Mały Wielki Bieg – Ultramaraton

Leśny Bieg (ok. 35 km) Mały Bieg (ok.13 km) Wielki Bieg (ok.69 km)

Leśny Bieg (ok. 35 km)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start Czas netto
1 58 WICENBACH ARKADIUSZ M 1 PRUSZCZ GDAŃSKI STRASZYN ULTRA TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:00.89 02:39:11.98
2 38 OSTROWSKI RAFAŁ M 2 LIPUSZ Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:01.09 02:41:25.90
3 30 KUŹNIAR WOJCIECH M 3 RUMIA PROJEKT1000UP / ULTRAWAY TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:00.87 02:42:55.42
4 39 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 4 GDAŃSK Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:02.84 02:45:07.94
5 17 JAKUBIEC ALEKSANDRA K 1 GDYNIA MAMY TO / NAVIMART RUN Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.05 02:49:18.65
6 6 BORK ŁUKASZ M 5 ŻUŁAWA GRUPA DRUHA BORUCHA Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.95 02:50:20.85
7 44 ROŻYK KRZYSZTOF M 6 GDYNIA OKNOBUR-BIEGAMYRAZEM.PL Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:05.16 02:56:56.02
8 8 CEJROWSKI ANDRZEJ CEJROWSKI M 7 STRASZYN STRASZYN ULTRA TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:01.27 02:58:11.57
9 61 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 8 BŁOTNIA KL LECHIA GDAŃSK Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:01.68 03:02:30.77
10 47 SKRABURSKI PIOTR M 9 GDAŃSK AKADEMIA KARATE TRADYCYJNEGO W SOPOCIE Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:01.49 03:04:02.29
11 19 JANKOWSKI GRZEGORZ M 10 BYTÓW POZYTYWNIE NAKRĘCENI Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:07.47 03:05:30.03
12 49 SMYK KAMIL M 11 GDAŃSK Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.35 03:09:10.91
13 50 SOBOL MICHAŁ SOBOL M 12 PRUSZCZ GDAŃSKI Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:03.01 03:09:10.91
14 28 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 13 STRASZYN Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.35 03:11:05.18
15 60 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ M 14 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:05.56 03:12:54.62
16 23 KANIGOWSKI GRZEGORZ M 15 GDAŃSK Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:05.30 03:12:59.60
17 7 BURCZYŃSKI PIOTR M 16 JUSZKOWO Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:00.59 03:13:30.79
18 11 DORDZIK KATARZYNA K 2 GDYNIA Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:02.30 03:13:39.84
19 16 HOLZ OSKAR M 17 TCZEW ST RUNNERS Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.16 03:14:14.94
20 21 JEREMICZ MARCIN M 18 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:01.63 03:15:51.40
21 32 LITWIN PIOTR M 19 GDAŃSK OCEANIC Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:02.59 03:17:16.80
22 46 SEGIN MARCIN M 20 ZALEWO SPRINT ZALEWO Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:06.16 03:22:47.56
23 56 TRACZ MICHAŁ M 21 GDAŃSK LP500 Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:05.00 03:23:26.77
24 22 JOSZCZAK MICHAŁ M 22 GDAŃSK Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:02.35 03:23:58.32
25 25 KIEDYK PAWEŁ M 23 RADUNICA Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:07.01 03:25:17.40
26 35 MELER ULA K 3 GDAŃSK IRON TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:06.76 03:26:27.15
27 20 JAŻDŻEWSKI DARIUSZ M 24 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:06.64 03:27:28.00
28 34 MECHOWSKA ALEKSANDRA K 4 GDAŃSK Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:03.55 03:28:25.99
29 24 KARPIŃSKA BARBARA K 5 GDAŃSK USTAW SIĘ NA BIEGANIE W GDANSKU Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:03.47 03:28:26.40
30 1013 MARCZAK MAREK M 25 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:03.74 03:29:29.31
31 2 BAŻAK PIOTR M 26 PRUSZCZ GDAŃSKI Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:03.61 03:30:45.49
32 52 STASZKIEWICZ LUCYNA K 6 BYDGOSZCZ STASHKY TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:06.29 03:34:24.79
33 33 LUTKIEWICZ DAREK M 27 STRASZYN Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.88 03:37:14.36
34 45 RUTKOWSKI SEBASTIAN M 28 GRONOWO GÓRNE SUT - STRASZYN ULTRA TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.46 03:40:39.49
35 41 PRZYBYŚ AGNIESZKA K 7 ŁĘGOWO PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA / SUT Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.34 03:41:11.32
36 62 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ M 29 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:08.69 03:47:00.78
37 13 GŁODOWSKI MICHAŁ M 30 GDAŃSK Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:09.18 03:47:24.34
38 4 BICZKOWSKI KONRAD M 31 STRASZYN STRASZYN BIEGA Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:05.44 03:49:03.28
39 42 RADECKI GRZEGORZ M 32 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA / PRUSZCZ BIEGA Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:03.75 03:50:14.01
40 53 STRZELCZYK ADAM M 33 GDAŃSK IRON TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:06.94 03:53:16.01
41 29 KUCHCIŃSKA MONIKA K 8 JUSZKOWO STRASZYN BIEGA, SUT Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.33 03:54:56.53
42 36 MICHALSKA BEATA K 9 GDYNIA Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:03.15 03:57:20.65
43 15 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K 10 LINIEWO Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:06.02 03:57:40.45
44 5 BŁASZCZYK MARTA K 11 GDAŃSK OSOWA BIEGA Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:01.74 03:57:58.23
45 57 WESOŁOWSKI PAWEŁ M 34 GDAŃSK INSOFT CONSULTING Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:05.08 03:58:05.40
46 12 GLINKA PAWEŁ M 35 ROKITNICA PKS GDAŃSK OLIWA! Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:04.67 03:58:06.43
47 14 GORZOCH MARIUSZ M 36 GDANSK Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:02.23 03:59:25.92
48 40 PŁOTKA WITOLD M 37 STRASZYN SUT - STRASZYN ULTRA TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:01.11 03:59:27.37
49 37 MIKOŁAJCZYK KASIA K 12 GDYNIA MAMY TO Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:05.88 03:59:30.47
50 1 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA K 13 GDYNIA MAMY TO Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:05.69 03:59:31.04
51 31 LATOSINSKA KAMILA K 14 GDANSK OSOWA BIEGA Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:01.92 04:01:52.37
52 18 JANKOWSKA BARBARA K 15 POZNAŃ Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:06.25 04:02:30.02
53 59 WOJNAROWSKI PIOTR M 38 GDAŃSK Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:09.26 04:13:51.34
54 9 CISZEK SEBASTIAN M 39 GDAŃSK IRON TEAM Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:07.32 04:19:53.99
55 26 KLEWEK ANDRZEJ M 40 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Leśny Bieg (ok. 35 km) 00:00:02.88


Mały Bieg (ok.13 km)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start Czas netto
1 169 MIKSZUTA EMILIA K 1 STRASZYN Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:01.76 00:57:23.74
2 156 LORYCH KRYSTIAN M 1 BORKOWO BIEGUN OCR TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:01.63 00:58:10.19
3 185 PRĘTNIK DAWID M 2 RUMIA OSNIP WP/GONGO TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:02.36 01:05:10.17
4 132 HANDTKE TOMASZ M 3 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:17.22 01:06:12.64
5 138 JAKIMSKI MARIUSZ M 4 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:01.89 01:06:14.55
6 171 MOKŁOWICZ PIOTR M 5 WEJHEROWO ZNIKAJĄCE PUNKTY Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:01.74 01:07:38.74
7 153 KWIATKOWSKI KAJETAN M 6 KOWALE KOWALE BIEGAJĄ Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:16.59 01:08:33.49
8 202 SZUMACHER MARTA K 2 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:35.52 01:09:03.04
9 109 CHORĄŻEWSKI PIOTR M 7 TCZEW Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:36.26 01:10:24.48
10 197 STASIŃSKI ADAM M 8 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:19.86 01:10:41.67
11 221 ZWOLIŃSKI MICHAŁ M 9 PSZCZÓŁKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:18.24 01:11:05.05
12 179 PASZKOWSKI PAWEŁ M 10 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:35.74 01:11:28.51
13 198 SZARKO MACIEJ M 11 ELBLĄG Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:02.43 01:12:04.67
14 136 JACHIMOWICZ BARTOSZ M 12 GDANSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:02.58 01:12:09.29
15 194 SERKOWSKA ANNA K 3 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:37.26 01:13:07.33
16 130 GRZELECKI SEBASTIAN M 13 JUSZKOWO Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:03.42 01:14:14.88
17 215 ZDROJEWSKA KATARZYNA K 4 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:01.34 01:14:19.75
18 149 KRAWIEC ANDRZEJ M 14 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:19.56 01:17:08.69
19 105 BĘDKOWSKI ARTUR M 15 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:18.58 01:17:28.66
20 141 KANKOWSKA JUSTYNA K 5 LUZINO KASZUBI LUZINO Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:37.19 01:17:34.77
21 183 POLAK JAREK M 16 KOŚCIERZYNA DZIKI Z TRÓJMIASTA Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:17.04 01:18:18.77
22 220 ZWATYKANICZ MARTYNA K 6 RUMIA DZIKI Z TRÓJMIASTA Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:16.83 01:18:18.97
23 191 RYCHARSKA SYLWIA K 7 KOLBUDY Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:03.23 01:18:40.59
24 120 GAWARECKI KAMIL M 17 KLESZCZEWKO LOTOS RUNNING TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:02.65 01:19:41.72
25 212 WYSOCKI JULIUSZ M 18 ŻUŁAWA Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:02.42 01:19:54.96
26 206 WARMOWSKI MARCIN M 19 JUSZKOWO WARMA TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:20.41 01:20:24.65
27 114 CZECH PRZEMYSŁAW M 20 TCZEW CROSSELITE Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:02.94 01:22:17.11
28 180 PASZTALENIEC WŁADYSŁAW M 21 TRĄBKI WIELKIE Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:02.09 01:22:24.85
29 222 ŻUCHOWSKA JOANNA K 8 JAGATOWO Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:35.38 01:22:50.48
30 108 BOROWSKI MATEUSZ M 22 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:02.47 01:23:20.53
31 122 GERING MARIUSZ M 23 GDAŃSKU DCT RUNNING TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:29.12 01:23:23.27
32 111 CHYŁA MATEUSZ M 24 GDAŃSK IRON TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:29.78 01:23:23.39
33 165 MEGGER IWONA K 9 KŁODAWA IRON TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:29.29 01:23:23.53
34 213 ZALEWSKA GOSIA K 10 GDAŃSK IRON TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:29.11 01:23:23.75
35 155 LEWINSKI KRZYSZTOF M 25 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:17.55 01:23:46.51
36 168 MICHAŁOWSKA LEWIŃSKA ANITA K 11 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:17.70 01:23:46.79
37 177 OKRÓJ-SITTERLEE MARIOLA K 12 ZGORZAŁE WYKOP LENIA Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:18.45 01:23:50.75
38 214 ZAŃKO MAREK M 26 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:04.13 01:25:08.83
39 166 MELZACKA ANNA K 13 BĄKOWO STRASZYN BIEGA Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:35.96 01:25:36.74
40 161 MANIAS BORYS M 27 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:37.00 01:25:42.96
41 163 MAROSZEK JAROSŁAW M 28 BORKOWO Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:01.26 01:25:43.60
42 193 SALUK MARCIN M 29 BANINO Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:01.15 01:25:43.91
43 201 SZTORMOWSKI MACIEJ SZTORMOWSKI M 30 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:02.84 01:26:15.16
44 189 ROZKWITALSKI ŁUKASZ M 31 KOWALE Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:36.28 01:26:16.52
45 190 ROZMUS KATARZYNA K 14 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:35.71 01:27:49.38
46 139 JARZABEK AGNIESZKA K 15 STRASZYN Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:02.75 01:28:38.95
47 129 GRZĄDZIELA MAGDALENA K 16 STRASZYN STRASZYN BIEGA I MORSUJE Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:02.40 01:28:39.19
48 196 SITTERLEE PIOTR M 32 ZGORZAŁE WYKOP LENIA Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:18.46 01:29:22.68
49 192 RYCHERT ANNA K 17 GOWINO KASZUBI LUZINO Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:01.59 01:30:18.84
50 107 BOBCOV DŻOANA K 18 GDAŃSK DZIKI Z TRÓJMIASTA Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:17.74 01:31:07.21
51 102 ANDRES KATARZYNA K 19 PRUSZCZ GDANSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:17.36 01:31:07.77
52 118 FALISZEK MAŁGOSIA K 20 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:36.74 01:31:21.30
53 127 GRANDE PIOTR M 33 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:18.58 01:32:10.61
54 164 MAZUR-BRAZULEWICZ JUSTYNA K 21 PRZEJAZDOWO DRUŻYNA JUSTYNA Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:16.52 01:32:56.04
55 204 TARASIEWICZ RYSZARD M 34 BRANIEWO Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:19.11 01:33:17.32
56 121 GDANIEC ANNA K 22 STAROGARD GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:36.40 01:33:36.21
57 182 PISARSKI KACPER M 35 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:36.76 01:34:38.11
58 134 HINC ALDONA K 23 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:03.84 01:35:19.70
59 135 HINC STANISŁAW M 36 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:03.50 01:35:19.93
60 144 KOŁOWROCKI ADAM M 37 STRASZYN Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:18.65 01:36:04.67
61 143 KOŁOWROCKA BARBARA K 24 STRASZYN Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:18.10 01:36:05.57
62 148 KOZŁOWSKI JAN M 38 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:16.91 01:36:10.25
63 112 CIMASZKIEWICZ JAKUB M 39 GDANSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:02.18 01:36:23.62
64 113 CIMASZKIEWICZ SYLWIA K 25 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:01.87 01:36:23.94
65 188 ROSIŃSKA PATRYCJA K 26 RUMIA Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:17.71 01:39:26.49
66 154 LEPA-ROMAN MAGDALENA K 27 BOLSZEWO PRZECINAK77/SFORA BMK Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:17.49 01:39:27.63
67 167 MICHALCZYK MIROSŁAWA K 28 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:19.32 01:40:37.76
68 110 CHRZĄSZCZ ANIA K 29 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:19.28 01:40:37.79
69 126 GRABOWSKI HENRYK M 40 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:18.55 01:40:50.18
70 125 GRABOWSKA WIESŁAWA GRABOWSKA K 30 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:18.40 01:40:50.40
71 217 ZIELKE BEATA K 31 BUSZKOWY Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:16.67 01:41:25.85
72 218 ZIELKE MARIAN M 41 BUSZKOWY Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:17.25 01:41:26.02
73 119 FIBICH DOROTA K 32 KOŚCIERZYNA Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:29.46 01:43:10.60
74 174 NIECHOĆKO AGATA K 33 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:28.77 01:43:10.80
75 172 MOSKAL PRZEMYSŁAW MOSKAL M 42 STRASZYN Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:16.76 01:43:41.96
76 124 GÓRSKA WERONIKA K 34 MALBORK Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:18.66 01:43:57.79
77 145 KONIECZNA ALEKASANDRA K 35 SZTUM Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:18.38 01:43:58.08
78 137 JADCZAK AGNIESZKA K 36 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:19.04 01:44:11.83
79 104 ARENDT AGNIESZKA K 37 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:03.60 01:44:32.52
80 184 POLAŃSKA SYLWIA K 38 LUBLEWO GDAŃSKIE Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:19.22 01:45:06.31
81 146 KOWALCZYK HANNA K 39 GDANSK IRON TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:29.78 01:45:43.21
82 203 ŚWITOŃSKA ALEKSANDRA K 40 GDYNIA Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:30.46 01:47:54.66
83 150 KRAWIEC ŁUKASZ M 43 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:30.15 01:48:04.17
84 162 MANIAS MAGDALENA K 41 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA Mały Bieg (ok.13 km) 00:01:37.22 01:48:53.08
85 175 NOWAK MICHAŁ M 44 RADUNICA DRUŻYNA SOŁTYSA Mały Bieg (ok.13 km) 00:00:02.45 01:49:32.43
86 152 KWIATKOWSKA ALICJA K 42 KOWALE MAŁE LWY Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:17.56 01:53:48.86
87 123 GŁODEK MICHALINA K 43 LUBLEWO GDAŃSKIE Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:19.05 01:55:14.24
88 170 MIREK EMILIA K 44 GDAŃSK DCT RUNNING TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:20.00 01:55:54.48
89 186 RADECKA ILONA K 45 GDAŃSK Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:19.89 01:55:54.52
90 178 OLESZCZUK GRAZYNA K 46 WISLINKA SLOW JOGGING Mały Bieg (ok.13 km) 00:06:19.46 01:58:17.62
91 223 BĘDKOWSKA KRZYSZTOFA K 47 PRUSZCZ GDAŃSKI Mały Bieg (ok.13 km) 00:04:18.56 02:05:39.65
92 100 ADAMCZYK-SZCZYKUTOWICZ EWA K 48 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:30.10 02:06:11.03
93 160 MALGADEY MARIOLA K 49 BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:30.11 02:06:11.34
94 128 GRUBE BARTOSZ M 45 GDYNIA SUT - STRASZYN ULTRA TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:17.88 02:06:13.58
95 219 ZIEMIASZEWSKI PRZEMYSŁAW M 46 PRUSZCZ GDAŃSKI BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:17.74 02:06:14.02
96 207 WASILEWSKI MARCIN M 47 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM Mały Bieg (ok.13 km) 00:10:17.97 02:06:14.22
97 115 DIAKUN TOMASZ DIAKUN M 48 STRASZYN Mały Bieg (ok.13 km) 00:03:02.69 02:11:21.11
98 208 WAWERKO KATARZYNA K 50 BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:30.66 02:19:53.57
99 157 LUBOWIECKA ALICJA K 51 WEJHEROWO SZALONY GDAŃSK BIEGA Mały Bieg (ok.13 km) 00:08:30.29 02:19:54.30


Wielki Bieg (ok.69 km)

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans start Czas netto
1 1022 TRZEBIATOWSKI JERZY M 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:02.58 05:51:38.25
2 1006 GOŁĘBIOWSKI PIOTR M 2 STRASZYN Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:03.46 06:19:06.25
3 1024 WOJTOWICZ MARCIN M 3 GDYNIA BBL BAŁTYK GDYNIA Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:02.81 06:34:43.61
4 1019 SIKORA SEBASTAN M 4 GDYNIA ELWAT OSTEO-SPORT Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:02.05 06:42:14.11
5 1009 KARPOWICZ BARTOSZ M 5 GDYNIA LEŚNE DUKTY GDYNIA / DOB Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:04.10 06:54:27.68
6 1011 KULGAJUK MICHAL M 6 PRUSZCZ GDANSKI SUT - STRASZYN ULTRA TEAM Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:04.39 06:58:26.35
7 1026 ZALEWSKA KAMILA K 1 PSZCZÓŁKI SUT - STRASZYN ULTRA TEAM Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:02.79 06:58:26.89
8 1010 KOSZAROWSKI JAROSŁAW KOSZAROWSKI M 7 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA / STRASZYN BIEGA / SUT Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:06.36 07:32:13.74
9 1021 TOPOLSKI PIOTR M 8 SOPOT SZTAFETA NADZIEI Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:04.20 07:40:04.88
10 1007 GRZESZCZUK ŁUKASZ M 9 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:03.95 07:58:03.85
11 1004 DE ROSIER MAREK M 10 GDYNIA Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:06.23 08:15:13.58
12 1002 CHARKIEWICZ MONIKA K 2 STRASZYN SUT STRASZYN ULTRA TEAM Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:05.01 08:16:38.80
13 1023 WILCZEK MARCIN M 11 GDANSK Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:06.91 08:20:46.93
14 1017 SAŁATA SEWERYN M 12 ŁĘŻYCE Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:06.25 08:20:47.50
15 1012 LICZNERSKI ARTUR M 13 JUSZKOWO Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:07.59 08:31:34.02
16 1000 ADRYAN ADAM M 14 SŁUPSK WATAHA Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:04.73 08:46:15.22
17 1015 ORZADA ANNA K 3 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:04.96 08:46:15.28
18 1025 WOZBANOWICZ JACEK M 15 STRASZYN SUT - STRASZYN ULTRA TEAM Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:06.13 08:51:00.59
19 1005 GAJDUS WIKTOR M 16 GDAŃSK DCT RUNNING TEAM Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:05.32 08:54:29.07
20 1003 DARGIEWICZ ROBERT M 17 GDAŃSK AKTYWUJ SIĘ W MARATONIE Wielki Bieg (ok.69 km) 00:00:05.39 09:03:07.41
21 1001 BRZEZIŃSKI MARIUSZ M 18 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI-ULTRAKREW Wielki Bieg (ok.69 km) 00:07:10.73 10:06:46.73
22 1016 POBŁOCKI JAN M 19 GDAŃSK SPARTANIE DZIECIOM GRUPA TRÓJMIASTO Wielki Bieg (ok.69 km) 00:06:42.73 10:07:13.61

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ