II Helski Bieg NA POCZĄTKU POLSKI
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Novak Oleksandr Lębork Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
2 Tymofiluk Alina Lębork Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
3 Novak Olga Lębork Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
4 Syldatk Bartosz Lębork Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
5 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
6 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
7 Kowalewska Kinga Gdańsk Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
8 Kiełbasa Michał Gdynia Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
9 Graff Norbert Szczenurze Bieg 5km - ostatnia Tura Ekoludek Szczenurze opłacono on-line
10 Nawrat Tomasz Chwaszczyno Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
11 Pawłowski Mateusz Rumia Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
12 Kaleta Tomasz Goszczyno Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
13 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
14 MILCZAREK Janusz ŁÓDŹ Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
15 Pietruszka Mikołaj Koszalin Bieg 10km - ostatnia Tura Tęcza Run
16 Tuszyńska Barbara Sopot Bieg 10km - ostatnia Tura BiegaMy opłacono on-line
17 Mrozowski Sławomir Rumia Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
18 Konkel Weronika Kuznica Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
19 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Olucha Run opłacono on-line
20 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Olucha Run limit osiągnięty
21 Krupski Jacek Rumia Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
22 Golombek Piotr Grudziądz Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
23 Góra Beata Gdańsk Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
24 Ostrowski Marian Złocieniec Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
25 Witkowski Jarosław Gdańsk Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych SRC Sport Team limit osiągnięty
26 Twórz Marta Borkowo Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
27 Twórz Adam Borkowo Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
28 Mielewczyk Łukasz Charbrowo Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Biegający Dietetyk Team/LKB Braci Petk Lębork opłacono on-line
29 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
30 Trzebiatowski Sławek Trzebiatkowa Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
31 Sokół Sylwia Sędziszów Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
32 Kocoń Sylwia Siemianice Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
33 Mielczarek Marta Pruszcz Gdański Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
34 Górski Antoni Lębork Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Lębork limit osiągnięty
35 Uciechowski Jan Lędzina Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych "Tarchalanka" opłacono on-line
36 Karpiński Jędrzej Sopot Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Swarovski Team opłacono on-line
37 Salamon Mateusz Gdynia Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Szkoła Triathlonu opłacono on-line
38 Witka Piotr Garczegorze 2/2 Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
39 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
40 Jackiewicz Paweł Juszkowo Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
41 Mielewczyk Leszek Lębork Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
42 Jakimski Mariusz Gdańsk Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty
43 Borowski Mateusz Gdańsk Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty
44 Janowicz Anna Władysławowo Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
45 Burek Juliusz Gdynia Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Arka opłacono on-line
46 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych drużyna szpiku opłacono on-line
47 Jakimski Mariusz Gdańsk Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
48 Podlaszewski Jacek Toruń Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych SPC opłacono on-line
49 Pick Tomek Koszalin Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych BIEGOLAS Koszalin / KORONA Szczecin opłacono on-line
50 Staszewski Stefan Gdańsk Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
51 Sadowski Konrad Chojnice Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
52 Wichowska Elżbieta Kwidzyn Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
53 Duchała Piotr Kwidzyn Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Kwidzyn Biega opłacono on-line
54 Chudzik Beata Władysławowo Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
55 Ryczek Szymon Reda Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
56 Myszk Damian Robakowo Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Porta Running Team opłacono on-line
57 Szajdziński Nikodem Kalisz Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
58 Szajdzińska Emilia Kalisz Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
59 Szajdziński Sebastian Kalisz Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
60 Giniewicz Krzysztof Sopot Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
61 Matelski Szymon Jastarnia Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
62 Muszyńska Małgorzata Gdynia Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Runeda opłacono on-line
63 Sobolewska Aleksandra Bydgoszcz Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
64 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Chwaszczyno Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Motywatornia Team opłacono on-line
65 Świtońska Aleksandra Gdynia Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
66 Myślisz-Bubienko Karolina Hel Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Norda Hel opłacono on-line
67 Łuczak Mateusz Hel Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
68 Łukasik Piotr Pruszcz Gdański Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
69 Matysiakiewicz Marek Hel Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
70 Matysiakiewicz Katarzyna Hel Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
71 Magrel Eliza Hel Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
72 Śmigielska Kinga Śmigielska Drużbice Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
73 Szenk Marta Bydgoszcz Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
74 Giniewicz Giniewicz Malbork Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
75 Florczak Robert Lidzbark Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
76 Wons Viola Starogard Gdański Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
77 Szczęsny Marcin Gdańsk Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych MAREL Corp. opłacono on-line
78 Przytarska Edyta Gdańsk Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
79 Wiech Martyna Gdańsk Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
80 Krauza Jerzy Bolszewo Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Run Babys opłacono on-line
81 Ubrych Monika Gdynia Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
82 Ubrych Szczepan Gdynia Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
83 Heś Mateusz Pruszcz Gdański Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
84 Pańka Adam Borowo Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
85 Kiedrowicz Bartosz Gdynia Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Tabakiera Gdynia opłacono on-line
86 Thiel Danuta Wejherowo Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych AC&AC opłacono on-line
87 Gawron Piotr Bytów Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
88 Formela Iwona Gniewowo Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych AC&AC opłacono on-line
89 Górska Urszula Gniewowo Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych AC&AC opłacono on-line
90 Miłejko Arkadiusz Grzybno Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Akademia Biegowa Kartuzy limit osiągnięty
91 Dmowski Robert Wejherowo Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
92 Dmowska Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
93 sztygiel Joanna Wejherowo Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Porta Running Team opłacono on-line
94 sztygiel Maciej Wejherowo Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Porta Running Team opłacono on-line
95 Biernacki Sebastian GDAŃSK Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
96 Bigaj Agata Gdańsk Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
97 Wójcik Karol Hel Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych Helskie Morsy Cold Water opłacono on-line
98 Krzystowska-Wójcik Emilia Hel Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych Helskie Morsy Cold Water opłacono on-line
99 Budzisz Rafał Chałupy Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
100 Kulińska Justyna Gdańsk Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty


Wyświetleń: 12313

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ