10 km 5 km

10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat start 1 okr 2 okr Czas netto
1 158 DRĘŻEK PATRYK M 1 GIBY 3T BIAŁYSTOK 10 km M 20 00:00:01.77 00:17:10.44 00:16:53.04 00:34:03.48
2 107 GETEK MARCIN M 2 EŁK 10 km M 40 00:00:01.93 00:17:25.65 00:17:20.04 00:34:45.69
3 144 PRANCKUNAS PETRAS M 3 VILNIUS, LITWA NA, PAGAUK! 10 km M 50 00:00:02.14 00:18:09.05 00:17:59.13 00:36:08.18
4 140 GODLEWSKI ANDRZEJ M 4 BORAWSKIE BIEGAMY DLA ZDROWIA 10 km M 30 1 00:00:01.74 00:18:09.57 00:18:02.04 00:36:11.61
5 120 RÓŻAŃSKI KRYSTIAN M 5 EŁK PORTA ACTIVE TEAM 10 km M 30 2 00:00:01.92 00:18:09.30 00:18:29.10 00:36:38.40
6 157 GRAŽYS VYTAUTAS M 6 PABERŽĖ RCN 10 km M 50 1 00:00:02.17 00:18:23.84 00:19:29.01 00:37:52.85
7 151 BOCHENKO DANIEL M 7 BRZOZOWA 10 km M 50 2 00:00:01.80 00:18:43.38 00:19:11.30 00:37:54.68
8 139 DOMORADZKI ROBERT M 8 ŁOMŻA GRYGO TEAM 10 km M 40 1 00:00:02.10 00:19:08.36 00:19:12.10 00:38:20.46
9 167 POPŁOWSKI GRZEGORZ M 9 TOŁCZE 10 km M 40 2 00:00:02.37 00:18:57.76 00:19:29.54 00:38:27.30
10 165 KALINOWSKI KRYSTIAN M 10 BIAŁYSTOK AGR PODLASIE 10 km M 20 1 00:00:01.36 00:19:11.96 00:20:17.67 00:39:29.63
11 148 PLAGA SEBASTIAN M 11 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY 10 km M 30 3 00:00:02.51 00:19:52.28 00:20:16.20 00:40:08.48
12 109 GRYŻEWSKI MACIEJ M 12 EŁK WARDASZKA RUNNING TEAM 10 km M 50 3 00:20:18.73 00:20:16.51 00:40:35.24
13 116 POŁUBOK RENATA K 1 EŁK WARDASZKA RUNNING TEAM 10 km K 40 00:00:03.95 00:21:04.23 00:21:21.06 00:42:25.29
14 102 BERENT KAROL M 13 BIAŁYSTOK 3T BIAŁYSTOK/DAWAJ KALACH TEAM 10 km M 20 2 00:00:03.01 00:21:38.13 00:21:00.76 00:42:38.89
15 115 PLEBAN MAREK M 14 ŁOMŻA GRYGO TEAM 10 km M 40 3 00:00:03.43 00:21:25.33 00:21:30.39 00:42:55.72
16 112 KOZŁOWSKI PIOTR M 15 AUGUSTÓW DHL AUGUSTÓW 10 km M 60 1 00:00:04.81 00:21:09.66 00:21:58.59 00:43:08.25
17 150 ŁAPIŃSKA PAULINA K 2 BIAŁYSTOK PODLASIE BIAŁYSTOK 10 km K 30 00:00:01.69 00:21:45.17 00:21:23.72 00:43:08.89
18 118 PONIATOWSKI MAREK M 16 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 10 km M 40 4 00:00:02.75 00:21:30.39 00:22:09.42 00:43:39.81
19 154 ROSZKOWSKI ŁUKASZ M 17 BIAŁSTOK KS PODLASIE BIAŁYSTOK 10 km M 30 4 00:00:01.90 00:21:39.54 00:22:13.14 00:43:52.68
20 141 KISZLUK DARIUSZ M 18 SUCHOWOLA 10 km M 20 3 00:00:02.77 00:21:39.56 00:22:40.22 00:44:19.78
21 166 GÓROWSKI KAROL M 19 GRAJEWO 10 km M 30 5 00:00:05.45 00:21:47.82 00:22:44.73 00:44:32.55
22 142 KONOPKO JOANNA K 3 SUWAŁKI 10 km K 30 00:00:03.07 00:22:03.91 00:22:44.25 00:44:48.16
23 163 PUCIŁOWSKI MIROSŁAW M 20 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI 10 km M 60 2 00:00:03.17 00:22:03.30 00:22:58.06 00:45:01.36
24 103 ELSTER ADAM M 21 ŁOMŻA GRYGO TEAM 10 km M 50 4 00:00:03.89 00:22:27.30 00:22:34.62 00:45:01.92
25 155 CIOŁKO SYLWIA K 4 KOZIŃCE SA PSP POZNAŃ 10 km K 20 1 00:00:01.53 00:22:49.53 00:23:08.00 00:45:57.53
26 146 WIELICZKO GRZEGORZ M 22 MOŃKI 10 km M 30 6 00:00:06.39 00:23:05.82 00:23:01.85 00:46:07.67
27 129 SZNURKOWSKA SYLWIA K 5 SUWALKI TEAM KOPEĆ 10 km K 30 1 00:00:02.94 00:23:07.94 00:23:00.43 00:46:08.37
28 164 WASZKIEWICZ ARIEL M 23 MROZY WIELKIE RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km M 40 5 00:00:04.50 00:22:45.94 00:23:41.70 00:46:27.64
29 106 GACKI KRZYSZTOF M 24 PISZ BIEGAM BEZ KLUBU 10 km M 60 3 00:00:03.76 00:23:10.66 00:23:51.99 00:47:02.65
30 117 PONIATOWSKI ADAM M 25 BEŁDA MARATONKA GRAJEWO 10 km M 30 7 00:00:03.44 00:23:21.66 00:24:06.68 00:47:28.34
31 152 GRZYBOWSKI MARIUSZ M 26 MOŃKI MANI@NA 10 km M 30 8 00:23:23.00 00:24:09.00 00:47:32.00
32 149 PATYNIUK MAGDALENA K 6 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km K 30 2 00:00:02.15 00:23:37.65 00:24:00.85 00:47:38.50
33 162 OKRASIŃSKI MARCIN M 27 MOŃKI 10 km M 30 9 00:00:06.51 00:23:55.00 00:23:57.92 00:47:52.92
34 125 SOKOŁOWSKA MARTA K 7 AUGUSTÓW ATP AUGUSTÓW 10 km K 40 1 00:00:03.83 00:24:13.54 00:24:04.27 00:48:17.81
35 126 SPYŁA DAROSŁAW M 28 EŁK 10 km M 50 5 00:00:05.39 00:24:16.66 00:24:02.47 00:48:19.13
36 119 POPOWSKA MONIKA K 8 SUWAŁKI DĄBROWSKI TEAM 10 km K 30 3 00:00:03.09 00:24:15.75 00:24:11.48 00:48:27.23
37 156 JACZUN JULIA K 9 LITWA 10 km K 20 2 00:00:03.54 00:24:20.73 00:25:00.95 00:49:21.68
38 138 DEDERKO JACEK M 29 BIAŁYSTOK 10 km M 50 6 00:00:04.10 00:24:21.00 00:25:01.56 00:49:22.56
39 131 ŚNIOSEK PATRYK M 30 KOWALKI KS KOWALKI 10 km M 20 4 00:00:06.02 00:24:31.61 00:25:06.31 00:49:37.92
40 143 NIECIECKI JAREK M 31 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10 km M 40 6 00:00:04.31 00:24:24.29 00:25:20.42 00:49:44.71
41 132 TUROWSKI ROBERT M 32 SOJCZYN BOROWY MARATONKA GRAJEWO 10 km M 40 7 00:00:04.29 00:24:24.47 00:25:32.24 00:49:56.71
42 160 SOKOŁOWSKI MICHAŁ M 33 MOŃKI 10 km M 20 5 00:00:03.24 00:23:42.15 00:26:27.56 00:50:09.71
43 113 MOŚCICKI ZENON M 34 RUTKI 10 km M 60 4 00:00:03.69 00:25:57.19 00:25:15.60 00:51:12.79
44 153 SZYCIK WALDEMAR M 35 EŁK MARATONKA GRAJEWO 10 km M 50 7 00:00:05.08 00:25:18.35 00:26:07.14 00:51:25.49
45 108 GŁAŻEWSKI MATEUSZ M 36 MOŃKI 10 km M 30 10 00:00:04.23 00:25:06.83 00:26:43.47 00:51:50.30
46 161 MALINOWSKI ZBIGNIEW M 37 MOŃKI - 10 km M 30 11 00:00:06.09 00:25:53.50 00:26:37.23 00:52:30.73
47 136 WAŚKO MIROSŁAW M 38 ŁAPY FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO ZWYCIĘZCA 10 km M 60 5 00:00:05.82 00:25:56.16 00:26:50.31 00:52:46.47
48 133 ULISZEWSKA IWONA K 10 ORZYSZ 10 km K 40 2 00:00:04.70 00:26:31.04 00:26:33.04 00:53:04.08
49 134 WARYKOWSKI STANISLAW M 39 OLECKO OLECKO BIEGA 10 km M 60 6 00:00:05.14 00:26:18.98 00:26:47.40 00:53:06.38
50 111 JERULANK WIESŁAW M 40 GRAJEWO MARATONKA GRAJEWO 10 km M 60 7 00:00:05.57 00:26:36.94 00:26:58.75 00:53:35.69
51 124 SIERGIEJ ELZBIETA K 11 ODOJE RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km K 50 1 00:00:05.02 00:26:55.55 00:26:49.20 00:53:44.75
52 127 SZAJDEK BOGUMIŁA K 12 ORZYSZ RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 10 km K 30 4 00:00:02.61 00:26:56.97 00:29:10.88 00:56:07.85
53 128 SZEWCZAK ANDRZEJ M 41 BIAŁYSTOK MASTERS BIAŁYSTOK 10 km M 60 8 00:00:05.96 00:27:32.23 00:28:57.72 00:56:29.95
54 123 SAWICKI STANISŁAW M 42 BIAŁYSTOK 10 km M 60 9 00:00:03.99 00:28:03.13 00:28:59.26 00:57:02.39
55 121 RUDNICKA JADWIGA K 13 BIAŁYSTOK 10 km K 60 1 00:00:03.51 00:27:51.73 00:31:01.90 00:58:53.63
56 159 WEKA KRZYSZTOF M 43 BIAŁYSTOK 10 km M 30 12 00:00:02.72 00:28:28.36 00:30:25.33 00:58:53.69
57 137 ZIENIEWICZ ANDRZEJ M 44 KLEOSIN GRUPA SZALONYCH ROWERZYSTÓW BIAŁYSTOK 10 km M 70 1 00:00:02.47 00:27:59.47 00:30:54.49 00:58:53.96
58 130 ŚNIOSEK KRZYSZTOF M 45 KOWALKI KS KOWALKI 10 km M 50 8 00:00:06.28 00:28:52.12 00:30:06.34 00:58:58.46
59 114 NOWAKOWSKI CZESLAW M 46 WARSZAWA DUCLA ACADEMY WARSZAWA 10 km M 70 2 00:00:06.16 00:29:44.12 00:30:22.76 01:00:06.88
60 147 WIELICZKO PAWEŁ M 47 MONKI 10 km M 30 13 00:00:07.48 00:30:35.67 00:32:52.06 01:03:27.73
61 145 SIENKIEWICZ JAKUB M 48 BIAŁYSTOK 10 km M 30 14 00:00:07.46 00:30:35.64 00:32:53.11 01:03:28.75
62 101 BAGIŃSKI JAN M 49 OLECKO OLECKOBIEGA 10 km M 70 3 00:00:07.19 00:32:17.49 00:32:33.60 01:04:51.09


5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Klub Dystans start Czas netto
1 17 DRĘŻEK PATRYK M 1 3T BIAŁYSTOK 5 km 00:00:01.75 00:16:12.42
2 22 SUPIŃSKI ADAM M 2 KOTNIZ RUNNERS 5 km 00:00:01.34 00:17:36.67
3 30 PIGIEL JAKUB M 3 MUKS HAŃCZA SUWAŁKI 5 km 00:00:02.05 00:17:39.69
4 6 DRAŻBA ŁUKASZ M 4 FIZJOTERAPIA-SUWALKI.PL 5 km 00:00:01.56 00:17:48.67
5 1 AUGUSTYNOWICZ WOJCIECH M 5 MKS JUVENIA BIAŁYSTOK 5 km 00:00:02.71 00:18:11.65
6 25 DUCHNOWSKI ŁUKASZ M 6 RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZ 5 km 00:00:01.31 00:18:23.22
7 11 JARMOŁOWICZ JACEK M 7 MD RUN TRAINING 5 km 00:00:02.68 00:18:28.46
8 10 JANKOWSKI ANDRZEJ M 8 KOTNIZ RUNNERS 5 km 00:00:03.12 00:18:57.48
9 20 SZYDŁOWSKI ADRIAN M 9 WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 5 km 00:00:02.07 00:19:05.92
10 15 ROSZKOWSKI ŁUKASZ M 10 KS PODLASIE BIAŁYSTOK 5 km 00:00:02.34 00:19:07.37
11 19 RYBNIK RAFAŁ M 11 5 km 00:00:02.75 00:19:29.23
12 37 MARCZUK NORBERT M 12 15 GOLDAPSKI PUŁK PRZECIWLOTNICZY 5 km 00:00:02.89 00:19:41.83
13 13 KULESZKA ANNA K 1 DRUŻYNA ML/11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERII 5 km 00:19:45.49
14 23 RYBNIK KAROL M 13 WOJOWNICZE ŻÓŁWIE NINJA 5 km 00:00:03.58 00:19:46.22
15 33 DZIUBA JAKUB M 14 5 km 00:00:02.47 00:20:11.76
16 24 KRASOWSKI DAMIAN M 15 BIAŁYSTOK 5 km 00:00:02.99 00:20:14.93
17 7 DREWNOWSKI ROBERT M 16 5 km 00:00:03.34 00:20:32.29
18 32 CIOŁKO SYLWIA K 2 SA PSP POZNAŃ 5 km 00:00:02.72 00:20:36.16
19 21 KUŻELEWSKA JULIA K 3 5 km 00:00:01.75 00:20:38.50
20 39 KROPIWNICKI MARCIN M 17 5 km 00:00:03.19 00:20:59.30
21 31 OGÓRKIS DARIUSZ M 18 5 km 00:00:03.21 00:21:23.39
22 12 KIBITLEWSKA EMILIA K 4 5 km 00:00:02.97 00:21:37.02
23 14 MORAWSKI JACEK M 19 MD RUN TRAINING 5 km 00:00:03.78 00:22:10.13
24 9 DZIEKOŃSKI TADEUSZ M 20 JUVENIA BIAŁYSTOK 5 km 00:00:02.00 00:22:22.10
25 40 SIEMIENIUK DOROTA K 5 3T BIAŁYSTOK 5 km 00:00:01.81 00:22:27.29
26 27 KARNIŁOWICZ DAWID M 21 LA OSIR GOŁDAP 5 km 00:22:58.01
27 28 BIDA SZYMON M 22 LA OSIR GOŁDAP 5 km 00:00:01.78 00:23:15.31
28 8 DZIEDZIK PATRYCJA K 6 5 km 00:00:02.84 00:23:25.91
29 38 DZIERSZKO RAFAŁ M 23 5 km 00:00:04.51 00:23:56.51
30 36 MYDLARZ JERZY M 24 JUVENIA BIAŁYSTOK 5 km 00:00:04.22 00:24:16.62
31 2 BARGŁOWSKI KAMIL M 25 5 km 00:00:03.71 00:24:40.01
32 35 KUC WOJCIECH M 26 JUVENIA 5 km 00:00:04.32 00:24:44.68
33 29 JANUSZKIEWICZ IWO M 27 LA OSIR GOŁDAP 5 km 00:00:01.94 00:25:17.67
34 34 NOWICKA MONIKA K 7 - 5 km 00:00:03.61 00:25:45.77
35 18 SKRĘTEK PAULINA K 8 5 km 00:00:04.74

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ