Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Teska Karolina Kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
2 Ziobro Joanna Grudziądz 1963 m (dorośli) opłacono
3 Starbała Gabriel Kisielice 5 km (dorośli) opłacono
4 Szalkowski Oskar Klimy 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
5 Mańka Jarek Ostróda 5 km (dorośli) opłacono
6 Marciniak Tomasz Marciniak Pustki 32 5 km (dorośli) opłacono
7 Kuternowski Dariusz Malbork 5 km (dorośli) opłacono
8 Pękala Arkadiusz Kisielice 1963 m (dorośli)
9 Sotowicz Sławomir Grudziądz 1963 m (dorośli)
10 Kosińska Agata Sędzice 1963 m (dorośli) opłacono
11 Blinkiewicz Piotr Blinkiewicz Kisielice 5 km (dorośli) opłacono
12 Bielski Piotr Radomno 5 km (dorośli) opłacono
13 Wrzeciono Artur Grudziądz 5 km (dorośli) opłacono
14 Żórańska Magdalena Żórańska Iława 5 km (dorośli) opłacono
15 Turowski Marcin Iława 5 km (dorośli) opłacono
16 Bednarczyk Igor Grudziądz 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
17 Paga Jakub Kitnowo 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
18 Pokorski Mateusz Grupa 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
19 Jastrzębski Piotr Iława 1963 m (dorośli) opłacono
20 Łukwiński Ireneusz Iława 5 km (dorośli) opłacono
21 Goska Wiktoria Kisielice 5 km (dorośli) opłacono
22 Goska Daniel Kisielice 5 km (dorośli) opłacono
23 Wijata Michał Butowo 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) opłacono
24 Wijata Dawid Butowo 1963 m (dorośli) opłacono
25 Pasniewski Mariusz Kisielice 1963 m (dorośli) opłacono
26 Chomej Barbara Iława 5 km (dorośli) opłacono
27 Bartyzel Łukasz Limża 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
28 Mańka Adam Kisielice 5 km (dorośli) 18 GDH im. Szarych Szeregów opłacono
29 Milewska Marta Susz 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) AZS AWFiS Gdańsk opłacono
30 Kawski Bartłomiej Kisielice 5 km (dorośli) EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
31 Pawłowski Mariusz marzęcice 5 km (dorośli) Kurzętnik Biega
32 Mańka Paweł Kisielice 1963 m (dorośli) Leśna chata. opłacono
33 Bartyzel Sławomir Kisielice 1963 m (dorośli) LImża opłacono
34 Bartyzel Jakub Limża 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Limża opłacono
35 Fotek Grzegorz Limża 5 km (dorośli) LImża opłacono
36 Banaszewska Monika Grudziądz 5 km (dorośli) Parkrun Grudziądz opłacono
37 Banaszewski Michał Grudziądz 5 km (dorośli) Parkrun Grudziądz opłacono
38 Banaszewska Maja Grudziądz 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Parkrun Grudziądz opłacono
39 Banaszewska Marta Grudziądz 5 km (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Parkrun Grudziądz opłacono
40 Krotowski Błażej Iława 5 km (dorośli) Parkrun Mały Jeziorak opłacono
41 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 km (dorośli) Piękny opłacono
42 Kotewicz Judyta Radomno 5 km (dorośli) Radomno Biega opłacono
43 Marciniak Barbara Pustki 5 km (dorośli) Radomno Biega opłacono
44 Kowalski Marcin Nowy Dwór Bratiański 5 km (dorośli) Radomno Biega opłacono
45 Kopczyński Piotr Lipinki 5 km (dorośli) Start Team Wąbrzeźno opłacono
46 Jasiński BARTOSZ Biskupiczki 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
47 Paśniewska Nadia Kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
48 Gałkowska Wiktoria Kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
49 Paśniewski Kacper Kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono
50 KOWALSKA LENA kisielice 1963 m (dzieci i młodzież do 18 r.ż.) Szkłoła Podstawowa Kisielice opłacono


Wyświetleń: 3280

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ