Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stępniak Barbara | Susz | Polska | 10 km | Rozbiegany Susz | opłacono on-line |
2 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Machnikowski Adrian | Sztum | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
4 | Hałabis Krzysztof | Straszyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
5 | Szałach Sebastian | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
6 | Szczepański Marcin | Nowy Dwór Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
7 | Kochański Bartłomiej | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Konkel Magda | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
9 | Wojnarowicz Zdzislaw | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
10 | Sanko Sviatlana | Malbork | Polska | 10 km | ||
11 | Sanko Alex | Malbork | Polska | 10 km | ||
12 | DYAS KRZYSZTOF | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | Bujnowski Kamil | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
14 | Goliński Janusz | Frombork | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
15 | Daszkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
16 | Karbowski Kacper | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
17 | Kliczewska Katarzyna | Elblag 82-300 | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
18 | Błaut Damian | Ostróda | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
19 | KRAKOWSKI TOMASZ | ELBLĄG | Polska | 10 km | 16 Pułk Logistyczny | opłacono on-line |
20 | Wojtowicz Jarosław | elbląg | Polska | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
21 | Miąsko Marcin | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
22 | Strach Martin | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono | |
23 | Trębacz Kinga | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
24 | Stasiak Damian | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
25 | Tyda Igor | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Tyda Rafał | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
27 | Koprowski Andrzej | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
28 | wikarjak tomasz wikarjak | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
29 | Klimowska Anetta | Elbląg | Polska | 10 km | ETT | opłacono on-line |
30 | Rekita Krystian | Pogórze | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
31 | Jabłońska Natalia | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
32 | Nduva Boniface Wambua | Machakos | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
33 | LECH Rafał | Małdyty | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
34 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
35 | Kaczmarek Żaneta | Morąg | Polska | 10 km | ||
36 | CHARLIŃSKI JACEK | OLSZTYN | Polska | 10 km | BIOMERIEUX POLSKA | opłacono on-line |
37 | Cyrlker Rafał | Ostróda | Polska | 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
38 | Szubowski Lukasz | Tczew | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
39 | Tomasik Karol | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
40 | Drózda-Kulkowska Marta | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
41 | Nestorowicz Grzegorz | Elblag | Polska | 10 km | Activity Sport | opłacono on-line |
42 | Rajewska Katarzyna | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
43 | Denis Arkadiusz | Mslbork | Polska | 10 km | Małe Kotki PL | opłacono on-line |
44 | Ławicki Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
45 | Klaman Aldona | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Wiśniewski Rafał | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
47 | Bogucki Zarko | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
48 | Kołodziejski Grzegorz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Stołycia Aleksandra | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
50 | BERTOLASSI RAFAŁ | ELBLĄG | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
51 | Grzelakowska Magda | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
52 | Rogowski Tomasz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
53 | Daszkiewicz Dawid | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
54 | Łabaj Karol Łabaj | Elbląg | Polska | 10 km | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | opłacono on-line |
55 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
56 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
57 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | 10 km | Mały Biegacz | opłacono on-line |
58 | Florkowski Roman | Elbląg | Polska | 10 km | ||
59 | Papiernik Magdalena | Elbląg | Polska | 10 km | Team Karaś - Elbląg | opłacono on-line |
60 | Kujawski Grzegorz | Puck | Polska | 10 km | Forma Jak Wino | opłacono on-line |
61 | Czepurnych Marta | Elbląg | Polska | 10 km | MND-NE | opłacono on-line |
62 | Zieja Andrzej | Olsztyn | Polska | 10 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line |
63 | Kuźmiak Emilia | Olsztyn | Polska | 10 km | AsicsFrontrunner Poland | opłacono on-line |
64 | Olszewski Tomasz | Jeziorany | Polska | 10 km | ||
65 | Lesniowski Damian | Zurawiec | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
66 | Lewandowski Michał | Mirotki | Polska | 10 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
67 | Tyborski Piotr | Barczewo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | Przybyła Adrian | Iława | Polska | 10 km | Run Goku Team | opłacono on-line |
69 | Kalashnikova Veronika | Kharkiv | Ukraina | 10 km | 4F Kharkiv | opłacono on-line |
70 | Tadejewski Paweł | Ostróda | Polska | 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
71 | Czerwionka Jakub | Charbrowski Bór | Polska | 10 km | UKS Ekoludek Szczenurze | opłacono on-line |
72 | Szczepański Patryk | Narzym | Polska | 10 km | Iskra Narzym | opłacono on-line |
73 | Jakimczuk Aleksandra | Braniewo | Polska | 10 km | 9 BBKPanc | |
74 | Piela Jacek | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
75 | Lenzer Daniel | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono | |
76 | Szklarski Andrzej | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
77 | Wasiak Miłosława | Olsztyn | Polska | 10 km | opłacono | |
78 | Staniszewski Maciej | Bartąg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
79 | Lipka Tomasz | Ostróda | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
80 | Benedict Paweł | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
81 | Derevianko Olga | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
82 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | 10 km | ||
83 | Janka Tomasz Janka | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
84 | Szpara Karol Szpara | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
85 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | 10 km | ||
86 | Fercho Karol | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
87 | Wlizło Paweł | Elbląg | Polska | 10 km | #Sławomir Kamiński fizjoterapeuta RUNNING TEAM | opłacono on-line |
88 | Malec Sylwester | Nowe Rybie | Polska | 10 km | CSSG Kętrzyn | opłacono on-line |
89 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
90 | Bala Mariusz | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
91 | Czarnecka Joanna | Elbląg | Polska | 10 km | #SŁAWOMIR KAMIŃSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM | opłacono on-line |
92 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
93 | Paprocka Ewelina | Luzino | Polska | 10 km | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
94 | Ryś Mateusz | Rachowo | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Kiczor Damian | Olsztyn | Polska | 10 km | NajmowiczTri | opłacono on-line |
96 | Górczyński Kuba | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
97 | Nibus Michał | Pruszcz Gdański | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
98 | Pilewska Renata | Wola Ducka | Polska | 10 km | PUDEL | opłacono on-line |
99 | Szutkowski Krzysztof | Elbląg | Polska | 10 km | PUDEL | opłacono on-line |
100 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | Polska | 10 km | Drużyna ML | opłacono on-line |
Wyświetleń: 41001