Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andryskowski Zdzisław Lębork Bieg 10 km Kolarz-Pol
2 Babińska Joanna Łeba Rajd Nordic Walking 10 km Błękitne Morsy Łeba
3 Bierkus Mirosław Koszalin Rajd Nordic Walking 10 km Baltin Mielenko
4 Borychowski Mariusz Kobylnica Bieg 10 km 1 bz Lębork opłacono
5 Borzyszkowska Jolanta Puck Rajd Nordic Walking 10 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
6 Błachnio Jarosław Wicko Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
7 CZAJA ANDRZEJ ŁĘCZYCE Bieg 10 km UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK opłacono
8 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko UKS Ekoludek Szczenurze
9 Dominiak Piotr Łeba Bieg 10 km Błękitne Morsy Łeba opłacono
10 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg 10 km Dietetyka-24.pl opłacono
11 Filip Anna Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km
12 Filipów Tadeusz Lębork Rajd Nordic Walking 10 km niezrzeszony
13 GAJEWSKA DANUTA Łeba Rajd Nordic Walking 10 km
14 Gawin Rafał kościerzyna Bieg 10 km opłacono
15 Gertner Anna Łeba Rajd Nordic Walking 10 km Błękitne Morsy Łeba
16 Glinka Agnieszka Lębork Bieg 10 km Active Age opłacono
17 Goc Małgorzata Smołdzinski Las Bieg 10 km opłacono
18 Grajewski Piotr Lębork Bieg 10 km opłacono
19 Hajdukiewicz Aleksandra Wejherowo Rajd Nordic Walking 10 km
20 Heyka Jarosław Lębork Bieg 10 km MJR
21 Hrycyk Izabela Lębork Rajd Nordic Walking 10 km
22 Hrycyk Krzysztof Lębork Rajd Nordic Walking 10 km
23 Jachym Rafał Drzeżewo Rajd Nordic Walking 10 km Błękitne Morsy Łeba
24 Kaleta Tomasz Goszczyno Bieg 10 km
25 Kalinowska Paulina Kiełpino Bieg 10 km opłacono
26 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
27 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
28 Kasprzyk Piotr Nowecin Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
29 Kiełtyka Łukasz Świetlino Bieg 10 km Piękne Świetlino
30 Klukowski Marcin Lębork Bieg 10 km UNIA Racing Team Lębork opłacono
31 Kobiela Marta Ąmalka Bieg 10 km opłacono
32 Kobiela Piotr Amalka Bieg 10 km opłacono
33 Komadowski Maciej Lębork Bieg 10 km MIMAL opłacono
34 Konkol Andrzej Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Kreativsport
35 Konkol Krystyna Lębork Rajd Nordic Walking 10 km KreativSport Lębork
36 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg 10 km Klub 42,2 Lębork opłacono
37 Krzyżanek Marta Gardna Wielka Bieg 10 km opłacono
38 Kucharska Jadzia Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km
39 Kwidzińska Ilona Wicko Rajd Nordic Walking 10 km
40 Kwidzińska Karolina Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km
41 Kwidzińska Roksana Wicko Rajd Nordic Walking 10 km
42 Lewańczyk Marcin Stężyca Bieg 10 km Metrożercy opłacono
43 Malicka Anna Nowa Wieś Lęborska Bieg 10 km Cewicki Klub Morsa i Biegacza opłacono
44 Michalak Iwona Gniewino Rajd Nordic Walking 10 km
45 Michalak Izabela Lebork Bieg 10 km LKB Braci Petk opłacono
46 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Bieg 10 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
47 Mordarski Maciek Wieliszewo Bieg 10 km opłacono
48 Nerc Dorota RUMIA Rajd Nordic Walking 10 km
49 Okołotowicz Sebastian Słupsk Bieg 10 km
50 Paczuła Stanisław Cewice Bieg 10 km opłacono
51 Partyka Grzegorz Partyka Cewice Bieg 10 km Cewicki Klub Morsa i Biegacza opłacono
52 Pałucka Patrycja Pałucka - Staszczuk GłówcZyce Bieg 10 km opłacono
53 Pilch Karolina Okalice Bieg 10 km opłacono
54 Ponarad Magdalena Lubowidz Bieg 10 km Active Age opłacono
55 Płotka Marta Lębork Bieg 10 km Cewicki Klub Morsa i Biegacza opłacono
56 Reclaf Daria Borzestowo Bieg 10 km opłacono
57 Reclaf Piotr Borzestowo Bieg 10 km opłacono
58 Rubaj-Królikowska Monika Słupsk Bieg 10 km opłacono
59 Rusin Leszek Lębork Bieg 10 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK
60 Ruszkowska Monika Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork
61 Ruszkowski Arkadiusz Lębork Bieg 10 km Stowarzyszenie Mors Team Lębork opłacono
62 Rychert Anna Gowino Bieg 10 km Kaszubi Luzino opłacono
63 Sałabon Grzegorz Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Lęborskie Lwy
64 Sibik Beata Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Lęborskie Lwy
65 Skurtys Cezary REDA Rajd Nordic Walking 10 km Mardy Bum
66 Skurtys Dagmara REDA Rajd Nordic Walking 10 km Mardy Bum
67 Stawicki Marek Smołdzino Bieg 10 km OSP Smołdzino opłacono
68 Szymanowska Anna Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Lęborskie Lwy
69 Szymanowski Eugeniusz Lębork Rajd Nordic Walking 10 km Lęborskie Lwy
70 Szymański Adam Lębork Bieg 10 km Stowarzyszenie 42,2 opłacono
71 Szymański Stefan Bolesław Kieźliny Rajd Nordic Walking 10 km XV Koło PZERiI Dywity
72 Tomaszewska Anna Łebień Rajd Nordic Walking 10 km
73 Trzebiatowska Aldona Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km Bogdziewicz Team Cumulus
74 Waśkiewicz Sebastian Gdańsk Bieg 10 km Dąbrowski Team
75 Wierzejski Sławomir Bytów Bieg 10 km niezrzeszony
76 Wirkus Antonina Szczecinek Bieg 10 km LKB im.BRACI PETK LĘBORK opłacono
77 Wirkus Łukasz Lipnica Bieg 10 km LKB im. Braci Petk opłacono
78 Wójcik Piotr Gdynia Rajd Nordic Walking 10 km morsik weteran
79 Żmuda Paweł Główczyce Rajd Nordic Walking 10 km
80 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg 10 km opłacono
81 Łapigrowski Jan Lębork Bieg 10 km Stowarzyszenie 42,2 Lębork opłacono


Wyświetleń: 3465

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ