TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sajewski Przemek Białystok 10 KM opłacono
2 Osmólski Robert Białystok 10 KM Nadaktywni opłacono on-line
3 Kulikowski Dominik Białystok 10 KM opłacono on-line
4 Pończocha Adam Białystok 1963 M opłacono on-line
5 Pończocha Franciszek Białystok 1963 M Dekortex opłacono on-line
6 Kalinowski Krystian Białystok 1963 M AGR Podlasie opłacono on-line
7 Miękus Sebastian Białystok 10 KM GABIADIDOMI opłacono on-line
8 Frankowska Marta Białystok 1963 M opłacono on-line
9 Modzelewski Łukasz Białystok 1963 M opłacono on-line
10 Berent Karol Berent Białystok 10 KM 3T Białystok/Dawaj Kalach Team opłacono
11 Bogdanowicz Jan Suprasl 1963 M Szkoła podstawowa opłacono on-line
12 Rutkowski Adrian Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono
13 Lemański Piotr Białystok 1963 M 3T Białystok opłacono
14 Hrynko Jacek Białystok 10 KM
15 Orłowska Joanna Białystok 10 KM opłacono on-line
16 Kazberuk Jarosław Wasilków 10 KM opłacono on-line
17 Roszkowski Łukasz Białystok 10 KM KS Podlasie Białystok opłacono on-line
18 Marusa Kamila Białystok 10 KM opłacono on-line
19 Kozioł Piotr Porosły 10 KM opłacono on-line
20 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki 10 KM 1PBOT opłacono on-line
21 Cylwik Helena Białystok 1963 M klub AkiRunners opłacono on-line
22 Cylwik Katarzyna Białystok 1963 M klub AkiRunners opłacono on-line
23 Korbut Marek Białystok 10 KM WINLAND opłacono on-line
24 Perzanowski Dawid Bialystok 10 KM opłacono on-line
25 Backiel Jakub Białystok 10 KM opłacono on-line
26 Panasiuk Tomasz Białystok 1963 M opłacono on-line
27 Jabłońska Dorota Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
28 Chętnik Joanna Ewa Białystok 10 KM Nadaktywni Białystok opłacono on-line
29 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM Nadaktywni Białystok opłacono on-line
30 Tomaszycki Łukasz Sokółka 10 KM opłacono on-line
31 Bajda Marcin Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
32 KAŹMIERSKI DARIUSZ BIAŁYSTOK 10 KM AIKIRUNNERS opłacono on-line
33 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono on-line
34 Świrydowicz Robert Białystok 1963 M AkiRunners opłacono on-line
35 ŚWIRYDOWICZ Ewa Białystok 1963 M AkiRunners opłacono on-line
36 Chociej Aleksandra Białystok 1963 M opłacono on-line
37 Kuś Gabriela Białystok 1963 M opłacono on-line
38 BAŁDAN TOMASZ Kosmaty Borek 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
39 Bałdan Irena Kosmaty Borek 1963 M GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA opłacono on-line
40 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna Białostocka 10 KM opłacono on-line
41 Klim Wojciech Białystok 10 KM opłacono on-line
42 Klepacki Łukasz Białystok 10 KM Pilkington Metal opłacono
43 Kozłowski Paweł Białystok 1963 M Pilkington Metal opłacono
44 Kuklicz Wojciech Białystok 1963 M Pilkington Metal opłacono
45 Chojnowski Zbigniew białystok 10 KM Pilkington Metal opłacono
46 Korniluk Tomasz Białystok 10 KM Outdoor Training opłacono on-line
47 Matejczyk Zuzia Białystok 1963 M OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
48 Matejczyk Filip Białystok 1963 M OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
49 Matejczyk Artur Białystok 1963 M OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
50 Witkowski Dariusz Białystok 10 KM Outdoor Training opłacono on-line
51 Sołjan Jakub Białystok 10 KM Outdoor Training opłacono on-line
52 Ptak Magdalena Białystok 10 KM Outdoor Training opłacono on-line
53 Chmielewski Krzysztof Wasilków 10 KM Outdoor Training opłacono on-line
54 Sokólska Katarzyna Pogorzałki 10 KM Outdoor Training opłacono on-line
55 Sadowski Rafał Białystok 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
56 Szydłowski Adrian Białystok 10 KM CHŁOPCY CHORTENOWCY opłacono on-line
57 Kisiel Michał Długołęka 10 KM opłacono on-line
58 Wacewicz Rafał Białystok 10 KM AikiRunners
59 Nasuto Jacek Białystok 10 KM opłacono on-line
60 OFMAN ZBIGNIEW SUPRAŚL 10 KM opłacono on-line
61 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM Outdoor Training opłacono on-line
62 Wiński Adam Białystok 10 KM opłacono on-line
63 Bałdak Piotr Białystok 1963 M opłacono on-line
64 Tokarewicz Paweł Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
65 Taudul Urszula Czarna Białostocka 1963 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
66 Taudul Dariusz Czarna Białostocka 1963 M Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
67 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM ZetStudios opłacono on-line
68 Walicki Jakub Białystok 10 KM opłacono on-line
69 Jóźwicki Karol Chraboły 10 KM Outdoor Training opłacono on-line
70 Kucharewicz Marcin Sokółka 10 KM opłacono on-line
71 Rakowska Iwona Białystok 10 KM opłacono on-line
72 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM opłacono on-line
73 Bagińska Olga Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy
74 Zakrzewski Krystian Supraśl 1963 M
75 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM opłacono on-line
76 Kołosowski Kamil Białystok 10 KM 200 Procent Tętna Triathlon opłacono on-line
77 Bosiacki Jarosław Białystok 10 KM Md Run Trening opłacono on-line
78 Dworakowski Piotr Białystok 10 KM opłacono on-line
79 Stanisławska Iza Białystok 10 KM opłacono on-line
80 Kondraciuk Paweł Białystok 1963 M Kondraciuk team opłacono on-line
81 Kondraciuk Mariusz Białystok 1963 M Kondraciuk Team opłacono on-line
82 Malczak Krzysztof Trawniki 1963 M opłacono on-line
83 Boszko Ewa Czarna Wieś Kościelna 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
84 Filipkowska Agnieszka Czarna białostocka 10 KM opłacono on-line
85 PÓŁKOŚNIK Adam Kleosin 10 KM Zachęta Białystok opłacono on-line
86 Kurel Edyta Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
87 Pogorzelski Kamil Białystok 10 KM opłacono on-line
88 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK 10 KM Nadaktywni Białystok opłacono on-line
89 Waśko Barbara Łapy 10 KM Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono on-line
90 Waśko Mirosław Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono on-line
91 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
92 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM opłacono on-line
93 Bieluczyk Rafał Białystok 10 KM opłacono on-line
94 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono on-line
95 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK 1963 M opłacono on-line
96 Bałdak Jolanta Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono
97 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok 10 KM Biegam z Kają opłacono on-line
98 Łapiński Adam Białystok 10 KM AikiRunners
99 Organizator 3 Kleosin 10 KM
100 Rybnik Karol Nowe Aleksandrowo 10 KM opłacono on-line


Wyświetleń: 3886

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ