Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gridina Anna Kijów Bieg 10 km opłacono
2 Filonenko Ludmiła Kijów Marsz NW 10 km opłacono
3 Lata Beata Siemianowice Śląskie Marsz NW 10 km opłacono on-line
4 Czapla Arkadiusz Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
5 Panchyrz Piotr Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
6 Rajek Tomasz Częstochowa Marsz NW 5 km Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
7 Rajek Magdalena Częstochwa Marsz NW 10 km Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
8 Barański Rafał Piekary Śląskie Bieg 10 km opłacono on-line
9 Frej Sebastian Radzionków Bieg 10 km opłacono
10 Niewiadomska Daria Radzionków Bieg 10 km opłacono on-line
11 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 5 km #czeladzkie kije opłacono on-line
12 Wojtasiński Daniel Częstochowa Marsz NW 5 km Nordic Team Częstochowa 60.00 PLN
13 Świrski Andrzej Bytom Bieg 10 km Krupnioki&Żymloki opłacono on-line
14 Puchała Michał Zabrze Bieg 10 km Policja Garnizon Śląski opłacono on-line
15 Janoszka Irena Radzionków Marsz NW 5 km Cidry lotajom opłacono on-line
16 Drynda Franciszek Tarnowskie Góry Osoby, które ukończyły 70 lat NORDICUS Strzybnica 10.00 PLN
17 Szczuka Adrian Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
18 Małka Irena Gliwice Marsz NW 10 km 60.00 PLN
19 Wrodarczyk Paweł Radzionków Bieg 10 km opłacono on-line
20 Napieraj Łukasz Radzionków Bieg 10 km opłacono on-line
21 Mihilewicz Dawid Piekary Śląskie Bieg 10 km opłacono on-line
22 Łukaszewicz Łukasz Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
23 Goj Henryk Piekary Śląskie Osoby niepełnosprawne darmowy udział
24 Wudyka Agata Świętochłowice Bieg 10 km FatKillerArmy opłacono on-line
25 Grysko Jacek Grysko Nakło Śląskie Bieg 10 km Socios Silesia opłacono on-line
26 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10 km FatKillerArmy opłacono on-line
27 Swatek Marian Radzionków Bieg 10 km Rozbiegany Radzionków 60.00 PLN
28 Czaja Dorota Nowe Chechło Marsz NW 5 km opłacono on-line
29 Bubalik Henryk Bubalik Radzionków Bieg 10 km opłacono on-line
30 Brzezińska Dominika Zabrze Marsz NW 10 km opłacono on-line
31 Korpecki Zefiryn Wieruszów Marsz NW 10 km opłacono on-line
32 Majza Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg 10 km Cidry lotajom 60.00 PLN
33 Bik Andrzej Zabrze Bieg 10 km opłacono on-line
34 Kula Krzysztof Radzionkow Bieg 10 km Umbriaga Team opłacono on-line
35 Gwóźdż Piotr Radzionków Bieg 10 km PSP opłacono
36 Ziaja Agnieszka Radzionków Bieg 10 km PSP opłacono
37 Małka Marian Gliwice Osoby niepełnosprawne darmowy udział
38 Jelonek Łukasz Jelonek Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
39 Rochnia Kasia Zbrosławice Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
40 Hryndio Jerzy katowice Marsz NW 10 km Stadion Śląski 60.00 PLN
41 Zielińska Grażyna Dobieszowice Osoby niepełnosprawne Bobry Walking darmowy udział
42 Skop Karol Piekary Śląskie Bieg 10 km opłacono on-line
43 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie Bieg 10 km Rada Miasta opłacono on-line
44 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10 km opłacono on-line
45 Ocysek Zygmunt Katowice Osoby, które ukończyły 70 lat STADION ŚLĄSKI opłacono on-line
46 Zarańska Izabela Bytom Osoby niepełnosprawne Miechowicka Grupa Biegowa/BUTW darmowy udział
47 Banek Krzysztof Radzionków Bieg 10 km TourSport Running Team opłacono on-line
48 Mrachacz Dorota Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
49 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś 60.00 PLN
50 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km 60.00 PLN
51 Wojtaś Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km 60.00 PLN
52 Dolibóg Eugeniusz Radzionków Marsz NW 5 km opłacono on-line
53 Morawiec Marzena Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km NORDICUS Strzybnica opłacono on-line
54 Adamczyk-Nowak Beata Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
55 Sebastian Łukasz Zabrze Bieg 10 km opłacono on-line
56 Gaweł Artur Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś 60.00 PLN
57 Bugala Anna Częstochowa Marsz NW 10 km Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
58 Świątek Łukasz Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
59 Pakaszewska Dorota Kielce Marsz NW 5 km opłacono on-line
60 Ponahajba Dominika Morawica Marsz NW 5 km opłacono on-line
61 Rabsztyn Andrzej London Bieg 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
62 STILLER KAROL Kusięta Marsz NW 10 km Podkowa Janów opłacono on-line
63 Skiba Beata Częstochowa Marsz NW 10 km opłacono on-line
64 Węcek Katarzyna Kielce Marsz NW 5 km Świętokrzyska Szkoła Nordic Walking opłacono on-line
65 Tyczka GABRIEL Radzionków Bieg 10 km Cidry lotajom opłacono on-line
66 Słota Paweł Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
67 Dylski Jacek Gliwice Bieg 10 km opłacono on-line
68 Żaak Michał Zabrze Bieg 10 km opłacono on-line
69 Harwig Tomasz Radzionków Bieg 10 km Cidry lotajom opłacono on-line
70 Hoła Barbara Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
71 Stępień Dorota Kielce Marsz NW 5 km opłacono on-line
72 Kukułowicz Agnieszka Bytom Marsz NW 5 km opłacono on-line
73 Janus Adam Piekary Śląskie Bieg 10 km opłacono on-line
74 Cieszyński Wojciech Tarnowskie Góry Bieg 10 km Iron Maiden opłacono on-line
75 Szala Danuta Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km opłacono on-line
76 Dragon Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 10 km opłacono on-line
77 Hoła Paweł Radzionków Bieg 10 km opłacono on-line
78 Sobczyk Dawid Brynek Bieg 10 km Davids CamStudio opłacono on-line
79 Wachla Rafał Radzionków Bieg 10 km TourSport Running Team opłacono on-line
80 Krawczyk Krzysztof Radzionków Bieg 10 km opłacono on-line
81 Sekuła Izabela Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
82 Trela Andrzej Piaski Bieg 10 km opłacono on-line
83 Skrzypiec Andrzej Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
84 Iskrzak Izabela Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
85 SZCZĘŚNIAK ZBIGNIEW 42-200 Częstochowa Marsz NW 10 km Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
86 Wiącek Mirosława Bytom Marsz NW 5 km opłacono on-line
87 Marks Adrian Bytom Marsz NW 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
88 Marks Dorota Bytom Marsz NW 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
89 Wieczorek Łukasz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono on-line
90 HASULAK TADEUSZ Bytom Bieg 10 km opłacono on-line
91 Cieśluk Marcin Częstochowa Osoby niepełnosprawne Nordic Team Częstochowa darmowy udział
92 Pinis Agnieszka Blachownia Marsz NW 5 km Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
93 Dybeł Agnieszka Częstochowa Osoby niepełnosprawne Nordic Team Częstochowa darmowy udział
94 Musiał Olga Częstochowa Marsz NW 10 km Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
95 Pac Jan Bytom Bieg 10 km Cidry Lotajom opłacono on-line
96 Hańczur Józef Bytom Marsz NW 10 km BUTW opłacono
97 Zgolińska Iwona Bytom Marsz NW 5 km BUTW opłacono
98 Prenzena Barbara Bytom Marsz NW 5 km BUTW opłacono
99 Maj-Łacik Elżbieta Bytom Marsz NW 5 km BUTW opłacono
100 Bej Barbara Bytom Marsz NW 5 km BUTW opłacono


Wyświetleń: 7212

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ