Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Skórka Marlena Wojkowice Dowolny dystans opłacono on-line
2 Wójcik Katarzyna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
3 Kwaśniewska Daria Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
4 Siupka Anna Mysłowice Dowolny dystans opłacono on-line
5 Dziagacz Rafał Bytom Dowolny dystans opłacono
6 Wilińska Katarzyna Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
7 Hruby Anna Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono on-line
8 Urych Łukasz Katowice Dowolny dystans Run as One opłacono on-line
9 Musioł Amelia Katowice Dowolny dystans opłacono
10 Wojciechowicz Monika Warszawa Dowolny dystans opłacono on-line
11 Jasinska Klaudia Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
12 Krupa Grzegorz Katowice Dowolny dystans Z kijkami po drodze opłacono on-line
13 Cieślok Roksana Trachy Dowolny dystans opłacono on-line
14 Bugiel Roman Tychy Dowolny dystans opłacono on-line
15 Kownacki Arkadiusz Witkowo Dowolny dystans Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono on-line
16 Gąsiorowska Róża Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
17 LEWIŃSKA ANNA KATOWICE Dowolny dystans opłacono
18 Leleniewski Jacek Rybnik Dowolny dystans opłacono on-line
19 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans opłacono on-line
20 Białas Anna Bytom Dowolny dystans opłacono on-line
21 Pietruszka Klaudia Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
22 Pietruszka Przemysław Sosnowiec Dowolny dystans opłacono on-line
23 Horbacz Dariusz Sosnowiec Dowolny dystans Zimnokrwiści opłacono on-line
24 Feliks Andrzej Katowice Dowolny dystans opłacono on-line
25 Ziętek Ewa Sosnowiec Dowolny dystans MK Team opłacono
26 Tatuś Renata Chorzów Dowolny dystans opłacono on-line
27 Tatuś Sebastian Chorzów Dowolny dystans Seba Lubi Lotać opłacono on-line
28 Pawlik Kacper Zabrze Dowolny dystans opłacono on-line
29 Pawlik Natalia Zabrze Dowolny dystans opłacono on-line
30 Nowakowska Alina Żory Dowolny dystans opłacono on-line
31 Buchacz Malgorzata Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans Gartowie opłacono on-line
32 Buchacz Paweł Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans Gartowie opłacono on-line
33 Lachera Kamila Katowice Dowolny dystans CSC Adventure Academy 40.00 PLN
34 Żyra-Karwot Wioleta Rybnik Dowolny dystans 40.00 PLN
35 Sikorska Izabela Ruda Śląska Dowolny dystans 48.00 PLN
36 Górna Anna Ruda Śląska Dowolny dystans 48.00 PLN
37 Witor Klaudia Siemianowice Śląskie Dowolny dystans MK Team opłacono
38 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śląskie Dowolny dystans opłacono
39 Skuta Tomasz Dąbrowa Górnicza Dowolny dystans Pogoria Biega 48.00 PLN


Wyświetleń: 568

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ