Bieg Pączka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nizioł Marcin Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Best Beasts
2 Jasik Agnieszka Łosino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym
3 Anioł Aurelia Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
4 Gostomska Agata Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 SP Kobylnica
5 Gostomska Katarzyna Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 SP Kobylnica
6 Pozorski Krzysztof Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Markos Running Team
7 Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska Słupsk Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Poltarex
8 Mułyk Julia Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 SP Kobylnica
9 Mułyk Paweł Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
10 WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
11 Kasprzyk Jagoda Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 SP Kobylnica
12 Kasprzyk Zofia Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 SP Kobylnica
13 Fijałkowska Alicja Zębowo Dzieci do lat 17 - start 18:00 SP Kobylnica
14 Kmita Antoni Słupsk Dzieci do lat 17 - start 18:00
15 Bernat Wojciech Redzikowo Dzieci do lat 17 - start 18:00
16 Pacak Katarzyna Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono on-line
17 Kozimor Mariusz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 USB USTKA
18 Jażdżewska Elżbieta Jażdżewska Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Best Beasts opłacono on-line
19 Sagała Patrycja Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 ANANASY Z 3FAL opłacono on-line
20 Łupka Eliza Gniew Dzieci do lat 17 - start 18:00
21 Guzińska Alicja Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 SP Kobylnica
22 Guziński Adam Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 SP Kobylnica
23 Guzińska Ewa Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Gmina Słupsk
24 Wojtaszek Lena Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 SP Kobylnica
25 Kargul Milena Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Kobylnica
26 Kargul Mateusz Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 Szkoła Kobylnica
27 Kargul Jacek Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Night Runners Słupsk
28 Perzyńska Zofia Łódź Dzieci do lat 17 - start 18:00
29 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono on-line
30 Parchoniuk Anna Słupsk Dzieci do lat 17 - start 18:00 GOP
31 Parchoniuk Jan Słupsk Dzieci do lat 17 - start 18:00 GOP
32 Fruba Karina Redzikowo Bieg Kobiet - start 18:30 STOPA Słupsk / KORONA Szczecin opłacono on-line
33 Nowicki Mateusz Sokołowo Budzyńskie Bieg Mężczyzn - start 19:00 Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej Ustka opłacono on-line
34 Kos Krystian Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Biegam Bo Lubię
35 Hałas Piotr Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono on-line
36 Świderski Michał Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono on-line
37 Sakowicz Ester Debnica kaszubska Dzieci do lat 17 - start 18:00
38 Sakowicz Ruben Debnica kaszubska Dzieci do lat 17 - start 18:00
39 Korwin Piotrowska Paulina Debnica kaszubska Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono on-line
40 Urban Seweryn Dębnica Kaszubska Dzieci do lat 17 - start 18:00
41 Swiderski Lukasz Slupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono on-line
42 Domaszk Zbigniew Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat płytek u Kryspina
43 Miłożewska Barbara Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono on-line
44 Krzoska Dorota Brusy Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono on-line
45 Twardowski Mateusz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
46 Łubkowska Magdalena Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30
47 Sidor Lena Słupsk Dzieci do lat 17 - start 18:00 AML SŁUPSK
48 Rocławski Karol Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 Karlito
49 Rocławski Grzegorz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 SzopAndJitsu
50 Majewski Dawid Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono on-line
51 Majewska Justyna Słupsk Dzieci do lat 17 - start 18:00
52 Kucharski Szymon Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00
53 Kucharski Radosław Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
54 Stasiak Marietta Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30
55 Ukleja Liliana Wargowo Dzieci do lat 17 - start 18:00 Potęga Nordica
56 Ukleja Nadia Wargowo Dzieci do lat 17 - start 18:00 Potęga Nordica
57 Ukleja Monika Wargowo Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono on-line
58 Sołśnia Maja Nowa Dąbrowa Dzieci do lat 17 - start 18:00 Potęga Nordica
59 Ukleja Katarzyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono on-line
60 Macholl Oliwia Słupsk Dzieci do lat 17 - start 18:00
61 Macholl Wiktor Słupsk Dzieci do lat 17 - start 18:00
62 Walczak Daniel Gdynia Bieg Mężczyzn - start 19:00 ElektroniczneZapisy.pl Team
63 Płodzień Antoni Karzcino Dzieci do lat 17 - start 18:00
64 Duda Grzegorz Duda Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Best Beasts / PRO Dystans opłacono on-line
65 Greber Igor Zagórki Dzieci do lat 17 - start 18:00 S. P im J. Kochanowskiego w Kończewie
66 Głaszcz Maciej Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00 Jaśmin Team
67 Głaszcz Mariusz Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00 Jaśmin Team
68 Spychalski Krzysztof KOBYLNICA Dzieci do lat 17 - start 18:00
69 Dziuba Wiktor Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00
70 Dziuba Igor Kobylnica Dzieci do lat 17 - start 18:00
71 Dziuba Weronika Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
72 Spychalski Wojciech KOBYLNICA Dzieci do lat 17 - start 18:00
73 Spychalska Beata Spychalska KOBYLNICA Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
74 Wróblewski Leszek Świat Płytek u Kryspina Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
75 Lewandowska Sylwia Niezabyszewo Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
76 Gaweł Iza Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 ANANASY Z 3FAL opłacono on-line
77 Krzeszowska Nina Słupsk Dzieci do lat 17 - start 18:00 AML
78 Krzeszowski Maciej Słupsk Dzieci do lat 17 - start 18:00 Kolorowy Wiatraczek
79 Gaweł Andrzej Slupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Pomeriders opłacono on-line
80 Piłczyński Paweł Widzino Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
81 Skrzypiec Krzysztof Słupsk Bieg Mężczyzn - start 19:00 Pomerides opłacono on-line
82 Gaweł Iwona Słupsk Bieg Kobiet - start 18:30 Pomerides opłacono on-line
83 Jankowski Grzegorz BYTÓW Bieg Mężczyzn - start 19:00 Pozytywnie nakręceni opłacono on-line
84 Wagner Danuta BYTÓW Bieg Kobiet - start 18:30 opłacono on-line
85 Wagner Andrzej Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono on-line
86 Mora Cezary Kobylnica Bieg Mężczyzn - mieszkańcy gm. Kobylnica - start 19:00
87 Pruska Agnieszka Widzino Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30
88 Kiezik Anastazja Nowa Dąbrowa Dzieci do lat 17 - start 18:00 Potęga Nordica
89 Kiezik Błażej Nowa Dąbrowa Dzieci do lat 17 - start 18:00 Potęga Nordica
90 Ukleja Justyna Nowa Dąbrowa Bieg Kobiet - start 18:30 Potęga Nordica opłacono on-line
91 Tomczak Sebastian Ustka Bieg Mężczyzn - start 19:00 W.P.K Słoń Team Ustka
92 Brovchenko Jurii Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina
93 Brovchenko Sylwia Bytów Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina
94 Napiątek Elżbieta Bytów Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina
95 Solak Halina Bytów Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina
96 Garski Kryspin Bytów Dzieci do lat 17 - start 18:00 Świat Płytek u Kryspina
97 Garski Kryspin Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 Świat Płytek u Kryspina
98 Garska Joanna Bytów Bieg Kobiet - start 18:30 Świat Płytek u Kryspina
99 Mikołajczyk Tomek Bytów Bieg Mężczyzn - start 19:00 opłacono on-line
100 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg Kobiet - mieszkanki gm. Kobylnica - start 18:30 Vacu Activ Gym


Wyświetleń: 3338

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ