Wirtualny Bieg Po Tlen
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 51 Osińska-Krupa Magdalena Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
2 45 Kamińska Kamila Gdansk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
3 43 Frankiewicz Karolina Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
4 52 Pałkowska-Żur Monika Tczew min. 2000 m Team Tapflo opłacono on-line
5 53 Sobiech Barbara Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
6 47 Komar Tomasz Lubiszewo min. 2000 m Na przypale albo wcale!!! opłacono on-line
7 46 Komar Joanna Lubiszewo Tczewskie min. 2000 m opłacono on-line
8 54 Steinka Mateusz Tczew min. 2000 m Team Tapflo opłacono on-line
9 48 Kordunowski Tomasz Jeleń min. 2000 m Team Tapflo opłacono on-line
10 55 Żurawski Mariusz Tczew min. 2000 m Team Tapflo opłacono on-line
11 42 Ciszek Sebastian Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono
12 44 Gragowska Sylwia Pruszcz Gdanski min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
13 49 Krause Ania Gdańsk min. 2000 m SP27TEAM opłacono on-line
14 31 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański min. 2000 m Magdalena opłacono on-line
15 26 Juźwiak Adam Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
16 25 Hirt Marta Gdansk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
17 30 Łubiński Paweł Wałbrzych min. 2000 m opłacono on-line
18 40 Wąsik Sylwia Pruszcz Gdański min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
19 39 Szkopiak Waldemar Bąkowo min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
20 24 Banaszek Iwona Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
21 36 Niedojadło Dorota Solec Kujawski min. 2000 m Dorota opłacono on-line
22 32 Matys Krzysztof Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
23 34 Matys Milena Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
24 33 Matys Mateusz Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
25 35 Matys Monika Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
26 28 Labuda Paulina Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
27 41 Wyskielska Agnieszka Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
28 27 Koc Katarzyna Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
29 37 Strzelczyk Adam Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
30 38 Sulewska Anna Szczodrowo min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
31 29 Leroux Natalia Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
32 11 Korpolińska Marta Gdańsk min. 2000 m Fit balans opłacono on-line
33 8 Janik Kinga Tarnów min. 2000 m Kinga opłacono on-line
34 12 Kowalczyk Hanna Gdansk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
35 15 Lenartowicz Marcela Lenartowicz Wejherowo min. 2000 m opłacono on-line
36 7 Iwaniuk Paweł Żarki letnisko min. 2000 m Paweł opłacono on-line
37 50 mikrut Helena Radzionków min. 2000 m Helena opłacono
38 23 Sojka Zbigniew Pszczyna min. 2000 m opłacono on-line
39 6 Chyła Mateusz Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
40 3 Borkowski Leszek Grabianów min. 2000 m NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono on-line
41 13 Lalikowska Iwona GDAŃSK min. 2000 m opłacono on-line
42 14 Lalikowski Sebastian Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
43 19 Meler Ula Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
44 5 Chmielewska Zuzanna Gdańsk min. 2000 m opłacono on-line
45 4 Chmielewska Sylwia Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
46 20 Niemczyk Izabela Masłońskie min. 2000 m Izabela opłacono on-line
47 10 Kaźmierski Marcin Chodzież min. 2000 m Ziomki Biegają / PCH_RUN opłacono on-line
48 9 Jażdżewski Dariusz Pruszcz Gdański min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
49 2 Barecka Karolina Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
50 16 Manowski Tomasz Pruszcz Gdański min. 2000 m opłacono on-line
51 17 Megger Dagmara Trąbki Wielkie min. 2000 m opłacono on-line
52 Raciborska Agnieszka Jelcz Laskowice min. 2000 m
53 18 Megger Iwona Trąbki Wielkie min. 2000 m opłacono on-line
54 1 Baranowski Przemek Gdańsk min. 2000 m Iron Team opłacono on-line
55 22 Paszko Agnieszka Trąbki Małe min. 2000 m opłacono on-line
56 21 Nowicka Marzena Jonkowo min. 2000 m Marzena opłacono on-line


Wyświetleń: 1439

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ