanka Jacek | Słupsk | Polska | 5 km Nordic Walking | opłacono on-line | |
81 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km Nordic Walking | ESJA TEAM | opłacono on-line |
82 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | Polska | Start on-line | Włóczykije Powiatu Suskiego | opłacono on-line |
83 | Balon Marek | Szczecinek | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
84 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | 10 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
85 | Słonina Eugeniusz | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
86 | Langmesser Regina | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | |
87 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | 21 km Nordic Walking | ŁKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
88 | Gruszka Barbara | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
89 | Olszewski RYSZARD | SZTUM | Polska | 10 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
90 | Kucio Hanna | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
91 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
92 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
93 | Lipińska Regina | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
94 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | 5 km Nordic Walking | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
95 | Strabel Wojciech Strabel | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line |
96 | Strabel Elżbieta | Śrem | Polska | 5 km Nordic Walking | #śremchodzi | opłacono on-line |
97 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 5 km Bieg | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |
98 | Zacharski Jerzy | Trzcianka | Polska | 5 km Bieg | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
99 | Zacharska Barbara | Trzcianka | Polska | 5 km Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
100 | Gajlewicz Dominik | Trzebielino | Polska | 5 km Bieg | MTS HAMER |
Wyświetleń: 17718