I Żuławski Bieg oraz Marsz Nordic Walking z okazji Dnia Kobiet
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 PISKORSKI JERZY PELPLIN Bieg 5km opłacono BM
2 Jungowska Iwona Elbląg Bieg 5km Team Nigdy się nie poddawaj opłacono BM
3 Zielińska Monika Malbork Bieg 5km opłacono BM
4 Meger Paweł Graniczna Wieś ul. Gdańska 9 Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
5 Łagowski Paweł Malbork Bieg 5km Grupa Malbork opłacono BM
6 Mania Roman Będźmierowice Bieg 5km PKP Cargo Gdynia opłacono BM
7 Schoenrock Michał Nowy Dwór Gdański Bieg 5km Giganci z Ndg opłacono BM
8 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg 5km Finisz Morąg opłacono BM
9 Nieściór Jan Stękiny Marsz Nordic Walking 5km Jonkowo SPORT opłacono BM
10 Nieściór Mieczysława Stękiny Marsz Nordic Walking 5km Jonkowo SPORT opłacono BM
11 Jabłońska Laura Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
12 Kochanowski Mariusz Elbląg Bieg 5km
13 Kochanowska Paulina Elbląg Bieg 5km opłacono BM
14 Żołądek Paweł Starogard Gdański Bieg 5km opłacono BM
15 Kamińska Joanna Malbork Bieg 5km
16 Babiński Dawid Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
17 Leśniewski Jan Elbląg Bieg 5km opłacono BM
18 Giembicki Jan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
19 Nabakowska Barbara Gdańsk Bieg 5km MKA opłacono BM
20 Plombon Barbara Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
21 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km opłacono BM
22 Mazur Michał Demlin Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
23 Rukat Dagmara Nowy Staw Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
24 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA opłacono BM
25 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg 5km opłacono BM
26 Jankowska Beata Stare Pole Bieg 5km
27 Okupny Marta Olsztyn Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
28 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Marsz Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
29 Włodarczyk Mariusz Morąg Bieg 5km ZPD KACZKAN opłacono BM
30 Klejna Wiesława Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
31 Boschke Magdalena Pelplin Bieg 5km KSGP Sprint Kulice opłacono BM
32 sojka zbigniew malbork Bieg 5km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono BM
33 Żur Arkadiusz Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
34 Pałkowska-Żur Monika Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
35 Białk Roman Gdańsk Marsz Nordic Walking 5km
36 Szablewski Piotr Malbork Bieg 5km PPK Team Malbork opłacono BM
37 Wójcik Piotr Gdynia Marsz Nordic Walking 5km Morsik Weteran opłacono BM
38 BREWCZYŃSKa Milena ŁYSE Marsz Nordic Walking 5km #MorsyŁyse opłacono BM
39 Partyka Robert Malbork Bieg 5km Grupa Malbork opłacono BM
40 Grabowski Szymon Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
41 Grabowska Aneta Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
42 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg 5km opłacono BM
43 Prokop Mariusz Elbląg Marsz Nordic Walking 5km Prokopki opłacono BM
44 Prokop Anna Elbląg Bieg 5km Prokopki opłacono BM
45 Chojnicka Joanna Pasłęk Bieg 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
46 Bujnicka Magdalena Pasłęk Bieg 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
47 Bujnicki Marcin Pasłęk Bieg 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
48 Filcek Daria Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega
49 Jóźwiak Cecylia Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
50 Jachimczyk Danuta Mikoszewo Marsz Nordic Walking 5km Mikoszewo Team opłacono BM
51 Kaczyńska Barbara Mikoszewo Marsz Nordic Walking 5km Mikoszewo Team opłacono BM
52 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Marsz Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono BM
53 Romaniec Barbara Gdansk Marsz Nordic Walking 5km PZU Sport NW opłacono BM
54 Plewiński Rafał Banino Marsz Nordic Walking 5km Chabrowe Wilki opłacono BM
55 Jukowska Aneta Malbork Bieg 5km opłacono BM
56 Wąsik Aleksandra Malbork Bieg 5km opłacono BM
57 Szok Magdalena Malbork Bieg 5km opłacono BM
58 Gretkowska Zuzanna Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
59 Halik- Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
60 Lewandowski Roman Kwidzyn Marsz Nordic Walking 5km LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
61 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
62 Gibas Asia Elbląg Marsz Nordic Walking 5km NW BAŻANT ELBLĄG opłacono BM
63 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg 5km AMATOR
64 Sabiniarz Beata Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
65 Kiełtyka Bożena Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
66 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg 5km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono BM
67 Jóźwiak Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono BM
68 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Marsz Nordic Walking 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
69 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
70 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
71 Mańka Eryk Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
72 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
73 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska Marsz Nordic Walking 5km Nordic Walking Malbork
74 Ceran Maja Nowy staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
75 Ceran Katarzyna Nowy staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
76 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg 5km opłacono BM
77 Dydymska Monika Rumia Bieg 5km opłacono BM
78 Szulczyk Benedykt Pszczolki Bieg 5km G.K. "Gryf" Tczew. opłacono BM
79 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono BM
80 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg 5km Nyborg-Mawent opłacono BM
81 Zima Jan Minięta Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
82 Zima Jolanta Minięta Marsz Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
83 Stańczak Edward Malbork Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
84 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 5km
85 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk
86 Kaczmar Błażej Tczew Bieg 5km Team Tapflo opłacono BM
87 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono BM
88 Langmesser Danuta Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
89 Nazim Tomasz Elbląg Bieg 5km Team Nigdy się nie poddawaj - NAZIM FAMILY TEAM opłacono BM
90 Szulkowska Irena Pinczyn Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
91 Ossowska Ewa Starogard Gdański Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
92 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Marsz Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
93 Gibas Sławomir Elblag Marsz Nordic Walking 5km NW Bażant Elbląg opłacono BM
94 Pękalska Monika Elbląg Marsz Nordic Walking 5km Wonder Women opłacono BM
95 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
96 CZAPIEWSKI MACIEJ Brodnica Bieg 5km BRODNICA BIEGA opłacono BM
97 Zielińska Jolanta OSIELSKO Marsz Nordic Walking 5km opłacono BM
98 Czoska Anna Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono BM
99 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż opłacono BM
100 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 5km Przebiegli Unisław i okolice opłacono BM


Wyświetleń: 6963

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ