Bieg Wiosenny - II Bieg z Kwartetu Biegowego "Cztery pory Roku 2022"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Truszkowski Piotr Bolęcin Bieg 5km
2 Żebrowska Anna Ciechanów Bieg 5km
3 Żebrowski Krzysztof Cieksyn Bieg 5km KB im. Piotra Sękowskiego w Płońsku
4 luberacki artur dobrska-kolonia Bieg 5km
5 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg 5km
6 Ruciński Adam Gawłowo Bieg 5km
7 Mazanek Ewa Kamienica Bieg 5km
8 Siwek Ewa Kamienica Marsz NW 5km
9 Wyłupek Małgorzata Kamienica Marsz NW 5km
10 Bombała Katarzyna Kamienica Marsz NW 5km
11 ŚLUBOWSKA ANETA KAMIENICA Marsz NW 5km
12 ŚLUBOWSKI NORBERT KAMIENICA Marsz NW 5km
13 Matusiak Magdalena KAMIENICA Marsz NW 5km
14 Łątka Marcin Kamienica Bieg 5km
15 Nerć Robert Kosewo Marsz NW 5km
16 Nerć Karolina Kosewo Bieg 5km Asfaltlove Dziki
17 Ziółek Anna Ziółek Krępica Marsz NW 5km
18 Rzewiński Rafał Krępica Bieg 5km
19 Kocot Aleksandra Kroczewo Marsz NW 5km
20 Jakubowska Małgorzata Kroczewo Marsz NW 5km
21 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg 5km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
22 Gabinecki Jarosław Leoncin Bieg 5km Huragan Trębki Stare
23 Królak Beata Naborowo Marsz NW 5km
24 Kostrzewa Alicja Naborowo-Parcele Bieg 5km
25 Kostrzewa Wiktoria Naborowo-Parcele Bieg 5km
26 Skrzynski Adam Nacpolsk Bieg 5km
27 Szymańska Katarzyna Nowe Miasto Marsz NW 5km
28 Szymański Mariusz Nowe Miasto Marsz NW 5km
29 Kołtunowicz Krzysztof Kołtunowicz Nowe Miasto Marsz NW 5km
30 Smietanski Piotr Nowe Pieścirogi Bieg 5km Nasielsk Baszta Team
31 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 5km Inter Cars Running Team
32 Jot Artur Plock Bieg 5km HARAMBE_RUN
33 Matosek Barbara Plonsk Bieg 5km
34 Suchenek Arkadiusz Plonsk Bieg 5km
35 Degner Damian Płock Marsz NW 5km Gruby Team
36 Pokorska-Walerska Józefa Krystyna Płock Marsz NW 5km
37 Marciniak Paweł Płońsk Bieg 5km KB IM.PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU
38 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg 5km
39 Skrzyńska Joanna Płońsk Bieg 5km
40 KOPROWSKA-LESAK EWELINA PŁOŃSK Bieg 5km
41 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg 5km
42 Lewicki Adrian Płońsk Bieg 5km Gimnazjon Płońsk
43 Romanowska Agnieszka Płońsk Bieg 5km PŁOŃSZCZANKI
44 Stachowicz Beata Płońsk Bieg 5km PŁOŃSZCZANKI
45 Klepczyńska Maria Płońsk Bieg 5km
46 Ciarkowski Klaudiusz Płońsk Bieg 5km MKS Pantera
47 Wojciechowska Bogumiła Płońsk Bieg 5km
48 Szpakiewicz Sylwia Płońsk Bieg 5km
49 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg 5km
50 Żebrowski Szymon Płońsk Bieg 5km
51 Żebrowski Gracjan Płońsk Bieg 5km
52 Sawicka Justyna Płońsk Bieg 5km
53 Kowalski Dariusz Płońsk Bieg 5km MKS Pantera
54 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Marsz NW 5km
55 Miączyńska Emilka Płońsk Marsz NW 5km
56 Marciniak Ilona Płońsk Bieg 5km Klub Biegacza im. Piotra Sękowskiego w Płońsku
57 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 5km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
58 Bugajewski Janusz PŁOŃSK Bieg 5km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
59 Ziółkowska Anna Płońsk Bieg 5km
60 Kaniak Zbigniew Płońsk Marsz NW 5km Grupa Nordic Walking Płońsk
61 Zaborowski Marcin Płońsk Bieg 5km
62 Różańska Helena Płońsk Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
63 Bombała Michał Płońsk Bieg 5km Płońscy Patrioci
64 Chądzyński Adam Płońsk Bieg 5km
65 Chądzyńska Ewa Płońsk Marsz NW 5km
66 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg 5km
67 Mariańska Patrycja Radzymin Bieg 5km
68 Żaglewski Dariusz RB Bieg 5km RB
69 Burzyńska Katarzyna RB Bieg 5km RB
70 Burzyńska Patrycja RB Bieg 5km RB
71 Cybulski Bartosz RB Bieg 5km RB
72 Smolińska Agata RB Bieg 5km RB
73 Trojanowski Maciej RB Bieg 5km RB
74 Wilczek Marta RB Bieg 5km RB
75 Wiśniewski Łukasz RB Bieg 5km RB
76 Lukowska Julia Słotwin Bieg 5km
77 Obycz Urszula Słotwin Bieg 5km
78 Jaworska Klaudia Sochaczew Bieg 5km
79 Kondracka Justyna Sochaczew Marsz NW 5km
80 Kondracki Maciej Sochaczew Marsz NW 5km
81 Kondracki Stanisław Sochaczew Marsz NW 5km
82 Dzięgielewska Natalia Sochocin Bieg 5km
83 Skierski Mateusz Strubiny Bieg 5km MKS BS PŁOŃSK
84 Zembrzuski Łukasz Zembrzuski Szczytno Bieg 5km MKS BS PŁOŃSK
85 Andrzejewski Grzegorz Szerominek Bieg 5km
86 Pałaszewska Kasia Trebki Nowe Marsz NW 5km
87 Bożycka Ewa Trębki Nowe Bieg 5km Huragan Trębki Stare
88 Gościcki Tomasz Trębki Nowe 51 Bieg 5km Huragan Trębki Stare
89 Pierścieniak Michał Trębki stare Bieg 5km Huragan Trębki Stare
90 Musiatowicz Aleksandra Warszawa Bieg 5km PASJA Nordic Walking
91 Bielecka Zuzanna Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
92 Człapski Krzysztof Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
93 Franczak Anna Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
94 Franczak Małgorzata Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
95 Franczak Dariusz Warszawa Marsz NW 5km NW CZŁAPSKI TEAM
96 Więckowski Jakub Warszawa Bieg 5km Inter Cars IT
97 PAŁYGA MICHAŁ WARSZAWA Bieg 5km
98 Graczyk Mariusz Warszawa Bieg 5km Kroczewo
99 Budniak Aleksandra Władysławowo Marsz NW 5km Runners Team
100 Wysocki Paweł Wólka Smoszewska Bieg 5km Huragan Trębki Stare


Wyświetleń: 2898

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ