Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włoch Krzysztof | Bialachowo | Polska | Durch na szpytach (50 km) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
2 | Obrzud Krzysztof | Bożepole Wielkie | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
3 | Obrzud Katarzyna | Bożepole Wielkie | Polska | Zmańczone giry (30 km) | opłacono on-line | |
4 | Zamyślewski Krzysztof | Brachlewo | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
5 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Durch na szpytach (50 km) | BRANIEWSKIE GAZELE | opłacono on-line |
6 | POMAGRUK-MAJEK KAROLINA | BRANIEWO | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Braniewskie Gazele | opłacono on-line |
7 | Krysztofiak Damian | Braniewo | Polska | Durch na szpytach (50 km) | HERON TEAM WIELISZEW | opłacono on-line |
8 | Michno Mariusz | Braniewo | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
9 | Piekarski Arek | Bydgoszcz | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
10 | Furmańczyk Michał | Bydgoszcz | Polska | Durch na szpytach (50 km) | eKopel.pl | opłacono on-line |
11 | Owczarzak Daria | Bydgoszcz | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
12 | Burczyk Roman | Bydgoszcz | Polska | Zmańczone giry (30 km) | opłacono on-line | |
13 | Kozłowska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Durch na szpytach (50 km) | limit osiągnięty | |
14 | Staszkiewicz Lucyna | Bydgoszcz | Polska | Zmańczone giry (30 km) | STASHKY TEAM | opłacono on-line |
15 | Grzonka Kamila | Bytonia | Polska | Zmańczone giry (30 km) | KS Sokół Zblewo | |
16 | Fojut Marcin | Bytonia | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Z Lodu Urwani | opłacono on-line |
17 | Mikrut Remigiusz | Chełmno | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
18 | Lietz Renata | Chojnice | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
19 | Kula Adam | Chojnice | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
20 | Szymecka Monika | Chojniczki | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
21 | Dąbrowski Roman | Chojniczki | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
22 | Szymecki Rafał | Chojniczki | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
23 | Walecki Michał Walecki | Czarków | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono | |
24 | Walecki Filip Walecki | Czarków | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Filip na 21-szym biegu | opłacono |
25 | Wojnowska Katarzyna | Dolna Grupa | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Across the River Team | opłacono on-line |
26 | Wojnowski Cezary | Dolna Grupa | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Across the River Team | opłacono on-line |
27 | Rymkiewicz Aleksandra | Elblag | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
28 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | OSP POGRODZIE | limit osiągnięty |
29 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
30 | Rzadkiewicz Adam | Elbląg | Polska | Durch na szpytach (50 km) | limit osiągnięty | |
31 | Zamorski Adam | Elbląg | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Elbażant | opłacono on-line |
32 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Gmina Gardeja Biega | |
33 | Krzyżanek Marta | Gardna Wielka | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
34 | mazurczak robert | gdansk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
35 | Raszkowska Emilia | Gdansk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | Ślęzak Team | opłacono on-line |
36 | Górska Oliwia | Gdańsk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
37 | Typiński Paweł | Gdańsk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
38 | Lis Marta | Gdańsk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
39 | Wierzba Krzysztof | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Klub 3braci | opłacono on-line |
40 | Torłop Przemysław | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Grupa Trójmiasto | opłacono on-line |
41 | Kwiatkowska Anna | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Biegający Tczew | opłacono on-line |
42 | Szperlak Justyna | Gdańsk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
43 | Stasiński Adam | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
44 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | FNWT | opłacono on-line |
45 | Smyk Kamil | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
46 | Szczepański Norman Szczepański | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Fit Garaż Słupsk | limit osiągnięty |
47 | Kondratiuk Renata | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
48 | Klimczak Zbigniew Klimczak | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | KLIMCZAKI | opłacono on-line |
49 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | DCT Running Team | opłacono on-line |
50 | Nowak Aleksander | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Basic Solution & RS2 | limit osiągnięty |
51 | Raszkowski Piotr | Gdańsk | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Ślęzak Team | opłacono on-line |
52 | Wojnowski Wiesław | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | DCT Running Team | opłacono on-line |
53 | Nowopolski Leszek | Gdańsk | Polska | Zmańczone giry (30 km) | opłacono on-line | |
54 | Witt Oskar | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
55 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
56 | Ossowski Maciej | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
57 | Iwan Małgorzata | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Maja Team | limit osiągnięty |
58 | Filański Marcin | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Bulbulatorzy | opłacono on-line |
59 | Skraburski Piotr | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Akademia Karate Tradycyjnego w Sopocie | opłacono on-line |
60 | Joszczak Michał | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
61 | Stryniewska Magdalena | Gdańsk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | limit osiągnięty | |
62 | Kosiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
63 | Tracz Michał | Gdańsk | Polska | Zmańczone giry (30 km) | opłacono on-line | |
64 | Tyl Paweł | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
65 | Witczak Marysia | Gdańsk | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
66 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | Zmańczone giry (30 km) | opłacono on-line | |
67 | Stępien Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | summit28.pl | opłacono on-line |
68 | Andrószowski Mateusz Andrószowski | Gdańsk | Polska | Durch na szpytach (50 km) | summit28.pl | opłacono on-line |
69 | Torłop Małgorzata | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Kociewiak Tczew | opłacono on-line |
70 | Jakubiec Aleksandra | Gdynia | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Navimart Run / Mamy To | opłacono on-line |
71 | Mąka Marcin | Gdynia | Polska | Zmańczone giry (30 km) | opłacono on-line | |
72 | Worzala Wojciech | Gdynia | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
73 | Radzieńska Kamila | Gdynia | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
74 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ||
75 | Dąbrowski Tadeusz | Gdynia | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Oksywie | opłacono on-line |
76 | Gawroński Michał | Głowaczów | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
77 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | Durch na szpytach (50 km) | DCT Running Team | opłacono on-line |
78 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
79 | Alaburda Michał | Gniew | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
80 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Sambor Tczew | opłacono on-line |
81 | Jakubowski Zbigniew | Gościcino | Polska | Durch na szpytach (50 km) | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
82 | Chyliński Łukasz | Grudziądz | Polska | Durch na szpytach (50 km) | opłacono on-line | |
83 | Gałuszka Dorota | Grudziądz | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
84 | Igielski Armi n | GRUDZIĄDZ | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Tancia Team | opłacono on-line |
85 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | Durch na szpytach (50 km) | LKS Błękitni Żeglce | opłacono on-line |
86 | Trzaskoma Rafał Trzaskoma | Jabłonna | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | PLIK TEAM | opłacono on-line |
87 | Szajdziuk Piotr | Jankowo Gdańskie | Polska | Durch na szpytach (50 km) | ADVA | opłacono on-line |
88 | Szajdziuk Ewelina | Jankowo Gdańskie | Polska | Zmańczone giry (30 km) | opłacono on-line | |
89 | Zawaluk Marcin | Jankowo Gdańskie | Polska | Zmańczone giry (30 km) | ST Runners | opłacono on-line |
90 | Mikołajczyk-Sowa Monika | Justynów | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Szakale Bałut Łódź | opłacono on-line |
91 | Osowski Filip | Kaliska | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
92 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Polska | Durch na szpytach (50 km) | KOLBUDY TEAM | opłacono on-line |
93 | Dorosz Grzegorz | Konstantowo | Polska | Zmańczone giry (30 km) | opłacono on-line | |
94 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | Pelpsińska Popsierdółka (12km) | opłacono on-line | |
95 | Chorąży Karolina | Koszalin | Polska | Durch na szpytach (50 km) | Biegolas Koszalin | opłacono on-line |
96 | Micerski Tomek | Koszalin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegolas Koszalin | opłacono on-line |
97 | Kułakowski Dawid | Koszalin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegolas Koszalin | opłacono on-line |
98 | Potocznik Tomasz | Koszalin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegolas Koszalin | opłacono on-line |
99 | Kukieła Tomasz | Koszalin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegolas Koszalin | opłacono on-line |
100 | Brodecki Artur | Koszalin | Polska | Zmańczone giry (30 km) | Biegolas Koszalin | opłacono on-line |
Wyświetleń: 27637