Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sienkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
2 | Tumiel Agata | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
3 | Olszko Joanna | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
4 | MIAKISZ stas | NOWA ROZEDRANKA | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
5 | Karolczuk Barbara Karolczuk | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
6 | BURAK JOANNA | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
7 | Bancer Łukasz Bancer | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
8 | Olszko Zuzanna | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
9 | Kasjaniuk Rafał | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
10 | Kozłowska Adelajda | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | szkoła podstawowa nr 2 | |
11 | Zaniewski Patryk | Kosmaty Borek | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
12 | Kozłowski Filip | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, CZWARTEK, GODZ. 19:00, JATEL | ||
13 | Sakowicz DOMINIK | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA DELFIN, NIEDZIELA, GODZ. 11:00, LISOWSKI | ||
14 | Ławreszuk Gabriel | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, NIEDZIELA, GODZ. 11:00, LISOWSKI | ||
15 | Lenkiewicz Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
16 | Drewniak Jan | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
17 | Borowska Edyta | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
18 | Ignatowicz Łukasz | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
19 | Szumiło Diana | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
20 | Żebrowski Bartosz | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
21 | RUDŹ MACIEJ | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
22 | Babynko Miłosz | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
23 | Pluta Stanisław | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
24 | Karpienko Paweł | Sokółka | Polska | GRUPA DELFIN, SOBOTA, GODZ. 12:00, STEĆ | ||
25 | Horosz Julita | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
26 | Czyżewski Tomasz | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
27 | Oszer Edyta Oszer | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
28 | Bagan Oliwia | Sokołka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | SP 3 | |
29 | Kawa Krystyna | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
30 | Szarkowska Agnieszka | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
31 | Balicki Mikołaj | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | SP 1 w Sokólce | |
32 | Wańczuk Weronika | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
33 | ROTKEVICH Andrei | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
34 | Dzienis Elżbieta | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
35 | Tomaszycka Aleksandra | Sokolka | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
36 | Babynko Michalina | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA FOKA, CZWARTEK, GODZ. 17:00, JATEL | ||
37 | Słyż Jakub | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | SP 1 w Sokólce | |
38 | Czaban Jan Czaban | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | ||
39 | Wiechowicz Katarzyna | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | ||
40 | Drożdżewicz JULIA | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | SP 1 | |
41 | Sztachelski Dawid | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | ||
42 | daszuta rafal | Sokolka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | szkoła podstawowa nr 2 | |
43 | Poźniak Grażyna | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | SP 1 w Sokólce | |
44 | Kobryński Michał | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, NIEDZIELA, GODZ. 13:00, LISOWSKI | ||
45 | Kameduła Norbert | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | SP 2 | |
46 | Kijaczko Maja | Kuźnica | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
47 | Ławreszuk Lilianna | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
48 | Ostrowska Olga | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
49 | Klim Błażej | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
50 | Łapicz Maja | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
51 | Obuchowska Agnieszka | Kuźnica | Polska | GRUPA FOKA, PIĄTEK, 19:00, PUSZKO | ||
52 | Konon Irena | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
53 | Sawoń Adam | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
54 | Sałak Laura | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
55 | czajkowska maria | sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
56 | Pezowicz Aleksandra | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
57 | Pezowicz Adam | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
58 | Tomaszczyk Anna | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
59 | Mejsak Hubert | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
60 | Żołądkowska Wiktoria | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
61 | Radecka Aleksandra | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
62 | Kochanowicz Liliana | Sidra | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
63 | Sienkiewicz Dawid | Sokółka | Polska | GRUPA FOKA, SOBOTA, GODZ.10:00, STEĆ | ||
64 | Piekarski Karol | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
65 | Szemis Antoni | Łapicze | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
66 | Piekarski Kacper | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
67 | KUŹMA MALGORZATA KUŹMA | KRYNKI | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
68 | Prokopczyk Adela | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
69 | Piekarska Kamila | Bogusze | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
70 | Puszko Klara | Zaśpicze | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
71 | Kozłowski Dawid | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | Sp 1 czarna bialostocka | |
72 | Zajczyk ZOFIA | Sokołka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
73 | Czajkowski Eryk | sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 18:00, STEĆ | ||
74 | Michalczuk Iwona Michalczuk | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
75 | Tur Antoni Maciej | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
76 | Rećko Agnieszka | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
77 | Lenkiewicz Adam | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
78 | Dechnik Adam | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
79 | Bulej Kamil | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
80 | Sawoń Daria | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | SP 1 | |
81 | Borowik Lidia | Szyszki | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
82 | Lech Hubert | Mićkowa Hać | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
83 | Jakimik Xavier | Sokółka | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
84 | Poźniak Emilia | Poganica | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | ||
85 | Januszkiewicz Dawid | Igryły | Polska | GRUPA OŚMIORNICA, WTOREK, GODZ. 18:00, STARANOWICZ | SP Geniusze | |
86 | Szalpuk Krzysztof | Sokolany 8 | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
87 | Jurgiel Karol Jurgiel | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
88 | Truszkowska Magdalena | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
89 | Bałakier Zuzanna | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
90 | Skreczko Marlena | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
91 | Sakowicz KORNELIA | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
92 | Szpakowska Zuzanna | SOKÓŁKA | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
93 | Makarewicz Natalia | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
94 | Izbicka Pola | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
95 | Staworko Amelia | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
96 | Balicki Wiktor | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | SP 1 w Sokólce | |
97 | Szulżycki Franciszek | Czarna Białostocka | Polska | GRUPA RYBKA - PONIEDZIAŁEK, GODZ. 17:00, STARANOWICZ | ||
98 | Pyłko Justyna | Sokółka | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL | ||
99 | SZALPUK TOMASZ | SOKOLANY | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL | ||
100 | Lech Tomasz | SOKÓŁKA 16-100 | Polska | GRUPA RYBKA, NIEDZIELA, GODZ. 10:00, JATEL |
Wyświetleń: 23167