II Helski Bieg NA POCZĄTKU POLSKI

Bieg 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km 5/10 km Czas brutto
1 91 KARPIŃSKI JĘDRZEJ M 1 SOPOT SWAROVSKI TEAM Bieg 10 km 15.96 00:03:45 00:19:11.86 00:37:36.33
2 187 PICK TOMEK M 2 KOSZALIN BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECIN Bieg 10 km 14.52 00:04:08 00:21:08.84 00:41:20.76
3 115 KREFT DAWID M 3 RUMIA KOMANDO FLAKI Bieg 10 km 14.29 00:04:11 00:21:14.07 00:41:59.30
4 206 ROGOCKI ARTUR M 4 ORLE ARTURO TEAM Bieg 10 km 14.14 00:04:14 00:21:13.91 00:42:26.78
5 130 LABUN ZENON M 5 MRZEZINO Bieg 10 km 14.13 00:04:14 00:21:11.54 00:42:28.82
6 239 SZENK MARTA K 1 BYDGOSZCZ Bieg 10 km 13.79 00:04:21 00:22:04.57 00:43:30.15
7 62 GOSTKOWSKI ŁUKASZ M 6 BYTÓW Bieg 10 km 13.76 00:04:21 00:22:53.09 00:43:37.86
8 40 DOROBCZYŃSKI MAREK M 7 CHAŁUPY THE NORTH RUNNERS Bieg 10 km 13.69 00:04:23 00:23:00.89 00:43:50.76
9 145 ŁUCZAK MATEUSZ M 8 HEL Bieg 10 km 13.59 00:04:24 00:21:36.61 00:44:09.05
10 289 RUCHLEWICZ NATALIA K 2 SZTUM Bieg 10 km 13.45 00:04:27 00:21:45.10 00:44:36.54
11 274 ZABŁOTNY PIOTR M 9 PUCK Bieg 10 km 13.37 00:04:29 00:22:27.09 00:44:52.61
12 90 KANKOWSKI PAWEŁ M 10 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 10 km 13.24 00:04:31 00:22:42.86 00:45:19.60
13 58 GINIEWICZ GINIEWICZ M 11 MALBORK Bieg 10 km 13.2 00:04:32 00:22:27.00 00:45:28.28
14 81 JAKIMSKI MARIUSZ M 12 GDAŃSK Bieg 10 km 13.09 00:04:35 00:22:56.34 00:45:51.35
15 59 GINIEWICZ KRZYSZTOF M 13 SOPOT Bieg 10 km 13.05 00:04:35 00:22:43.82 00:45:59.85
16 45 DYDYMSKI KRZYSZTOF M 14 RUMIA Bieg 10 km 13.03 00:04:36 00:22:57.43 00:46:02.51
17 250 TOKARSKI KRZYSZTOF M 15 GDAŃSK S...K...S... Bieg 10 km 12.88 00:04:39 00:23:07.79 00:46:36.83
18 32 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 16 GDYNIA JARBUD Bieg 10 km 12.76 00:04:42 00:23:16.81 00:47:02.74
19 77 HINTZKE LESZEK M 17 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU Bieg 10 km 12.73 00:04:42 00:23:42.67 00:47:07.68
20 172 NIEMIEC MAREK M 18 GDYNIA ACTIV EAGLES PRO Bieg 10 km 12.63 00:04:45 00:23:12.06 00:47:30.62
21 169 MYSZK DAMIAN M 19 ROBAKOWO PORTA RUNNING TEAM Bieg 10 km 12.59 00:04:45 00:23:35.27 00:47:39.00
22 241 SZTYGIEL MACIEJ M 20 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM Bieg 10 km 12.59 00:04:45 00:23:35.38 00:47:39.71
23 238 SZCZĘSNY MARCIN M 21 GDAŃSK MAREL CORP. Bieg 10 km 12.53 00:04:47 00:24:16.87 00:47:53.10
24 292 TUSZYŃSKA BARBARA K 3 SOPOT BIEGAMY Bieg 10 km 12.52 00:04:47 00:23:39.38 00:47:55.66
25 219 SKORUPKA LESZEK M 22 IGANIE NOWE GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA Bieg 10 km 12.39 00:04:50 00:24:44.06 00:48:25.88
26 53 FLORCZAK ROBERT M 23 LIDZBARK Bieg 10 km 12.38 00:04:50 00:24:10.62 00:48:28.33
27 92 KARSZNIA GRZEGORZ M 24 PUCK Bieg 10 km 12.3 00:04:52 00:24:17.94 00:48:48.73
28 23 BUREK JULIUSZ M 25 GDYNIA ARKA Bieg 10 km 12.16 00:04:56 00:24:08.00 00:49:21.26
29 233 STROMIDŁO JAN M 26 SWARZEWO NORDOWE MORSY Bieg 10 km 12.14 00:04:56 00:24:36.35 00:49:25.69
30 227 SOKÓŁ SYLWIA K 4 SĘDZISZÓW Bieg 10 km 12.11 00:04:57 00:24:38.42 00:49:33.32
31 8 BIELECKI TADEUSZ M 27 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA Bieg 10 km 12.07 00:04:58 00:25:11.48 00:49:43.62
32 86 KACZYKOWSKI KAROL M 28 ŻELISTRZEWO ĶORONA ŻELISTRZEWO BIEGA Bieg 10 km 12.04 00:04:58 00:24:45.55 00:49:49.42
33 179 PAŃKA ADAM M 29 BOROWO Bieg 10 km 11.94 00:05:01 00:25:14.86 00:50:15.38
34 60 GŁADYKOWSKI TOMASZ M 30 RUMIA Bieg 10 km 11.9 00:05:02 00:25:10.30 00:50:25.56
35 16 BRZEZIK ILONA K 5 WEJHEROWO Bieg 10 km 11.81 00:05:04 00:25:03.36 00:50:47.53
36 177 PANCEWICZ KRZYSZTOF M 31 TORUŃ ENERGOTERM Bieg 10 km 11.75 00:05:06 00:25:39.54 00:51:04.39
37 158 MICHNO ANNA K 6 GDAŃSK Bieg 10 km 11.72 00:05:07 00:25:43.19 00:51:11.91
38 67 GRAJEWSKI PIOTR M 32 LĘBORK BBKTS Bieg 10 km 11.6 00:05:10 00:25:10.58 00:51:44.91
39 54 FOJUT MARCIN M 33 BYTONIA Z LODU URWANI Bieg 10 km 11.57 00:05:11 00:26:03.43 00:51:51.52
40 97 KLEIN KRZYSZTOF M 34 HEL 18 WOG Bieg 10 km 11.56 00:05:11 00:26:16.08 00:51:54.33
41 105 KORECKA MAŁGORZATA K 7 TORUŃ ENERGOTERM Bieg 10 km 11.52 00:05:12 00:26:00.74 00:52:05.66
42 2 BAJDA PIOTR M 35 POŁCZYNO SEA ​​TEAM OF NEPTUNE Bieg 10 km 11.44 00:05:14 00:25:43.06 00:52:26.44
43 213 SAŁUSTOWICZ PATRYCJA K 8 LUBLIN #NOLIMITS Bieg 10 km 11.41 00:05:15 00:25:59.94 00:52:36.45
44 107 KOSZAROWSKI JAROSŁAW KOSZAROWSKI M 36 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA, STRASZYN BIEGA Bieg 10 km 11.41 00:05:15 00:25:59.84 00:52:36.72
45 242 SZUSZKIEWICZ SEBASTIAN M 37 LĘBORK Bieg 10 km 11.22 00:05:20 00:27:20.02 00:53:29.15
46 64 GÓRNIAK JAROSŁAW M 38 POGÓRZE JARBUD Bieg 10 km 11.19 00:05:21 00:26:47.30 00:53:36.60
47 135 LADEMANN MACIEJ M 39 DARZLUBIE Bieg 10 km 11.17 00:05:22 00:26:27.34 00:53:44.82
48 194 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 9 GDAŃSK BBL AWF GDAŃSK SYDERAL Bieg 10 km 11.14 00:05:23 00:26:34.74 00:53:52.89
49 117 KRÓL KRZYSZTOF M 40 STEBLEWO Bieg 10 km 11.09 00:05:24 00:26:23.12 00:54:05.18
50 203 REJKOWSKA NATALIA K 10 KOSAKOWO Bieg 10 km 11.09 00:05:24 00:26:43.94 00:54:07.30
51 192 PODLASZEWSKI JACEK M 41 TORUŃ SPC Bieg 10 km 11.06 00:05:25 00:26:42.58 00:54:16.77
52 283 MILCZAREK JANUSZ M 42 ŁÓDŹ Bieg 10 km 11.03 00:05:26 00:26:15.53 00:54:25.77
53 96 KIEDROWICZ BARTOSZ M 43 GDYNIA TABAKIERA GDYNIA Bieg 10 km 10.98 00:05:27 00:27:03.84 00:54:38.64
54 215 SCHUTZ TOMASZ M 44 SOPOT BROWAR GDYNIA Bieg 10 km 10.96 00:05:28 00:26:43.94 00:54:45.52
55 246 TABAKA WALDEMAR M 45 NOWA WIEŚ LĘBORSKA Bieg 10 km 10.95 00:05:28 00:27:20.94 00:54:49.87
56 48 DZIUBAK ROBERT M 46 TORUŃ ENERGOTERM Bieg 10 km 10.93 00:05:29 00:26:01.26 00:54:53.73
57 221 SKOWRON DARIUSZ M 47 POŁCHOWO SKOWRON_ARCHITEKCI Bieg 10 km 10.93 00:05:29 00:27:09.60 00:54:54.46
58 35 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 11 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 10 km 10.81 00:05:33 00:26:52.77 00:55:30.02
59 47 DZIENISZ ROMAN M 48 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO Bieg 10 km 10.79 00:05:33 00:27:02.39 00:55:35.08
60 80 JAFFKE JAROSŁAW M 49 ŁEBCZ Bieg 10 km 10.78 00:05:34 00:27:58.16 00:55:40.56
61 224 SOBOLEWSKA ALEKSANDRA K 12 BYDGOSZCZ Bieg 10 km 10.78 00:05:34 00:27:33.33 00:55:40.60
62 195 POZORSKI KACPER M 50 HEL Bieg 10 km 10.72 00:05:35 00:27:17.61 00:55:57.97
63 70 GRYCKO BARBARA K 13 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Bieg 10 km 10.62 00:05:39 00:27:50.61 00:56:31.86
64 44 DYDYMSKA MONIKA K 14 RUMIA Bieg 10 km 10.59 00:05:40 00:28:18.99 00:56:41.36
65 153 MATELSKI SZYMON M 51 JASTARNIA Bieg 10 km 10.56 00:05:41 00:28:19.91 00:56:50.78
66 204 REZLER-DUNAJEWSKA MAGDALENA K 15 GDYNIA Bieg 10 km 10.54 00:05:41 00:28:23.46 00:56:56.81
67 161 MIELCZAREK MARTA K 16 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg 10 km 10.37 00:05:47 00:28:46.71 00:57:50.70
68 276 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 52 RUMIA REWA 12:15 Bieg 10 km 10.34 00:05:48 00:29:24.93 00:58:02.77
69 46 DZIENISZ JUSTYNA K 17 ROBAKOWO KASZUBI LUZINO Bieg 10 km 10.28 00:05:50 00:28:24.96 00:58:22.23
70 268 WONS VIOLA K 18 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 10 km 10.26 00:05:50 00:29:56.74 00:58:28.60
71 265 WITKA PIOTR M 53 GARCZEGORZE 2/2 Bieg 10 km 10.22 00:05:52 00:25:57.33 00:58:42.07
72 258 UCIECHOWSKI JAN M 54 LĘDZINA "TARCHALANKA" Bieg 10 km 10.21 00:05:52 00:29:13.45 00:58:45.19
73 57 GDANIEC ANNA K 19 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 10 km 10.21 00:05:52 00:28:38.16 00:58:45.92
74 165 MOSIEJCZYK JAKUB M 55 PRABUTY ARCHEO-ADVENTURE Bieg 10 km 10.17 00:05:54 00:29:42.78 00:59:00.94
75 266 WITT GRAŻYNA K 20 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM Bieg 10 km 10.16 00:05:54 00:28:07.82 00:59:04.30
76 104 KORALEWSKI TOMASZ M 56 WŁADYSŁAWOWO Bieg 10 km 10.14 00:05:55 00:26:15.21 00:59:11.10
77 146 ŁUKASIK PIOTR M 57 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg 10 km 10.13 00:05:55 00:28:47.10 00:59:14.88
78 82 JANOWICZ ANNA K 21 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Bieg 10 km 10.02 00:05:59 00:29:47.44 00:59:54.22
79 278 BOZA BEATA K 22 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM Bieg 10 km 10.02 00:05:59 00:29:47.52 00:59:54.31
80 21 BUDZISZ RAFAŁ M 58 CHAŁUPY Bieg 10 km 9.96 00:06:01 00:26:35.87 01:00:13.63
81 210 RYCZEK SZYMON M 59 REDA Bieg 10 km 9.87 00:06:04 00:30:36.46 01:00:48.21
82 286 NOVAK OLEKSANDR M 60 LĘBORK Bieg 10 km 9.86 00:06:05 00:31:02.79 01:00:50.83
83 290 SYLDATK BARTOSZ M 61 LĘBORK Bieg 10 km 9.86 00:06:05 00:31:03.16 01:00:51.72
84 180 PATALAS ANGELIKA K 23 CHŁAPOWO TEAM SARENKI Bieg 10 km 9.86 00:06:05 00:30:13.94 01:00:52.93
85 139 LEWIŃSKA DOMINIKA K 24 WŁADYSŁAWOWO TEAM SARENKI Bieg 10 km 9.85 00:06:05 00:30:13.64 01:00:53.01
86 101 KOLLEK ANNA K 25 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Bieg 10 km 9.85 00:06:05 00:30:14.09 01:00:53.18
87 287 NOVAK OLGA K 26 LĘBORK Bieg 10 km 9.84 00:06:05 00:31:02.61 01:00:58.53
88 293 TYMOFILUK ALINA K 27 LĘBORK Bieg 10 km 9.84 00:06:05 00:31:02.88 01:00:58.88
89 138 LEWANDOWSKA KAROLINA K 28 TCZEW Bieg 10 km 9.82 00:06:06 00:29:58.30 01:01:06.50
90 211 SADOWSKI KONRAD M 62 CHOJNICE Bieg 10 km 9.78 00:06:08 00:29:43.08 01:01:21.81
91 191 POCZĄTEK MIKOŁAJ M 63 RUMIA Bieg 10 km 9.77 00:06:08 00:30:40.94 01:01:26.87
92 197 PRZYTARSKA EDYTA K 29 GDAŃSK AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Bieg 10 km 9.7 00:06:11 00:30:03.55 01:01:53.66
93 281 KIEŁBASA MICHAŁ M 64 GDYNIA Bieg 10 km 9.5 00:06:19 00:31:03.95 01:03:10.68
94 190 POCIASK KRZYSZTOF M 65 RUMIA KONTENER FORMY Bieg 10 km 9.49 00:06:19 00:31:14.93 01:03:14.04
95 126 KUJAT JOANNA K 30 GDYNIA KONTENER FORMY Bieg 10 km 9.44 00:06:21 00:31:41.88 01:03:32.56
96 111 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 66 WIŚLINKA Bieg 10 km 9.38 00:06:23 00:31:08.27 01:03:57.65
97 229 STASZEWSKI STEFAN M 67 GDAŃSK Bieg 10 km 9.2 00:06:31 00:30:15.35 01:05:13.71
98 84 JAZUKIEWICZ EWA K 31 WARSZAWA EAZYMUT.PL Bieg 10 km 9.11 00:06:35 00:32:31.90 01:05:53.06
99 106 KOS PAWEŁ M 68 WARSZAWA EAZYMUT.PL Bieg 10 km 9.11 00:06:35 00:32:31.59 01:05:53.13
100 137 LESNER DARIUSZ K 32 PUCK BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Bieg 10 km 9.04 00:06:38 00:33:11.50 01:06:24.81
101 218 SKORUPKA ANNA K 33 NOWE IGANIE GRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA Bieg 10 km 8.94 00:06:42 00:32:53.04 01:07:08.54
102 38 DOBKOWSKA AGNIESZKA K 34 WEJHEROWO MTB- MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Bieg 10 km 8.9 00:06:44 00:32:24.83 01:07:26.28
103 216 SIMON JULIA K 35 RUMIA Bieg 10 km 8.87 00:06:46 00:33:11.60 01:07:40.12
104 245 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 36 GDYNIA Bieg 10 km 8.86 00:06:46 00:33:14.88 01:07:45.76
105 6 BIELECKA KORNELIA K 37 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA Bieg 10 km 8.79 00:06:49 00:33:17.82 01:08:17.04
106 176 PALLACH MONIKA K 38 WEJHEROWO MTB- MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Bieg 10 km 8.61 00:06:58 00:33:45.90 01:09:42.89
107 99 KOCIOŁEK ROBERT M 69 SŁUPSK Bieg 10 km 8.38 00:07:09 00:34:40.54 01:11:38.73
108 196 PROCELLI-SZYNWELSKA IZABELA K 39 GDYNIA Bieg 10 km 8.29 00:07:14 00:35:57.92 01:12:20.76
109 124 KÜCHLER MAŁGORZATA K 40 GDYNIA JARBUD Bieg 10 km 8.19 00:07:19 00:35:20.58 01:13:16.82
110 31 CZOSKA ANNA K 41 GDYNIA JARBUD Bieg 10 km 8.18 00:07:20 00:35:22.30 01:13:22.70
DNF 280 KALETA TOMASZ M DNF GOSZCZYNO Bieg 10 km 00:22:52.64

Bieg 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas brutto
1 163 MIELEWCZYK ŁUKASZ M 1 CHARBROWO BIEGAJĄCY DIETETYK TEAM/LKB BRACI PETK LĘBORK Bieg 5 km 15.32 00:03:55 00:19:35.68
2 279 GRAFF NORBERT M 2 SZCZENURZE EKOLUDEK SZCZENURZE Bieg 5 km 15.11 00:03:58 00:19:51.68
3 243 SZYMAŃSKI KRZYSZTOF M 3 DOMATÓWKO Bieg 5 km 14.63 00:04:06 00:20:30.54
4 49 ELENDT TOMASZ ELENDT M 4 TUCHOMIE Bieg 5 km 14.26 00:04:12 00:21:02.71
5 188 PIONK TADEUSZ M 5 RUMIA KONTENER FORMY Bieg 5 km 13.78 00:04:21 00:21:46.27
6 132 LADEMANN ARTUR M 6 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km 13.3 00:04:30 00:22:33.33
7 186 PECZ IGOR M 7 ŻELISTRZEWO THE NORTH RUNNERS Bieg 5 km 13.18 00:04:33 00:22:46.27
8 175 OSTROWSKI MARIAN M 8 ZŁOCIENIEC Bieg 5 km 12.91 00:04:38 00:23:14.00
9 159 MICKIEWICZ -SZYMAŃSKA ILONA K 1 DOMATÓWKO Bieg 5 km 12.87 00:04:39 00:23:19.74
10 19 BUCZKOWSKI DAMIAN M 9 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Bieg 5 km 12.78 00:04:41 00:23:28.21
11 133 LADEMANN DAMIAN M 10 LESNIEWO RUN BABYS Bieg 5 km 12.54 00:04:47 00:23:55.91
12 74 HEŚ MATEUSZ M 11 PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg 5 km 12.28 00:04:53 00:24:26.82
13 295 TRZEBIATOWSKI SŁAWEK M 12 TRZEBIATKOWA Bieg 5 km 12.04 00:04:59 00:24:55.23
14 56 GAWRON PIOTR M 13 BYTÓW Bieg 5 km 11.97 00:05:00 00:25:04.80
15 122 KRZYSTOWSKI TOMASZ M 14 GLINCZ Bieg 5 km 11.85 00:05:03 00:25:19.41
16 41 DUBACKI JANUSZ M 15 HEL 43.BSAP Bieg 5 km 11.78 00:05:05 00:25:28.31
17 50 ELIASZ DAWID M 16 HEL Bieg 5 km 11.71 00:05:07 00:25:37.39
18 291 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 17 SZTUM Bieg 5 km 11.56 00:05:11 00:25:57.23
19 71 GRYCKO PIOTR M 18 ŁEBCZ Bieg 5 km 11.49 00:05:13 00:26:06.35
20 22 BUKOWSKI TOMASZ M 19 BYDGOSZCZ OLUCHA RUN Bieg 5 km 11.46 00:05:14 00:26:10.01
21 269 WOŹNIAK PRZEMYSŁAW M 20 BIELICE KS BIELICE Bieg 5 km 11.41 00:05:15 00:26:17.17
22 288 PAWŁOWSKI MATEUSZ M 21 RUMIA Bieg 5 km 11.24 00:05:20 00:26:42.43
23 10 BIESZK GRZEGORZ M 22 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO Bieg 5 km 11.24 00:05:20 00:26:42.95
24 184 PAZIEWSKI MACIEJ M 23 KOTOWO COMETA TEAM Bieg 5 km 11.17 00:05:22 00:26:51.71
25 162 MIELEWCZYK LESZEK M 24 LĘBORK Bieg 5 km 11.13 00:05:23 00:26:57.55
26 150 MAJCHRZAK WOJCIECH M 25 ŁÓDŹ SAINT-GOBAIN SQUAD Bieg 5 km 11.11 00:05:24 00:27:00.92
27 28 CHUDZIK BEATA K 2 WŁADYSŁAWOWO Bieg 5 km 11.06 00:05:25 00:27:07.21
28 76 HEWELT MATEUSZ M 26 PUCK REBELS LEGION TEAM Bieg 5 km 11.02 00:05:26 00:27:14.62
29 51 ERBACH KAI M 27 HEL Bieg 5 km 10.86 00:05:31 00:27:37.44
30 244 ŚMIGIELSKA KINGA ŚMIGIELSKA K 3 DRUŻBICE Bieg 5 km 10.83 00:05:32 00:27:42.72
31 119 KRUPSKI JACEK M 28 RUMIA Bieg 5 km 10.68 00:05:37 00:28:06.57
32 125 KÜCHLER PAWEŁ M 29 GDYNIA JARBUD Bieg 5 km 10.67 00:05:37 00:28:07.88
33 202 REITER PIOTR M 30 BOLSZEWO PORTA RUNNING TEAM Bieg 5 km 10.61 00:05:39 00:28:17.65
34 79 JACKIEWICZ PAWEŁ M 31 JUSZKOWO Bieg 5 km 10.55 00:05:41 00:28:26.99
35 25 CEPIŃSKI ANDRZEJ M 32 GNIEWOWO AC&AC Bieg 5 km 10.5 00:05:43 00:28:35.58
36 108 KOWALIK ADAM M 33 JASTARNIA THE NORTH RUNNERS Bieg 5 km 10.43 00:05:45 00:28:45.14
37 85 JETKE KAROL M 34 STRZELNO THE NORTH RUNNERS Bieg 5 km 10.43 00:05:45 00:28:45.39
38 217 SKOCKA ANIA K 4 GDYNIA PARKRUN RUMIA Bieg 5 km 10.26 00:05:50 00:29:14.60
39 24 CEPIŃSKA ANNA K 5 GNIEWOWO AC&AC Bieg 5 km 10.22 00:05:52 00:29:22.84
40 151 MALENDOWICZ ŻANETA K 6 TUCHOLA Bieg 5 km 10.15 00:05:54 00:29:34.22
41 273 WÓJCIK WIESŁAW M 35 HEL HELSKIE MORSY COLD WATER Bieg 5 km 10.14 00:05:55 00:29:36.66
42 205 RICHERT PIOTR M 36 PRZODKOWO PRZODKOWSKI TEAN Bieg 5 km 10.11 00:05:56 00:29:41.14
43 134 LADEMANN GABRIELA K 7 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km 10.07 00:05:57 00:29:48.55
44 116 KREFT PATRYK M 37 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA Bieg 5 km 10.06 00:05:57 00:29:49.84
45 17 BRZEZIK JAROSŁAW M 38 WEJHEROWO Bieg 5 km 10.05 00:05:58 00:29:51.24
46 248 THOMAS ANNA K 8 TORUŃ ENERGOTERM Bieg 5 km 10.03 00:05:59 00:29:55.91
47 142 ŁAWNICZAK SŁAWOMIR M 39 RUMIA KONTENER FORMY Bieg 5 km 9.97 00:06:01 00:30:05.31
48 193 POKORSKA DIANA K 9 GDAŃSK CROSSFIT STOCZNIA Bieg 5 km 9.94 00:06:02 00:30:11.64
49 264 WITKA GRAŻYNA K 10 GARCZEGORZE 2/2 Bieg 5 km 9.85 00:06:05 00:30:27.55
50 33 DALECKA PAULINA K 11 GDYNIA Bieg 5 km 9.8 00:06:07 00:30:36.45
51 103 KORALEWSKA BALBINA K 12 WŁADYSŁAWOWO Bieg 5 km 9.7 00:06:11 00:30:55.41
52 43 DYBOWSKI MATEUSZ M 40 RUMIA KOMANDO FLAKI Bieg 5 km 9.66 00:06:12 00:31:03.53
53 257 UBRYCH SZCZEPAN M 41 GDYNIA Bieg 5 km 9.66 00:06:12 00:31:03.93
54 52 FEDEK ADAM M 42 GDAŃSK FEDEK TEAM Bieg 5 km 9.63 00:06:14 00:31:10.00
55 262 WIECH MARTYNA K 13 GDAŃSK Bieg 5 km 9.59 00:06:15 00:31:16.11
56 240 SZTYGIEL JOANNA K 14 WEJHEROWO PORTA RUNNING TEAM Bieg 5 km 9.53 00:06:17 00:31:29.11
57 36 DMOWSKA AGNIESZKA K 15 WEJHEROWO Bieg 5 km 9.52 00:06:18 00:31:31.03
58 270 WÓJCIK KAROL M 43 HEL HELSKIE MORSY COLD WATER Bieg 5 km 9.49 00:06:19 00:31:36.00
59 152 MARCZYKOWSKI PAWEŁ M 44 WŁADYSŁAWOWO THE NORTH RUNNERS Bieg 5 km 9.44 00:06:21 00:31:47.42
60 168 MUSZYŃSKA MAŁGORZATA K 16 GDYNIA RUNEDA Bieg 5 km 9.41 00:06:22 00:31:53.28
61 154 MATYSIAKIEWICZ KATARZYNA K 17 HEL Bieg 5 km 9.3 00:06:27 00:32:15.08
62 231 STEMPNIAK ZBIGNIEW M 45 HEL REBELS LEGION TEAM Bieg 5 km 9.28 00:06:27 00:32:19.24
63 102 KONKEL WERONIKA K 18 KUZNICA Bieg 5 km 9.13 00:06:34 00:32:51.50
64 166 MROZOWSKI SŁAWOMIR M 46 RUMIA Bieg 5 km 9.13 00:06:34 00:32:51.77
65 61 GOLOMBEK PIOTR M 47 GRUDZIĄDZ Bieg 5 km 9.08 00:06:36 00:33:02.11
66 285 NAWRAT TOMASZ M 48 CHWASZCZYNO Bieg 5 km 9.02 00:06:39 00:33:16.61
67 254 TYMINSKI KRZYSZTOF M 49 GDAŃSK Bieg 5 km 8.87 00:06:45 00:33:49.85
68 118 KRÓLICZEWSKI KAMIL M 50 TORUŃ ENERGOTERM Bieg 5 km 8.77 00:06:50 00:34:13.27
69 69 GROMOWSKA DARIA K 19 TCZEW SISTARS- SZKOŁA JĘZYKOWA TCZEW Bieg 5 km 8.7 00:06:53 00:34:29.28
70 121 KRZYSTOWSKA-WÓJCIK EMILIA K 20 HEL HELSKIE MORSY COLD WATER Bieg 5 km 8.69 00:06:54 00:34:32.75
71 282 KOWALEWSKA KINGA K 21 GDAŃSK Bieg 5 km 8.63 00:06:57 00:34:46.70
72 182 PAWŁOWSKA MARIA K 22 GDYNIA Bieg 5 km 8.61 00:06:58 00:34:50.77
73 236 SZAJDZIŃSKI NIKODEM M 51 KALISZ Bieg 5 km 8.5 00:07:03 00:35:18.17
74 256 UBRYCH MONIKA K 23 GDYNIA Bieg 5 km 8.45 00:07:06 00:35:30.46
75 230 STEMPNIAK KATARZYNA K 24 HEL REBELS LEGION TEAM Bieg 5 km 8.33 00:07:12 00:36:01.41
76 237 SZAJDZIŃSKI SEBASTIAN M 52 KALISZ Bieg 5 km 8.2 00:07:19 00:36:36.78
77 235 SZAJDZIŃSKA EMILIA K 25 KALISZ Bieg 5 km 8.2 00:07:19 00:36:36.82
78 255 TYMIŃSKA EWA K 26 GDAŃSK Bieg 5 km 7.81 00:07:41 00:38:25.23
79 13 BOLLIN WIESŁAWA K 27 WŁADYSŁAWOWO Bieg 5 km 7.71 00:07:47 00:38:56.23
80 18 BUCZKOWSKA AGNIESZKA K 28 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Bieg 5 km 7.71 00:07:47 00:38:56.50
81 263 WISNIEWSKA MONIKA K 29 GDAŃSK Bieg 5 km 7.7 00:07:47 00:38:59.00
82 284 MROCZKOWSKA JOANNA K 30 KWIDZYN Bieg 5 km 7.32 00:08:12 00:41:00.27
83 183 PAWŁOWSKI ANDRZEJ M 53 GDYNIA Bieg 5 km 7.26 00:08:16 00:41:21.25
84 261 WICHOWSKA ELŻBIETA K 31 KWIDZYN Bieg 5 km 7.02 00:08:32 00:42:43.13
85 42 DUCHAŁA PIOTR M 54 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Bieg 5 km 7.02 00:08:32 00:42:43.19
86 155 MATYSIAKIEWICZ MAREK M 55 HEL Bieg 5 km 6.84 00:08:46 00:43:50.99

Nordic Walking 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas brutto
1 78 IMIELSKA JUSTYNA K 1 RUMIA KONTENER FORMY Nordic Walking 5 km 8.96 00:06:41 00:33:29.48
2 68 GROBELNIAK RAFAŁ M 1 ŻUKOWO Nordic Walking 5 km 8.96 00:06:41 00:33:29.70
3 294 LEWANDOWSKA AGNIESZKA K 2 STAROGARD GDAŃSKI Nordic Walking 5 km 8.51 00:07:03 00:35:15.32
4 222 SKURTYS CEZARY M 2 REDA Nordic Walking 5 km 8.28 00:07:14 00:36:13.42
5 143 ŁĘCKI JAN M 3 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Nordic Walking 5 km 7.99 00:07:30 00:37:34.00
6 167 KOLENKIEWICZ DARIUSZ M 4 Nordic Walking 5 km 7.69 00:07:48 00:39:02.28
7 66 GÓRSKA-STUCKA ANNA K 3 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Nordic Walking 5 km 7.68 00:07:48 00:39:04.06
8 181 PAWŁOWSKA JOLANTA K 4 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO Nordic Walking 5 km 7.45 00:08:03 00:40:17.53
9 223 SKURTYS DAGMARA K 5 REDA MARDY BUM Nordic Walking 5 km 7.41 00:08:06 00:40:30.00
10 173 NIEMIEC MARIOLA K 6 GDYNIA Nordic Walking 5 km 7.38 00:08:07 00:40:38.77
11 148 MAGREL ELIZA K 7 HEL Nordic Walking 5 km 7.14 00:08:24 00:42:01.31
12 170 MYŚLISZ MAGDA K 8 HEL Nordic Walking 5 km 7.06 00:08:29 00:42:28.95
13 171 MYŚLISZ-BUBIENKO KAROLINA K 9 HEL NORDA HEL Nordic Walking 5 km 7.06 00:08:29 00:42:29.01
14 100 KOCOŃ SYLWIA K 10 SIEMIANICE Nordic Walking 5 km 6.9 00:08:41 00:43:27.32
15 198 PUCKOWSKA - POCIASK ILONA K 11 RUMIA KONTENER FORMY Nordic Walking 5 km 6.85 00:08:45 00:43:47.01
16 252 TWÓRZ ADAM M 5 BORKOWO Nordic Walking 5 km 6.84 00:08:46 00:43:51.14
17 253 TWÓRZ MARTA K 12 BORKOWO Nordic Walking 5 km 6.8 00:08:49 00:44:08.25
18 30 CZE-GA SYLWIA K 13 RUMIA KOMANDO FLAKI Nordic Walking 5 km 6.62 00:09:04 00:45:20.64
19 114 KRAUZA JERZY M 6 BOLSZEWO RUN BABYS Nordic Walking 5 km 6.55 00:09:09 00:45:46.44
20 110 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 14 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU Nordic Walking 5 km 6.55 00:09:10 00:45:50.63
21 20 BUDZISZ JOANNA BUDZISZ K 15 KUŹNICA Nordic Walking 5 km 6.53 00:09:11 00:45:56.96
22 149 MAJCHRZAK PAULINA K 16 BUDKI NOWE Nordic Walking 5 km 6.43 00:09:20 00:46:41.81
23 141 ŁABUDZIŃSKA JOLANTA K 17 BUDKI NOWE Nordic Walking 5 km 6.42 00:09:20 00:46:42.30
24 15 BRYLOWSKA GRAŻYNA K 18 GDAŃSK Nordic Walking 5 km 6.22 00:09:38 00:48:12.53
25 267 WITT HENRYK M 7 SOPOT S...K...S... Nordic Walking 5 km 6.21 00:09:40 00:48:20.53
26 1 ABRAHAM ANETA K 19 KŁANINO Nordic Walking 5 km 6.15 00:09:45 00:48:47.98
27 178 PANEK RENATA K 20 HEL Nordic Walking 5 km 6.04 00:09:56 00:49:40.72
28 73 HERMANN ALEXANDRA K 21 HEL Nordic Walking 5 km 6.04 00:09:56 00:49:41.44
29 272 WÓJCIK PIOTR M 8 GDYNIA MORSIK WETERAN Nordic Walking 5 km 6.01 00:09:59 00:49:57.65
30 14 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 22 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Nordic Walking 5 km 6 00:09:59 00:49:58.02
31 247 THIEL DANUTA K 23 WEJHEROWO AC&AC Nordic Walking 5 km 5.94 00:10:06 00:50:32.75
32 174 OSTROWSKA JOLANTA K 24 RUMIA Nordic Walking 5 km 5.92 00:10:07 00:50:39.08
33 201 REITER ANGELIKA K 25 BOLSZEWO Nordic Walking 5 km 5.9 00:10:10 00:50:50.66
34 75 HEWELT ELŻBIETA K 26 SYCHOWO Nordic Walking 5 km 5.9 00:10:10 00:50:50.78
35 65 GÓRSKA URSZULA K 27 GNIEWOWO AC&AC Nordic Walking 5 km 5.82 00:10:18 00:51:34.33
36 55 FORMELA IWONA K 28 GNIEWOWO AC&AC Nordic Walking 5 km 5.82 00:10:18 00:51:34.45
37 127 KULCZYCKI JAN M 9 GDAŃSK Nordic Walking 5 km 5.81 00:10:19 00:51:37.00
38 189 PISZCZ IWONA K 29 GDYNIA Nordic Walking 5 km 5.81 00:10:20 00:51:40.59
39 123 KUBUSZEWSKA EWA K 30 WEJHEROWO Nordic Walking 5 km 5.81 00:10:20 00:51:40.76
40 4 BEDNARSKA BOŻENA BEDNARSKA K 31 WEJHEROWO Nordic Walking 5 km 5.8 00:10:20 00:51:41.17
41 226 SOKOLOVSKY VALENTIN M 10 GDYNIA Nordic Walking 5 km 5.08 00:11:48 00:59:04.40
42 225 SOKOLOVSKAYA KATSIARYNA K 32 GDYNIA Nordic Walking 5 km 5.08 00:11:49 00:59:05.67

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ