Lp | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meyer Paweł | Barłomino | Polska | Aquathlon | |||
2 | Meyer Zofia | Barłomino | Polska | Kids Run | |||
3 | Meyer Jakub | Barłomino | Polska | Kids Run | |||
4 | Chmiel Jakub | Bolszewo | Polska | Kids Run | Trampus Turystyka Aktywna | ||
5 | Chmiel Igor | Bolszewo | Polska | Kids Run | Trampus Turystyka Aktywna | ||
6 | Kilanowski Antoni | Bydgoszcz | Polska | Kids Run | Gwiazda Bydgoszcz | ||
7 | Mudlaff Maja | Chłapowo | Polska | Aquathlon | Klif Team | ||
8 | Mudlaff Marcelina | Chłapowo | Polska | Kids Run | Klif Team | ||
9 | Kamiński Henryk | Darzlubie | Polska | Kids Run | Urząd Miasta Puck | ||
10 | Budnik Jeremiasz | Gdańsk | Polska | Kids Run | BvB | ||
11 | Budnik Sara | Gdańsk | Polska | Kids Run | BvB | ||
12 | Maksymiuk Tobiasz | Gdańsk | Polska | Kids Run | |||
13 | Dul Maya | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
14 | Dul Zofia | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
15 | Pluta Michał | Gdańsk | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT | ||
16 | Kamać Martyna | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
17 | Liszka Weronika | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
18 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Polska | Kids Run | |||
19 | Bocianowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Aquathlon | |||
20 | Olszówka Aleksander | Gdańska | Polska | Aquathlon | |||
21 | Olszówka Jan | Gdańska | Polska | Aquathlon | |||
22 | STERNE JULIA | GDYNIA | Polska | Aquathlon | ZOELLER TECH | ||
23 | STERNE MIKOŁAJ | GDYNIA | Polska | Aquathlon | ZOELLER TECH | ||
24 | BUCHERT Piotr | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
25 | Król Marcelina | Gdynia | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
26 | Czajkowska Pola | Gdynia | Polska | Kids Run | BCT Team Gdynia | ||
27 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | Aquathlon | BCT Team Gdynia | ||
28 | Kamińska Pola | Gdynia | Polska | Kids Run | Jaś i Małgosia Gdynia | ||
29 | Kamiński Jakub | Gdynia | Polska | Kids Run | Jaś i Małgosia Gdynia | ||
30 | Juśkiw Julia | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
31 | Juśkiw Jagna | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
32 | Brzęczek Gabriela | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
33 | Orzoł Liwia | Gdynia | Polska | Kids Run | Party Animals Gdynia | ||
34 | Orzoł Laura | Gdynia | Polska | Kids Run | Party Animals Gdynia | ||
35 | Urbański Franciszek | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
36 | Waleńska Hanna | Gdynia | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
37 | Waleńska Alicja | Gdynia | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
38 | Ćwik Alicja | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
39 | Ćwik Sonia | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
40 | Ćwik Leonard | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
41 | Jezusek Mateusz | Gdynia | Polska | Aquathlon | |||
42 | Jezusek Tymoteusz | Gdynia | Polska | Kids Run | |||
43 | Wysocki Adam | Gdynia | Polska | Kids Run | Przedszkole nr 55 w Gdyni | ||
44 | Wysocka Zofia | Gdynia | Polska | Aquathlon | SP nr 47 w Gdyni | ||
45 | Król Aleksander | Ggdynia | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
46 | Kozikowski Oliwier | Goscicino | Polska | Kids Run | |||
47 | Kozikowski Filip | Goscicino | Polska | Kids Run | |||
48 | Pawłowska Laura | Gościcino | Polska | Aquathlon | |||
49 | Pawłowski Dominik | Gościcino | Polska | Aquathlon | |||
50 | Bieszke Adam | Góra | Polska | Kids Run | |||
51 | Patelczyk Hanna | Góra | Polska | Kids Run | |||
52 | Szuder Jan | Hornówek | Polska | Aquathlon | Triangle Sports | ||
53 | SPRINGMAN Krystian | Jastrzębia Góra | Polska | Aquathlon | Klif Team | ||
54 | Grzebyta Klaudia | Kartuzy | Polska | Kids Run | MTB start Kartuzy | ||
55 | Grzebyta Błażej | Kartuzy | Polska | Kids Run | MTB start Kartuzy | ||
56 | Pioch Nina | Kębłowo | Polska | Aquathlon | Graal | ||
57 | Majkowska Zofia | Kębłowo | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
58 | Majkowski Franciszek | Kębłowo | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
59 | Milej Marcelina | Kębłowo | Polska | Kids Run | |||
60 | Kowalik Kamil | Kębłowo | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT | ||
61 | Rafalak Pola | Kosakowo | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
62 | Rafalak Nela | Kosakowo | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
63 | Krawczyk Michalina | Kraków | Polska | Aquathlon | Klub Pod Wisienką | ||
64 | Krawczyk Matylda | Kraków | Polska | Kids Run | Klub Pod Wisienką | ||
65 | Szydłowska Natalia | Kraków | Polska | Aquathlon | Klub Pod Wisienką | ||
66 | Szydłowski Kacper | Kraków | Polska | Kids Run | Klub Pod Wisienką | ||
67 | Goyke Hanna | Krokowa | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
68 | Dudziak Sebastian | Lesniewo | Polska | Aquathlon | ZOELLER TECH | ||
69 | Czwatschka Milena | Lesniewo | Polska | Aquathlon | Szkoła Podstawowa im. Józefa Dambka | ||
70 | Czwatschka Marcelina | Lesniewo | Polska | Kids Run | |||
71 | Meyer Jakub | Luzino | Polska | Aquathlon | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
72 | Meyer Zuzanna | Luzino | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM | ||
73 | Maszota Piotr Maszota | Luzino | Polska | Kids Run | |||
74 | Maszota Dawid Maszota | Luzino | Polska | Aquathlon | |||
75 | Maszota Amelia Maszota | Luzino | Polska | Aquathlon | |||
76 | Labuda Franciszek | Luzino | Polska | Kids Run | Przedszkole Bajkowa Dolina | ||
77 | Labuda Nikodem | Luzino | Polska | Kids Run | Przedszkole Bajkowa Dolina | ||
78 | Labuda Tymoteusz | Luzino | Polska | Aquathlon | Szkoła Podstawowa nr 1 | ||
79 | Dzierżyńska Jagna | Mieroszyno | Polska | Aquathlon | |||
80 | Grabowski Mariusz | Pogórze | Polska | Aquathlon | Grabowski Mariusz Sp. z o.o. - TEAM | ||
81 | Zelewski Franciszek | Połczyno | Polska | Kids Run | Szkoła | ||
82 | Zelewski Antoni | Połczyno | Polska | Kids Run | Szkoła | ||
83 | Karsznia Maksym | Puck | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
84 | Cieślak Konstanty | Puck | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
85 | Blar Zuzanna | Puck | Polska | Aquathlon | |||
86 | Blar Maciej | Puck | Polska | Aquathlon | |||
87 | Czwatschka Jakub | Puck | Polska | Kids Run | |||
88 | Okroy Kamil | Puck | Polska | Kids Run | |||
89 | Okroy Sylwester | Puck | Polska | Aquathlon | |||
90 | Zaręba Emilia | Puck | Polska | Kids Run | |||
91 | Bugaj Alan | Puck | Polska | Kids Run | |||
92 | Lunk Nadia | Puck | Polska | Aquathlon | Szkoła Podstawowa nr 2 | ||
93 | Lisakowski Otton | Puck | Polska | Kids Run | |||
94 | Lisakowska Michalina | Puck | Polska | Aquathlon | |||
95 | Sikorra Agata | Puck | Polska | Aquathlon | |||
96 | Kass Michalina | Puck | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
97 | Kass Mieszko | Puck | Polska | Kids Run | ZOELLER TECH | ||
98 | Klebba Szymon | Puck / Łebcz | Polska | Kids Run | Pozytywne Przedszkole Małe Morze | ||
99 | Klebba Natalia | Puck / Łebcz | Polska | Aquathlon | Szkoła Podstawowa Małe Morze | ||
100 | Miziarska Julia | Reda | Polska | Kids Run | LUK-CONNECT TRI TEAM |
Wyświetleń: 5534