Duży KrwiObieg 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ewak Ewa Kirsz Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
2 Seroczyński Arkadiusz Parzniew Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
3 NASKRĘT MARIUSZ RACOT Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
4 Jaczewski Paweł Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
5 Serwaczyński Mirosław Piaseczno Polska Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzeciom opłacono
6 Leśniewski Michał Leśniewski Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono on-line
7 Pływaczewski Emilian Nadarzyn Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
8 Rudnik Marzena Legionowo Polska Duży KrwiObieg 10 km Bestie OCR Legionowo opłacono on-line
9 Fijałkowska Aleksandra Legionowo Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
10 Krztoń Marlena Legionowo Polska Duży KrwiObieg 10 km Bestie OCR Legionowo opłacono on-line
11 Herman Daria Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
12 Gmaj-Dąbrowska Agata Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
13 Zduńczak Patryk Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Ania super biega! opłacono on-line
14 Gałęzia Grzegorz Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono
15 Domagała Aleksandra Dziekanów Nowy Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
16 Michalski Robert Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Zabiegany Wołomin opłacono on-line
17 Tomczak Sebastian Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Ministerstwo Finansów opłacono
18 Grajewski Artur Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono
19 Różowicz Eliza Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono
20 Spalińska Kamila Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Spartanie Dzieciom opłacono
21 Gańko Tomasz Nowy Dwor Mazowiecki Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
22 Walecki Filip Walecki Czarków Polska Duży KrwiObieg 10 km Filip na 21-szym biegu opłacono
23 Dziekański Artur Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Ministerstwo Finansów opłacono
24 Roszczyk Anna Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
25 Bany Izabela Bany Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
26 Szałek Swietłana Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km - opłacono on-line
27 Synowiecka Agnieszka Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
28 Murzynowska - Roślik Paulina Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
29 Cygas Ewa Czarna Polska Duży KrwiObieg 10 km Zabiegany Wołomin
30 Janiec Karol Warsaw Polska Duży KrwiObieg 10 km MBC Team
31 Płotkowiak Patryk Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
32 Gapiński Kamil Gapiński Płock Polska Duży KrwiObieg 10 km
33 Kuc Anna Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km BGK Bractwo Biegowe
34 Lewandowski Robert Nasielsk Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
35 Wnuk Jacek Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km 2WJ opłacono on-line
36 Jabłoński Jakub Otwock Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
37 Szyszkowski Marcin Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Lipiec Running Team opłacono on-line
38 Burkowski Piotr Rzakta Polska Duży KrwiObieg 10 km MadMan Team opłacono on-line
39 Szpadzik Jarosław Marki Polska Duży KrwiObieg 10 km MF opłacono
40 Szarkowska Joanna Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Gdzie jest moja kiełba? opłacono on-line
41 Szarkowski Jakub Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Gdzie jest moja kiełba? opłacono on-line
42 Jabłoński Piotr Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
43 Burakowska Aleksandra Czarny Las Polska Duży KrwiObieg 10 km 78 Liceum im. Marii Pawlikowskiej Jasnorzewskiej w Warszawie opłacono on-line
44 Lewandowska Magdalena Sopot Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
45 SAWICKI Wojciech Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
46 Skrobek Piotr Łomianki Polska Duży KrwiObieg 10 km - opłacono on-line
47 Radkowska Dominika Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
48 Domańska Dagmara Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
49 Oleszczak Kasia Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Rembertów Team opłacono on-line
50 Strześniewski Mikołaj Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
51 Krysinski Pawel Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Mikrus Yolo Kenji Running Team opłacono on-line
52 Domosławska Daria Płock Polska Duży KrwiObieg 10 km Odział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku; TKKF Płock opłacono on-line
53 szymczak Agnieszka Zabiezki Polska Duży KrwiObieg 10 km
54 krzeczewski Jacek Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
55 Godlewska Natalia Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
56 Sowa Andrzej Garwolin Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
57 Grzywacz Izabela Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km SIŁACZKI-BIEGACZKI opłacono on-line
58 Godlewski Marek Białystok Polska Duży KrwiObieg 10 km Nadaktywni opłacono on-line
59 Pasternak Joanna Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km PZU Sport Team opłacono on-line
60 Żmijewska Karolina Żmijewska Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km SIŁACZKI - BIEGACZKI opłacono on-line
61 KRZYSIAK ANNA OWCZARNIA Polska Duży KrwiObieg 10 km
62 Almeida Ricardo Portugal Portugalia Duży KrwiObieg 10 km Try@Least opłacono on-line
63 Wronowska Mariola Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km SIŁACZKI-BIEGACZKI opłacono on-line
64 Adamczyk Anna Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km SIŁACZKI-BIEGACZKI opłacono on-line
65 Orczykowski Tomasz Łazy Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
66 Ziółkowski Dariusz Łoziska Polska Duży KrwiObieg 10 km Tylko Po Medale opłacono on-line
67 Sulkowski Filip Nowa Wola Polska Duży KrwiObieg 10 km Tylko Po Medale opłacono on-line
68 Wojtkowski Adam Wyszków Polska Duży KrwiObieg 10 km ACGC KGP
69 Zychowska Patrycja Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
70 Wróblewska Anna Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
71 Drabarek Romuald Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
72 Ośko Maja Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
73 Ciepliński Michał Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
74 Stępień Małgorzata Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Warszawski Uniwersytet Medyczny opłacono on-line
75 Łoziński Tomasz Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km ARW opłacono on-line
76 Wiśniewska-Duda Anna Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
77 Kupiec Marcin Dęblin Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
78 Grula Mateusz Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Team Karaś opłacono on-line
79 Nowacka Dominika Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Kuźnia Triathlonu opłacono on-line
80 Majewska Ewa Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
81 Specjalski Paweł Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km
82 Kowalska Patrycja Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
83 Długosz-Woźniak Martyna Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km BiegamyNaOstro opłacono on-line
84 Matysiak Agnieszka Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
85 Chojnowska Marta Sulejówek Polska Duży KrwiObieg 10 km opłacono on-line
86 Kochman Iwona Warszawa Polska Duży KrwiObieg 10 km Vege Runners opłacono on-line


Wyświetleń: 16865

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ