Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross”

5,5 km

5,5 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km Meta
1 55 PECHNIKOV RUSLAN M 1 ODESA 5,5 km M 30-39 17.58 00:03:24 00:18:46.08
2 96 DUBIELLA MONIKA K 1 LUBICHOWO LLKS ZIEMII KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5,5 km K 20-29 15.92 00:03:46 00:20:44.86
3 79 URBAN MONIKA K 2 PRZYWIDZ SKLA SOPOT 5,5 km K 16-19 15.57 00:03:51 00:21:12.37
4 76 SZYPLEWSKI BARTOSZ M 2 NOWE LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 5,5 km M 20-29 15.37 00:03:54 00:21:28.64
5 32 KURKOWSKI MAREK M 3 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5 km M 50-59 15.31 00:03:55 00:21:33.53
6 24 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 4 POGÓDKI MORSY SKARSZEWY 5,5 km M 40-49 1 15.28 00:03:55 00:21:36.93
7 11 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K 3 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 5,5 km K 40-49 15.07 00:03:59 00:21:54.75
8 9 CZERWIAK BARTOSZ M 5 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km M 20-29 1 15 00:04:00 00:22:00.01
9 20 JANICKA DOMINIKA K 4 GDAŃSK 5,5 km K 16-19 1 14.99 00:04:00 00:22:01.23
10 35 LANG PAWEŁ M 6 GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS 5,5 km M 30-39 1 14.93 00:04:01 00:22:06.98
11 61 RADDE WITOLD M 7 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km M 30-39 2 14.9 00:04:01 00:22:09.93
12 54 PATELCZYK SŁAWOMIR M 8 DEMLIN 5,5 km M 40-49 2 14.8 00:04:03 00:22:18.93
13 15 GRZONKA KAMILA K 5 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5 km K 30-39 1 14.42 00:04:09 00:22:53.98
14 62 RATAJCZAK DAWID M 9 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km M 40-49 3 14.25 00:04:12 00:23:09.74
15 28 KOCERBA MATEUSZ M 10 TCZEW TEAM TAPFLO 5,5 km M 20-29 2 14.22 00:04:13 00:23:12.03
16 90 KOŚCIŃSKI PATRYK M 11 POZEZDRZE AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ 5,5 km M 20-29 3 14.06 00:04:16 00:23:28.49
17 71 STENCEL TOMASZ M 12 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5,5 km M 40-49 4 14.03 00:04:16 00:23:31.78
18 69 SOKÓŁ PAWEŁ M 13 ZDUNY AKTYWNI KOCIEWIACY 5,5 km M 20-29 4 14 00:04:17 00:23:34.77
19 3 BOHOMIAHKOVA KHRYSTYNA K 6 ODESSA 5,5 km K 30-39 2 13.93 00:04:18 00:23:41.22
20 87 GRUCHAŁA DANIEL M 14 STAROGARD GDAŃSKI KOCHANKI TEAM 5,5 km M 30-39 3 13.78 00:04:21 00:23:57.16
21 72 STĘPIŃSKI PAWEŁ M 15 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km M 20-29 5 13.75 00:04:21 00:24:00.62
22 94 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 16 BŁOTNIA K L LECHIA 5,5 km M 50-59 1 13.68 00:04:23 00:24:07.82
23 60 PROKOPIUK JACEK M 17 BOLESŁAWOWO 5,5 km M 30-39 4 13.64 00:04:24 00:24:12.23
24 23 KACZYŃSKI DANIEL M 18 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO 5,5 km M 30-39 5 13.62 00:04:24 00:24:14.88
25 34 LANG MARCIN M 19 GDYNIA LANG TEAM ŻABIANKA 5,5 km M 40-49 5 13.56 00:04:25 00:24:20.58
26 82 ZAKRZEWSKI JAKUB M 20 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km M 30-39 6 13.39 00:04:29 00:24:39.71
27 16 GUZ ROBERT M 21 TCZEW 5,5 km M 40-49 6 13.36 00:04:29 00:24:42.83
28 27 KŁOS SZYMON M 22 ZBLEWO 5,5 km M 20-29 6 13.05 00:04:35 00:25:17.05
29 80 WNUK STANISŁAW M 23 WIELKI KLINCZ 5,5 km M 60-69 1 12.95 00:04:38 00:25:29.42
30 4 BOSCHKE MAGDALENA K 7 PELPLIN 5,5 km K 30-39 3 12.71 00:04:43 00:25:58.00
31 53 PATELCZYK KAROL M 24 DEMLIN 5,5 km M 16-19 1 12.64 00:04:45 00:26:07.80
32 58 PRABUCKI PIOTR M 25 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km M 40-49 7 12.38 00:04:50 00:26:39.11
33 66 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 26 SKARSZEWY PZU SPORT TEAM 5,5 km M 40-49 8 12.22 00:04:54 00:27:00.10
34 33 LABON MAGDALENA K 8 KOTEŻE KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5 km K 30-39 4 12.13 00:04:56 00:27:12.10
35 8 BYCZYŃSKA BARBARA K 9 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km K 40-49 1 11.99 00:05:00 00:27:32.01
36 68 SOJKA ZBIGNIEW M 27 MALBORK MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 5,5 km M 60-69 2 11.97 00:05:00 00:27:34.34
37 26 KŁOS ŁUKASZ M 28 ZBLEWO 5,5 km M 20-29 7 11.93 00:05:01 00:27:39.24
38 75 SZULC MARCIN M 29 SIERAKOWICE 5,5 km M 50-59 2 11.88 00:05:03 00:27:46.76
39 97 KNITTER MAREK M 30 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km M 30-39 7 11.86 00:05:03 00:27:49.40
40 70 STEINKA MARIUSZ M 31 ŁĘGOWO TEAM TAPFLO 5,5 km M 20-29 8 11.82 00:05:04 00:27:55.74
41 64 SAWORSKI TOMASZ M 32 SKARSZEWY 5,5 km M 30-39 8 11.81 00:05:04 00:27:56.44
42 57 POŁOMSKI MARCIN M 33 RUDNO 5,5 km M 40-49 9 11.76 00:05:06 00:28:03.79
43 46 MATEJA JÓZEF M 34 JANOWO 5,5 km M 60-69 3 11.72 00:05:07 00:28:09.89
44 36 LASKIEWICZ MATEUSZ M 35 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5 km M 16-19 2 11.61 00:05:10 00:28:26.12
45 74 SPRĘGA AURELIA K 10 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km K 40-49 2 11.57 00:05:11 00:28:32.01
46 13 GACEK KATARZYNA K 11 SKARSZEWY 5,5 km K 40-49 3 11.55 00:05:11 00:28:34.39
47 47 MOLTZAN AGNIESZKA K 12 GMINA NOWA KARCZMA 5,5 km K 40-49 4 11.46 00:05:14 00:28:48.14
48 77 TOMKOWICZ ALEKSANDRA TOMKOWICZ K 13 PSZCZÓŁKI 5,5 km K 20-29 1 11.26 00:05:19 00:29:18.53
49 37 LATOSZEWSKI KRYSTIAN M 36 GODZISZEWO GAG 5,5 km M 50-59 3 11.14 00:05:23 00:29:37.28
50 29 KORWIN PIOTROWSKA AELITA K 14 SKARSZEWY AKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO I SPORTU W GDANSKU 5,5 km K 20-29 2 11.12 00:05:23 00:29:40.63
51 17 GUZ SZYMON M 37 TCZEW 5,5 km M 20-29 9 10.98 00:05:27 00:30:03.87
52 2 BINISZKIEWICZ MARCIN M 38 TCZEW 5,5 km M 40-49 10 10.94 00:05:29 00:30:10.65
53 59 PROKOPIUK AGNIESZKA K 15 BOLESŁAWOWO 5,5 km K 40-49 5 10.8 00:05:33 00:30:33.39
54 78 TURZYŃSKI ARTUR M 39 KOKOSZKOWY 5,5 km M 40-49 11 10.62 00:05:39 00:31:04.85
55 25 KLEJNA WIESŁAWA K 16 ZBLEWO KS SOKÓŁ ZBLEWO 5,5 km K 50-59 1 10.59 00:05:40 00:31:10.13
56 81 WOJDYŁO DANIEL M 40 LUBISZEWO 5,5 km M 40-49 12 10.57 00:05:40 00:31:14.64
57 10 DASZKIEWICZ ARTUR M 41 TCZEW 5,5 km M 40-49 13 10.57 00:05:40 00:31:14.81
58 65 SIEKIERZYŃSKA DOROTA K 17 SKARSZEWY 5,5 km K 40-49 6 10.55 00:05:41 00:31:17.07
59 21 JEDTKA ANGELIKA K 18 SKARSZEWY 5,5 km K 40-49 7 10.44 00:05:45 00:31:37.70
60 50 OSIECKI GRZEGORZ M 42 14-220 KISIELICE 5,5 km M 70+ 1 10.39 00:05:46 00:31:45.34
61 73 SZARMACH ANDRZEJ SZARMACH M 43 PELPLIN 5,5 km M 50-59 4 10.38 00:05:47 00:31:48.61
62 48 NARLOCH MICHAŁ M 44 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km M 30-39 9 10.29 00:05:49 00:32:04.23
63 14 GDANIEC ANNA K 19 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km K 40-49 8 10.24 00:05:51 00:32:14.77
64 67 SKRZYPEK MARCIN M 45 DĄBROWA # BE ACTIVE TRUCKER 5,5 km M 40-49 14 10.13 00:05:55 00:32:35.43
65 7 BRZEZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 46 LINOWIEC 5,5 km M 40-49 15 10.06 00:05:57 00:32:48.72
66 19 JAKUBOWSKA ALINA K 20 LUBICHOWO 5,5 km K 40-49 9 10.01 00:05:59 00:32:58.92
67 89 KORPAS EWA K 21 PRUSZCZ GDAŃSKI KUNDY PORTOWE 5,5 km K 40-49 10 9.96 00:06:01 00:33:08.70
68 1 BARSKA MARTA K 22 KAMIEROWO 5,5 km K 30-39 5 9.85 00:06:05 00:33:31.23
69 39 LEWANDOWSKA MILENA K 23 TCZEW 5,5 km K 20-29 3 9.7 00:06:11 00:34:01.14
70 6 BRZEZIŃSKA SYLWIA BRZEZIŃSKA K 24 LINOWIEC BRAK 5,5 km K 40-49 11 9.67 00:06:12 00:34:08.57
71 63 REKOWSKI KAZIMIERZ M 47 TCZEW EATON RUNNING TEAM/BIEGAJACY TCZEW 5,5 km M 60-69 4 9.65 00:06:13 00:34:11.73
72 56 PIANKOWSKA JOANNA K 25 NIEDAMOWO KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW 5,5 km K 50-59 2 9.64 00:06:13 00:34:14.94
73 31 KRUSZCZYŃSKA MARTA K 26 GDYNIA 5,5 km K 30-39 6 9.4 00:06:23 00:35:07.66
74 38 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 48 BĄDKI 5,5 km M 60-69 5 9.19 00:06:31 00:35:55.06
75 49 ORLIKOWSKA SARA ORLIKOWSKA K 27 STAROGARD GDAŃSKI 5,5 km K 30-39 7 9.01 00:06:39 00:36:37.07
76 42 LOKŚ PAULINA K 28 JANOWO 5,5 km K 16-19 2 8.62 00:06:57 00:38:16.35
77 45 MALEK ANDRZEJ M 49 KOSCIERZYNA ATLAS RUNNING TEAM 5,5 km M 70+ 2 8.53 00:07:02 00:38:42.00
78 41 LOKŚ GRAŻYNA K 29 JANOWO 5,5 km K 50-59 3 8.52 00:07:02 00:38:43.00
79 12 FIJAŁ MATEUSZ M 50 SKARSZEWY 5,5 km M 30-39 10 8.32 00:07:12 00:39:39.00
80 22 JĘDRZEJEWSKI WITOLD M 51 SKARSZEWY 5,5 km M 30-39 11 8.32 00:07:12 00:39:39.02
81 30 KOTŁOWSKA BARBARA K 30 PĄCZEWO 5,5 km K 30-39 8 8.32 00:07:12 00:39:39.06

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ