Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczepański Mateusz | Szembruk | Polska | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
2 | Laskowski Janusz | Rajkowy | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
3 | Boschke Magdalena | Pelplin | Polska | 5 km | KS GP "SPRINT" KULICE | opłacono on-line |
4 | Szachta Marta | Skórcz | Polska | 5 km | RulińskiRunningTeam | opłacono on-line |
5 | Knot Sławomir | Gniew | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |
6 | MAJEWSKI Ryszard | Dzierzgoń | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
7 | Brzóska Krzysztof | Nowe | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
8 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
9 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
10 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | 5 km | Ziaja | opłacono on-line |
11 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | 5 km | Crosselite | opłacono on-line |
12 | Rejmanowski Ryszard | GNIEW | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | GNIEW | opłacono on-line |
13 | Dulkiewicz Zdzisław | kwidzyn | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
14 | Sakhnik Dmytro | Gniew | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |
15 | Szulc Monika | tczew | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
16 | Dorotin Wioleta | Gniew | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | brak | opłacono on-line |
17 | Szyplewska Agata | Nowe | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
18 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | 5 km | Sambor Tczew | opłacono on-line |
19 | Ossowska Ewa | Zblewo | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
20 | Sabiniarz Modest | Pinczyn | Polska | 5 km | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
21 | Szamocki Dominik | Śliwice | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
22 | Zarębski Tymoteusz | Gniew | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |
23 | Kłos Szymon | Zblewo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
24 | Kłos Łukasz | Zblewo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
25 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
26 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
27 | Dorotin Mirosław | Gniew | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
28 | Wisniewski Milosz | Nicponia | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |
29 | Gawkowski Piotr | Starogard Gdański | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
30 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 5 km | Gmina Elblag-Elektromet | opłacono on-line |
31 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
32 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | 5 km | Decathlon Przymorze | opłacono on-line |
33 | Wisniewski Wieslaw | Nicponia | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |
34 | Adamczyk Marek | Gręblin | Polska | 5 km | Flex Runners | opłacono |
35 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
36 | GUZ Robert | Tczew | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
37 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
38 | Żmijewska Brygida | Tczew | Polska | 5 km | Flex Runners | opłacono |
39 | Chronowski Waldemar | Gdańsk | Polska | 5 km | Mkrawczynska Team | opłacono on-line |
40 | Połomski Jarosław | Gniew | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | tRUNsformacja Gniewu | opłacono on-line |
41 | Betker Rafał | Gniew | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | Flex Runners | opłacono |
42 | Korynt Wiktoria | Gniew | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |
43 | Jeske Jakub | Gniew | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |
44 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
45 | Czapiewski Przemysław | Kopytkowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
46 | Korjat Bartek | Gdynia | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
47 | Kruszczyńska Marta | Gdynia | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
48 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Polska | 5 km | GOIA | opłacono on-line |
49 | Gostomski Piotr | tczew | Polska | 5 km | Team Tapflo | opłacono on-line |
50 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 5 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
51 | Majewski Wojciech | Dzierzgon | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
52 | Domke Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
53 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | 5 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
54 | Dejna Sylwia | Tczew | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
55 | Jędraszewski Łukasz | Tczew | Polska | 5 km | Flex Runners | opłacono |
56 | Wysocki Dariusz | Toruń | Polska | 5 km | CSWOT | opłacono on-line |
57 | Wiczynska Marta | Aniołowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
58 | Gapa-Jakubowska Anna | Pszczółki | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
59 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | 5 km | SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line |
60 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | 5 km | Piękny | opłacono on-line |
61 | Chojnacki Krzysztof | Pelplin | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
62 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
63 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
64 | Jagodda Adam | Tczew | Polska | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
65 | Frątczak Łukasz | Pelplin | Polska | 5 km | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | opłacono on-line |
66 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
67 | Frątczak Wioleta | Gdańsk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
68 | Wiczyńska Alicja | Aniołowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
69 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
70 | Dabrowski Krzysztof Dabrowski | Gdansk | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
71 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | 5 km | Flex Runners | opłacono |
72 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | ||
73 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | 5 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line |
74 | Grabowski Marcin | Wda | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
75 | Lang Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
76 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | 5 km | Flex Runners | opłacono |
77 | Kik Andrzej | Gdańsk | Polska | 5 km | Nie Marnuj Tlenu | opłacono on-line |
78 | Dywelski Mirosław | Tczew | Polska | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
79 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
80 | Brzezińska Sylwia | Linowiec | Polska | 5 km | brak | opłacono on-line |
81 | LANG Marcin | Gdynia | Polska | 5 km | LANG TEAM ŻABIANKA | opłacono on-line |
82 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
83 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | 5 km | Flex Runners | opłacono |
84 | Loose Dariusz | Wda | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
85 | Loose Anna | Wda | Polska | 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
86 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
87 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
88 | Turowicz Krzysztof | KWIDZYN | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
89 | Mokwiński Czesław | Pelplin | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
90 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | opłacono on-line |
91 | Dyro Rafał | Tymawa | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | Ideal Parapety | opłacono on-line |
92 | Kwiatkowski Wiesław | Franciszkowo Dolne | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
93 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | 5 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
94 | Pobłocki Henryk | Sopot | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
95 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
96 | Kopczyński Piotr | Lipinki | Polska | 5 km | Start Team Wąbrzeźno | opłacono on-line |
97 | Sławiński Jarosław | Kolonia Ostrowicka | Polska | 5 km - mieszkańcy miasta i gminy Gniew | opłacono on-line | |
98 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Polska | 5 km | Kociewski Klub Biegacza | opłacono on-line |
99 | Waśniewski Edward | Pelplin | Polska | 5 km | Klub Aktywnego Pelpliniaka | opłacono on-line |
100 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 5 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14285