Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamus Aleksandra Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
2 Banas Lukasz Czestochowa Polska Bieg Radny Częstochowy
3 Barska-Olszewska Ewa Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
4 Bartosik Michał Rędziny Polska Bieg Czewka Ultra Sqad
5 Bodanka Piotr Nieznanice Polska Bieg Apama Acoustic Project
6 Botór Barbara Krępa Polska Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy
7 BOTOR REMIGIUSZ Krępa Polska Bieg
8 BUCZKO ADAM KRAKÓW Polska Nordic Walking
9 Chądzyński Robert Poczesna Polska Bieg Sportczesna
10 Cieślak Krzysztof Częstochowa Polska Bieg Hutnik Biega :D
11 Cieśluk Marcin Częstochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
12 Cudak Andrzej Gidle Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
13 Cynkowska Karina Częstochowa Polska Nordic Walking
14 Dolaś Danuta KRAKÓW Polska Bieg Rebellion of Free Runners
15 Dukalski Adam Dukalski Chełmo Polska Bieg Press Glass Biegamy i wspieramy
16 Florek Michał Kraków Polska Nordic Walking Wojsko Polskie
17 Franczuk Martyna Boronów Polska Bieg
18 Gawor Renata Częstochowa Polska Nordic Walking Nordic Team Częstochowa
19 Gerasch Piotr Częstochowa Polska Bieg
20 Giemlik Tadeusz Tychy Polska Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
21 Glab Krzysztof Klobuck Polska Bieg Vege Rabbits
22 Glanc Jan Strzebiń Polska Bieg
23 Groszek Grzegorz Huta stara B Polska Bieg Sportczesna
24 Gutowska Urszula Kłobuck Polska Nordic Walking NGB Kłobuck
25 Gutowski Dariusz Kłobuck Polska Bieg NGB Kłobuck
26 Hereźniak Ewelina Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
27 Hnatczuk Michał Radomsko Polska Bieg
28 Hudy Damian Słowik Polska Bieg Sportczesna
29 Hudy Kasia Słowik Polska Bieg Sportczesna
30 Jagielska Magdalena Kłobuck Polska Bieg NGB Kłobuck
31 Jania Przemysław Częstochowa Polska Bieg Czewka Ultra Sqad
32 Jański Sylwester Korwinów Polska Bieg
33 kaleta jan kraków Polska Bieg JW 2771 Rzaska
34 Kaliściak Małgorzata Rudnik Mały Polska Bieg Domin Team
35 Kliszewski Dariusz Częstochowa Polska Bieg
36 Kluba Łukasz Wilkowiecko Polska Bieg NGB Kłobuck
37 Knysak Piotr Częstochowa Polska Bieg
38 Konopka Andrzej Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
39 Kopacz Maciej Częstochowa Polska Bieg Kejt Fun&Fit
40 KORDZIŃSKI KAZIMIERZ LUBLINIEC Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
41 Koszela Aleksandra Masłońskie Polska Bieg Zabiegani Częstochowa
42 Kowalik Anna Kłobuck Polska Nordic Walking
43 Kowalik Dorota Rędziny Polska Bieg
44 Krakowian Aleksandra Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
45 Krakowian Mirosław Częstochowa Polska Nordic Walking JEST LEPIEJ
46 Kruk Grzegorz czestochowa Polska Bieg
47 Krzyszkowska-Cudak Anna Gidle Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
48 Krzywik Daniel Stefania Polska Nordic Walking PoChodzone NW Radomsko
49 Kucharska Aneta Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
50 Kucharski Damian Częstochowa Polska Bieg Zabiegani Częstochowa
51 Kucharski Janusz Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
52 Kurzac Aleksandra Kurzac Częstochowa Polska Bieg
53 Kuśmierczyk Ewa Kuśmierczyk Radomsko Polska Bieg
54 Kuśmierczyk Piotr Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
55 Kuziorowicz Alicja Kol.poczesna Polska Bieg
56 Maciejewski Michał Poczesna Polska Bieg Press Glass Biegamy i Wspieramy
57 Majer Agnieszka Czestochowa Polska Nordic Walking
58 Masłoń Błażej Rudnik Mały Polska Bieg
59 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Polska Bieg Hetman Tarnowskie Góry
60 Niestrój Slawek Słowik Polska Bieg PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy
61 Nowicki Artur Bargły Polska Bieg Sportczesna
62 Olszewska Justyna Poczesna Polska Nordic Walking
63 Olszewski Jakub Poczesna Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
64 Otrąbek Tomek Słowik Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
65 Pawlik Dawid Nowa Wieś Polska Bieg Sportczesna
66 Podpłomyk Andrzej Bargły Polska Bieg Sportczesna
67 Podpłomyk Anna Bargły Polska Nordic Walking Sportczesna
68 Podwysocki Kamil Częstochowa Polska Bieg JestLepiejRunTeam
69 Pyrkosz Karolina Cestochowa Polska Bieg
70 Radzioch Krzysztof Częstochowa Polska Bieg JestLepiejRunTeam
71 Raś Agnieszka Krakow Polska Bieg Husaria Race Team
72 Rogacz Radek Łysiec Polska Bieg
73 Rutkowski Grzegorz Jedlno Pierwsze Polska Bieg
74 Sarara Agata Częstochowa Polska Bieg
75 Sitak Adam Częstochowa Polska Bieg Czewka Ultra Sqad
76 Skrobek Karolina Rudniki Polska Nordic Walking Vege Rabbits
77 Stolarczyk Tomasz Łysiec Polska Bieg
78 Strumieńska Iwona Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
79 Suchy Mariusz Częstochowa Polska Bieg
80 Suskiewicz Agnieszka Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
81 Swoboda Joanna Bytom Polska Bieg
82 SWOBODA LESZEK SWOBODA Solarnia Polska Bieg Mafia Team Lubliniec
83 Szczelina Paweł OŚWIĘCIM Polska Bieg PRESS GLASS Biegamy i wspieramy
84 Szewczyk Andrzej Szewczyk Wrzosowa Polska Bieg
85 Szewczyk Franek Wrzosowa Polska Nordic Walking
86 Trela Bartek Łysiec Polska Bieg
87 Tulejko Katarzyna Huta Stara B Polska Bieg Kejt Fun&Fit
88 Walaszczyk Agnieszka Częstochowa Polska Nordic Walking
89 Walaszczyk Radosław Częstochowa Polska Bieg OIRP Opole/2plus2/Czewka Ultra Sqad
90 Wicherek Maciej Kraków Polska Bieg
91 Winter Roman Częstochowa Polska Bieg
92 Wojtasiński Daniel Częstochowa Polska Bieg Nordic Team Częstochowa
93 Woźniak Anna Częstochowa Polska Bieg Kejt Fun&Fit
94 Zając Tomasz Lubliniec Polska Bieg
95 Zarębska Justyna Radomsko Polska Bieg Rozbiegajmy Radomsko
96 ZAWADZKI Tomasz Aleksandria Polska Bieg
97 Załęska-Kęsy Monika Radomsko Polska Nordic Walking Rozbiegajmy Radomsko
98 Zegadło Wioletta Częstochowa Polska Bieg Good Way Fitness
99 Zogrodnik Andrzej Lędziny Polska Bieg PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy


Wyświetleń: 5313

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ