Sportowy Dzień Jedności Kaszubów 2022
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stolc Paweł Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
2 Stolc Błażej Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
3 Leik Filip Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
4 Hartun Erwin Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
5 Garski Artur Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
6 Wesołowski Rafał Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
7 Wesołowski Franciszek Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
8 Puzdrowska Marta Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
9 Okrój Dariusz Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
10 Myszk Seweryn Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
11 Myszk Amelia Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
12 Kleba Zuzanna Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
13 Szram Kamil Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
14 Leik Barbara Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
15 Harthun Krystian Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
16 Golonka Zuzanna Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
17 Bigus Łukasz Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
18 Kulaszewicz Julia Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
19 Stencel Paweł Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
20 Wojciech Ruła Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
21 Rosin Filip Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
22 Czaja Hubert Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
23 Leik Agata Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
24 Kulas Marcelina Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
25 Kulaszewicz Stanisław Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
26 Pstrąg Patryk Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
27 Hinc Julia Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
28 Olenderek Aleksander Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
29 Litwic Karol Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
30 Szram Weronika Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
31 Rosin Aleksander Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
32 Miotk Julian Cewice UDZIAŁ
33 Kreft Kornel Cewice UDZIAŁ
34 Kreft Emilian Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
35 Jóskowska Zuzanna Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
36 Olenderek Kinga Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
37 Grabowski Nikodem Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
38 Olenderek Łucja Cewice UDZIAŁ
39 Kreft Antoni Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
40 Kleba Amelia Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
41 Drywa Błażej Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
42 Jankowski Ksawery Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
43 Kulas Aleksandra Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
44 Cybula Błażej Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
45 Wejer Julian Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
46 Labuda Jan Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
47 Hinc Jan Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
48 Bojarski Błażej Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
49 Cybula Filip Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
50 Drywa Agata Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
51 Helt Maria Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
52 Hinc Szymon Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
53 Jankowski Alan Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
54 Karnyski Kacper Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
55 Kunde Martyna Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
56 Leik Jan Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
57 Płotka Nikola Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
58 Przesmycki Morfeusz Cewice UDZIAŁ Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Leśników Polskich w Przerytem
59 Sz. Martyna Gdańsk UDZIAŁ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 w Gdańsku
60 P. Adam Gdańsk UDZIAŁ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 w Gdańsku
61 N. Stanisław Gdańsk UDZIAŁ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 w Gdańsku
62 S. Michalina Gdańsk UDZIAŁ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 w Gdańsku
63 K. Adam Gdańsk UDZIAŁ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 w Gdańsku
64 Komisarek Monika Gdańsk UDZIAŁ Szkoła Podstawowa Specjalna nr 37 w Gdańsku
65 Heland Szymon Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
66 Wałaszewska Zuzanna Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
67 Struck Maria Władysławowo UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
68 Redlin Mateusz Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
69 Pal Oskar Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
70 Miłosz Julia Tupadły UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
71 Labudda Agata Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
72 Kucharski Paweł Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
73 Kreft Zuzanna Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
74 Kortas Paulina Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
75 Klebba Aleksander Tupadły UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
76 Kisielewicz Julian Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
77 Dettlaff Michał Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
78 Bisewski Jarosław Władysławowo UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
79 Bisewski Bartosz Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
80 Nadia Adrian Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
81 Wałdoch Kamila Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
82 Seletyn Mikołaj Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
83 Pestilenz Mateusz Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
84 Parchem Dominika Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
85 Pałuba Wiktoria Rozewie UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
86 Orłowski Krystian Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
87 Orłowski Eryk Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
88 Mąkola Wiktoria Rozewie UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
89 Lisiecka Tatiana Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
90 Kryża Marcin Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
91 Kortas Wojciech Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
92 Jędrzejewski Olivier Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
93 Ambroziak Nikola Rozewie UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
94 Schumann Piotr Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
95 Maćkowski Adam Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
96 Lachs Piotr Jastrzębia Góra UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
97 Kudłacz Julia Rozewie UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
98 Kozakow Konrad Rozewie UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
99 Grzębski Kacper Tupadły UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze
100 Drzeżdżon Amelia Łebcz UDZIAŁ Szkoła podstawowa w Jastrzębiej Górze


Wyświetleń: 2847

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ