ŻUŁAWSKI WIELKANOCNY BIEG  ORAZ MARSZ NORDIC WALKING  O PUCHAR MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg 5km Finisz Morąg opłacono BM
2 Drostek Małgorzata Osielsko Nordic Walking 5km opłacono BM
3 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA MALBORK Bieg 5km Kijowy folk
4 Sidorowicz Anna Stogi Bieg 5km opłacono BM
5 Gibas Kacper Malbork Nordic Walking 5km SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku
6 Jaroszewska Ada Malbork Nordic Walking 5km SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku
7 Kaczor Daniel Boręty Nordic Walking 5km SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku
8 Kaczor Agnieszka Boręty Nordic Walking 5km SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku
9 Zaworski Alex Malbork Nordic Walking 5km SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku
10 Ciachorowska Aleksandra Malbork Nordic Walking 5km SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku
11 Lang Paweł Gdańsk Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono BM
12 Ropińska Monika Bruk Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
13 Patynka Patrycja Elbląg Bieg 5km Malborskie Morsy opłacono BM
14 Brzezińska Martyna Litewki Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
15 Tumilon Jan Malbork Bieg 5km
16 Lemke Małgorzata Parszewo Nordic Walking 5km opłacono BM
17 Panuś Patrycja Stanowo Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
18 Kalinowski Juliusz Lubichowo Bieg 5km Tri Starogard Gdański opłacono BM
19 Trzebiatowski Sławek Trzebiatkowa Bieg 5km opłacono BM
20 Czarnowska Zuzanna Reda Bieg 5km INTER DOOR opłacono BM
21 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg 5km INTER DOOR opłacono BM
22 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG Nordic Walking 5km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono BM
23 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
24 Kuchta Anna Starogard Gdański Nordic Walking 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono BM
25 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono BM
26 Majewska Joanna Dzierzgoń Nordic Walking 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
27 Stankiewicz Martyna Czernin Bieg 5km opłacono BM
28 Meller Marcin Malbork Bieg 5km opłacono BM
29 Skurtys Dagmara Reda Nordic Walking 5km Mardy Bum opłacono BM
30 Skurtys Cezary REDA Nordic Walking 5km Mardy Bum opłacono BM
31 sojka zbigniew malbork Bieg 5km MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono BM
32 Wąsik Aleksandra Malbork Bieg 5km opłacono BM
33 Jukowska Aneta Malbork Bieg 5km opłacono BM
34 Denis Arkadiusz Malbork Bieg 5km opłacono BM
35 SKWERES ADRIANA PELPLIN Nordic Walking 5km KS GP Sprint Kulice
36 Szok Magdalena Malbork Bieg 5km opłacono BM
37 Kiełtyka Bożena Pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
38 Plutowska Mieczysława Zblewo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
39 Ossoska Ewa Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
40 Mikulewicz Hanna Starogard Gdański Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
41 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg 5km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
42 Kacperski Mateusz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
43 Kacperski Bartosz Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
44 Mańka Eryk Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
45 Mańka Sandra Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
46 Górska Weronika Malbork Nordic Walking 5km SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku
47 Wereszko Paulina Malbork Nordic Walking 5km SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku
48 Banasik-Zarańska Róża Sztum Nordic Walking 5km SORW dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Malborku
49 Giembicki Jan Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono BM
50 Kiliman Beata Dębina Bieg 5km NOWY STAW BIEGA opłacono BM
51 Jabłońska Laura Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
52 Mazur Michał Demlin Nordic Walking 5km opłacono BM
53 Chudziński Andrzej Elbląg Nordic Walking 5km K S Elbląskie Włóczy-Kije opłacono BM
54 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km Klub Emerytów opłacono BM
55 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono BM
56 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono BM
57 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono BM
58 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono BM
59 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono BM
60 Majewski Dawid Elbląg Bieg 5km opłacono BM
61 Prokop Anna Elbląg Bieg 5km Prokopki opłacono BM
62 Majewska Agnieszka Elbląg Bieg 5km opłacono BM
63 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Nordic Walking 5km opłacono BM
64 Bratko Anna Gdańsk Nordic Walking 5km opłacono BM
65 Świerczyńska Joanna Elbląg Nordic Walking 5km KS Elbląskie Włóczy-Kije opłacono
66 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg 5km opłacono BM
67 Lehmann Barbara Lehmann Mątowy Małe Nordic Walking 5km opłacono BM
68 Szoska Justyna Stare Pole Nordic Walking 5km
69 Dudzik Piotr Elbląg Bieg 5km El-Aktywni opłacono BM
70 Dudzik Amelia Elbląg Bieg 5km opłacono BM
71 Pyśk Natalia Malbork Bieg 5km opłacono BM
72 Hinc Aldona Gdańsk Bieg 5km Żarta Wataha
73 Hinc Stanisław Gdańsk Bieg 5km Żarta Wataha
74 Grabkowski Andrzej Iława Bieg 5km opłacono BM
75 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
76 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono BM
77 Grzonka Szymon Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM
78 Jędrzejewski Mariusz Malbork Bieg 5km opłacono BM
79 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono BM
80 Kusiak Maria Gdańsk Nordic Walking 5km Klub Emerytów opłacono BM
81 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 5km opłacono BM
82 Ceran Katarzyna Ceran Nowy staw Bieg 5km Nowy staw biega opłacono BM
83 Głowacka Krystyna Kołodzieje Nordic Walking 5km opłacono BM
84 Langmesser Danuta Pinczyn Nordic Walking 5km Morsy Zblewo opłacono BM
85 Grabowski Marcin Wda Bieg 5km Wda Run Team opłacono BM
86 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 5km WłóczyKije Gdynia
87 Chabowska Grażyna Sztum Nordic Walking 5km Malborskie Morsy opłacono BM
88 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Malborskie Morsy opłacono BM
89 Lewandowska Agnieszka Starogard Gdański Nordic Walking 5km Speed Ladies opłacono BM
90 Tokarski Krzysztof Gdańsk Bieg 5km S...K...S... opłacono BM
91 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km
92 Chodór Izabela Kwidzyn Bieg 5km
93 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg 5km Traktor team gmina Kwidzyn
94 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km
95 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono BM
96 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono BM
97 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km
98 Loose Sebastian Wda Bieg 5km Wda Run Team opłacono BM
99 Loose Dariusz Wda Bieg 5km Wda Run Team opłacono BM
100 Loose Anna Wda Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono BM


Wyświetleń: 5482

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ