Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Korwin Piotrowska Aelita Skarszewy Polska 5,5 km Akademia wychowania fizycznego i sportu w Gdansku opłacono on-line
2 Gruchała Daniel Starogard Gdański Polska 5,5 km KOCHANKI TEAM
3 Lokś Paulina Janowo Polska 5,5 km opłacono on-line
4 Lokś GRAŻYNA Janowo Polska 5,5 km opłacono on-line
5 Janicka Dominika Gdańsk Polska 5,5 km opłacono on-line
6 Kruszczyńska Marta Gdynia Polska 5,5 km opłacono on-line
7 Lewandowska Milena Tczew Polska 5,5 km opłacono on-line
8 Tomkowicz Aleksandra Tomkowicz Pszczółki Polska 5,5 km opłacono on-line
9 Buchholz Piotr Bolesławowo Polska 5,5 km LZS Styna Godziszewo
10 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Polska 5,5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
11 Saworski Tomasz Skarszewy Polska 5,5 km opłacono on-line
12 Pechnikov Ruslan Odesa Ukraina 5,5 km opłacono on-line
13 Bohomiahkova Khrystyna Odessa Ukraina 5,5 km opłacono on-line
14 Sokół Paweł Zduny Polska 5,5 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
15 Boschke Magdalena Pelplin Polska 5,5 km opłacono on-line
16 Połomski Marcin Rudno Polska 5,5 km opłacono on-line
17 sojka zbigniew malbork Polska 5,5 km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
18 Malek Andrzej Koscierzyna Polska 5,5 km Atlas Running Team opłacono on-line
19 Kościński Patryk Pozezdrze Polska 5,5 km Akademia Marynarki Wojennej
20 Korpas Ewa Pruszcz Gdański Polska 5,5 km Kundy Portowe
21 Guz Szymon Tczew Polska 5,5 km opłacono on-line
22 Kurkowski Marek Starogard Gdański Polska 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
23 Zawadzki Kazimierz Błotnia Polska 5,5 km K L Lechia
24 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska 5,5 km opłacono on-line
25 Otta Oliwia Frank Polska 5,5 km opłacono on-line
26 Klejna Wiesława Zblewo Polska 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
27 Lang Paweł Gdańsk Polska 5,5 km Kujawscy Runners opłacono on-line
28 Jakubowska Alina Lubichowo Polska 5,5 km opłacono on-line
29 Szyplewski Bartosz Nowe Polska 5,5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
30 Boczek Dagmara Nowe Polska 5,5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
31 Stencel Tomasz Pinczyn Polska 5,5 km Morsy Zblewo opłacono on-line
32 Radde Witold Starogard Gdański Polska 5,5 km opłacono on-line
33 Urban Monika Przywidz Polska 5,5 km SKLA Sopot opłacono on-line
34 Piankowska Joanna Niedamowo Polska 5,5 km Kościerski Klub Morsów opłacono on-line
35 Skrzypek Marcin Dąbrowa Polska 5,5 km # Be Active Trucker opłacono on-line
36 Byczyńska Barbara Starogard Gdański Polska 5,5 km opłacono on-line
37 Braun Honorata Wolny Dwór Polska 5,5 km opłacono on-line
38 Patelczyk Agata Demlin Polska 5,5 km opłacono on-line
39 Patelczyk Karol Demlin Polska 5,5 km opłacono on-line
40 Patelczyk Sławomir Demlin Polska 5,5 km opłacono on-line
41 Szarmach Andrzej Szarmach Pelplin Polska 5,5 km opłacono on-line
42 LANG Marcin Gdynia Polska 5,5 km LANG TEAM ŻABIANKA opłacono on-line
43 Czerwiak Bartosz STAROGARD GDAŃSKI Polska 5,5 km opłacono on-line
44 Stępiński Paweł Starogard Gdański Polska 5,5 km opłacono on-line
45 Fałkowski Jarosław Gardeja Polska 5,5 km Gmina Gardeja Biega
46 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Polska 5,5 km opłacono on-line
47 GUZ Robert Tczew Polska 5,5 km opłacono on-line
48 Kordecki Robert Wielki Klincz Polska 5,5 km Maratończyk Wielki Klincz
49 Loose Bartosz Zblewo Polska 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
50 Derdowski Michał Mirotki Polska 5,5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
51 Lewandowski Michał Mirotki Polska 5,5 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono on-line
52 Narloch Tomasz Starogard Gdanski Polska 5,5 km
53 Narloch Michał Starogard Gdański Polska 5,5 km opłacono on-line
54 Turzyński Artur Kokoszkowy Polska 5,5 km opłacono on-line
55 Łosiński Damian Gdańsk Polska 5,5 km LOTOS Running Team opłacono on-line
56 BRZEZIŃSKI PRZEMYSŁAW Linowiec Polska 5,5 km opłacono on-line
57 Brzezińska Sylwia Brzezińska Starogard Gd. Polska 5,5 km brak opłacono on-line
58 Prabucki Piotr Starogard Gdański Polska 5,5 km opłacono on-line
59 JĘDRZEJEWSKI WITOLD SKARSZEWY Polska 5,5 km opłacono on-line
60 Orlikowska Sara Orlikowska Starogard gdański Polska 5,5 km opłacono on-line
61 Kocerba Mateusz Tczew Polska 5,5 km Team Tapflo opłacono on-line
62 Mateja Józef Janowo Polska 5,5 km opłacono on-line
63 Wojdyło Daniel Lubiszewo Polska 5,5 km opłacono on-line
64 Daszkiewicz Artur Tczew Polska 5,5 km opłacono on-line
65 Lenkiewicz Andrzej Bądki Polska 5,5 km opłacono on-line
66 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 5,5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
67 Siekierzyńska Dorota Skarszewy Polska 5,5 km opłacono on-line
68 Siekierzyński Rafał Skarszewy Polska 5,5 km PZU Sport Team opłacono on-line
69 Drzycimska Małgorzata Gdańsk Polska 5,5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
70 Legaszewski Roman Skórcz Polska 5,5 km Team MX Skórcz
71 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Polska 5,5 km opłacono on-line
72 Laskiewicz Mateusz Zblewo Polska 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
73 KOTŁOWSKA BARBARA PĄCZEWO Polska 5,5 km opłacono on-line
74 FIJAŁ MATEUSZ SKARSZEWY Polska 5,5 km opłacono on-line
75 Barska Marta Kamierowo Polska 5,5 km opłacono on-line
76 Hartuna zenon Piece Polska 5,5 km KS Sokół Zblewo PKP CARGO Gdynia opłacono on-line
77 Szulc Marcin Sierakowice Polska 5,5 km opłacono on-line
78 Kłos Szymon Zblewo Polska 5,5 km opłacono on-line
79 Steinka Mariusz Łęgowo Polska 5,5 km Team Tapflo opłacono on-line
80 Ratajczak Dawid Starogard Gdański Polska 5,5 km opłacono on-line
81 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Polska 5,5 km opłacono on-line
82 Grzonka Kamila Bytonia Polska 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
83 LABON MAGDALENA Koteże Polska 5,5 km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
84 Gacek Katarzyna Skarszewy Polska 5,5 km opłacono on-line
85 Latoszewski Krystian Godziszewo Polska 5,5 km GAG opłacono on-line
86 Prokopiuk Agnieszka Bolesławowo Polska 5,5 km opłacono on-line
87 Prokopiuk Jacek Bolesławowo Polska 5,5 km opłacono on-line
88 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Polska 5,5 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
89 Żardecki Dawid Starogard Gdański Polska 5,5 km KS Sokół Zblewo
90 Moltzan Agnieszka gmina Nowa Karczma Polska 5,5 km opłacono on-line
91 Gdaniec Anna Starogard Gdański Polska 5,5 km opłacono on-line
92 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 5,5 km opłacono on-line
93 Jedtka Angelika Skarszewy Polska 5,5 km opłacono on-line
94 Ślęzak Adam Elbląg Polska 5,5 km OSP POGRODZIE
95 Kłos Łukasz Zblewo Polska 5,5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 4539

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ