Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Novak Oleksandr Lębork Polska Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
2 Tymofiluk Alina Lębork Polska Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
3 Novak Olga Lębork Polska Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
4 Syldatk Bartosz Lębork Polska Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
5 Śrutkowski Sylwester Sztum Polska Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
6 Ruchlewicz Natalia Sztum Polska Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
7 Kowalewska Kinga Gdańsk Polska Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
8 Kiełbasa Michał Gdynia Polska Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
9 Graff Norbert Szczenurze Polska Bieg 5km - ostatnia Tura Ekoludek Szczenurze opłacono on-line
10 Nawrat Tomasz Chwaszczyno Polska Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
11 Pawłowski Mateusz Rumia Polska Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
12 Kaleta Tomasz Goszczyno Polska Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
13 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Polska Bieg 5km - ostatnia Tura opłacono on-line
14 MILCZAREK Janusz ŁÓDŹ Polska Bieg 10km - ostatnia Tura opłacono on-line
15 Pietruszka Mikołaj Koszalin Polska Bieg 10km - ostatnia Tura Tęcza Run
16 Tuszyńska Barbara Sopot Polska Bieg 10km - ostatnia Tura BiegaMy opłacono on-line
17 Mrozowski Sławomir Rumia Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
18 Konkel Weronika Kuznica Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
19 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Olucha Run opłacono on-line
20 Bukowski Tomasz Bydgoszcz Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Olucha Run limit osiągnięty
21 Krupski Jacek Rumia Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
22 Golombek Piotr Grudziądz Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
23 Góra Beata Gdańsk Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
24 Ostrowski Marian Złocieniec Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
25 Witkowski Jarosław Gdańsk Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych SRC Sport Team limit osiągnięty
26 Twórz Marta Borkowo Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
27 Twórz Adam Borkowo Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
28 Mielewczyk Łukasz Charbrowo Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Biegający Dietetyk Team/LKB Braci Petk Lębork opłacono on-line
29 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
30 Trzebiatowski Sławek Trzebiatkowa Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
31 Sokół Sylwia Sędziszów Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
32 Kocoń Sylwia Siemianice Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
33 Mielczarek Marta Pruszcz Gdański Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
34 Górski Antoni Lębork Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Lębork limit osiągnięty
35 Uciechowski Jan Lędzina Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych "Tarchalanka" opłacono on-line
36 Karpiński Jędrzej Sopot Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Swarovski Team opłacono on-line
37 Salamon Mateusz Gdynia Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Szkoła Triathlonu opłacono on-line
38 Witka Piotr Garczegorze 2/2 Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
39 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
40 Jackiewicz Paweł Juszkowo Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
41 Mielewczyk Leszek Lębork Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
42 Jakimski Mariusz Gdańsk Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty
43 Borowski Mateusz Gdańsk Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty
44 Janowicz Anna Władysławowo Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
45 Burek Juliusz Gdynia Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Arka opłacono on-line
46 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych drużyna szpiku opłacono on-line
47 Jakimski Mariusz Gdańsk Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
48 Podlaszewski Jacek Toruń Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych SPC opłacono on-line
49 Pick Tomek Koszalin Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych BIEGOLAS Koszalin / KORONA Szczecin opłacono on-line
50 Staszewski Stefan Gdańsk Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
51 Sadowski Konrad Chojnice Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
52 Wichowska Elżbieta Kwidzyn Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
53 Duchała Piotr Kwidzyn Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Kwidzyn Biega opłacono on-line
54 Chudzik Beata Władysławowo Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
55 Ryczek Szymon Reda Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
56 Myszk Damian Robakowo Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Porta Running Team opłacono on-line
57 Szajdziński Nikodem Kalisz Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
58 Szajdzińska Emilia Kalisz Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
59 Szajdziński Sebastian Kalisz Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
60 Giniewicz Krzysztof Sopot Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
61 Matelski Szymon Jastarnia Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
62 Muszyńska Małgorzata Gdynia Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Runeda opłacono on-line
63 Sobolewska Aleksandra Bydgoszcz Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
64 Jaroch-Lidzbarska Magdalena Chwaszczyno Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Motywatornia Team opłacono on-line
65 Świtońska Aleksandra Gdynia Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
66 Myślisz-Bubienko Karolina Hel Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Norda Hel opłacono on-line
67 Łuczak Mateusz Hel Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
68 Łukasik Piotr Pruszcz Gdański Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
69 Matysiakiewicz Marek Hel Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
70 Matysiakiewicz Katarzyna Hel Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
71 Magrel Eliza Hel Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
72 Śmigielska Kinga Śmigielska Drużbice Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
73 Szenk Marta Bydgoszcz Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
74 Giniewicz Giniewicz Malbork Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
75 Florczak Robert Lidzbark Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
76 Wons Viola Starogard Gdański Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
77 Szczęsny Marcin Gdańsk Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych MAREL Corp. opłacono on-line
78 Przytarska Edyta Gdańsk Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
79 Wiech Martyna Gdańsk Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
80 Krauza Jerzy Bolszewo Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Run Babys opłacono on-line
81 Ubrych Monika Gdynia Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
82 Ubrych Szczepan Gdynia Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
83 Heś Mateusz Pruszcz Gdański Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
84 Pańka Adam Borowo Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
85 Kiedrowicz Bartosz Gdynia Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Tabakiera Gdynia opłacono on-line
86 Thiel Danuta Wejherowo Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych AC&AC opłacono on-line
87 Gawron Piotr Bytów Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
88 Formela Iwona Gniewowo Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych AC&AC opłacono on-line
89 Górska Urszula Gniewowo Polska Nordic Walking 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych AC&AC opłacono on-line
90 Miłejko Arkadiusz Grzybno Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Akademia Biegowa Kartuzy limit osiągnięty
91 Dmowski Robert Wejherowo Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
92 Dmowska Agnieszka Wejherowo Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
93 sztygiel Joanna Wejherowo Polska Bieg 5 km - III Tura zapisanych i opłaconych Porta Running Team opłacono on-line
94 sztygiel Maciej Wejherowo Polska Bieg 10 km - III Tura zapisanych i opłaconych Porta Running Team opłacono on-line
95 Biernacki Sebastian GDAŃSK Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
96 Bigaj Agata Gdańsk Polska Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
97 Wójcik Karol Hel Polska Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych Helskie Morsy Cold Water opłacono on-line
98 Krzystowska-Wójcik Emilia Hel Polska Bieg 5 km - II Tura zapisanych i opłaconych Helskie Morsy Cold Water opłacono on-line
99 Budzisz Rafał Chałupy Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych opłacono on-line
100 Kulińska Justyna Gdańsk Polska Bieg 10 km - II Tura zapisanych i opłaconych limit osiągnięty


Wyświetleń: 22750

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ