Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Tulejko Katarzyna Huta Stara B Polska Bieg Kejt Fun&Fit
2 Chądzyński Robert Poczesna Polska Bieg Sportczesna
3 Nowicki Artur Bargły Polska Bieg Sportczesna
4 Kuśmierczyk Piotr Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
5 Kuśmierczyk Ewa Kuśmierczyk Radomsko Polska Bieg
6 Kucharska Aneta Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
7 Kucharski Janusz Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
8 Kowalik Dorota Rędziny Polska Bieg
9 Barska-Olszewska Ewa Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
10 Kucharski Damian Częstochowa Polska Bieg Zabiegani Częstochowa
11 Koszela Aleksandra Masłońskie Polska Bieg Zabiegani Częstochowa
12 Kopacz Maciej Częstochowa Polska Bieg Kejt Fun&Fit
13 Krzyszkowska-Cudak Anna Gidle Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
14 Cudak Andrzej Gidle Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
15 Olszewski Jakub Poczesna Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
16 Zarębska Justyna Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
17 Podpłomyk Andrzej Bargły Polska Bieg Sportczesna
18 Maciejewski Michał Poczesna Polska Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy
19 Kuziorowicz Alicja Kol.poczesna Polska Bieg
20 Jański Sylwester Korwinów Polska Bieg
21 Pawlik Dawid Nowa Wieś Polska Bieg Sportczesna
22 BOTOR REMIGIUSZ Krępa Polska Bieg
23 Botór Barbara Krępa Polska Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy
24 Zogrodnik Andrzej Lędziny Polska Bieg PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy
25 Dukalski Adam Dukalski Chełmo Polska Bieg Press Glass Biegamy i wspieramy
26 Szczelina Paweł OŚWIĘCIM Polska Bieg PRESS GLASS Biegamy i wspieramy
27 Radzioch Krzysztof Częstochowa Polska Bieg JestLepiejRunTeam
28 Groszek Grzegorz Huta stara B Polska Bieg Sportczesna
29 Walaszczyk Radosław Częstochowa Polska Bieg OIRP Opole/2plus2/Czewka Ultra Sqad
30 Cieślak Krzysztof Częstochowa Polska Bieg Hutnik Biega :D
31 Sitak Adam Częstochowa Polska Bieg Czewka Ultra Sqad
32 Glab Krzysztof Klobuck Polska Bieg Vege Rabbits
33 Jania Przemysław Częstochowa Polska Bieg Czewka Ultra Sqad
34 Gutowski Dariusz Kłobuck Polska Bieg NGB Kłobuck
35 Kliszewski Dariusz Częstochowa Polska Bieg
36 Bartosik Michał Rędziny Polska Bieg Czewka Ultra Sqad
37 Kluba Łukasz Wilkowiecko Polska Bieg NGB Kłobuck
38 Podwysocki Kamil Częstochowa Polska Bieg JestLepiejRunTeam
39 Suchy Mariusz Częstochowa Polska Bieg
40 Winter Roman Częstochowa Polska Bieg
41 Konopka Andrzej Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
42 Banas Lukasz Czestochowa Polska Bieg Radny Częstochowy
43 Raś Agnieszka Krakow Polska Bieg Husaria Race Team
44 Dolaś Danuta KRAKÓW Polska Bieg Rebellion of Free Runners
45 Pyrkosz Karolina Cestochowa Polska Bieg
46 Hereźniak Ewelina Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
47 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Polska Bieg Hetman Tarnowskie Góry
48 Adamus Aleksandra Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
49 Kurzac Aleksandra Kurzac Częstochowa Polska Bieg
50 Wicherek Maciej Kraków Polska Bieg
51 kaleta jan kraków Polska Bieg JW 2771 Rzaska
52 Franczuk Martyna Boronów Polska Bieg
53 Zając Tomasz Lubliniec Polska Bieg
54 ZAWADZKI Tomasz Aleksandria Polska Bieg
55 Glanc Jan Strzebiń Polska Bieg
56 Hudy Kasia Słowik Polska Bieg Sportczesna
57 Hudy Damian Słowik Polska Bieg Sportczesna
58 Giemlik Tadeusz Tychy Polska Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
59 Rutkowski Grzegorz Jedlno Pierwsze Polska Bieg
60 Otrąbek Tomek Słowik Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
61 Swoboda Joanna Bytom Polska Bieg
62 Woźniak Anna Częstochowa Polska Bieg Kejt Fun&Fit
63 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ LUBLINIEC Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
64 SWOBODA LESZEK SWOBODA Solarnia Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
65 Jagielska Magdalena Kłobuck Polska Bieg NGB Kłobuck
66 Hnatczuk Michał Radomsko Polska Bieg
67 Sarara Agata Częstochowa Polska Bieg
68 Masłoń Błażej Rudnik Mały Polska Bieg
69 Bodanka Piotr Nieznanice Polska Bieg Apama Acoustic Project
70 Trela Bartek Łysiec Polska Bieg
71 Niestrój Slawek Słowik Polska Bieg PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy
72 Rogacz Radek Łysiec Polska Bieg
73 Kaliściak Małgorzata Rudnik Mały Polska Bieg Domin Team
74 Stolarczyk Tomasz Łysiec Polska Bieg
75 Suskiewicz Agnieszka Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
76 Zegadło Wioletta Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
77 Strumieńska Iwona Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
78 Knysak Piotr Częstochowa Polska Bieg
79 Gerasch Piotr Częstochowa Polska Bieg
80 Kruk Grzegorz czestochowa Polska Bieg
81 Szewczyk Andrzej Szewczyk Wrzosowa Polska Bieg
82 Wojtasiński Daniel Częstochowa Polska Bieg Nordic Team Częstochowa
83 Załęska-Kęsy Monika Radomsko Polska Nordic Walking Rozbiegajmy Radomsko
84 Krzywik Daniel Stefania Polska Nordic Walking PoChodzone NW Radomsko
85 Skrobek Karolina Rudniki Polska Nordic Walking Vege Rabbits
86 Gutowska Urszula Kłobuck Polska Nordic Walking NGB Kłobuck
87 Walaszczyk Agnieszka Częstochowa Polska Nordic Walking
88 Florek Michał Kraków Polska Nordic Walking Wojsko Polskie
89 Podpłomyk Anna Bargły Polska Nordic Walking Sportczesna
90 Majer Agnieszka Czestochowa Polska Nordic Walking
91 Kowalik Anna Kłobuck Polska Nordic Walking
92 Krakowian Mirosław Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
93 Krakowian Aleksandra Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
94 BUCZKO ADAM KRAKÓW Polska Nordic Walking
95 Szewczyk Franek Wrzosowa Polska Nordic Walking
96 Cynkowska Karina Częstochowa Polska Nordic Walking
97 Gawor Renata Częstochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
98 Cieśluk Marcin Częstochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
99 Olszewska Justyna Poczesna Polska Nordic Walking


Wyświetleń: 3671

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ