Wirtualny Bieg Po Tlen

min. 2000 m

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dyplom
1 BARANOWSKI PRZEMEK GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
2 BARECKA KAROLINA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
3 BORKOWSKI LESZEK GRABIANÓW NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD PDF PNG
4 CHMIELEWSKA SYLWIA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
5 CHMIELEWSKA ZUZANNA GDAŃSK PDF PNG
6 CHYŁA MATEUSZ GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
7 IWANIUK PAWEŁ ŻARKI LETNISKO PAWEŁ PDF PNG
8 JANIK KINGA TARNÓW KINGA PDF PNG
9 JAŻDŻEWSKI DARIUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM PDF PNG
10 KAŹMIERSKI MARCIN CHODZIEŻ ZIOMKI BIEGAJĄ / PCH_RUN PDF PNG
11 KORPOLIŃSKA MARTA GDAŃSK FIT BALANS PDF PNG
12 KOWALCZYK HANNA GDANSK IRON TEAM PDF PNG
13 LALIKOWSKA IWONA GDAŃSK PDF PNG
14 LALIKOWSKI SEBASTIAN GDAŃSK PDF PNG
15 LENARTOWICZ MARCELA LENARTOWICZ WEJHEROWO PDF PNG
16 MANOWSKI TOMASZ PRUSZCZ GDAŃSKI PDF PNG
17 MEGGER DAGMARA TRĄBKI WIELKIE PDF PNG
18 MEGGER IWONA TRĄBKI WIELKIE PDF PNG
19 MELER ULA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
20 NIEMCZYK IZABELA MASŁOŃSKIE IZABELA PDF PNG
21 NOWICKA MARZENA JONKOWO MARZENA PDF PNG
22 PASZKO AGNIESZKA TRĄBKI MAŁE PDF PNG
23 SOJKA ZBIGNIEW PSZCZYNA PDF PNG
24 BANASZEK IWONA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
25 HIRT MARTA GDANSK IRON TEAM PDF PNG
26 JUŹWIAK ADAM GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
27 KOC KATARZYNA GDAŃSK PDF PNG
28 LABUDA PAULINA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
29 LEROUX NATALIA GDAŃSK PDF PNG
30 ŁUBIŃSKI PAWEŁ WAŁBRZYCH PDF PNG
31 MAŁCZAK MAGDALENA PRUSZCZ GDAŃSKI MAGDALENA PDF PNG
32 MATYS KRZYSZTOF GDAŃSK PDF PNG
33 MATYS MATEUSZ GDAŃSK PDF PNG
34 MATYS MILENA GDAŃSK PDF PNG
35 MATYS MONIKA GDAŃSK PDF PNG
36 NIEDOJADŁO DOROTA SOLEC KUJAWSKI DOROTA PDF PNG
37 STRZELCZYK ADAM GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
38 SULEWSKA ANNA SZCZODROWO IRON TEAM PDF PNG
39 SZKOPIAK WALDEMAR BĄKOWO IRON TEAM PDF PNG
40 WĄSIK SYLWIA PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM PDF PNG
41 WYSKIELSKA AGNIESZKA GDAŃSK PDF PNG
42 CISZEK SEBASTIAN GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
43 FRANKIEWICZ KAROLINA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
44 GRAGOWSKA SYLWIA PRUSZCZ GDANSKI IRON TEAM PDF PNG
45 KAMIŃSKA KAMILA GDANSK IRON TEAM PDF PNG
46 KOMAR JOANNA LUBISZEWO TCZEWSKIE PDF PNG
47 KOMAR TOMASZ LUBISZEWO NA PRZYPALE ALBO WCALE!!! PDF PNG
48 KORDUNOWSKI TOMASZ JELEŃ TEAM TAPFLO PDF PNG
49 KRAUSE ANIA GDAŃSK SP27TEAM PDF PNG
50 MIKRUT HELENA RADZIONKÓW HELENA PDF PNG
51 OSIŃSKA-KRUPA MAGDALENA GDAŃSK PDF PNG
52 PAŁKOWSKA-ŻUR MONIKA TCZEW TEAM TAPFLO PDF PNG
53 SOBIECH BARBARA GDAŃSK PDF PNG
54 STEINKA MATEUSZ TCZEW TEAM TAPFLO PDF PNG
55 ŻURAWSKI MARIUSZ TCZEW TEAM TAPFLO PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ