Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pajek Amadeusz | Ruciane Nida | Bieg 5 km | |||
2 | Jaszczur Olga | Pisz | Bieg 5 km | |||
3 | Nyczka Mateusz | Pisz | Bieg 5 km | |||
4 | Olizarowiz Sylwia | Pisz | Bieg 5 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu | ||
5 | Choroś Halina | Pisz | Bieg 5 km | |||
6 | Dąbrowski Andrzej | Dąbrówka | Bieg 5 km | Klub Morsów w Piszu | ||
7 | Czapski Filip | Pisz | Bieg 5 km | Klub Morsow w Piszu | ||
8 | Chmielewski Mirosław | Łomża | Bieg 5 km | |||
9 | Skrodzka Alicja | Pisz | Bieg 5 km | |||
10 | Skrodzka Alekasandra | Pisz | Bieg 5 km | |||
11 | Zakrzewski Dariusz | Pisz | Bieg 5 km | |||
12 | Zakrzewska Amelia | Pisz | Bieg 5 km | |||
13 | Zakrzewska Dorota | Pisz | Bieg 5 km | |||
14 | Mielnicka Ewa | Pisz | Bieg 5 km | |||
15 | Świerszcz Adam | Pisz | Bieg 5 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji W Piszu | ||
16 | Siwik Paula | Pisx | Bieg 5 km | |||
17 | Ramotowski Paweł | Ełk | Bieg 5 km | |||
18 | Ramotowska Dorota | Ełk | Bieg 5 km | |||
19 | Semeniuk Justyna | Pisz | Bieg 5 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji | ||
20 | Pupek Bogusława | Pisz | Bieg 5 km | |||
21 | Ignaczak Rafał | Polska Wieś | Bieg 5 km | |||
22 | Cieloszczyk Ilona | Pisz | Bieg 5 km | |||
23 | Dąbrowska Danuta | Pisz | Bieg 5 km | |||
24 | Czapski Jakub | Pisz | Bieg 5 km | Klub Morsow w Piszu | ||
25 | Czapska Julita | Pisz | Bieg 5 km | Klub Morsow w Piszu | ||
26 | remiszewski zbigniew | mikołajki | Bieg 5 km | |||
27 | Kulis Agata | Pisz | Bieg 5 km | Klub Morsow w Piszu | ||
28 | Sobiech Katarzyna | Pisz | Bieg 5 km | |||
29 | Sznajder Beata | Pisz | Bieg 5 km | |||
30 | Dec Mirosław Dec | Stankowo | Bieg 5 km | |||
31 | Barewski Bogdan | Warszawa | Bieg 5 km | |||
32 | Przygoda Bartosz | Pisz | Bieg 5 km | |||
33 | Przygoda Gabriela | Pisz | Bieg 5 km | |||
34 | Przygoda Agnieszka | Pisz | Bieg 5 km | |||
35 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Bieg 5 km | Klub Morsów w Piszu | ||
36 | Ferenc Adrian | Pisz | Bieg 5 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu | ||
37 | Węgrowski Marcin | Łomża | Bieg 5 km | |||
38 | Zadroga Mariusz | Pisz | Bieg 5 km | |||
39 | Skrodzki Łukasz | Pisz | Bieg 5 km | |||
40 | Nowak Monika | Pisz | Bieg 5 km | |||
41 | Alicki Michał | Pisz | Bieg 5 km | |||
42 | Alicki Marcin | Pisz | Bieg 5 km | |||
43 | Alicka Katarzyna | Pisz | Bieg 5 km | |||
44 | Poźniak Andrzej | Pisz | Bieg 5 km | Klub Morsów w Piszu | ||
45 | Bikowska Anna | Szeroki Bór Piski | Bieg 5 km | Klub Morsów w Piszu | ||
46 | Bikowski Robert | Szeroki Bór Piski | Bieg 5 km | Klub Morsów w Piszu | ||
47 | Ambroziak Marcin | Ryn | Bieg 5 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu | ||
48 | Gentek Magda | Pisz | Bieg 5 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji w Piszu |
Wyświetleń: 4200