Wyniki 1963 m

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kat M kat
1 79 SZOMBIERSKI ROBERT M LUBSKO 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 1
2 70 SZCZECHOWIAK JAKUB M WAŁOWICE 1963 m M 13-19 lat [13 - 19] 1
3 9 CHMIELENKO KAZIK M GUBIN 1963 m Senior M [51 - 100] 1
4 77 SZOMBIERSKA GABRIELA K LUBSKO AKADEMIA BIEGOWA ŻARY 1963 m K do 12 lat 1
5 41 ŁUSZCZYŃSKI MICHAŁ M CHLEBOWO PŁOMIEŃ CHLEBOWO 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 2
6 83 TODYNEK ROBERT M CHLEBOWO 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 3
7 68 SIKORSKI CEZARY M GUBIN 1963 m Senior M [51 - 100] 2
8 33 KRAKUS DORIAN M CHLEBOWO 1963 m M 13-19 lat [13 - 19] 2
9 8 CARLSSON AGNIESZKA K ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONA 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 1
10 11 CISZEWSKA INEZ K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 2
11 58 PLEŚNIAK WOJCIECH M KROSNO ODRZAŃSKIE 1963 m M 13-19 lat [13 - 19] 3
12 89 WOJTCZAK ANTONI M WĘŻYSKA 1963 m M do 12 lat 1
13 29 KARBOWIAK SZYMON M CHLEBOWO 1963 m M do 12 lat 2
14 30 KASOWSKI STANISŁAW M WĘŻYSKA 1963 m Senior M [51 - 100] 3
15 69 STEFAN WIKTORIA K ŁOMY 1963 m K do 12 lat 3
16 61 PŁAWIAK JAKUB M CHLEBOWO 1963 m M 13-19 lat [13 - 19] 4
17 34 ROGALSKI HUBERT M ŻYTOWAŃ 1963 m M do 12 lat 3
18 78 SZOMBIERSKI ALEKSANDER M LUBSKO AKADEMIA BIEGOWA ŻARY 1963 m M do 12 lat 4
19 32 KODŹ MAREK M GUBIN 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 4
20 53 PACZKOWSKA ALICJA K CHLEBOWO SZKOŁA NR 3 GUBIN 1963 m K 13-19 lat [13 - 19] 1
21 64 RADUŃSKI NATAN M GUBIN GUBIŃSKA GRUPA MORSÓW 1963 m M do 12 lat 5
22 10 CHOLEWA KAMIL M BIAŁKÓW KAZIK TEAM 1963 m M 13-19 lat [13 - 19] 5
23 92 ŻEMŁO MIRANDA K ŁOMY 1963 m K 13-19 lat [13 - 19] 2
24 143 SZCZEPANIAK MARTYNA K ŁAGÓW 1963 m K 13-19 lat [13 - 19] 3
25 147 BOGUCKI ALEKSANDER M STRUGA 1963 m M do 12 lat 6
26 146 BOGUCKA NIKOLA K STRUGA 1963 m K do 12 lat 4
27 31 KOBITA ALAN M GUBIN 1963 m M do 12 lat 7
28 71 SZCZECHOWIAK MAGDALENA K WAŁOWICE 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 2
29 46 PLEŚNIAK ANNA K KROSNO ODRZAŃSKIE PTTK GUBIN 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 3
30 13 DUNAJSKI JULIAN M GUBIN MLUKS DWÓJKA MOS GUBIN 1963 m M do 12 lat 8
31 12 DUNAJSKI EMIL M GUBIN GUBIŃSKA GRUPA MORSÓW 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 5
32 80 SZYBAJŁO GABRIELA K GUBIN 1963 m K do 12 lat 5
33 81 SZYBAJŁO MAŁGORZATA K STRZEGÓW 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 4
34 115 WOJCIECHOWSKA BLANKA K BRONOWICE 1963 m K do 12 lat 6
35 91 ZDUNEK TYMOTEUSZ M KOSARZYN 1963 m M do 12 lat 9
36 36 KRAKUS LENA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 7
37 72 SZCZEPANIAK JOANNA K ŁAGÓW 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 5
38 144 SZCZEPANIAK TYTUS M ŁAGÓW 1963 m M do 12 lat 10
39 60 PLUTA WIKTORIA K JAROMIROWICE 1963 m K do 12 lat 8
40 37 OPAT NIKOLA K CHLEBOWO 1963 m K 13-19 lat [13 - 19] 4
41 38 KRAKUS ZUZANNA K WĘŻYSKA WEŻYSKA 1963 m K do 12 lat 9
42 5 BELENO TOMAS M GUBIN 1963 m M do 12 lat 11
43 39 LASKOWSKI MARCIN M CHLEBOWO 1963 m M do 12 lat 12
44 90 WOJTCZAK FRANCISZEK M WĘŻYSKA 1963 m M do 12 lat 13
45 88 WOJTCZAK ANNA WOJTCZAK K WĘŻYSKA 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 6
46 24 HOROWSKI ALEKSANDER M GUBIN 1963 m M do 12 lat 14
47 42 MARKIEWICZ KACPER M CHLEBOWO 1963 m M do 12 lat 15
48 75 SZELA KRZYSZTOF M WĘŻYSKA PŁOMIEŃ CHLEBOWO 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 6
49 73 SZELA JULIA K WĘŻYSKA 1963 m K do 12 lat 10
50 65 RADUŃSKI PRZEMYSŁAW M GUBIN GUBIŃSKA GRUPA MORSÓW 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 7
51 43 MARKIEWICZ NATALIA K CHLEBOWO 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 7
52 63 RADUŃSKA MIJA K GUBIN GUBIŃSKA GRUPA MORSÓW 1963 m K do 12 lat 11
53 66 SEKUŁA EWELINA K CHLEBOWO 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 8
54 54 PACZKOWSKA NATALIA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 12
55 122 WOJCIECHOWSKI EMIL M BRONOWICE 1963 m M do 12 lat 16
56 16 GERBRAHT JESSICA K GUBEN 1963 m K do 12 lat 13
57 59 PLEŚNIAK KUBA M KROSNO ODRZAŃSKIE 1963 m M do 12 lat 17
58 45 PLEŚNIAK ADAM M KROSNO ODRZAŃSKIE 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 8
59 3 BANIECKA PATRYCJA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 14
60 18 GIERGASZ KRZYSZTOF M GUBIN 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 9
61 52 OLSZÓWKA NADIA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 15
62 51 OLSZÓWKA MICHAŁ M CHLEBOWO 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 10
63 148 RYCHLIK DOMINIKA K WĘŻYSKA 1963 m K do 12 lat 16
64 15 FYK OLGA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 17
65 4 BĄDZIELEWSKA NATALIA K GUBIN GUBIN 1963 m K do 12 lat 18
66 26 HYNOWSKI OLIWER M CHLEBOWO 1963 m M do 12 lat 18
67 17 GIERGASZ BARTOSZ M GUBIN 1963 m M do 12 lat 19
68 19 GIERGASZ SYLWIA K GUBIN 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 9
69 85 WĄDOŁOWSKI JAN M CHLEBOWO 1963 m M do 12 lat 20
70 84 WĄDOŁOWSKA MAGDALENA K CHLEBOWO 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 10
71 86 WĄDOŁOWSKI KAMIL M CHLEBOWO 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 11
72 7 BŁASZKO NICOLA K WAŁOWICE 1963 m K do 12 lat 19
73 82 TODYNEK KAROLINA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 20
74 14 FYK KAROLINA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 21
75 35 KRAKUS JOWITA K CHLEBOWO 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 11
76 74 SZELA KRYSTYNA K CHLEBOWO 1963 m Senior K [51 - 100] 1
77 76 SZELA WITOLD KAZIMIERZ M CHLEBOWO 1963 m Senior M [51 - 100] 4
78 57 PAWŁOWSKA PAULA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 22
79 56 PAWŁOWSKA LENA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 23
80 55 PAWŁOWSKA KINGA K CHLEBOWO 1963 m K 20-50 lat [20 - 50] 12
81 67 SIEMIĄTKOWSKI LESZEK M GUBIN 1963 m Senior M [51 - 100] 5
82 22 GOŚCINIAK ADAM M CHLEBOWO 1963 m M 20-50 lat [20 - 50] 12
83 49 OLEKSIŃSKA EMILIA K ŻYTOWAŃ 1963 m K do 12 lat 24
84 149 ADAMCZYK KORNELIA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat 25
85 93 GAWLIK LENKA K GUBIN 1963 m K do 12 lat 26

5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kat M kat
1 129 SZOMBIERSKII ROBERT M LUBSKO 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 1
2 100 BIŁAN PAWEŁ M GUBIN 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 2
3 107 HORBATOWSKI GRZEGORZ M CYBINKA KAZIK TEAM 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 3
4 116 KRYCKI ZBIGNIEW M CZARNOWO 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 4
5 50 URBAN ŁUKASZ M CHLEBOWO 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 5
6 104 FIKUS JACEK M GUBIN 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 6
7 128 SZOMBIERSKA MONIKA K LUBSKO 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 1
8 134 WOŹNIAK TOBIASZ M CZARNOWO 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 7
9 110 KARBOWIAK BARTOSZ M CHLEBOWO 5 km BIEG M 13-19 lat [13 - 19] 1
10 113 KOSZCZYC RAFAŁ M GUBIN HUSARIA RACE TEAM 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 8
11 98 BEKAŁA LESŁAW M STAROSIEDLE TEAM STAROSIEDLE 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 9
12 101 CHOLEWA IZABELA K CYBINKA 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 2
13 145 SZCZEPANIAK TADEUSZ M ŁAGÓW 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 10
14 133 WARYCHA KRZYSZTOF M CZARNOWO 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 11
15 103 ERET MARZENA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 3
16 105 HAJKOWICZ EWA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 4
17 121 MICHNIEWICZ ŁUKASZ M KROSNO ODRZAŃSKIE BYTNICKA LEŚNA WATAHA 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 12
18 126 OLEJNIK AGATA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 5
19 124 NOWAK-LISIAK MONIKA K GUBIN TEAM STAROSIEDLE 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 6
20 106 HARASIMCZYK MATEUSZ HARASIMCZYK M GUBIN 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 13
21 120 MAZURKIEWICZ ANDRZEJ M MIELNO 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 14
22 130 TODOSIIENKO VLADIMIR M RZEPIN KAZIK TEAM 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 15
23 111 KARBOWIAK DOMINIKA K CHLEBOWO 5 km BIEG K 13-19 lat [13 - 19] 1
24 97 BEDNARZ MARCIN M GUBIN 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 16
25 96 BEDNARSKI RADOSLAW M GUBIN 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 17
26 94 BARAN WIOLETTA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 7
27 21 WARĘŻAK ELŻBIETA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 8
28 44 GRALAK MAGDALENA K WAŁOWICE 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 9
29 109 KAPELA ANNA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 10
30 99 BEKAŁA MARTA K STAROSIEDLE TEAM STAROSIEDLE 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 11
31 114 KRAKUS MAŁGORZATA K WEŻYSKA 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 12
32 125 OLEJARZ SYLWIA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 13
33 119 ŁAZAN DARIA K DĄBIE MORSY DĄBIE LUBUSKIE 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 14
34 95 BĄDZIELEWSKA AGNIESZKA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 15
35 131 TOMCZYK PAWEŁ M GUBIN STOWARZYSZENIE GUBIŃSKIEGO KLUBU ROWEROWEGO "BIDON" 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 18
36 118 LEWANDOWSKA ZOFIA K GUBIN STOWARZYSZENIE GUBIŃSKIEGO KLUBU ROWEROWEGO "BIDON" 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 16
37 117 LANDZWOJCZAK-SOBIECH DARIA K PRZYTOK 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 17
38 102 CZAJA PAWEŁ M JAROMIROWICE GUBIN 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 19
39 108 JÓŹWIAK EWA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 18
40 132 WALASZKO KAZIMIERZ M GUBIN MIŁOŚNICY BIEGANI GUBIN 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 20
41 127 SMIRNOW MIROSŁAW JERZY SMIRNOW M GUBIN BBL GUBIN 5 km BIEG Dorośli mężczyźni [20 - 100] 21
42 112 KODŹ JOANNA K GUBIN 5 km BIEG Dorosłe Kobiety [20 - 100] 19
PK 87 WIERZBICKA AMELIA K CHLEBOWO 1963 m K do 12 lat PK

5 km Nordic Walking

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans
1 135 BERGER AGNIESZKA K 1 GUBIN 5 km MARSZ
2 142 WIKIERSKI KAROL M 1 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 5 km MARSZ
3 136 HUSAK DAGMARA K 2 GUBIN GUBIN 5 km MARSZ
4 138 ORCZYK ROBERT M 2 GUBIN GUBIN 5 km MARSZ
5 139 RACZKIEWICZ MICHALINA K 3 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 5 km MARSZ
6 141 WIKIERSKA ALICJA K 4 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 5 km MARSZ
7 137 NOSAL ANNA K 5 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 5 km MARSZ
8 140 URBAŃSKA ŁUCJA K 6 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 5 km MARSZ

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ